אלישע - מאמן וג׳נטלמן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
OMERREMO

אלישע - מאמן וג׳נטלמן

שליחה על ידי OMERREMO »

בימים בהם תקשורת הספורט/מאמני הספורט ואנשי הספורט הם כל כך רחוקים מהמושג ״קלאסה״.. בימים שמאמנים כמו קלינגר/דורה/יובל נעים וכו׳ רוקדים אל מול קהל היריבה בגול...
מתגלה אלישע שאם יש קבוצה לה הוא אמור לשמור טינה(״גנבה״ לו אליפות בקיזוז) ועדיין יודע אחרי נצחון ענק להגיד ״חבל לי על בני יהודה״,.... זה אומר הכל!
נכון , לא חף מטעויות אבל משתדל/מנסה/משנה(מי אמר מקובע) ועושה הכל ברוגע ובקלאסה ששמורה רק לו!
תודה אלישע!
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: אלישע - מאמן וג׳נטלמן

שליחה על ידי אדום זקן »

נו מה חדש ? אלישע,רוני לוי,יוסי מזרחי,דרור קשטן הקלאסה,הממלכתיות והכבוד שהם נותנים למעמד המאמן,זה בדיוק מה שהופך אותם באופן פרדוקסלי למוקצים,בענף שבו התקשורת קובעת את סדר היום,ממליכה מלכים ומפטרת מאמנים,וחיה על רכילות,אינטרסים(מישהו אמר פרימו) וטובות הנאה,רק לראות את הסאגה שהייתה פה במינוי המאמן הלאומי ולהבין איזו חבורה של אינטרסנטים,בזמן שמאמנים כמו אלישע לא מוזכרים בכלל

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

הכי מסכים איתך שבעולם.... אז רגע גם אני זקן?!?!?
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

OMERREMO כתב:הכי מסכים איתך שבעולם.... אז רגע גם אני זקן?!?!?
האמת... אם מה שהקבוצה עושה השנה,אני הופך להיות צעיר חי ובועט... :יריות:

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אדום זקן כתב:נו מה חדש ? אלישע,רוני לוי,יוסי מזרחי,דרור קשטן הקלאסה,הממלכתיות והכבוד שהם נותנים למעמד המאמן,זה בדיוק מה שהופך אותם באופן פרדוקסלי למוקצים,בענף שבו התקשורת קובעת את סדר היום,ממליכה מלכים ומפטרת מאמנים,וחיה על רכילות,אינטרסים(מישהו אמר פרימו) וטובות הנאה,רק לראות את הסאגה שהייתה פה במינוי המאמן הלאומי ולהבין איזו חבורה של אינטרסנטים,בזמן שמאמנים כמו אלישע לא מוזכרים בכלל
כל כך נכון!

שלח תגובה