חושבים קדימה : אלישע יקבל הצעה לשנתיים נוספות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב

חושבים קדימה : אלישע יקבל הצעה לשנתיים נוספות

שליחה על ידי ניב »

https://sports.walla.co.il/?w=/156/2707898" onclick="window.open(this.href);return false;

בקבוצה רוצים לראות את אלישע ממשיך לטווח ארוך.

עוד מוואלה :
- ריף פרץ הוזכר כמועמד להשלים רבייעית בלמים.
- הקבוצה מתנגדת לשחרור פלצוק.
- סוויסה ופלט לא מעוניינים לעזוב.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: חושבים קדימה : אלישע יקבל הצעה לשנתיים נוספות

שליחה על ידי dor69 »

שלושת הנקודות עושות אותי מאוד אופטימי להמשך.. מבינים למה ניקו חשוב ושכל כך חייבים בלם נוסף לרוטציה

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

כל הכבוד מראה על הערכה לאלישע והכי חשוב המשכיות, ריף פרץ הזה נראה לי מיותר יש את אלגרבלי ואראל לא רואה למה הוא נחוץ.
מישהו יודע אולי איפה עומד המשא ומתן עם דוידזאדה ? שלא נגיע לשנה אחרונה בחוזה ואז יתחילו לייבש אותו ביציע בשביל לחתום.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

היתי מחתים את אלישע ל 7 שנים.
לתת לו את המושכות להמון זמן. לייצר יציבות ולבנות קבוצה בדמותו וצלמו. לוחמת, שקטה וקטלנית.

גם אם בדרך יהיו עונות פחות טובות זה שווה את זה.
מן פרגי הבארשבעי. הוא מסוגל לזה, וגם אנחנו! הגיע הזמן ליצור יציבות והמשכיות רק ככה נצליח לטווח ארוך

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אלדר כתב:היתי מחתים את אלישע ל 7 שנים.
לתת לו את המושכות להמון זמן. לייצר יציבות ולבנות קבוצה בדמותו וצלמו. לוחמת, שקטה וקטלנית.

גם אם בדרך יהיו עונות פחות טובות זה שווה את זה.
מן פרגי הבארשבעי. הוא מסוגל לזה, וגם אנחנו! הגיע הזמן ליצור יציבות והמשכיות רק ככה נצליח לטווח ארוך
לא מסכים, אלישע לא ישאר פה לכל כך הרבה זמן..
3 שנים שישאר פה זה לגיטימי, הוא גם אמר שירצה לאמן את הנבחרת בעוד כמה שנים..

מה שכן, מי שצריך לקבל את המושכות להמון זמן, לייצר יציבות ולבנות קבוצה בדמותו וצלמו, שהיא לוחמת, אגרסיבית, עוקצת ובעלת זהות-הוא אליניב ברדה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

shovalb9 כתב:
לא מסכים, אלישע לא ישאר פה לכל כך הרבה זמן..
3 שנים שישאר פה זה לגיטימי, הוא גם אמר שירצה לאמן את הנבחרת בעוד כמה שנים..

מה שכן, מי שצריך לקבל את המושכות להמון זמן, לייצר יציבות ולבנות קבוצה בדמותו וצלמו, שהיא לוחמת, אגרסיבית, עוקצת ובעלת זהות-הוא אליניב ברדה.
למה? ממה אתה אמור לפחד? כשיגיע זמן הנבחרת נדבר. עד אז ב״ש מסוגלת להיות מועדון שיוצר כאן משהו שלא היה בישראל. יונייטד התחילו כמונו, פרווה והיום היא אימפריה.

אליה יותר יתאים כמנהל מקצועי, מן גורדי קרויף רק שהוא סמל של המועדון! מאמן זה לא בשבילו ולא היתי ממליץ לו.

אלישע מאמן יציב שקול ומבין עניין! אני בעד ליצור תקדים בכדורגל שלנו, ולהיות מועדון שהוא מותג ומןדל לחיקוי. הקהל התבגר אלישע מתאים ואלונה כאן כדי להשאר לא רואה סיבה למה לא.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אלדר כתב:
. יונייטד התחילו כמונו, פרווה והיום היא אימפריה.
.
מתי ? ב1890?

דוגמא קצת מופרכת, מה שכן, אפשר להתייחס למכבי חיפה כדוגמא לכך שאפשר לצוץ פתאום משום מקום ולהפוך למועדון מעוטר, מפואר ואהוד.
בטח כשאצלנו יש תשתית מעולה של אוהדים, מסורת מסויימת ואיצטדיון מעולה בעתיד.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ניב כתב:
מתי ? ב1890?

דוגמא קצת מופרכת, מה שכן, אפשר להתייחס למכבי חיפה כדוגמא לכך שאפשר לצוץ פתאום משום מקום ולהפוך למועדון מעוטר, מפואר ואהוד.
בטח כשאצלנו יש תשתית מעולה של אוהדים, מסורת מסויימת ואיצטדיון מעולה בעתיד.
לדעתי צריך לחשוב קצת מחוץ לקופסא, לא דיברתי על להיות מועדון כמו חיפה אלא להיות מועדון שיוצר תקדים מועדון שהוא מודל לחיקוי. שחיפה יעשו כמונו ולא ההפך. צריך למתג את המועדון וזאת דרך מצוינת!
קבוצה עם חזון, ולא אחת ששולפת מהמותן

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אלדר כתב:
למה? ממה אתה אמור לפחד? כשיגיע זמן הנבחרת נדבר. עד אז ב״ש מסוגלת להיות מועדון שיוצר כאן משהו שלא היה בישראל. יונייטד התחילו כמונו, פרווה והיום היא אימפריה.

אליה יותר יתאים כמנהל מקצועי, מן גורדי קרויף רק שהוא סמל של המועדון! מאמן זה לא בשבילו ולא היתי ממליץ לו.

אלישע מאמן יציב שקול ומבין עניין! אני בעד ליצור תקדים בכדורגל שלנו, ולהיות מועדון שהוא מותג ומןדל לחיקוי. הקהל התבגר אלישע מתאים ואלונה כאן כדי להשאר לא רואה סיבה למה לא.
התכוונתי שאליה אמור לעשות את זה כמנהל חופשי...
זה אחד מהבעיות הגדולות של הכדורגל הישראלי, נותנים יד חופשית למאמן לבחור סגל,רכש,טקטיקה וצוות מאמנים ואחרי 3 מחזורים באים אליו בטענות כי הוא עשה הכל...
צריך לפזר חלק מהעומס שיש על המאמן, מה שרשום למעלה-דרך,פיתוח צעירים,שיווק ודברים כאלו המאמן לא אמור לפתח-אלא המנהל המקצועי, אסי על מה משלמים לך?
מה שכן, מאז שברדה בא אפשר לראות בבירור שמשתפים אותו ונותנים לו יד להפוך את ב"ש למועדון אירופאי לכל דבר, גם אם זה בדברים הקטנים. לו אני נותן שאפו...

חברה, עוד משהו-אני לא מבין מה נסחפתם, אנחנו רק במחזור ה15, יש עוד 30 נקודות בקופה עד לסוף העונה הסדירה, ולא נדבר עוד על הפליאוף וזה שהגביע עוד לא התחיל..
יש דרך ויש כיוון ויש תוצאות, אבל העונה עדיין לא הסתיימה. אלישע מאמן מצוין, אך אם היה בקבוצה לחוצה כמו הפועל בחיים לא היה מצליח, הוא מאמן של כמה שנים שמפתח צעירים(צריך להעיר קצת אבל הוא עושה זאת), של ווינריות (גם בעונת האליפות של חיפה 10-11, היה לרוב 2-0 "משעמם"), ו4-4-2 מיושן וטוב. ותזכרו שיש מחליף לכל דבר, גם אם זה לא נראה כך(ואני לא אומר שאני לא אוהב אותו, השנה בזכותו אנחנו במקום ה-2 והוא המאמן הישראלי הטוב ביותר שעוד לא פרש... )

נ.ב אלדר יפה אמרת במשפט האחרון...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה