מה עדיף ? ותחשבו על זה...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום לוהט

מה עדיף ? ותחשבו על זה...

שליחה על ידי אדום לוהט »

עד לפני הפגרה כל המי ומי ביקרו /קיללו את גיא לוי ואת שיטת המשחק ההגנתית (יש מי שיאמרו בצדק) של הקבוצה
אז נכון במחזורים האחרונים המשחק של הקבוצה עם 2 חלוצים יפה יותר שוטף יותר מהנה יותר אבל.............. אין תכלס !!!
קצב צבירת הנקודות נמוך יותר ההגנה יותר חדירה מאי פעם ואופס גם המיקום בטבלה יורד לו אט אט אז אני תוהה ושואל מה עדיף ?
כדורגל התקפי ומהנה או "רחמנא ליצלן" השיטה הקודמת "ההגנתית" והזהירה יותר ??
ותחשבו על זה !!!!
[glow=red]גם אם לפעמים קשה אותך נשבע לנצח לאהוב !![/glow]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מה עדיף ? ותחשבו על זה...

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אתה טועה ומטעה. גם בשיטה הקודמת הפועל ב"ש איבדה נקודות במשחקים שהיא לא הייתה צריכה לאבד בהם נקודות. לפחות עכשיו אנחנו רואים כדורגל, ההרכב ברובו התייצב, יש גם לקחים טובים לשנה הבאה.
הטעות של גיא לוי לא הייתה בהרכב שעלה למשחק אלא בניהול המשחק.
ניהול משחק אצל מאמן לא מתחיל ולא נגמר בהרכב שהוא מעלה במשחק. גיא לוי פעמים רבות מגיב באיחור למה שמתרחש במגרש, כמו עם הכנסת קוסטרוב רק בדקה ה90 מול הרצליה.
נכון, אני יכול לקבל יכולת בינונית והשגת 3 הנקודות, אבל אני חושב שכולנו מעדיפים יכולת גבוהה והשגת 3 הנקודות. כבר הוכח השנה שזה לא חייב לבוא בניגוד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

מסכימה עם משה

מה גם שאין כזה שינוי במשחק.

אם הקבוצה לא מצליחה לנצח עם 2 חלוצים וצריכה לשחק פחדני, שלא תעלה ליגה בכלל. ואל תצאו עליי עכשיו, אני מאוד מאוד רוצה לראות את באר שבע בליגת העל, אבל אם לא מצליחים לנצח קבוצת תחתית שב10 שחקנים... וואלה.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

יניב אלול ונדב קידר לא השתנו במחזורים האחרונים, הסיבה שאתם רואים אותם בחולשתם קשורה
לכך שאין את דנדי וזולו ביחד באמצע שמחפים עליהם ומונעים מראש צרות. השיטה "החדשה" רק
חושפת את ההגנה החלשה שלנו. לצערי זה שאנחנו שווים גול כל משחק לא ממש עוזר לנו כי אנחנו
גם שווים לקבל גול כל משחק. אני מעדיף את סגנון הנצחונות.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אני הבנתי משני המשחקים האחרונים שלא משנה מה יהיה אסור לוותר על דנדי במרכז המגרש מאחר והוא משמש כעוגן ההגנתי שלו בקישור האחורי ובלעדיו מגיעים יותר מדי מהר אל אזור רחבת השש עשרה.

הייתי נותן צ'אנס לשיטה הזו עם שני שינויים דנדי באמצע, מבחינתי במקום זולו שפשוט נורא במשחקים האחרונים (הוא צעיר ועדיין השקעה לטווח ארוך ולא נורא אם יחזור כשיהיה בכושר), ובנוסף הייתי מחזיר אלעד ליציע ושם שם את קוסטרוב.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דווקא אלעד מכולם בשני משחקי הליגה האחרונים עשה את מה שהוא צריך לעשות... הייתי בהחלט מחליף את אוקוגו בזולו וזורק גם את נדב קידר לספסל ובמקומו מעלה את זרקו...

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

dardasmiley כתב:דווקא אלעד מכולם בשני משחקי הליגה האחרונים עשה את מה שהוא צריך לעשות... הייתי בהחלט מחליף את אוקוגו בזולו וזורק גם את נדב קידר לספסל ובמקומו מעלה את זרקו...
עשה את מה שהוא צריך לעשות?
כלומר להתסובב על המגרש כמו בלרינה וכל הזמן לחפש ליפול?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

קוסטרוב, אופיר חיים, לירון זרקו, חנן פדידה..ומצטער אם שכחתי אחרים אבל תראו אלו שחקנים שיש להם מקום בהרכב של כל קבוצה בלאומית וגם בחלק מליגת העל...ככה באמת שלא משנה מי יעלה בהרכב.
רק צריך לבחון טוב את סדרי העדיפיות ואת מטרות הקבוצה, אני מאמין שגיא יסתדר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

התקפי בלי שום קשר
אנחנו באים לרואת כדורגל, זה שצריך לשפר את ההגנה זה משהו אחרר לא רוצים לראות משחק הגנתי ושמכנסיםם רק במתפרצות אם הינו רוצים את זה הינו מביאים את אלי גוטמן
התקפייי רק התקפיי שני חלוצים, ולהביא בלם טוב שיחזק את ההגנה
תמונה

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

באמת לא הבנתי מדוע אתה חושב שהרכב הגנתי מביא נקודות בטוחות, ואילו הרכב התקפי יותר יכול לדפוק אותנו?

אם זה נכון במאת האחוזים, מסכים איתך ומבחינתי שגיא לא יעלה הרכבים התקפיים לעולם. אבל שנינו יודעים שזה לא מדע מדויק, וגם כשהקבוצה עלתה לעתים עם הרכב הגנתי, הנקודות לא נשארו אצל הפועל ב"ש ת-מ-י-ד.

אז לפחות תן להנות ממשחק התקפי אעפ"י שגם הוא לא מביא את הנק' תמיד. :קופץ: :קופץ:

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

גיא לוי נשמה ועכשיו כולם רואים

שלח תגובה