הפינה הפסימית - כי חייב למרות הכל ;)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

הפינה הפסימית - כי חייב למרות הכל ;)

שליחה על ידי גיא חניה »

ראיתי שאף אחד לא פתח , אז אני אכתוב.

*לוטם זינו - לא ראיתי מהלך אחד חיובי של לוטם , אולי חילוץ או שתיים אבל חזר להיות לוטם האנמי. האמצע רך מדי , לא הרגישו את לוטם בכלל כל המשחק.

*סיראז' נאסר - שוב. שיפסיק עם המניירות של הכוכב , הSN7 , הדיבורים על נבחרת , שיתחיל להוכיח על הדשא!
עושה פרצוף שהוא עולה מהספסל כאילו מדובר בלא פחות מכריסטאנו רונאלדו.

*אליניב נסיך ברדה - תקופה לא טובה צריך להגיד ת'אמת , הרבה פעולות פשוטות לא עובדות לו כמו שצריך. המנוחה של הצהובים מול שעריים בגביע באה בזמן.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: הפנימה הפסימית - כי חייב למרות הכל ;)

שליחה על ידי dardasmiley »

גיא חניה כתב:ראיתי שאף אחד לא פתח , אז אני אכתוב.

*לוטם זינו - לא ראיתי מהלך אחד חיובי של לוטם , אולי חילוץ או שתיים אבל חזר להיות לוטם האנמי. האמצע רך מדי , לא הרגישו את לוטם בכלל כל המשחק.

*סיראז' נאסר - שוב. שיפסיק עם המניירות של הכוכב , הSN7 , הדיבורים על נבחרת , שיתחיל להוכיח על הדשא!
עושה פרצוף שהוא עולה מהספסל כאילו מדובר בלא פחות מכריסטאנו רונאלדו.

*אליניב נסיך ברדה - תקופה לא טובה צריך להגיד ת'אמת , הרבה פעולות פשוטות לא עובדות לו כמו שצריך. המנוחה של הצהובים מול שעריים בגביע באה בזמן.
מסכים לגבי השניים האחרונים לא מסכים לגבי זינו. אתמול הוא פשוט היה טוב מאוד לדעתי.
עוד נקודה פסימית: למה חייבים תמיד לקבל גול בשביל להתחיל לשחק?? למה אי אפשר לפתוח מדקה ראשונה כמו שנראנו שלוש דקות אחרי הגול של חיפה?

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

הכי פסימי שלי, וסרמיל!!!!
ממשחק למשחק אני פשוט שונא את המקום הזה יותר! אתמול היה טירוף שהמון שנים לא הרגשנו כששער 2 מצטרף קבוע ואפילו שער 3 מתעורר לפרקים ארוכים ואז המחשבה היחידה שעוברת בראש ראבקקק עם איצטדיון קצת יותר ביתי ובאמת שהמקום היה רועד.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

לא מסכים לגבי זינו, היה מעולה אתמול, להוציא את הרבע שעה הראשונה, שיחק אגרסיבי לא ספר את השמות במכבי חיפה והיה פשוט מעולה בהגנה חילץ הרבה יותר מכדור או 2, דחף בכל הזדמנות קדימה, ונתן הרבה שקט במרכז המגרש, אהבתי אותו מאוד אתמול.

לגבי ברדה נכון להגיד שהוא לא הכי חד בזמן האחרון ליד רחבת היריב אבל יש גבול למה שאפשר לדרוש מבן אדם, גם עוזר בהגנה גם מחלץ כדורים באמצע ומוציא התקפות קדימה, וגם אמור להיות המוציא לפועל בהתקפה. הבן אדם חלוץ ומתפקד יותר כמו קשר אחורי, מקריב מעצמו לטובת הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לשם שינוי ז'ינו היה טוב ונראה שמול קבוצות שמשחקות עם שני קשרים אחוריים בתכל'ס (כי ראיו הוא לא קשר אחורי ואפילו לא קרוב לזה) אז האיכיות של ז'ינו ואראל באות לידי ביטוי, כלומר מול קבוצה כמו מכבי בבלומפילד חייבים למצוא קשר שיוכל לשחק עם אראל וז'ינו או לשחק עם דג'אני לצידם.
לגביי ברדה פשוט טעות, ברדה גם שהוא לא כובש מרגישים אותו, הוא המנהיג שהיה חסר פה, מאז סתיו אלימלך לא זכור לי שחקן שרץ ככה ומתאבד על המגרש בצורה כזאת והוא חלוץ, לא קשר אחורי, חלוץ!
אז לפרקים ברדה לא טוב ומחטיא ולפעמים הוא אגואיסט במצבים מסוימים אבל להכניס אותו לפינה הפסימית פשוט לא נכון!

אגב הדבר הכי פסימי מאמן הכושר, המאמן כושר הזה כל כך פוגע בקבוצה, תתארו לעצמיכם מאמן כושר כמו שיש למכבי תל אביב אנחנו לפחות עם עוד 6 נקודות בקופה...
ועוד דבר פסימי זה שהשחקנים זקוקים לפיגור בשביל להכנס לעניינים, חייבים לשחק כמו מול סכנין, שהשער הראשון שיכבשו גם לא יהיה האחרון כמו מול עכו ושלא נצטרך לספוג כדיי לכבוש.

ועוד תוספת לפינה הפסימית: בוזגלו למרות הבישולים נראה שיותר מדיי מנסה להתחכם בריצות שלו באגף, הוא צריך לחפש את הפשטות במשחק ואז בכלל הוא יהיה ענק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

- נסאר.. אם הוא ממשיך ככה, להעיף ומהר. אפשר למצוא המון שחקנים כמוהו בשוק שיש להם כישרון כמו שלו, אבל גם רצון לעבוד להשקיע וללמוד.

- זינו, היה לו כל מה קשר דפיסיבי צריך מהשחק הזה, הוא סגר בצורה מצויינת, מאוד נקי בתאקלים שלו, למרות שהוא גם היה השחקן הכי אגרסיבי במגרש. רץ המון, השקיע. לפני המשחק הזה חשבתי שאולי אין לו את היכולות למסור לעומק ולחשוב מהר. כרגע, אני חושב שאין לו מספיק ביטחון. יש לו כוח פריצה, הוא רוצה למסור לעומק. אבל לטעמי הוא עדיין מפחד לעשות את הסוויץ' הזה שהוא שחקן מרכזי בקישור.

- אי הכנסתו של דג'אני, אם הוא היה נכנס, המשחק טיפה היה נרגע, נפתח. היינו מניעים כדור ביותר נינוחות בדקות האחרונות, ולדעתי היינו מכניסים עוד שער אחד לפחות.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

זה שברדה לא כובש לא אומר שהוא בתקופה לא טובה, פעולות פשוטות לא עובדות לו? נכון מדי פעם לא מצליח בפעולה הפשוטה אבל שנכנסים לך ברגלים כל דקה וחצי הגיוני שאתה יותר זהיר ולא הכל יוצא, אנחנו קבוצה שהשנה מענישה במצבים נייחים ורוב המצבים האלה הם בגלל סחיטת העבירות וקרנות של ברדה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דווקא כאחד שלא נחשב ממעריצי לוטם,אתמול היה המשחק הטוב ביותר שלו,מלא בטחון,מבצע פעולות פשוטות ונכונות.
ברדה גם שהוא לא טוב הוא טוב,לא יעזור,זה המנוע של הקבוצה הזאת,ואל תשכחו דבר חשוב,קבוצות באות לשחק מול באר שבע ושמות להם למטרה את ברדה,וזה מאוד קשה למרות זאת,הוא מחפה על זה במשחק מלחמה אדיר,
אגב גם בוזגלו אתמול,אם תשימו לב נוטרל בכל מהלך המשחק,אבל הכישרון הענק הזה לא צריך יותר מכגדור חופשי וקרן בשביל לצאת גדול.
ודחילאק מספיק עם האגדה הזאת על המאמן כושר,לפחות אם באים בטענות שיהיו מגובות בעובדות,והעובדות הם 6 מהפכים,ניצחונות בדקה ה90 ורוב השערים נכבשים מדקה 56 ומעלה,משחק הגנה של בל הבוצה,אז אם זה לא כושר טוב אני לא יודע מה כן.
אגב שותף לדעה לגבי נאסר,פשוט היה חשק להכניס לו כאפה אתמול.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

קבלת אורחים? בושה אחת גדולה מה שהיה אתמול בשערים 7-8-9, החזירה שנות דור את הסטיגמה על העיר באר שבע, מכות, לחץ מטורף, בכי של ילדים שנדחסו בתור לקופה העלובה, אני כותב דברים אלו בשם של חבריי אוהדי מכבי חיפה,
הם הגיעו אתמול אחרי שהבטחתי להם חווית כדורגל, הם הגיעו עם האשה והילדים, מה שהם חוו החזיר אותנו שנות דור וחבל.
מסקרן אותי איך מקבלים כל עונה מחדש את הסכם השיווק עם לונה טורס?

סמל אישי של משתמש
omr1

שליחה על ידי omr1 »

אולי זה רק אני, אבל נראה לי שהגיע הזמן גם לעבוד על המתפרצות, כ"כ הרבה הזדמנויות שהתפספסו סתם
בגלל דריבל מיותר או אי מסירת רוחב לשחקן עם שטח לרוץ...

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הסניגור האדום כתב:קבלת אורחים? בושה אחת גדולה מה שהיה אתמול בשערים 7-8-9, החזירה שנות דור את הסטיגמה על העיר באר שבע, מכות, לחץ מטורף, בכי של ילדים שנדחסו בתור לקופה העלובה, אני כותב דברים אלו בשם של חבריי אוהדי מכבי חיפה,
הם הגיעו אתמול אחרי שהבטחתי להם חווית כדורגל, הם הגיעו עם האשה והילדים, מה שהם חוו החזיר אותנו שנות דור וחבל.
מסקרן אותי איך מקבלים כל עונה מחדש את הסכם השיווק עם לונה טורס?

תמסור להם שגם אנחנו נמחצנו בדרכינו לכניסה לקרית אליעזר , עם בידוק אותם תנאים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

הראל כתב:

תמסור להם שגם אנחנו נמחצנו בדרכינו לכניסה לקרית אליעזר , עם בידוק אותם תנאים .
מצטער הראל לא זכור לי שנמחצנו בקרית אליעזר,נכון שיש לנו תלונות על המיקום הגרוע מאוחרי השער,
אבל זה רחוק מאוד מדרך בורמה שהם היו צריכים לעבור(הואדי שעדיין קיים שם),את הכרטיסים קיבלנו תוך דקות במעבר של 6 קופות,
החניה והדרכי גישה לקרית אליעזר מצויינים, למרות שווסרמיל נבנה כמעט ביחד איתו אין מה להשוות,
ולא חושב שאנחנו צריכים ל"החזיר" לאיזו שהיא קבוצה בגלל יחס כזה או אחר שקיבלנו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בכניסה לאיצטדיון עצמו נמחצנו , בייחוד עם השיטה הדבילים של הכרטיס האלקטרוני הזה שהשער מסתובב ולפעמים הכרטיס לא עובר .

לא יודע מה קרה בקופות כי לא היתי שם , אבל סביר להניח שכמו שאצלנו מתנפלים על כרטיס . בזה אף פעם לא הינו טובים.

לא מנסים להחזיר אבל שלא יתלוננו סתם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

הראל כתב:בכניסה לאיצטדיון עצמו נמחצנו , בייחוד עם השיטה הדבילים של הכרטיס האלקטרוני הזה שהשער מסתובב ולפעמים הכרטיס לא עובר .

לא יודע מה קרה בקופות כי לא היתי שם , אבל סביר להניח שכמו שאצלנו מתנפלים על כרטיס . בזה אף פעם לא הינו טובים.

לא מנסים להחזיר אבל שלא יתלוננו סתם.
רק בישראל ( באר שבע) שיטת הכרטיס האלקטרוני היא דבילית :D הלוואי עלינו שערים אלקטרונים, אבל בכמות שתאפשר לכולם להיכנס בצורה בטוחה !

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מסכים עם הראל אני בעצמי נמחצתי בחיפה ונכנסתי בדיוק בעלייה של השחקנים אין חנייה שם כמו שהראל אמר הכרטיס האלקטרוני הזה עשה בעיות שלא לדבר ששילמנו 100 שקל לכרטיס עם זווית ראיה של קקה לפחות פה אלונה עשתה להם מחיר 60 מבוגר 30 ילד שיגידו תודה ויסתמו תפה ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה