רעננה - ב"ש, שמינית גמר גביע, רביעי, 19:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: רעננה - ב"ש, שמינית גמר גביע, רביעי, 19:00

שליחה על ידי הפועלעולה »

דור מלול לא יהיה בסגל :/
רק על זה צריך לפטר את אלישע

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

הפועלעולה כתב:דור מלול לא יהיה בסגל :/
רק על זה צריך לפטר את אלישע
סוף סוף סגל מלא... מן הסתם שניים לא יתלבשו, את מי אתה היית משאיר בחוץ?
חוץ מזה, מה עדיף? מאמן שבגלל שהוא בחר/הביא שחקן, לא מוכן להודות בטעות ושם אותו באנקר בהרכב?
אנחנו לא באימונים, והאמת אני אישית דווקא רוצה לראות עוד קצת את דור מלול אבל כנראה אלישע רואה דברים אחרת

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

OMERREMO33 כתב: סוף סוף סגל מלא... מן הסתם שניים לא יתלבשו, את מי אתה היית משאיר בחוץ?
חוץ מזה, מה עדיף? מאמן שבגלל שהוא בחר/הביא שחקן, לא מוכן להודות בטעות ושם אותו באנקר בהרכב?
אנחנו לא באימונים, והאמת אני אישית דווקא רוצה לראות עוד קצת את דור מלול אבל כנראה אלישע רואה דברים אחרת
הוא רואה הרבה דברים אחרת. ובדר"כ זה לא לטובתנו. למרות שבמקרה הזה אני לא יודע, כמו שאמרת, אנחנו לא שם כדי לראות.

לירן ליאני ישפוט. שפט אותנו העונה ב1-1 של ק"ש ושיחק לטובתנו עם נגיעת יד ברורה של ביטון שלא נשרקה. נקווה שימשיך במגמתו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: הוא רואה הרבה דברים אחרת. ובדר"כ זה לא לטובתנו. למרות שבמקרה הזה אני לא יודע, כמו שאמרת, אנחנו לא שם כדי לראות.

לירן ליאני ישפוט. שפט אותנו העונה ב1-1 של ק"ש ושיחק לטובתנו עם נגיעת יד ברורה של ביטון שלא נשרקה. נקווה שימשיך במגמתו.
למרות שאני שונא ששופטים משפיעים על מהלך המשחק אני יודע שברגע שנמצה את הפוטנציאל (אפילו לא בצורה מלאה) לא יעזור להם כלום ואנחנו ננצח הכל

סמל אישי של משתמש
LaRed

שליחה על ידי LaRed »

אלישע לוי התייחס למשחק ואמר: "אני מקווה שבמשחק הקרוב נשחק יותר טוב מהמשחקים הקודמים. זה לא משחק עונה אבל זה משחק חשוב מאוד כי בגביע אי אפשר לתקן וכל הזמן קשה לנו נגד רעננה, אז אני מניח שגם הפעם יהיה לנו קשה מאוד״
אלישע תעשה את העבודה שלך ותהפוך את זה לקל במקום להכין לנו תרוצים אם נראה קבוצה כמו בחיפה שמשחקת הגנה נסוגה ויצאה למתפרצות אנחנו מפסידים עוד לפני הפנדלים
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

LaRed כתב:אלישע לוי התייחס למשחק ואמר: "אני מקווה שבמשחק הקרוב נשחק יותר טוב מהמשחקים הקודמים. זה לא משחק עונה אבל זה משחק חשוב מאוד כי בגביע אי אפשר לתקן וכל הזמן קשה לנו נגד רעננה, אז אני מניח שגם הפעם יהיה לנו קשה מאוד״
אלישע תעשה את העבודה שלך ותהפוך את זה לקל במקום להכין לנו תרוצים אם נראה קבוצה כמו בחיפה שמשחקת הגנה נסוגה ויצאה למתפרצות אנחנו מפסידים עוד לפני הפנדלים
מאז המשחק נגד מכבי ת"א (ועוד לפניו לפרקים) אני מקווה שנשחק יותר טוב מהמשחקים הקודמים וזה פשוט לא קורה. וזה לא יקרה גם מרח, חברים, צר לי לאכזב.

מחר נראה בדיוק את אותו סנריו בוסרמיל. רעננה יגיעו לא-לתקוף, ישמרו חזק את בוזגלו ומליקסון, יעמדו טקטקית נפלא. אם יצליחו להכניס גול - יצליחו. אם בוזגלו יתעורר על הצד הטוב שלו, זה של תחילת העונה, הוא כנראה יכין כמה מהלכים שיסתיימו בגול או שניים.

יוכרע נטו על יכולות אישיות, כמו כל המשחקים שלנו העונה. בתחילת העונה היינו עדיפים בפרמטר הזה, במשחקים האחרונים יש ירידה, וזה עדיין לא גורם לאלישע לעשות שום שינוי, אז למה שמשהו שיתנה מחר?

אם כבר שינויים - מקווה שהפעם הנהלת רעננה תקציב מספיק סדרנים ובודקים בכניסה, שלא נאלץ להדחק שוב באצטדיון "החדיש" הזה 40 דקות לפני המשחק, למרות שמחר כמות הקהל שתגיע תהיה פחותה (וייתכן ואף הרבה) ממה שהגיעה למשחק הליגה, אז זה בוודאי ישחק לטובתם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

pirlo21 כתב:

אם אתה כלכך מת לדעת אנחנו כאן כדי להסביר :)
לא התכוונתי להגבהות , התכוונתי להצטרפות שלו מקו 2 , היכולת לעבור שחקן ב1על1 ולקבל פס עומק לשטח.
ההצטרפות שלו הייתה טובה וגם הדריבל שלו יחד עם המהירות גרמו לכך שהוא היה תורם הרבה מאוד מבחינה התקפית.
דרך אגב בתחילת העונה אורי קופר מידיעות פרסם כתבה מאוד מעניינת על מגיני ליגת העל ולפי הסטטיסטיקה שם אופיר היה מקום 3 בליגה בהכנסות כדור מדוייקות לרחבה
( מבין המגינים).
מבין את מה שאתה אומר, אבל כשמסתכלים על תכלס, אין חיבור לדברים שלך.
גם אני חייתי בתחושה כזו עד עונה שעברה, אבל מאז עברו הרבה מים בנהר וכרגע נראה שאופיר במקרה הטוב דורך במקום.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אלישע לוי " ותמיד קשה לנו מול רעננה". אפשר להשתגע מהציטוטים שלו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מוניות שירות מתחנת רכבת נתניה אל אזור האצטדיון- אפשר לסמוך על זה או שעדיף להגיע ישירות לתחנה מרכזית ת״א ולתפוס משם את אחד מקווי האקספרס לנתניה (606, 601 ממה שבדקתי)?

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

ביזיון, 200 כרטיסים בלבד נקנו למשחק היום, עד מתי אוהדי הצלחות, עד מתי ?!!!!!
תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

maor20094 כתב:ביזיון, 200 כרטיסים בלבד נקנו למשחק היום, עד מתי אוהדי הצלחות, עד מתי ?!!!!!
אל תגזים, שום בזיון, רבים יקנו כרטיסים במקום, גם אני (מגיעים ארבעה).
מן הסתם יהיו פחות אוהדים, גם בגלל שזה משחק פחות אטרקטיבי, גם בגלל שזה באמצע השבוע. מעבר לכך לא כל אחד הולך לכל משחק באופן עיוור (כמוני, כנראה גם כמוך). יש רבים שבוחרים לאיזה ללכת ולאיזה לא וזה בסדר גמור. הכינוי "אוהדי הצלחות" אולי מתאר מצב נכון בחלקו, אבל משתמעת ממנו קונוטציה שלילית וזה לא צריך להיות כך.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

maor20094 כתב:ביזיון, 200 כרטיסים בלבד נקנו למשחק היום, עד מתי אוהדי הצלחות, עד מתי ?!!!!!
לא צריך להגזים.
לפעמים דווקא יותר כיף שבאים רק ה"מתמידים", עידוד יכול להיות איכותי יותר.
מביא רכב עם 7 שאף אחד עוד לא קנה כך שיש כבר 207 אוהדים. יהיו לפחות 1000
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

לא לשכוח שזה גם תקופת מבחנים וכל הסטודנטים מבינינו מתקשים להגיע.
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

המועדון מצפה ל 2000, בואו תנו לי קצת ממה שאתם לוקחים, אחלה חומר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

maor20094 כתב:המועדון מצפה ל 2000, בואו תנו לי קצת ממה שאתם לוקחים, אחלה חומר.
אני גם מצפה ל2000
זה גביע, אנשים יבואו (אני מקווה)

שלח תגובה