הפינה הפסימית מחזור 14

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
adomi

הפינה הפסימית מחזור 14

שליחה על ידי adomi »

אני רואה שאף אחד לא פתח אבל נראה לי שבכל זאת צריך וגם יש

להוציא את הרבע שעה הראשונה ואחרי הגול שלנו הקבוצה שיחקה באופן כללי לא טוב.

לא מישהו ספציפי אלא באופן כללי שיחקנו שקוף שכונתי לא איכפתי. הזכיר ממש את שבוע שעבר בסכנין.

כשבית"ר התגוננו כמו שצריך ולא יצאו למעלה פשוט לא היתה לנו תשובה ולא התקרבנו לשער מחצית שלמה.

למזלנו קיבלנו אדום ובית"ר העיזה יותר.

בלי האדום אני חושב שהיינו מוציאים במקרה הטוב תיקו וברע מפסידים.

לא לשכוח שאצילי וממן החמיצו באחד על אחד מול אג'ידה אחרי טעויות קשות בהגנה.

יש מין שאננות בקבוצה ולדעתי צריך להזכיר לשחקנים שאליפות לוקחים בסוף השנה לא בניצחון בודד מרשים ככל שיהיה ושוב לא ממש התרשמתי.

לסיכום הייתי אומר שאלילת המזל היתה איתנו במשחק הזה. מקווה שבמשחק הבא נדע להתמודד עם קבוצות מסתגרות ומצופפות כבר כי זה יהיה רוב המשחקים שלנו השנה.

סמל אישי של משתמש
blueman

Re: הפינה הפסימית מחזור 14

שליחה על ידי blueman »

adomi כתב:אני רואה שאף אחד לא פתח אבל נראה לי שבכל זאת צריך וגם יש

להוציא את הרבע שעה הראשונה ואחרי הגול שלנו הקבוצה שיחקה באופן כללי לא טוב.

לא מישהו ספציפי אלא באופן כללי שיחקנו שקוף שכונתי לא איכפתי. הזכיר ממש את שבוע שעבר בסכנין.

כשבית"ר התגוננו כמו שצריך ולא יצאו למעלה פשוט לא היתה לנו תשובה ולא התקרבנו לשער מחצית שלמה.

למזלנו קיבלנו אדום ובית"ר העיזה יותר.

בלי האדום אני חושב שהיינו מוציאים במקרה הטוב תיקו וברע מפסידים.

לא לשכוח שאצילי וממן החמיצו באחד על אחד מול אג'ידה אחרי טעויות קשות בהגנה.

יש מין שאננות בקבוצה ולדעתי צריך להזכיר לשחקנים שאליפות לוקחים בסוף השנה לא בניצחון בודד מרשים ככל שיהיה ושוב לא ממש התרשמתי.

לסיכום הייתי אומר שאלילת המזל היתה איתנו במשחק הזה. מקווה שבמשחק הבא נדע להתמודד עם קבוצות מסתגרות ומצופפות כבר כי זה יהיה רוב המשחקים שלנו השנה.
לא יודע אם היית בסכנין שבוע שעבר או לא, אבל המשחק שלנו אתמול ממש לא התקרב למשחק בסכנין שם כל הקבוצה הייתה חושך
אתמול אומנם לא שיחקנו מדהים במחצית הראשונה, אבל הגענו להזדמנויות שלנו כמו שבייתר הגיעו לשלהם, ברור שיש מה לשפר, והכי מושלם אם היינו עולים ותוך רבע שעה נותנים 2 ועושים את זה קל יותר, אבל לא לשכוח ששיחקנו באחד האיצטדיונים הקשים שיש לליגה הזאת להציע, המשחק התחיל בגישושים מכיוון 2 הקבוצות ואני מניח שגם בלי האדום מחצית שניה הייתה ניראית אחרת, שבוע שעבר לא היה קרוב למשחק של השבוע, השבוע במחצית הראשונה למרות שלא שיחקנו כדורגל מדהים, הקבוצה נלחמה, היה משחק אגרסיבי, האמצע שלנו חזר לעבוד, הובאן חזר להציג את היכולת המדהימה, אוגו הפגין את הפיזיות שלו באמצע, אני הייתי מעודד מאוד במחצית הראשונה ושוב למרות שלא הצגנו כדורגל מדהים, אבל להגיד שזה הזכיר את סכנין זה ממש אבל ממש לא בכיוון בכלל

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

* גורדנה - לא שחקן כנף, לא שחקן כנף, ושוב לא שחקן כנף! ששיחקנו איתו בתור כנף שמאל, הוא לא עזר לדודזאדה בסגירה ודסה נשאר המון לבד.

* ארבייטמן - לא היה מספיק מורגש.

* דור מלול - "פסימי" זה שאלישע לא מאמין בו מספיק, אבל כל דקה שהוא לא על המגרש זה בזבוז של שחקן ענק.

* הסדרנים בטדי - חצי שעה נמחצנו בכניסה ליציעים כמו פלסטינים במעבר ארז, ובסוף אפילו בדיקה ביטחונית לא עברנו, מחדל ענק.
נערך לאחרונה על ידי גיא חניה ב 23 דצמבר 2014, 11:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפסימי הכי גדול זה שאומרים לך שהיציע מקורה,אבל שוכחים לציין שזה רק בחצי יציע....
כוס אוחתו חזרתי חולה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הייתי בסכנין - שום פחד, להפך כולם ניגשים, לוחצים ידיים ומאחלים הצלחה.
אתמול בטדי - עוד בקניון באוכל היה מתח. נגשו אלי כמה ו"בירכו אותי. ביציאה זה כבר היה מפחיד. היו כמה קטטות ולא צריך לנחש מי יזם, שמשות של מכוניות מנופצות וההליכה לרכב בחניונים של הקניון הזכירה לי כניסה לשטח עוין במילואים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הכי פסימי שלי? התנועה לעומק. חברים אוגו יכל לבשל אתמול במחצית הראשונה שלושה שערים קלים אם היו עושים תנועה לעומק כמו שצריך

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לנאסר אסור לראות דשא. עד שהוא לא מאריך חוזה, שיתייבש על הספסל.
דור מלול להרכב בשבת!!
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:לנאסר אסור לראות דשא. עד שהוא לא מאריך חוזה, שיתייבש על הספסל.
דור מלול להרכב בשבת!!
במידה ומליקסון לא כשיר אני באמת ארצה לראות את מלול משחק (לאו דווקא באגף)

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

אם זה היה זהבי אתמול שמבקיע צמד ומבשל אחד כולם היו גומרים עליו ועל מכבי, והתקשורת הייתה מהללת את האופי הנפלא של מכבי.

אז נכון אנחנו לא שיחקנו טוב, אבל האם קריית שמונה ומכבי ת"א משחקות טוב? גם לא! מה שחשוב זה שיש לנו אופי ושחקנים איכותיים כמו הובאן ומאור בוזגלו. שאגב לא מדברים יותר מדי על המספרים שלו בזמן שאת זהבי התקשורת מהללת כאילו היה מסי. מה שהם שוכחים שכמות נכבדת מהשערים של זהבי הובקעו בפנדלים. אם בוזגלו היה בועט את כל הפנדלים שלנו העונה המספר שלו היה עומד על 15 שערים ו-8 בישולים שביחד זה 23 שערים שהוא היה אחראי עליהם!

עכשיו תגידו לי שוב מי השחקן הכי טוב בארץ.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אופיר צריך להשתפר לדעתי הוא לאט לאט נכנס לעניינים אבל כמעט כל התקפה של ביתר התחילה מהצד שלו ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

zahipan כתב:אם זה היה זהבי אתמול שמבקיע צמד ומבשל אחד כולם היו גומרים עליו ועל מכבי, והתקשורת הייתה מהללת את האופי הנפלא של מכבי.

אז נכון אנחנו לא שיחקנו טוב, אבל האם קריית שמונה ומכבי ת"א משחקות טוב? גם לא! מה שחשוב זה שיש לנו אופי ושחקנים איכותיים כמו הובאן ומאור בוזגלו. שאגב לא מדברים יותר מדי על המספרים שלו בזמן שאת זהבי התקשורת מהללת כאילו היה מסי. מה שהם שוכחים שכמות נכבדת מהשערים של זהבי הובקעו בפנדלים. אם בוזגלו היה בועט את כל הפנדלים שלנו העונה המספר שלו היה עומד על 15 שערים ו-8 בישולים שביחד זה 23 שערים שהוא היה אחראי עליהם!

עכשיו תגידו לי שוב מי השחקן הכי טוב בארץ.
ערן זהבי.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב: ערן זהבי.
ערן זהבי אבל זה לא מוריד כלום ממאור. הוא לא רחוק מזהבי. כל השאר רחוקים מהם כמו מסי מול אילוז
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גדי כתב:
ערן זהבי אבל זה לא מוריד כלום ממאור. הוא לא רחוק מזהבי. כל השאר רחוקים מהם כמו מסי מול אילוז
נכון לגמרי, אבל עושה כבוד לסופרסטארים.

שונא אותם, מקנא בהם, אבל עושה כבוד.
רוב השערים בפנדלים? אל תהיו מביכים, הבחור שובר שיאים

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אלון יפת - הבן אדם הורג אותנו ולא בפעם הראשונה. בחיים אבל בחיים לא אדום.
אני בכלל לא בטוח שלא היה פנדל על גורדנה. היה מגע בדיוק כמו של סוארס וזהבי במחזור השלישי.
לא נשכח את החצי גמר שנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

חגגו על דוידזאדה אתמול, בבלומפילד זה כבר יבוא לידי ביטוי בגולים.
לדעתי הקבוצה לא שיחקה טוב אתמול והיה הרבה מאוד מזל, מספיק שהכדור של אצילי
נכנס וכולם כבר מדברים פה שיצאנו מהמאבק.

שלח תגובה