נקודה חשובה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
dor69

נקודה חשובה!

שליחה על ידי dor69 »

אתמול במשחק ראינו כמה אוהדים שלנו היו ונדחסו בשערים 10-11 והיו עוד בשערים 8 ו13. למרות הכמות אני מכיר מלא אוהדים שנשארו בבית בגלל שלא היה להם כרטיס. כשאני אומר אוהדים אני לא מתכוון לטרמפיסטים אלא לאוהדים שרופים בעלי מנוי שמגיעים עם הקבוצה הזאת לכל מקום ואני עצמי שאני מלווה את הקבוצה לכל מקום קניתי בין האחרונים כרטיס.
לפחות הפקתי לקח מההתרוצצויות האלה, במשחקים גדולים בחוץ עם אלפים שירצו לבוא והגבלה בכמות הכרטיסים(מכבי הולך להיות יותר גרוע) צריכים לפתוח את המכירה לפחות בימיה הראשונים למנויים בלבד!! אנחנו הגרעין של הקבוצה ובאים מאהבה נטו לא משנה מתי, למה שמישהו שהחליט רק השנה כשמצליחים שהוא אוהד יהיה במקומי או במקום כל אחד אחר שחווה מפחי נפש והמשיך לבוא ולבזבז מזמנו וכספו בלב שלם בגלל המסירות לקבוצה? למה שאוהד שמגיע רק למשחקים הגדולים יהנה במקום אוהד שמגיע לסכנין ולקריית שמונה ומוותר על עבודה ולימודים בשביל זה?
חוץ מזה תחשבו כמה אוהדים יעשו מנוי שנה הבאה בגלל זה, בגלל שהם רואים את מחירי הכרטיסים שלא יורדים ואת העובדה שהקבוצה שומרת על הגרעין שלה ודואגת לו ויגידו וואלה שווה לעשות מנוי.
אני פניתי והצעתי את הרעיון לציפורה, עד כה לא זכיתי להתייחסות (איך לא?), אם מישהו שיש לו איזה קשר או שניים בפנים יכול להכניס את הרעיון למערכת זה יהיה מצוין!

:גאוות הנגב: :גאוות הנגב: :גאוות הנגב:

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

Re: נקודה חשובה!

שליחה על ידי OMERREMO »

מסכים... אגב נהוג ברוב הקבוצות
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

נכון וחבל שפה לא...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מסכים מסכים מסכים!
רעיון מעולה שנהוג בהרבה מועדונים בעולם.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

בגדול הרעיון הוא נכון, אך יש לי לגביו הרבה הסגות.
מי שחשוב לו לרכוש כרטיס ירכוש כמה שיותר מהר מרגע התחלת המכירה.
עד יום שישי היו עוד כרטיסים ל10,11 ולכן מי שלא הספיק לקנות התמהמה, והבעיה היא אך ורק שלו.
יש לאפשר למנויים הטבות אך לא בזכות רכישת הכרטיסים ראשונים.
אוהד שיש לו מנויי לא בהכרח אוהד טוב יותר ממי שלא התאפשר לו לרכוש ב800 שח, מאשר אוהד שהיה לו נוח לפרוס את זה במשך השנה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני קניתי כרטיסים לשער 10-11 ביום ראשון בשעה 12 בצהריים.
והיו כרטיסים לפחות עד שעה 4 (דרך לאן, פשוט היה צריך להתקשר אליהם ולא דרך האתר)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אם לקחת את עצמי כדוגמא, אני תמיד קונה כרטיס בין הראשונים. הפעם לא יצא לי לקנות ממש וזה נגרר עד הרגע האחרון.
אני לא אמרתי רק למנויים אמרתי במשחקים כמו אתמול ומה שצפוי מול מכבי ובפלייאוף בכלל לתת עדיפות למנויים בימי המכירה הראשונים. המנויים זה הגרעין החזק של הקבוצה.
מי שעשה מנוי הרוויח, מי שלא יעשה שנה הבאה וירוויח.

שלח תגובה