איזה פרגון של אורן ניסים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
xboy

איזה פרגון של אורן ניסים

שליחה על ידי xboy »

"עברתי כבר כמעט הכל בכדורגל הישראלי ושיחקתי בהרבה מאוד קבוצות בליגת העל, כך שאני יכול להצהיר שמה שקורה בכפ"ס זה באמת מיוחד", טוען נסים הבלתי נגמר שברזומה שלו כבר יש "עברתי כבר כמעט הכל בכדורגל הישראלי ושיחקתי בהרבה מאוד קבוצות בליגת העל, כך שאני יכול להצהיר שמה שקורה בכפ"ס זה באמת מיוחד", טוען נסים הבלתי נגמר שברזומה שלו כבר יש אליפויות ומאבקים על תארים. "אמנם הצטרפתי רק השנה ולא חוויתי על בשרי את התקופות הקשות, אבל אני יודע שהאנשים כאן עבדו קשה מאוד כדי לשמור על המועדון בחיים ולהגיע למקום בו הוא נמצא היום. מגיע להם הרבה קרדיט".

נסים אמור לפתוח היום בהרכב נגד הפועל ב"ש, אותה הוא מכיר מקרוב מכיוון ששיחק שם. "אלונה ברקת הביאה אותי לב"ש כחלק ממסע הרכש של הקבוצה, ומההתחלה היה אפשר לראות שמדובר במועדון עם אופק ועם בעלים מצוינת שאכפת לה. לצערי, בתקופה שלי זה לא עבד, אבל עכשיו מצליח להם ואני שמח בשבילם כי זה מועדון ענק עם מסורת ואוהדים שמגיע לו להצליח".

יש לכם סיכוי להפתיע אותם?
"סיכוי תמיד יש. אני אפתיע אותך ואגיד שלדעתי הפועל ב"ש היא הקבוצה הטובה כיום בישראל. למרות שמכבי ניצחה אותם, זו לא היתה חכמה כי הם שיחקו משחק שלם עם עשרה שחקנים. הפערים בינינו לבין ב"ש גדולים מאוד, אבל בגביע ובבית שלנו, הכול יכול להיות. כולם במועדון חדורי מוטיבציה לעשות הפתעה ולהפוך לסינדרלה".

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: איזה פרגון של אורן ניסים

שליחה על ידי גיא חניה »

אולי לא היה סקורר גדול אך תמיד היה בנאדם נחמד ונעים הליכות. מאחל לכפס בהצלחה בליגה!

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

שחקן עם אופי ללא ספק,גם בתקופה ששיחק כאן הוא היה שחקן שלא עושה בעיות בחדר ההלבשה,שחקן נעים. צריך להיזהר מהמשחק הראש שלו.

יש לי זיכרון מהמשחק של גילי לנדאו ב5 המחזורים האחרונים בלאומית- פדידה,ניסים,אופיר חיים,והחלוץ הניגרי שהביאו ממכבי הרצליה(ברח לי שמו)

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

שלומי12 כתב:שחקן עם אופי ללא ספק,גם בתקופה ששיחק כאן הוא היה שחקן שלא עושה בעיות בחדר ההלבשה,שחקן נעים. צריך להיזהר מהמשחק הראש שלו.

יש לי זיכרון מהמשחק של גילי לנדאו ב5 המחזורים האחרונים בלאומית- פדידה,ניסים,אופיר חיים,והחלוץ הניגרי שהביאו ממכבי הרצליה(ברח לי שמו)
סעיד מקאסי
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אחד הנגרים הגדולים בתולדות הקבוצה ( באותו איזור של אקסברד), אבל בנאדם טוב וזה מה שחשוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

zivmay כתב:אחד הנגרים הגדולים בתולדות הקבוצה ( באותו איזור של אקסברד), אבל בנאדם טוב וזה מה שחשוב.
אומנם היה נגר אבל עדיף על אקסברד השחצן "זה שאני מגיע למצבים ומחטיא זה טוב"...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:אומנם היה נגר אבל עדיף על אקסברד השחצן "זה שאני מגיע למצבים ומחטיא זה טוב"...
אני עד עכשיו לא מאמין שהדביל את זה אמר את זה, גם בלאומית הוא חלוץ בינוני - -

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

גיא חניה כתב: אני עד עכשיו לא מאמין שהדביל את זה אמר את זה, גם בלאומית הוא חלוץ בינוני - -
אני עד עכשיו לא מאמין שהיתה לו החוצפה אחרי שפתח סיבוב שלם בהרכב ולא נתן גול אחד להגיד: "לא קיבלתי הזדמנות אמיתית בב'ש"
איפה הוא ואיפה אורן ניסים....

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

והיום כמעט אורן ניסים לקח לנו את אגידה בשליחת רגל טיפשית, מזל שזה נגמר טוב.

שלח תגובה