פורסם בוואלה ספורט שאלונה ברקת וארגון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
azb852

פורסם בוואלה ספורט שאלונה ברקת וארגון

שליחה על ידי azb852 »

האוהדים יפגשו.
אלונה מתכוונת להציב קווים אדומים.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: פורסם בוואלה ספורט שאלונה ברקת וארגון

שליחה על ידי RedHell »

קווים אדומים למה? האם נעשה משהו אסור? האם עשו משהו בדרך לא מכבדת או לא מכובדת?

או שאלה קווים אדומים שיגידו אסור לכם למחות, אסור לכם להביע עמדה והתפקיד שלכם זה רק לבוא לשלם ממיטב כספכם ולשתוק?

לדעתי ההנהלה ברשוה של אלונה לוקחים את זה צעד אחד רחוק מידי, אני אומר שוב עם אלונה חושבת שלקהל אסור להביע עמדה אין סיכויי לניהול בראשה עם כל הצער שבדבר.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

מעולה, אולי סופסוף ארגון האוהדים יצליח להעביר למועדון את הקווים האדומים שלנו כקהל

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

כשמתכוונים ארגון האוהדים מתכוונים לקאמלס או לארגון החדש?

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

בפעם הזאת זה כל הארגונים, אבל בדרך כלל הקאמלס לא נפגש עם המועדון.
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

חוצפה שנעשים טעויות צריך לומר אותן אין מועדון אחד בעולם ששווה משהו בלי האוהדים שלו ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

עצוב מאוד שאדון אייל ארד מנסה להציג אותנו ככפויי טובה. ככאלה שצריכים רק לרדוף אחרי האהבה שלהם ולסתום את הפה. את אותו פה ששר לאלונה כל משחק ומחבק אותה חיבוק אוהב כמו שאף בעלים לא מקבלת.
עצוב....
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אביב כתב:עצוב מאוד שאדון אייל ארד מנסה להציג אותנו ככפויי טובה. ככאלה שצריכים רק לרדוף אחרי האהבה שלהם ולסתום את הפה. את אותו פה ששר לאלונה כל משחק ומחבק אותה חיבוק אוהב כמו שאף בעלים לא מקבלת.
עצוב....
אביב,קודם כל קח את הכל בערבון מוגבל,אילו פרסומי חרטא.
דבר שני ואתה מספיק מבוגר בשביל לדעת את זה,שאתה נכנס לקרב עם כרישים אתה צריך לדעת לשחות כדי לברוח מהנשיכות.
מה שהיה שם זה אפילו לא קצה קצהו של מחאה,בסה"כ כמה שלטים שמעבירים מסר,אבל כמו שכבודינו נפגע,גם לה יש אגו אל תשכח את זה.
ואחרי שמלחמות האגו יישכחו,שבו דברו וסגרו עניין,זאת הייתה תגובה דיי צפויה למען האמת.

סמל אישי של משתמש
באר שבעי
Title: בדואי

שליחה על ידי באר שבעי »

למה הקאמלס יושבים עם ההנהלה? הרי הם טורחים בכל משחק להזכיר לכולם שהם הפכו לקומץ איכותי עלאק כדוגמת האולטרא בויס של חיפה, באים עם נינג'ות וחושבים שהם קומץ של קהל סרבי, אבל בפועל כל מה שהם עשו זה להפקיר את הקבוצה ואת הקהל באמצע העונה הכי טובה שלנו בשנים האחרונות.
העיקר לשבת עם ההנהלה ולהתבכיין.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

באר שבעי כתב:למה הקאמלס יושבים עם ההנהלה? הרי הם טורחים בכל משחק להזכיר לכולם שהם הפכו לקומץ איכותי עלאק כדוגמת האולטרא בויס של חיפה, באים עם נינג'ות וחושבים שהם קומץ של קהל סרבי, אבל בפועל כל מה שהם עשו זה להפקיר את הקבוצה ואת הקהל באמצע העונה הכי טובה שלנו בשנים האחרונות.
העיקר לשבת עם ההנהלה ולהתבכיין.
אני דווקא אוהב אותם ומעריך אותם,מה שהם עשו מ 2005 רק ה' יודע,הם אלו שדאגו לתפאורות מאז השנה ההיא,הם אלו שהכניסו את השירים החדשים,הם אלו שדאגו ודואגים לתרבות העידוד.
כששואלים אוהד מכבי איזה ארגון אוהדים הוא מכיר בבאר שבע -הוא יגיד הקאמלס,ולא ארגון כזה או אחר.
צריך להעריך אותם כשצריך, כשאתה אומר להפקיר אתה מוציא את עצמך מגוחך כי בפועל אתה לא יודע מה קורה שם מאחורי הקלעים ומה הסיבות,
כל הכבוד להם על מה שהם עשו,ואני מאמין שהם יחזרו לשלוט על העניינים
ולהזכריך -הם גם חלק מאוהדי הפועל באר שבע,גם הם שולטים על מה שנעשה ביציעים,ולכן גם הם צריכים להיות נוכחים בפגישות מול ההנהלה כדאי להגיד את הצעד שלהם,והצעד של כל הקהל הבאר שבעי זה שההנהלה זרקה עלינו כזה גדול,אני לא אשכח את התמונה הזו שאוהדי מכבי רצים מהיציעים שלנו,שמים עלינו ז** ומגיעים לשער של אוהדי מכבי

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

לפני שאתה מדבר על הקאמלס ופותח עליהם פה, תלמד כמה דברים, בזכותם היה לך תפאורות כל כך הרבה שנים, לא פלא שהם אמרו שלא ידעו להעריך כלום.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אביב כתב:עצוב מאוד שאדון אייל ארד מנסה להציג אותנו ככפויי טובה. ככאלה שצריכים רק לרדוף אחרי האהבה שלהם ולסתום את הפה. את אותו פה ששר לאלונה כל משחק ומחבק אותה חיבוק אוהב כמו שאף בעלים לא מקבלת.
עצוב....

אייל ארד עושה את מה שהוא צריך לעשות מבחינתו... אנחנו האוהדים לא צריכים להתרגש. לקחת הכל בפורפורציות ולעשות את שלנו. אבל לעשות!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה