רישמי: דור מלול הוא הרכש השני

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

דור מלול

שליחה על ידי ForeverRed »

לפי פרסומים אחרונים מועמד לקבוצה.
יתרונות: כשרוני, זול יחסית, מסוגל לשחק במספר עמדות (מגן ימני, קשר ימני, קשר אמצע).
חסרונות: נמצא בירידה בשנתיים האחרונות, עבר פציעה לא קלה בעונה שעברה.

מה אומרים?

https://sports.walla.co.il/?w=/157/2757741" onclick="window.open(this.href);return false;

שמעון א
Title: CrazyRed

Re: דור מלול

שליחה על ידי שמעון א »

אני אומר גבאי, ורטה ופסר טובים ממנו בהרבה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לדעתי וממה שאני זוכר ממנו מגן לא רע בכלל. עם יתרון ורסטיליות שזה שווה הרבה מאוד.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מגן סביר,קשר מעולה.

הייתי מעדיף לראות בעמדת המגן את עופר ורטה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לדעתי כישרון בלתי ממומש עד עכשיו. בשונה מהרבה שחקנים שיצאו לבלגיה ולא שיחקו הוא דווקא שיחק וחזר לארץ בגלל פשיטת רגל של בירסחוט. אני מאוד אוהב את האופציה הזאת כי הוא מגיע ממקום שכל חובת ההוכחה היא עליו והשחקן מלא בכישרון התקפי בתקווה שגם הגנתית הוא השתפר. אל לשכוח שבגיל 18 הוא היה בקבוצת הכשרונות העתידיים של אירופה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אל תעופו ב-200 קמ"ש על ראלי וורטה- מדובר בקרוב ל-400 אלף יורו סכום העברה שיכולים להיות מופנים להחתמת מליקסון או תותח אחר בקליבר הזה.

דור מלול שחקן מוכשר, שיכול וצריך לעשות קפיצת מדרגה- הוא מגיע בהעברה חופשית וזה צריך להיות המהלך שיכריע, גם אם על פניו ורטה טוב ממנו בהגנה- בשורה התחתונה אין הבדלים כל כך גדולים בין כל המועמדים, מלבד שפונגין שברח
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דור מלול שחקן מוכשר כבר 6-7 שנים. וכל שנה הוא הולך אחורה. מוכשר לא שווה כלום. תראו לאן הגיע אופיר דוידזאדה עם הרבה פחות כישרון והרבה יותר עבודה קשה.
דור מלול מגן ימני בדיוק כמו שאילוז מגן ימני. והאמת?אני לא בטוח שהוא טוב מאילוז כמגן ימני.
שוב אני אומר - אשדוד מעוניינת ב2 שחקנים שלנו. למה לעזאזל אי אפשר להוריד את המחיר של ורטה בעזרתם?סוויסה לפני שנתיים נרכש ב400 אלף דולר. פלצ'וק למרות עונה חלשה יותר טוב מכל מה שיש להם בחלק הקדמי.
לא חושב שצריך להתפשר. אם אי אפשר לשדרג - אז עדיף להישאר עם אילוז וביטון.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:דור מלול שחקן מוכשר כבר 6-7 שנים. וכל שנה הוא הולך אחורה. מוכשר לא שווה כלום. תראו לאן הגיע אופיר דוידזאדה עם הרבה פחות כישרון והרבה יותר עבודה קשה.
דור מלול מגן ימני בדיוק כמו שאילוז מגן ימני. והאמת?אני לא בטוח שהוא טוב מאילוז כמגן ימני.
שוב אני אומר - אשדוד מעוניינת ב2 שחקנים שלנו. למה לעזאזל אי אפשר להוריד את המחיר של ורטה בעזרתם?סוויסה לפני שנתיים נרכש ב400 אלף דולר. פלצ'וק למרות עונה חלשה יותר טוב מכל מה שיש להם בחלק הקדמי.
לא חושב שצריך להתפשר. אם אי אפשר לשדרג - אז עדיף להישאר עם אילוז וביטון.
דור מלול יכול לשחק גם בקישור האמצעי ככה שאולי נרוויח שחקן כלבויניק ואת אילוז ובן ביטון יהיה אפשר להשאיר בהגנה.
בכל מקרה אם לא משתדרגים בעמדה הזאת ולדעתי גם ורטה וגם ראלי זה לא שדרוג אמיתי ובמיוחד לא במחירים הפסיכיים שדורשים עליהם אז לא צריך להביא מה שלא היה הבעיה העיקרית שלנו, הבעיה העקרית שלנו היתה הקישור האמצעי והחוסר בקשר איכותי נוסף בהתקפה שיוריד את הלחץ מבוזגלו.
כל זה הרבה יותר דחוף ואלישע אמר את זה הצרה שרוצים להביא רק קשר אמצע אחד וחייבים שניים, אחד 50-50 (פליימייקר הגנתי) ואחד קשר הגנתי, אחרת עוד פעם יהיה לנו אמצע של ליגה לאומית...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מהמועדון אמרו במפורש שמלול יגיע בלי קשר למגן הימני שיגיע,
בעיקר כי הוא כלבו

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Totti כתב:מהמועדון אמרו במפורש שמלול יגיע בלי קשר למגן הימני שיגיע,
בעיקר כי הוא כלבו
מתיי ואיפה אמרו את זה?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

סוף הפסקה,

וואלה ספורט:
בבמועדון ממשיכים לעבוד על רכש. אתמול נבדקה שוב אופציית עוז ראלי, אבל הפערים לגביו גדולים. בני יהודה דורשת 2.2 מיליון שקל תמורת ההעברה, סכום שגם מכבי תל אביב לא מוכנה לשלם. עופר ורטה יוכל להגיע בפחות משני מיליון שקל, למרות שהסכום הסופי לגביו טרם נמסר מהנהלת מ.ס. אשדוד. אלישע לוי יצרף בסך הכול עוד חמישה שחקנים מלבד שלומי ארבייטמן: שני קשרים, מגן ימני, בלם מחליף ושוער מחליף. באר שבע עדיין מחכה לתשובה מהפועל תל אביב לגבי דמי ההעברה של רועי גורדנה וגם אופציית דור מלול עדיין על הפרק, כאשר החל משא ומתן ראשוני בין הצדדים. המועדון טרם הגיש לשחקן הצעה רשמית והמאמן אלישע לוי מעוניין בשחקן, ללא קשר למגן הימני אותו הוא רוצה להביא.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

במו"מ מתקדם

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

בתור מה אלישע רוצה להביא את דור מלול? כגיבויי לבוזגלו בכנף ימין או להתמודד עם אילוז על עמדת המגן הימיני?
וזה שבוואלה רושמים שאלישע רוצה גם מגן ימיני , זה לא אומר שאלישע יקבל במיוחד לא בסכומים שאשדוד דורשת על ורטה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

לא ברור לי בתור מה אלישע צריך את דור מלול, אבל הוא יכול לשחק בכמה תפקידים גם בקישור הקדמי גם בקישור האחורי גם כמגן...
שחקן שיכול להתאים לנו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

דר אדום בנשמה כתב:לא ברור לי בתור מה אלישע צריך את דור מלול, אבל הוא יכול לשחק בכמה תפקידים גם בקישור הקדמי גם בקישור האחורי גם כמגן...
שחקן שיכול להתאים לנו.
זה נקרא גמישות
תפסיקו לחשוב שקבוצה בנויה על 11 שחקנים
ראינו עונה שעברה, מה שהכריע את האליפות זה העומק בסגל

שלח תגובה