התקרית של אוגו וברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

התקרית של אוגו וברדה

שליחה על ידי The red one »

חייב לפתוח על זה אשכול נפרד, מה דעתכם על מה שקרה, על ההתנהגות של ברדה בסיום המשחק ומה אתם חושבים שיהיו ההשלכות ?

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: התקרית של אוגו וברדה

שליחה על ידי shovalb9 »

אני חושב שזה שקלול של כמה דברים מצד אליניב:
*עובר עליו תקופה רעה (הסתפר,החליף מספר בשביל מזל טוב יותר) אז הוא רוצה שזה יגמר כבר>תורם להיותו עצבני
*לפני התקרית, הוא החטיא פעמיים, פעם אחת לאחר שאוגו מסר לו מסירה מדודה לרגל ואליניב בעט ברשלניות גבוה.

אוגו כידוע אדיש, לא רץ הרבה ולא באמת נותן את התחת כמו חובאן. הוא שחקן עם הפוטנציאל הכי גבוה בקבוצה, טכני מאוד,מאוד פיזי,מאוד גבוה ובעיטה נהדרת אך לפעמים הקופסא שלו לא עובדת והוא לא מרוכז.

לפי דעתי אליניב רתח עליו על זה, כן היה צריך לעשות את זה כי ברדה הוא הקפטן ותפקידו להעיר שחקנים, אוגו החזיר לו בכך שהעיר לו על זה שהוא מחמיץ, וברדה כמעט יצא עליו במכות (אמרנו כבר בארשבעי בכל רמ"ח אבריו? ). יש ספוקלציה לפי דעתי שהם ערבבו שם עניינים עוד יותר אישיים, למשל גידופים במשפחה אבל זה כבר משה פרימו מדי.

ההשלכות?
א. הכי ריאלי וקלאסי מצד אלישע: סולחה באמצע שבוע או בזמן עוד יותר קרוב, השחקנים מתצלמים ביחד או עושים איזה בולשיט בשביל התקשורת- הם שניהם פותחים בשבת.
ב. שניהם מסופסלים.
ג.אוגו בדרך החוצה, ברדה על הספסל.
ד. קנס כספי לשניהם, גם ריאלי לדעתי.

לפי דעתי המשקל צריך להיות מופנה יותר לברדה- הכי קל לתפוס את אוגו, שחקן זר אדיש. ברדה הוא הקפטן והוא צריך להראות דוגמה, לא בסדר מבחינתו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אין צורך לעשות מזה סיפור כל כך גדול.
טוב עשה אלישע שהוציא אותם, טוב יעשה אם יספסל אותם מול עכו ולאחר מכן לשכוח מכל העניין הזה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אלישע צריך להשלים בינהם.
ברדה נמצא בלחץ עצום. הוא מרגיש שיש לו טונה על הכתפיים. כ"כ רוצה לשמח את האוהדים ולהביא לנו תואר, וזה לא מצליח.
פעם שניה שזה קורה לו העונה. הפעם הראשונה הייתה מול מכבי חיפה בסיבוב הראשון כשהתנפל על אג׳ידה, אחרי שהיה בלחץ כי החמיץ פנדל.
חייב להירגע. בוזגלו מליקסון ושאר השחקנים צריכים לקחת על עצמם יותר כדי להוריד קצת את הלחץ מברדה.
אוהבים אותך אליה!

אוגו, התחבר מאוד למקום ולאוהדים. גם הוא עשה טעות. אני מאוד מקווה שהוא יישאר, אני אוהב אותו.

לגבי המשחק הקרוב, לדעתי שניהם צריכים להיות מסופסלים.

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

סליחה למה בכלל אופציית אוגו בדרך החוצה עולה?
ברדה היה פסיבי בתקרית? למה אוגו צריך לחוטף אש כשברדה רק "יסופסל".

שניהם שחקנים ואנשים בוגרים , או שיעשו סולחה וישבו בספסל 2 משחקים או ששניהם ליציע , אין פרות קדושות - במיוחד לא ביכולת המביכה הזאת של כולם.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

doctorslayer כתב:סליחה למה בכלל אופציית אוגו בדרך החוצה עולה?
ברדה היה פסיבי בתקרית? למה אוגו צריך לחוטף אש כשברדה רק "יסופסל".

שניהם שחקנים ואנשים בוגרים , או שיעשו סולחה וישבו בספסל 2 משחקים או ששניהם ליציע , אין פרות קדושות - במיוחד לא ביכולת המביכה הזאת של כולם.
לא מסכים, נכון אין פרות קדושות ושניהם צריכים להענש ולהתנצל,אבל... כן לקפטן+שחקן מקומי+וותיק יש טיפה יותר "זכויות" מלשאר השחקנים, ותפקידו בין היתר במגרש להעיר לחברה ולהעיר אותם...לא באמת יודע מה קרה שם ומה בדיוק נאמר ע"י שניהם ועדיין...

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

OMERREMO33 כתב: לא מסכים, נכון אין פרות קדושות ושניהם צריכים להענש ולהתנצל,אבל... כן לקפטן+שחקן מקומי+וותיק יש טיפה יותר "זכויות" מלשאר השחקנים, ותפקידו בין היתר במגרש להעיר לחברה ולהעיר אותם...לא באמת יודע מה קרה שם ומה בדיוק נאמר ע"י שניהם ועדיין...
שום זכויות , זכויות יש למי שמגיע.
אנחנו לא במגרש - אנחנו כרגע מחוץ למגרש ובחדר ההלבשה , וככה כנראה נראה הסתכול.
כמו שלקפטן יש זכויות על המגרש , יש לו גם חובת התנהגות ובזה הוא לא עמד , אי לכך הוא צריך להיות מוענש כשווה בין שווים מול כל שחקן בקבוצה.
ברגע שיש אחד שנותנים לו הרגשה שהוא מעל כולם , אפשר להבין מאיפה נובעת ההתנהגות.
ואני לרגע לא מצדיק את אוגו , אני חושב שהוא גם צריך לקבל על הראש.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

doctorslayer כתב:
שום זכויות , זכויות יש למי שמגיע.
אנחנו לא במגרש - אנחנו כרגע מחוץ למגרש ובחדר ההלבשה , וככה כנראה נראה הסתכול.
כמו שלקפטן יש זכויות על המגרש , יש לו גם חובת התנהגות ובזה הוא לא עמד , אי לכך הוא צריך להיות מוענש כשווה בין שווים מול כל שחקן בקבוצה.
ברגע שיש אחד שנותנים לו הרגשה שהוא מעל כולם , אפשר להבין מאיפה נובעת ההתנהגות.
ואני לרגע לא מצדיק את אוגו , אני חושב שהוא גם צריך לקבל על הראש.
אמרתי ששניהם צריכים להתנצל ולהענש, ועדיין קפטן זה לא רק בשביל ההגרלה בתחילת משחק, זכותו וחובתו להעיר,כמובן שלא בצורה מזלזלת/פוגעת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מאוד הפריע לי שבעת שהשחקנים באו לקהל בסוף המשחק ברדה לא הצטרף למרות שנקרא לעשות זאת שוב ושוב.
היה צריך להתעלות על עצמו, להצטרף, ללחוץ יד לאוגו (ואולי גם חיבוק) ויאללה, קדימה, הפרשה מאחורינו.
בניגוד לכך, מאוד נגעה לליבי החרטה של אוגו. מסכים שסילוק מהקבוצה הוא בכלל לא אופציה לגביו, טעה, הוא יודע זאת ומהר מאוד חזר בו. שחקן טוב עם פוטנציאל עוד יותר טוב וכנראה גם אדם טוב.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

גם לדעתי ברדה היה צריך להגיע בסופ עם אוגו לקהל לשבת באמצע ולהראות לכולם שזה מאחורה ...

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

לא מתאים שברדה לא הצטרף לשחקנים, חמור.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

תפסיקו להתנהג בדרמטיות יתר.
קרה,קורה,יקרה.
כל עוד שניהם מבינים את הטעות,ואני חושב שהם מבינים,צריך להמשיך הלאה.
סה"כ זה נעשה מתוך איכפתיות ולהט המשחק.
ואתם יודעים מה? הלוואי שכולם יתנהגו ככה,שנדע שהמצב באמת מפריע להם.
אז כל רוחשי הזימה והמדון והשופטים כאן,תרגיעו ונקסט.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

לא שופט וברור שזה קרה בלהט של המשחק
אבל זה היה נכון להשאיר בסוף המשחק טעם מתוק

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

למה אתם סתם אוהבים לצאת בהצהרות מפוצצות, חמור ונעליים. ניסיתם להיכנס לראש של ברדה? השחקן מגיע להדריך לדרבן את השחקן או מה שזה לא יהיה ומנגד השני מקלל אותו, כל מי שנמצא במשחקים ורואה אותם מהמגרש יודע שהדבר קורה כמה וכמה פעמים במשחק כחלק מהמנהיגות של ברדה, אבל מנגד אוגו בחר להוציא תיסכול או כעס על ברדה, נכון התגובה לא הייתה צריכה להיות פומבית אבל לדעתי כל השחקנים היו מתפוצצים מכעס באותו רגע.
למה ברדה נמצא בלחץ בגלל אותם אוהדים פישרים שמקללים ואותם בבונים שלא מבינים את המשמעות שלו במגרש.
למה ברדה מתוסכל כי מי זה אוגו שיקלל אותו ששחקנים גדולים ממנו וטובים ממנו מעריכים את המשמעות של ברדה.
לגבי השיר בסוף, אין לשפוט אדם בכעסו, מה גם שהוא הגיע בסוף והודה לנו באופן אישי.
אם תשאלו אותי צריך לבדוק לעומק מה היה, אם זה לפי מה שפרסמו, אוגו צריך להיענש בחומרה ברדה צריך להענש נטו על התגובה הפומבית. ואתם אוהדי כורסאות ואותם הבונים שמקללים תבינו שבשבילכם הם אולי דמויות כמו בסרט אבל לכל השחקנים האלה גם יש משפחות חברים ולחצים אישיים, תתבגרו ואם אפשר תחסכו מאיתנו את השטויות שלכם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

היה ונגמר, מה נהייתם שוטרים?

שלח תגובה