הזמזם לא פעל!!!!!!!!!!!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

Re: הזמזם לא פעל!!!!!!!!!!!!

שליחה על ידי crazyred »

אדם כתב:אני לא מבין מה אתם בוכים?
טעויות שיפוט קורות ולהזכיר לכם הפנדל שלא היה ולא נברא שקיבלתם בסיבוב הקודם והפנדל שהיינו חייבים לקבל בצד השני ולא נשרק.
ההבדל היחידי בין הסיבוב הראשון לסיבוב הזה הוא שנעשה צדק. הפועל חיפה הייתה טובה יותר מבאר-שבע ברוב שלבי המשחק ואלמלא חלוצים סוג ז' היינו מנצחים כבר במחצית הראשונה.

דבר אחרון, אתם חייבים למצוא פיתרון לחבורת הערסים שתמיד עומדת ביציאה של הקבוצה האורחת. היום גנבו לחבר שלי צעיף לא לפני שהביאו לו כמה בעיטות ואגרוף. אני אפילו לא רוצה לציין עוד חבר טוב שיצא עם התוף והיה זקוק לליווי של שוטר כדי להגיע לאוטו.
לא בא בטענות לאנשים שלא מעורבים, אבל אתם חייבים למצוא פיתרון ולמגר את התופעה המגעילה הזאת.

סה"כ מאוד נהנתי היום, כדורגל טוב ומהנה, חבל שלא ניצחנו (הפועל חיפה) כי הגיע לנו ועמוק בלב שלכם אתם יודעים שתיקו עשה איתכם חסד.
אני מסכימה בנוגע לשיפוט. חבל שלא הינו באותו משחק, כי כל המחצית השניה, כולה לא הגעתם למצבים בעוד באר יחסית ת'פה. הכדורגל היה יותר ברגליים באר שבעיות בהרבה. הקבוצה שלך לא הייתה מדוייק והיו כמה וכמה הזדמנויות לשערים. לא טוענת שבאר שבע הבריקה אבל לא היה עוול אם הייתם מפסידים (וגם אין עוול בתיקו).

אגב, גם בחיפה המשחק היה שקול
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תהיו הוגנים, חיפה שכבה עלינו כל המחצית השנייה. ערן לוי בעט כל כך הרבה כדורים לפני הגול, מסירה אחת קטנה, ויכול להיות שהשיווין היה מגיע מוקדם יותר.
לא יכול להיות שבבית שלנו נתגונן בצורה כזאת ונשחק כל כך לא חכם.
נכון, הגול הגיע בצורה הכי כואבת שיש, אבל תוצאת התיקו משקפת.

בקשר לקהלים, אני לא חושב שיש מקום לדיון. הכמות, הצבע, האיכות, הבדלים עצומים בין הקהלים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדם אתה חיי בסרט אבל מה בסרט שיש לכם קהל יותר טוב
יש לכם שיר וחצי וכולה הפעם היחידה שהבאתם יותר מ10 אלף היה במשחק האליפות שלכם
אתם קהל שאולי אולי מגיע לרמה של הפועל פתח תיקווה לא יותר מזה
כמות צבע איכות שירים אנחנו לא רואים אותכם ממטר
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

משה אוחיון כתב:תהיו הוגנים, חיפה שכבה עלינו כל המחצית השנייה. ערן לוי בעט כל כך הרבה כדורים לפני הגול, מסירה אחת קטנה, ויכול להיות שהשיווין היה מגיע מוקדם יותר.
לא יכול להיות שבבית שלנו נתגונן בצורה כזאת ונשחק כל כך לא חכם.
נכון, הגול הגיע בצורה הכי כואבת שיש, אבל תוצאת התיקו משקפת.

בקשר לקהלים, אני לא חושב שיש מקום לדיון. הכמות, הצבע, האיכות, הבדלים עצומים בין הקהלים.
בכלל לא הרגשתי ככה, להיפך הרגשתי שאנחנו מגיעים למצבים (שלא באו ידי ביטוי בבעיטות לשער, אין טעם לבעוט כשאין לך הזדנות כמו שעושה ידידינו ערן לוי).

ונמאס להתעסק בזה כי זה לא משנה, צריכים לנצח, הבעיה היא זה שהוצאנו 3 נקודות מתוך 9 אפשריות, וזה מה שבעייתי.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

לגבי ערן לוי- שחקן מגעעיל, שעדיף שיצא לפנסיה מוקדמת .
כל הזמן אמרתי לאנשים מסביבי שזה מטומטם לקלל אותו, זה לא מפריע לו ולהפך, מעלה לו את המוטיבציה להוכיח ולהשתיק אותנו .
ב"ש שיחקה די יפה עד הגול , אחרי זה הסתגרנו וחבל , כי זה מביא בסופו של דבר לספיגה .
לא הבנתי מה היה הסיפור של השופט, לא שורק לנבדל שהקוון מסמן,ף
7 דקות קוסטורוב מחכה לחילוף, הקוון והושפט הרבייעי כבר לא הבינו מה עובר על השופט.
חייבים לעשות מזה רעעש, זה פשוט ביזיון ששופט מתעלם מהקוון שבע דקות..
ניחא על הנבדל, אבל על חילוף ?!
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אדם, ברוכים הבאים קודם כל. יפה שאתה שומר על תרבות דיון ולא מנסה לעורר פרובוקציות למרות תגובות כמו של מוטי כאן שבהחלט לא מייצג את הרוב. צר לי על דבריו הבוטים.

גם לדעתי הגיעה לכם נקודה, כאוהדת ברור שלא ייחלתי לכך.

לגבי קהלים: עם כל הכבוד יש לנו קהל מטורף, בסדר גודל של הפועל\מכבי תל אביב וביית"ר.

תמיד חיבבתי את הפועל חיפה וכולי תקווה שתצבעו את חיפה באדום כמו בימי רובי ורוסו (כל עוד זה לא על חשבוננו כן?)
ניפגש (מקווה) בליגת העל

שבוע טוב.

נ.ב
לגבי איך היה הקהל: גם אני הייתי על הדשא, היה נהדר, נקי מקללות (כמעט) אני לא מחשיבה "שמן" כקללה.
כרגיל שליטה טוטאלית שלנו ביציעים. לקראת הסוף הייתי באזור היציע של חיפה אז שמעתי אותם יותר מדי טוב אחרי השיוויון, מעבר לזה, ציון 80 לקהל הדרומי

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

חחח לאן גלש הדיון...

לענייננו: פשוט לא נתפס שכל הגולים שלאחרונה אנו סופגים, כולם ללא יוצא מן הכלל יוצאים מגדר הרגיל, כאלה שגורמים לשברון לב...

אחרי ים המתנות שההגנה שלנו חילקה ליריבות, הגיע תורם של השופטים. וואלק יש לי חלום לקבל פעם אחת גול "נורמלי"..כזה שלפחות לא נאכל אחריו ת'לב יותר מדי...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדם
Title: הפועל חיפה

שליחה על ידי אדם »

שי, אני לא חושב שאתה אובייקטיבי, הייתי במשחקים שלכם ואני יודע מה הולך אצלכם ביציע וזה בהחלט לא רע.
לא מתקרב בחיים לקהל של הפועל ת"א ומכבי ת"א, פשוט לא. צאו מהסרט.
אני חובב כדורגל לפני שאני אוהב את הפועל חיפה וכל שנה אני הולך בערך ל5-6 משחקים גדולים, סתם לכיף.
הייתי במשחק של מכבי ת"א נגד אייאקס בליגת אלופות, הייתי בדרבים ת"א ובמשחקים של מכבי ת"א בקרית אליעזר נגד החמאס, כשהייתם בליגת העל הייתי מגיע מערד (שם אני גר) לוסרמיל ומעודד אותכם משער 5 נגד החמאס ונגד בית"ר. אז בוא נגיד שישבתי בכל יציע מעודדים אפשרי בארץ.
העידוד הכי חזק והכי מטריף הוא של הפועל ת"א ללא ספק, מכבי ת"א פשוט לא מפסיקים לעודד בדיוק כמו הפועל ת"א אבל עם פחות טירוף.
לכם יש קהל מצויין, כשאתם מעודדים זה עוצמתי ובהחלט מעביר צמרמורת אבל יש לכם יותר מידי רגעים מתים שבהם לא נשמע קול מהיציע שלכם, לא ראיתי את זה כל כך נגדנו ביום שישי אבל ראיתי במשחקים שהייתי בהם ושמעתי בהרבה משחקים בטלוויזיה.
לגבי ההשואה שלנו אני שוב חוזר ואומר, יש לכם יותר קהל, אין על זה ויכוח. אבל הקהל של איכותי הרבה יותר, בכל קהל יש את החברה שמקללים אבל בשורה התחתונה אני נוסע כל משחק מערד לחיפה או לכל מקום שאצטרך להגיע אליו ואני יודע שהקהל שלנו מעודד 90 דקות ללא הפסקה ומגוון שירים זה לא הקהל שחסר לנו, למזלי. יש לנו מעל 15 שירים שונים ומקוריים שמתחלפים במהלך המשחק וזה עוד בלי שירי שחקנים מאוד מושקעים. אני חלק מהעשיה בקהל ויכול להבטיח לך שהשירים זה הדבר הכי חשוב לנו, לא מעתיקים ולא מתפשרים.
דוגמה טובה לתמיכה שלנו ולאיכות שלנו, הבאנו 1,200 אוהדים למכתש למשחק נגד הפועל ר"ג, אתם לא חייבים להאמין אבל אחרי שער היתרון של ר"ג, מיד אחריו, קמו כל 1,200 האוהדים שלנו על הרגליים והחלו לעודד את השחקנים שלנו, ככה יצא שאחרי הגול של הפועל ר"ג הקהל שלנו נשמע יותר טוב מהקהל שלהם, אותה תופעה הייתה אגב במשחק הבית שלנו נגדכם, איך שמליקסון כבש את הפנדל שער 5 שלנו התעשת והחל לעודד נמרצות, אתם ברור שלא שמעתם ואני מבין למה אבל מבחינת איכות אני חושב שאנחנו עולים עליכם בכמה דרגות.
שי וכל מי שחושב שלא, תבואו למשחק שלנו ושבו ביציע שלנו ותווכחו.

המשך שבוע מהנה.
[align=center]תמונה[/align]

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

חחח האדם הזה מזכיר לי את הערבים בכנסת שלנו..
מדברים נגדנו ואומרים כמה שהם טובים והם בכלל לא צריכים להיות פה!
ממש כמו החיפאי באתר שלנו...
יאלה לך תחיה בסרט שאתם יותר טובים ותלך תצביע בל"ד על הדרך.. אווף איזה נודניק...
סבבה חיפה אימפריה (...פחפחפח...) עכשיו לך תמשיך להפיץ את הדת החיפאית שלך באתרים אחרים...

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לצערי לא נכחתי במשחק כי הייתי באילת אבל בטלויזיה רואים הרבה דברים שלא רואים, לא מרגישים
ולא שומעים משער 5. מבחינת כדורגל אני חושב שבאופן כללי חיפה היתה הרבה יותר טובה, שלטה
בקצב המשחק, החזיקה יותר בכדור והגיעה ליותר מצבים ממשיים. לגבי הקהל, אני חייב לומר שבטלויזיה
שמעו מצוין את הקהל של חיפה מעודד ללא הפסקה. בשער 5 היה עידוד מטורף אחרי הגול ואפילו
יונתן כהן אמר שהוא מרגיש שיש בוסרמיל 15 אלף צופים. הבעיה בשער 5 באופן כללי היא שבאמת
יש המון רגעים מתים ועד שהקבוצה כובשת בקושי שומעים את הקהל. לגבי האלימות מול אוהדי חיפה,
אני חייב לומר לך אדם שאנחנו באמת לא מכירים ומזוהים עם אותם אנשים, כנראה שמדובר בכמה
פרחחים שצריך להוקיע מהיציעים ואני באמת מתבייש שהם אוהדי הפועל ב"ש. בעבר הייתי ב-3 משחקי
דרבי בחיפה והקהל של הפועל מעודד ברצף אבל חסר לו את הרוע ואת הטירוף שיש לנו למשל ברגעים
יפים. לגבי הקהל של הפועל ת"א אין מה להשוות כי מדובר בקהל מס' 1 בארץ בפור ענק על כולם, פשוט רמה אחרת.
מי שרוצה לקבל מושג שיגיע לבלומפילד וישב פעם אחת בשער 5 או 7.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדם אני זוכר משחקים נגדכם בחיים לא שמעתי איזה שיר מעלף או איזה דקה וחצי של עידוד בלתי פוסק
בקשר להפועל ת"א אני מסכים ההיתי בשתי דרבים לפני שנה ובאמת שיש להם קהל עוצמתי
אבל והאבל הגדול בוא לא נשכח שמדובר בקבוצה שכל שנה רצה גבוה בצמרת ובוא לא נשכח שכל שנה כמעט הם לוקחים איזה שהוא תואר ככה שיש מה לעודד שם יש גולים יש מצבים זה יותר קל ..!
חוץ מזה שבטלויזיה אי אפשר לשמוע את שער 5 הבארשבעי שלנו כי הוא בצד של הטלויזיה למשל ששער שתים מעודד שומעים אותו פי 10 מחמש !!
בגלל זה בבלומפילד או בטדי שאנחנו נוסעים שומעים אותנו כי יש אקוסטיקה יותר טובה
בקשר לקהל שלנו או שלכם אני חושב שאין בכלל מצב להגיד את זה באותו משפט
אנחנו יותר טובים בהכל עם זה באירגון בשירים שלנו יש קרוב אני מעריף ל25 שירים ככה אני ספרתי לא מזמן לא כולל שירי שחקנים !
כמות התפאורה והדגלים שלנו יש לכם אין
כמות האוהדים שלנו יש אין לכם
וגם הטירוף שיש לנו אין לכם
הפועל חיפה שוב הוא קהל סבבה במונחים של מכבי נתניה והפועל פתח תיקווה מצטער אבל לדעתי אנחנו באמת בין ה4 5 קהלים הגדולים והאיכותים בארץ !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדם
Title: הפועל חיפה

שליחה על ידי אדם »

עזוב שי זה ויכוח מיותר, כל אחד ישאר נעול על העמדה שלו ולא נגיע ככה לשום מקום.
אני שמח שחלקכם רוצים להוקיע את האלימות מהמגרשים וזה בהחלט מעודד, תנסו לעשות משהו בעניין. אצלנו האוהדים שמשתמשים באלימות הורחקו מהמגרשים ובגלל זה להגיע לקרית אליעזר היום זה לא כמו פעם.
רק דבר אחרון שי, אני חושב שהשיר פתיחה שלנו הוא אחד העוצמתיים והחזקים בארץ.
https://www.youtube.com/watch?v=IhjUareKQlg" onclick="window.open(this.href);return false;
תפעיל את הסרטון בדקה 3:57 ותראה איזו עוצמה, אתם הבאתם המון קהל אלינו ועודדתם בהחלט טוב, במיוחד בפתיחת המשחק, ואין זכר לקהל שלכם מבחינת הקול.
זה מהמשחק נגדכם בסיבוב הראשון, מצטער על הקריאות נגד באר-שבע בפתיחת הסרטון, שוב זה הערסים של יציע 4 שלא קשורים אלינו.
יש עוד שירי טירוף אצלנו, אחד מהם שמעו ממש חזק לפני ה1-0 שלכם ביום שישי. יש לנו מגוון שירים שפשוט מכסה 90 דקות של כדורגל.
[align=center]תמונה[/align]

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

למה כשמדובר עליכם אתה דואג להגיד "חבורה קטנה של ערסים" ולא מבין שזה המצב בכל מגרשי הכדורגל בארץ ולא רק בבאר שבע.
מזכיר לי קצת באיזשהו מקום את הקהל של הפועל פתח תקווה שהתלהב מכך שהביא 4,000 אוהדים נגדנו במשחק הליגה בשנה שעברה.
להפועל באר שבע יש מגוון שירים איכותי יותר, תפאורה עוצמתית יותר ופלח קהל גדול יותר בהרבה יותר מהפועל חיפה.
הקהל שלכם ברמה ממש לא גבוהה ודיי לחשוב שהמצאתם גלגל או משהו.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדם אתה בנאדם הזוי
שיר יפה לדעת ממש לא !!
בלי קשר לכלום עם זה נחשב אצלכם חזק אז אתה צריך לראות את הסרטים שלנו מול הפועל ת"א שנה שעברה אפילו הקהל שלהם היה בשוק מהקהל שלנו ש120 דקות נתן עידוד מדהים שאפילו ביציאה תפסו אותי ואת חבר שלי 3 אוהדים שלהם ואמרו לי איך קהל כזה לא נמצא בליגת העל אתם ברמה שלנו בעידוד !
אז עם אוהדים של הפועל אומרים דבר כזה יש משפט שאומר השתיקה שווה זהב ועם אתה רוצה טעימה למה שהקהל שלנו מסוגל הינה טעימה
https://www.youtube.com/watch?v=QV9_7a6 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=JEztsj4 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=vDPBiJX ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=O_9ICad ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

תריץ לסוף הסרט תראה כמה קהל בגמר הגביע ביום שתביאו חצי מזה תדבר איתי !!!

https://www.youtube.com/watch?v=ZZPEFST ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

על כמות קהל אין מה להשוות ולהתווכח בכלל.
זה בכלל לא כוחות ולא פייר (מה עוד שהפועל חיפה היא הקבוצה המשנית של העיר).
לגבי האיכות: פעם (כך אומרים) היה פה קהל הרבה יותר איכותי, אבל בוא לא נשכח שהדור הזה של הקהל של היום הוא שבע אכזבות, שנולד לתוך המציאות של דישדוש בליגה השניה ולכן גם האיכות שלו הלכה וירדה עם הזמן. לאט לאט אלונה והצוות שלה מתחילים להשריש נורמות שונות ואני מקווה שזה כבר מתחיל לחדור (ועוד יחדור חזק) לקהל העצום שלנו. אם היינו מחליפים לרגע קבוצות והקבוצה שלנו הייתה משחקת כדורגל טוב כמו שהפועל חיפה מציגה השנה, אני חושב שלא היה נישאר לך מקום לפקפק באיכות הקהל שלנו - אבל מה לעשות שאצלנו תמיד זה הולך קשה והקבוצה שלנו מתעקשת לא לתת לנו, שנה אחר שנה , את היכולת שלה אנחנו מצפים ובגלל זה לפעמים שומעים רק את בבונים האלה שמקללים ולצערי סוחפים אחריהם גם אחרים.
וחוץ תגיד לי אתה.. מה שווה איכות של קהל אם אין בכלל כמות...?
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה