שהבלון לא יתפוצץ לכם בפרצוף

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
טרכולסקי

שהבלון לא יתפוצץ לכם בפרצוף

שליחה על ידי טרכולסקי »

העונה החדשה תיכף מתחילה, ויש פה הרבה אנשים שמזלזלים בנחישות של בית"ר(למרות סגל חסר) ולעומת זאת בטוחים שהקבוצה הנוכחית הולכת על כל התארים.

חשוב שתיהיו מודעים שנכון לעכשיו ולשלושה חודשים הקרובים, אין שחקן יצירתי שיחבר בין הכל, אין הגנה שכולנו רוצים, בוזגלו זה לא אותו בוזגלו ממכבי, וכנראה ברדה זה לא אותו ברדה של הפועל תל אביב וגנק. כל אלו צריכים לתת לכם סימנים שיש קבוצות הרבה יותר יעילות מבאר שבע כמו פתח תקווה, אשדוד ובטח שקריית שמונה החכמה(ועועד לא דיברתי על 3 הגדולות).

תהיו פעם אחת לא יהירים, שהבלון לא יתנפץ לכם בפנים מחר ברמת גן, וזה נראה לי העונה הכי יכאב. אישית, אני לא אופתע אם זאת שוב תיהיה עונת נפל.

שבת שלום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: שהבלון לא יתפוצץ לכם בפרצוף

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

איזה כינוי איום ונורא בחרת לעצמך. טוב שלא קראת לעצמך בנגורה (:
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
טרכולסקי

שליחה על ידי טרכולסקי »

חבל שמה שעניין אותך זה הכינוי שלי...

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

צודק ב 100 אחוז , לי כבר יש תחושה רעה מאוד למשחק הזה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
טרכולסקי

שליחה על ידי טרכולסקי »

אני כבר רואה את התצוגת נפל 0-0 נטול מצבים סטייל המחזור ראשון נגד סכנין(שהייתה גם בהרכב טלאים)

ובשער השבת פרימו שם את באר שבע על המנגל כאכזבת העונה. ומה יהיה מול הפועל תל אביב שבוע הבא? שלא נדע

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

טרכולסקי כתב:אני כבר רואה את התצוגת נפל 0-0 נטול מצבים סטייל המחזור ראשון נגד סכנין(שהייתה גם בהרכב טלאים)

ובשער השבת פרימו שם את באר שבע על המנגל כאכזבת העונה. ומה יהיה מול הפועל תל אביב שבוע הבא? שלא נדע
רק ששנה שעברה היה הרכב אפור ולא היה את השחקן הזה (בוזגלו/ברדה) שבפעולה אחת יכול לנצח משחק משמים..
אפשר להיות אופטימים כי באים פייבוריטים מול חצי קבוצה לא מחוברת אבל לא צריך להגזים בציפיות..

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

זהו שאין שום בלון, מקווה שזה בשם כל מי שמבין כדורגל מהגולשים כאן, זה כמו בחיים אתה תמיד חולם למרות שהמציאות טופחת על פניך, למרות שאין שום צפיה מהמאמן אחרי עונה מאוד מאוד מאכזבת, אבל כמו בכל אהבה למרות שאהבתך רחוקה מהציפיות שלך אתה לא מפסיק לאוהב אותה, אנחנו כעוורים ככל האדם שאהבה הופכת אותו לסומא, אבל יש תקווה והרבה תקווה כי ברדה למרות שהוא לא אותו ברדה גורם לנו להתחבר לקבוצה אחרי הרבה שנים שלא היה לנו שחקן בית שיגרום לנו להתרגש, מבחינה מקצועית אין לי הרבה צפיות כולי תקווה שבוזגלו יבין שאם העונה הוא לא יממש את הפוטנצייל שלו כנראה שהקריירה שלו תדעך, אז באו כולנו נעשה מה שאנחנו יודעים הכי טוב וזה לעודד ולעודד בכל הכח, אז יאללה הפועל אהובתי בהצלחה .

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מי שמצפה הקבוצה הזו לרוץ בצמרת הגבוהה ולהילחם על כל התארים - לא מבין בכדורגל.
לא רק באר שבע התחזקה, גם בני סכנין, אשדוד, פ"ת, קריית שמונה ועוד התחזקו. עונה שתסתיים בפלייאוף עליון תהיה מוצלחת.

ולגבי ברדה אני לא מסכים איתך. ברדה היום שחקן הרבה יותר טוב מברדה ששיחק בהפועל ת"א.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אין לי ציפיות גבוהות מהעונה הקרובה. בסך הכל - פלייאוף עליון. לא אליפות ולא נעליים. פלייאוף עליון.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אולי תפסיקו כבר עם הגישה התבוסתנית הזו והנמכת הציפיות?? אנחנו הולכים מחר לתת בראש לבית״ר ולנקום את התבוסות של עונת הירידה.

ההרכב של ביתר ייראה כך :
אריאל הרוש - גם איקר קסיאס בלי הגנה לא יוכל למנוע תבוסה.
דסה - אחלה מגן אבל עדיין ילד
טל כחילה (בלם מהנוער) - ברק משה (לא בלם)
לאנדרו מולמו - לא יודעים עליו כלום - סקנדל או פסטיבל
אופיר קריאף (כשרוני אך לא יציב) - אייס קרים (בכלל רצו לחתוך אותו ורק בגלל עניינים פיננסים הוא נשאר)
שי חדד (תחליף לא הולם במיוחד לקובי מויאל) - צחי אליחן (כמה שיחק בקריירת הבוגרים שלו?) - דור מלול (היחיד שעוד יכול לאיים במקצת - בקושי שיחק שנה שעברה בקבוצה שירדה ליגה)
עדן נחמני (נו באמת... זה מה שצריך להפחיד אותנו?)

אם אנחנו היינו במקום בית״ר בלי סגל ומארחים באשקלון נראה לכם שמישהו היה מרחם עלינו?
הולכים לתת לבית״ר 3-4 חתיכות לזכר ימים עברו.
ותזכרו את זה...

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
מי בדיוק מצפה ללכת על תארים?
הציפייה היא מקומות 5-6, ציפיות ריאליות לחלוטין לנוכח הסגל והתקציב הקיים.
ומצטער, לצפות לכדורגל טוב (טוב הכוונה היא לשיטת משחק ברורה לעין ויסודות של כדורגל קבוצתי) מול קבוצת נוער של בית״ר מחוזקת בשחקן מהלאומית, רביבו ועוד שני זרים, זה רחוק מציפיות גבוהות.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

red ultras כתב:אולי תפסיקו כבר עם הגישה התבוסתנית הזו והנמכת הציפיות?? אנחנו הולכים מחר לתת בראש לבית״ר ולנקום את התבוסות של עונת הירידה.

ההרכב של ביתר ייראה כך :
אריאל הרוש - גם איקר קסיאס בלי הגנה לא יוכל למנוע תבוסה.
דסה - אחלה מגן אבל עדיין ילד
טל כחילה (בלם מהנוער) - ברק משה (לא בלם)
לאנדרו מולמו - לא יודעים עליו כלום - סקנדל או פסטיבל
אופיר קריאף (כשרוני אך לא יציב) - אייס קרים (בכלל רצו לחתוך אותו ורק בגלל עניינים פיננסים הוא נשאר)
שי חדד (תחליף לא הולם במיוחד לקובי מויאל) - צחי אליחן (כמה שיחק בקריירת הבוגרים שלו?) - דור מלול (היחיד שעוד יכול לאיים במקצת - בקושי שיחק שנה שעברה בקבוצה שירדה ליגה)
עדן נחמני (נו באמת... זה מה שצריך להפחיד אותנו?)

אם אנחנו היינו במקום בית״ר בלי סגל ומארחים באשקלון נראה לכם שמישהו היה מרחם עלינו?
הולכים לתת לבית״ר 3-4 חתיכות לזכר ימים עברו.
ותזכרו את זה...
איי היי תוריד את האף מהר מאוד למטה.. יש לנו אומנם על הנייר שחקנים יותר טובים אבל אסור לזלזל בירושלמים
גם בוזגלו לא שיחק בעונה שעברה וגם ברדה שחקן בן 32 אז? זה אומר שנקח אליפות?
תרדו מהעץ שאתם נמצאים בו כי הציפיות פה עפו מהר מאוד למעלה עוד לפני שהתחילה העונה. והבלון יתפוצץ כבר מחר עם כל הצפייה שלכם מה'חתיכות,הולכים לתת' ..... ממש אימפריה נבנתה כאן בחודשיים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

טוב דיי, אתם לא יכולים לצפות שנביס אותם, זה 11 מול 11, אם נהיה מספיק טובים ננצח ואולי נביס, אם לא נסיים בתיקו ננצח ואולי נפסיד...
חאלס להפוך את באר שבע לברצלונה ואת בית"ר לקבוצה מהליגה השלישית...
להזכיר לכם כמה קבוצות מהליגה השלישית בישראל ניצחו קבוצות טובות מהן?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

אתם מדברים פה על מכבי פתח תקווה ועלינו
באותה נשימה או על רמת השרון אשדוד נו באמת
תפסיקו עם ההתנהגות הלוזריות הזאת צריך ללכת בגישה
שהשנה בנו קבוצה חזקה מאוד לא לפחד ללכת במטרה
שמחר הכל חוץ מניצחון לא מתקבל !!!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

טרכולסקי כתב:חבל שמה שעניין אותך זה הכינוי שלי...
למה עוד יש לי להתייחס בהודעה שכתבת? לעובדה שדיברת על יהירות ועל בלון שיתפוצץ בפנים? של מי? יש כאן מישהו שמדבר על אליפות? בסך הכל רוצים לראות קבוצה מחויבת שתגרום לנו להנות שוב מכדורגל. זאת לא בקשה מוגזמת מידי והיא בהחלט אפשרית לאור הסגל הקיים וחולשתה של הליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה