אני מתבייש במועדון הזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

אני מתבייש במועדון הזה

שליחה על ידי maor20094 »

ברוב חוצפתה של הגברת ציפורה חלפון

" אני לא מצליחה להבין על מה מתלוננים? מכבי תל אביב פחות מיממה רכשו 1500 כרטיסים לשער 9. ועכשיו הם מבקשים לפתוח שערים נוספים בעוד אצלנו המכירה לא מתקדמת אבל מנגד מצפים מהמועדון להותיר מושבים ריקים. להזכירכם כאשר נגמרו 1800 כרטיסים שהוקצו לנו נגד מכבי חיפה נלחם המועדון על הקצאת יציע נוסף, ורכבת אדומה עם 2500 אוהדים יצאה צפונה! אוהדים יקרים הקבוצה והמועדון זקוקים לרוב אדום ביציעים!בואו תעודדו את הקבוצה עם אווירה מחשמלת ביציעים כמו שרק אתם יודעים לעשות!!!!!!!!!!! "

סליחה ? את שומעת לעצמך ? אולי תסתכלו קודם איך המועדון מתנהל לצד האוהדים ? מקום 2 בפוקס לא קונה 10000 אוהדים ,
נתחיל משיווק מזעזע , שלא מתצבע לא בעיר ולא בכל מקום , אם לא האוהדים שצריכים להשקיע בעיצוב פוסטרים ובאתרי פייסבוק כדי לקדם משחקים , איפה הגענו ? מה אנחנו הפועל עכו ?
במקום להתעסק בבחירות שלה שזה באמת מעניין לי תתחת , שתתעסק בעבודה שלה , ומפה אני קורא לאלונה להביא איש שיווק שיתעסק רק בשיווק , כמו קופל בבית"ר ירושלים .
עם כל הכבוד ל 1500 הכרטיסים שמכבי תל אביב קנו למשחק חוץ , מכבי תל אביב לקחו אליפות לפני עונה , הם מקום 1 ומשחקים כדורגל יפה , ההשואה לבין הפועל באר שבע שלא לקחה 37 שנים אליפות ( !!!! )
מדבר בעד עצמה , ראיתם את מכבי חיפה , אחרי 4 משחקים רעים כבר מקללים , במקום להעריך תקהל הפנטסטי הזה שיש לנו בעיר ולגרום לקהל לבוא הם רק מרחיקים אותנו .
ראיתי כמה אנשים שרשמו שאנחנו מפונקים , שרוצים דברים בחינם , שאנחנו רוצים כרטיסים זולים , אז כן , אנחנו רוצים כרטיסים מוזלים , זה בושה ? לא , באצטדיון שניראה כאילו בנו אותו בשנת 1457' ,
מגיע לקהל שמגיע בכמויות גדולות קצת " להתפנק " אם אפשר לקרוא לכזה דבר נורמלי ובסיסי להתפנק ,

אז במקום לצאת נגד האוהדים גברת ציפורה חלפון , תתחילי להתעסק בעבודה שלך , וזה שיווק ויחצנות נורמלית , במקום לעשות מסיבות עיתונאים בפלאפון , תתחילו ממסיבות עיתונאים רציניות , ולא בכיסאות שיש לי במחסן למטה , אתם מדברים על התנהלות טוב , המועדון הזה בושה , ושלא תצפו למה הקהל לא מגיע .
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

Re: אני מתבייש במועדון הזה

שליחה על ידי bs war »

הזוי שבמועדון מצפים שכבר שבוע לפני המשחק יירכשו כל הכרטיסים לשערים 2,5,6.

עוד יותר הזוי שהם חושבים שהם יכולים לשבת בחיבוק ידיים והאוהדים פשוט ינהרו לוסרמיל. באמת מביך.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אבל הפעם אני מצדיק אותה . למה שיפסידו כסף?! אם זה היה המפעל שלך אתה היית רוצה להרוויח כסף לא?! אלה המשחקים שמרוויחים מהם...אני מגיע מתא וכבר קניתי כרטיס . למה האוהדים שמתלוננים לא קונים. די כבר לבוא באשמה כל הזמן לפעמים האשמה היא אנחנו האוהדים שלא קונים

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

taltal כתב:אבל הפעם אני מצדיק אותה . למה שיפסידו כסף?! אם זה היה המפעל שלך אתה היית רוצה להרוויח כסף לא?! אלה המשחקים שמרוויחים מהם...אני מגיע מתא וכבר קניתי כרטיס . למה האוהדים שמתלוננים לא קונים. די כבר לבוא באשמה כל הזמן לפעמים האשמה היא אנחנו האוהדים שלא קונים
זו תגובה בכלל מרגיזה. כן, הם צריכים להרוויח כסף. מהקהל שלנו. אם היו משקיעים בשיווק מקצועי, הם היו ממלאים את אותו יציע נוסף שרוצים לפתוח למכבי באוהדים שלנו.

כשחברה לא מנסה לשווק את עצמה ולא דואגת ללקוחותיה, שלא תתפלא שאין לה לקוחות.

סמל אישי של משתמש
oriel kamer

שליחה על ידי oriel kamer »

פחחחחח ההתנהלות שלה מתחת לכל ביקורת..
שתמשיך להתעסק בתעמולת בחירות הכושלת שלה..
במקום לעשות מחירים נמוכים לשערים יותר "נחותים" (כמו בכל העולם) הם מתעסקים ב-להאשים את האוהדים!

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אתם מדברים על שיווק שיווק כולם יודעים איזה קבוצה מגיעה לשחק לוח המשחקים פורסם ממזמן. כל מי שאוהד יודע את זה . כל מי שיש לו מחוייבות יגיע. למה מכבי תא או הפועל תא משווקות לפני כל משחק? לא יש לקהל שלהם נאמנות לא חשוב מי מגיע לשחק מולם. זה הזדמנות לכסף ואני מצדיק היו הזדמנויות מול בני יהודה וקרית שמונה ואנשים לא הגיעו

סמל אישי של משתמש
oriel kamer

שליחה על ידי oriel kamer »

taltal כתב:אתם מדברים על שיווק שיווק כולם יודעים איזה קבוצה מגיעה לשחק לוח המשחקים פורסם ממזמן. כל מי שאוהד יודע את זה . כל מי שיש לו מחוייבות יגיע. למה מכבי תא או הפועל תא משווקות לפני כל משחק? לא יש לקהל שלהם נאמנות לא חשוב מי מגיע לשחק מולם. זה הזדמנות לכסף ואני מצדיק היו הזדמנויות מול בני יהודה וקרית שמונה ואנשים לא הגיעו
קהל נאמן?
קהל הצלחות!
ברגע שיהיה לנו הצלחות כמו לאחת מארבעת הגדולות לא נדבר ככה!
אבל כשאנחנו רואים רק חול כל הזמן מה לעשות שאנחנו לא מרחיבים את הקהל שלנו?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

taltal כתב:למה מכבי תא או הפועל תא משווקות לפני כל משחק? לא יש לקהל שלהם נאמנות לא חשוב מי מגיע לשחק מולם.
מה אתה אומר.

הלוואי עלינו רבע ממערך השיווק וקשרי האוהדים של מכבי ת"א.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

maor20094 כתב:ברוב חוצפתה של הגברת ציפורה חלפון

" אני לא מצליחה להבין על מה מתלוננים? מכבי תל אביב פחות מיממה רכשו 1500 כרטיסים לשער 9. ועכשיו הם מבקשים לפתוח שערים נוספים בעוד אצלנו המכירה לא מתקדמת אבל מנגד מצפים מהמועדון להותיר מושבים ריקים. להזכירכם כאשר נגמרו 1800 כרטיסים שהוקצו לנו נגד מכבי חיפה נלחם המועדון על הקצאת יציע נוסף, ורכבת אדומה עם 2500 אוהדים יצאה צפונה! אוהדים יקרים הקבוצה והמועדון זקוקים לרוב אדום ביציעים!בואו תעודדו את הקבוצה עם אווירה מחשמלת ביציעים כמו שרק אתם יודעים לעשות!!!!!!!!!!! "

סליחה ? את שומעת לעצמך ? אולי תסתכלו קודם איך המועדון מתנהל לצד האוהדים ? מקום 2 בפוקס לא קונה 10000 אוהדים ,
נתחיל משיווק מזעזע , שלא מתצבע לא בעיר ולא בכל מקום , אם לא האוהדים שצריכים להשקיע בעיצוב פוסטרים ובאתרי פייסבוק כדי לקדם משחקים , איפה הגענו ? מה אנחנו הפועל עכו ?
במקום להתעסק בבחירות שלה שזה באמת מעניין לי תתחת , שתתעסק בעבודה שלה , ומפה אני קורא לאלונה להביא איש שיווק שיתעסק רק בשיווק , כמו קופל בבית"ר ירושלים .
עם כל הכבוד ל 1500 הכרטיסים שמכבי תל אביב קנו למשחק חוץ , מכבי תל אביב לקחו אליפות לפני עונה , הם מקום 1 ומשחקים כדורגל יפה , ההשואה לבין הפועל באר שבע שלא לקחה 37 שנים אליפות ( !!!! )
מדבר בעד עצמה , ראיתם את מכבי חיפה , אחרי 4 משחקים רעים כבר מקללים , במקום להעריך תקהל הפנטסטי הזה שיש לנו בעיר ולגרום לקהל לבוא הם רק מרחיקים אותנו .
ראיתי כמה אנשים שרשמו שאנחנו מפונקים , שרוצים דברים בחינם , שאנחנו רוצים כרטיסים זולים , אז כן , אנחנו רוצים כרטיסים מוזלים , זה בושה ? לא , באצטדיון שניראה כאילו בנו אותו בשנת 1457' ,
מגיע לקהל שמגיע בכמויות גדולות קצת " להתפנק " אם אפשר לקרוא לכזה דבר נורמלי ובסיסי להתפנק ,

אז במקום לצאת נגד האוהדים גברת ציפורה חלפון , תתחילי להתעסק בעבודה שלך , וזה שיווק ויחצנות נורמלית , במקום לעשות מסיבות עיתונאים בפלאפון , תתחילו ממסיבות עיתונאים רציניות , ולא בכיסאות שיש לי במחסן למטה , אתם מדברים על התנהלות טוב , המועדון הזה בושה , ושלא תצפו למה הקהל לא מגיע .
כל מילה בסלע!!!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

לא מבין תקהל שלנו , למשחק חוץ אנחנו מביאים
4000 אלף לר"ג , 2500 חיפה , 2000 עכו , 2000 אשדוד(ללא הסעות!!) , ואל תגידו שאנחנו משלמים פחות ורואים טוב יותר , בכל המשחקים שילמנו 44/88 כולל עמלה של לונה טורס לא כולל הוצאות כמו הסעה/דלק במכונית.
אין טירוף בעיר כמו שמצפים , כאילו הקהל במשחקי הבית ישן , איפה ההתלהבות?
אבל גם המועדון צריך להתחיל לשווק , לפרסם , לא היגיוני שהיחידים שמנסים להכניס לטירוף זה אוהדים בפייסבוק כמו : אדום מהדרום , THECAMELS , וכאלה ..
אוהד מביא אוהד , צריך לשכנע את כולם.
אסור ש3000 אלף אוהדים יהיו של מכבי , אסור פשוט אסור.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

bs war כתב:
מה אתה אומר.

הלוואי עלינו רבע ממערך השיווק וקשרי האוהדים של מכבי ת"א.
תרחיב.
העדפה הברורה שם לציבור המנויים היא בהחלט מבורכת והלוואי ואצלנו יעתיקו את ההתנהלות הזו.
ובוא נזכור את מחיר המנוי והכרטיס שלוקחת אותה מכבי, מחירים כאלה באיצטדיון החדש וכל הקהל שלנו פותח בזעקת שבר.

צריך להוזיל את המחירים ל-3 ו-7-8, שלטי חוצות וכאלה לא מקימות אוהדים מהספא ולא שוות את ההשקעה.

ועוד מילה, הרבה התלוננו על היעדר מוצרים למכירה.
לקחו יוזמה והוציאו מאות חולצות למכירה, מדברים על עשרות בודדות בלבד שנקנו ע״י האוהדים.
כשאין ביקוש הרבה יותר קשה להרים דברים.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

צר לי להגיד אנחנו קהל רדום

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:
זו תגובה בכלל מרגיזה. כן, הם צריכים להרוויח כסף. מהקהל שלנו. אם היו משקיעים בשיווק מקצועי, הם היו ממלאים את אותו יציע נוסף שרוצים לפתוח למכבי באוהדים שלנו.

כשחברה לא מנסה לשווק את עצמה ולא דואגת ללקוחותיה, שלא תתפלא שאין לה לקוחות.
לא מסכים בכלל!!!
שנים ארוכות שאנחנו סובלים ומחכים לקצת נחת, מקטרים, מתלוננים, מתעצבנים והכל מוצדק. השנה אנחנו בינתיים מקבלים את מה שייחלנו לו במשך כל כך הרבה
זמן ומגיעים למשחק מול מכבי תל אביב כאשר אנחנו במקום השני בטבלה. איפה ההתלהבות? איפה האטרף? הפסד בית אחד לקרית שמונה וכל העכברים חזרו לחורים.
לא יכול להיות שנחפש כל הזמן אשמים מבלי להסתכל על עצמנו. במשחק עונה כמו זה שעומד להתקיים ביום שני הקרוב אנחנו צריכים לפוצץ אצטדיון, עם שיווק וגם בלעדיו.
לא זכור לי שמכבי חיפה, התל אביביות, או בית"ר ירושלים תלו שלטי חוצות לפני משחקים גדולים.
וצודקת הגברת ציפורה, שקשה לי להסכים איתה בדרך כלל. לא יכול להיות שנבוא כל הזמן בדרישות וטענות ולא נספק את הסחורה בעצמנו. רוצים רוב ביציעים? תקנו
כרטיסים. רוצים את יציע 9? תוכיחו שאנחנו מסוגלים למלא אותו. רוצים קבוצה טובה? תשלמו 80 שקל לכרטיס, בדיוק כמו שאר אוהדי הקבוצות הגדולות בארץ. אלונה לא
אשמה שהמתקן חרא, את המיליונים שלה היא כבר שמה בקיץ. אז לבקש ממנה עכשיו גם לוותר על הכנסות מכרטיסים??? ובשביל מה?? בשביל שיישארו יציעים חצי
ריקים?? לי אישית נמאס לשמוע את הקיטורים האלה כל הזמן. זה המצב, זה מה יש. מי שטוב ובאמת אכפת לו יבוא. לגבי מי שלא, לא צריך אותו, שיישאר בבית.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
לא מסכים בכלל!!!
שנים ארוכות שאנחנו סובלים ומחכים לקצת נחת, מקטרים, מתלוננים, מתעצבנים והכל מוצדק. השנה אנחנו בינתיים מקבלים את מה שייחלנו לו במשך כל כך הרבה
זמן ומגיעים למשחק מול מכבי תל אביב כאשר אנחנו במקום השני בטבלה. איפה ההתלהבות? איפה האטרף? הפסד בית אחד לקרית שמונה וכל העכברים חזרו לחורים.
לא יכול להיות שנחפש כל הזמן אשמים מבלי להסתכל על עצמנו. במשחק עונה כמו זה שעומד להתקיים ביום שני הקרוב אנחנו צריכים לפוצץ אצטדיון, עם שיווק וגם בלעדיו.
לא זכור לי שמכבי חיפה, התל אביביות, או בית"ר ירושלים תלו שלטי חוצות לפני משחקים גדולים.
וצודקת הגברת ציפורה, שקשה לי להסכים איתה בדרך כלל. לא יכול להיות שנבוא כל הזמן בדרישות וטענות ולא נספק את הסחורה בעצמנו. רוצים רוב ביציעים? תקנו
כרטיסים. רוצים את יציע 9? תוכיחו שאנחנו מסוגלים למלא אותו. רוצים קבוצה טובה? תשלמו 80 שקל לכרטיס, בדיוק כמו שאר אוהדי הקבוצות הגדולות בארץ. אלונה לא
אשמה שהמתקן חרא, את המיליונים שלה היא כבר שמה בקיץ. אז לבקש ממנה עכשיו גם לוותר על הכנסות מכרטיסים??? ובשביל מה?? בשביל שיישארו יציעים חצי
ריקים?? לי אישית נמאס לשמוע את הקיטורים האלה כל הזמן. זה המצב, זה מה יש. מי שטוב ובאמת אכפת לו יבוא. לגבי מי שלא, לא צריך אותו, שיישאר בבית.
+1
ניסוח מעולה כהרגלך.

מקווה שהקהל יתעורר ונראה את 7-8 אדום.
ההחלטה לאן 7-8 יילך כנראה תתקבל בחמישי בהתאם לקצב המכירה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב: תרחיב.
העדפה הברורה שם לציבור המנויים היא בהחלט מבורכת והלוואי ואצלנו יעתיקו את ההתנהלות הזו.
ובוא נזכור את מחיר המנוי והכרטיס שלוקחת אותה מכבי, מחירים כאלה באיצטדיון החדש וכל הקהל שלנו פותח בזעקת שבר.

צריך להוזיל את המחירים ל-3 ו-7-8, שלטי חוצות וכאלה לא מקימות אוהדים מהספא ולא שוות את ההשקעה.

ועוד מילה, הרבה התלוננו על היעדר מוצרים למכירה.
לקחו יוזמה והוציאו מאות חולצות למכירה, מדברים על עשרות בודדות בלבד שנקנו ע״י האוהדים.
כשאין ביקוש הרבה יותר קשה להרים דברים.
למכבי יש מערך שלם של קשרי אוהדים שמקיים קשר רציף עם הקהל בטלפון וברחבי האינטרנט.
כמו שציינת יש הטבות למנויים ותיקים.
יש חנות מזכרות וגם מכירת כרטיסים באינטרנט.
יש ערוץ ביוטיוב.
יש אתר מתפקד שמביא ראיונות וסיפורים באופן שוטף.
יש מכירת כרטיסים מסומנים בחלק מהשערים.

לגבי החולצות זו עוד נקודה עצובה שמראה את התפיסה הלקויה של המועדון. קניית החולצה מחייבת בירוקרטיה וקפיצות בין משרדי המועדון לאלוף הספורט, והמועדון מצפה שהאוהדים יעשו זאת כי לתפיסתם מכירת החולצות היא סוג של "טובה" מהמועדון.

המועדון צריך להבין שיש לו אינטרס ברור, כלכלי ומקצועי, למשוך אוהדים- גם את "המפונקים" שבהם.
וסלחו לי, אבל השקעה מקצועית בקבוצה היא אינטרס גם של המועדון. האוהדים לא צריכים להוקיר תודה על עצם תפקוד המועדון (למרות שלצערנו זה לא מובן מאליו בישראל). המועדון קיים בשביל אוהדיו. לאף מועדון כדורגל אין זכות קיום ללא הקהל שלו.

שלח תגובה