האף למעלה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: האף למעלה

שליחה על ידי yedidel »

gate5 כתב:אני כבר רואה את זה במחזור ה5-6 בערך.
ש"הזיכרון הקצר" יעלם ויבינו שברדה לבד לא יכול לשפר את ההתקפה פלאים.
דובב וסויסה הם החוד הכי חלש בליגה עונה שעברה. ואם משהו לא יהיה יוצא דופן במשחק שלהם אז אלה שעוד שנייה בכו שהביאו את בדש יבכו למה לא הביאו אותו.
אגב, לאו דווקא בדש.. שיביאו חלוץ ישראלי/זר בכיר. כי העמדה הזאת זועקת לשמיים - כן כמו בלם, קשר ושוער שני!

עם ברדה צריך חלוץ 9 אמיתי סטייל בדש/ארבייטמן.
חחח מישהו אמר כאן אבו לאבן - נו באמת, אבו לאבן ? לפני הפציעה קיבל הרבה הזדמנויות ואני זוכר שהוא היה פשוט חלש ונראה שהוא לא מתאמץ.

בקיצור, עד שלא יהיו כאן שני חלוצים בכירים ועוד שניים כמו דובב וסויסה מחליפים ההתקפה שלנו לא תתרומם - ברדה לבד לא יכול.

תעשו קצת אחורה במוח ותזכרו בהחמצות הנוראיות של דובב וסויסה.. כמה הם לא מתאימים להיות בהרכב הפ' באר שבע. גג מחליפים.

דברו איתי במחזור 5-6.
ואלה שאמרו שיש לנו את " דובב, סויסה, אבו לאבן ולכן לא צריך עוד חלוץ ", במיוחד אתם דברו איתי.
דובב נתן עונה חלשה, וסיים עם עשרה שערים. מתאים בהחלט להיות חלוץ מחליף.

אני מאמץ מאוד את הזיכרון ומנסה להיזכר בהחמצות נוראיות של סוויסה, ובאמת שלא עולה יותר מדי. בעיקר עולה לי שחקן שבסיבוב הראשון נתן מספרים (גם בבישולים) שמעט מאוד שחקנים נתנו בהפועל באר שבע בשנים האחרונות.

ותגידו, ממתי שערים מבעיטות חופשיות לא נחשבים? ולהזכירכם שכל בעיטה חופשית שלו זה גולאסו, לא דרדלה שהחליק לשוער בין הידיים בפוקס.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דובב וסויסה הם החוד הכי חלש בליגה עונה שעברה. ואם משהו לא יהיה יוצא דופן במשחק שלהם אז אלה שעוד שנייה בכו שהביאו את בדש יבכו למה לא הביאו אותו.
אגב, לאו דווקא בדש.. שיביאו חלוץ ישראלי/זר בכיר. כי העמדה הזאת זועקת לשמיים - כן כמו בלם, קשר ושוער שני!

חחח מישהו אמר כאן אבו לאבן - נו באמת, אבו לאבן ? לפני הפציעה קיבל הרבה הזדמנויות ואני זוכר שהוא היה פשוט חלש ונראה שהוא לא מתאמץ.

בקיצור, עד שלא יהיו כאן שני חלוצים בכירים ועוד שניים כמו דובב וסויסה מחליפים ההתקפה שלנו לא תתרומם - ברדה לבד לא יכול.

תעשו קצת אחורה במוח ותזכרו בהחמצות הנוראיות של דובב וסויסה.. כמה הם לא מתאימים להיות בהרכב הפ' באר שבע. גג מחליפים.

דברו איתי במחזור 5-6.
ואלה שאמרו שיש לנו את " דובב, סויסה, אבו לאבן ולכן לא צריך עוד חלוץ ", במיוחד אתם דברו איתי.
מה עשית מבדש?! בן 31 (עוד חודש) שלא נתן עונה אחת יותר טובה מסוויסה ודובב. הוא לא ארביטמן למשל, שאף אוהד פה לא היה נגד אם שמו היה עולה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דברו איתי במחזור 5-6.
אני מחזיק פחות או יותר בדעה כמו שלך וגם פתחתי על זה לא מזמן דיון.
החלוצים שלנו (מלבד ברדה) הם ספק גדול מבחינתי, אני פשוט ממש לא בטוח שבדש הפתרון. כמו שכבר אמרתי,
אם מביאים חלות - אז רק כזה שיעשה הבדל אמיתי. אחרת זה סתם מיותר ומקבלים עוד מאותו דבר.

מסכים גם עם שמעון. אם מגיע חלוץ אז חייבים לשחרר חלוץ, אחרת ממלחמה בריאה על מקום בהרכב זה ייהפך למשהו
הרבה פחות בריא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
דובב נתן עונה חלשה, וסיים עם עשרה שערים. מתאים בהחלט להיות חלוץ מחליף.

אני מאמץ מאוד את הזיכרון ומנסה להיזכר בהחמצות נוראיות של סוויסה, ובאמת שלא עולה יותר מדי. בעיקר עולה לי שחקן שבסיבוב הראשון נתן מספרים (גם בבישולים) שמעט מאוד שחקנים נתנו בהפועל באר שבע בשנים האחרונות.

ותגידו, ממתי שערים מבעיטות חופשיות לא נחשבים? ולהזכירכם שכל בעיטה חופשית שלו זה גולאסו, לא דרדלה שהחליק לשוער בין הידיים בפוקס.
דובב אכן מתאים להיות מחליף, אבל סוויסה לא. הוא פשוט לא יקבל את זה וסתם יגרום לחיכוכים בחדר ההלבשה.
אני דווקא כן זוכר החמצות שלו, לא אחת ולא שתיים.
בעיטות חופשיות זה בונוס, לא העיקר. אני רוצה חלוץ שיודע לסיים התקפה ולשים כדור ברשת. מבחינתי חלוץ שמבקיע
שערי שדה שווה הרבה יותר משחקן שפעם הולך לו קלף בבעיטה חופשית ופעם למה לא.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

למי ששם לב או לא - לא אמרתי - רק בדש -.

אמרתי שאני רוצה שיגיע לכאן חלוץ בכיר - ישראלי/זר..לא משנה.
אבל חייב להגיע לכאן חלוץ אמיתי! ולא כזה כמו סויסה שיודע להכניס פנדלים ( וגם בזה הוא לא כזה טוב ) או כזה שמכניס רק מבעיטות חופשיות.
חלוץ שיגיע מול שוער וידע להכניס!

לא סויסה ולא דובב כאלה ולצערנו גם ברדה לא אמור להיות כזה..כי הוא אמור להיות מתחת לחלוץ.
חייבים חלוץ 9 אמיתי בכיר.. זה באמת ישנה לנו את העונה הזאת מעונה נחמד/סבבה - לעונה חלומית.

כרגע גם עם ברדה לצערי ההתקפה עדיין לא מספיק טובה. זאת עובדה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

gate5 כתב:למי ששם לב או לא - לא אמרתי - רק בדש -.

אבל חייב להגיע לכאן חלוץ אמיתי! ולא כזה כמו סויסה שיודע להכניס פנדלים ( וגם בזה הוא לא כזה טוב ) או כזה שמכניס רק מבעיטות חופשיות.

לא סויסה ולא דובב כאלה ולצערנו גם ברדה לא אמור להיות כזה..כי הוא אמור להיות מתחת לחלוץ.
חייבים חלוץ 9 אמיתי בכיר.. זה באמת ישנה לנו את העונה הזאת מעונה נחמד/סבבה - לעונה חלומית.

אם זה היה ארביטמן או עמאשה, הייתי מסכים איתך. אבל אי אפשר להחליף את כל ה-11 בטענה שהקבוצה לא הייתה טובה בעונה הקודמת.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

gate5 כתב:למי ששם לב או לא - לא אמרתי - רק בדש -.

זר בכיר בסגנון גלבאן רפי דהן גוטליב ושוער שני
ותהיה עונה חלומית

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לכל מי שבעד להביא חלוץ נוסף- קחו רק בחשבון שחלוץ כזה בסגל אומר שאין דקות השנה לאבולבן ואוזן בוודאות!!!!
אני אישית נגד. רוצה לראות את הילדים משתפשפים לצידו של ברדה

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

תנו לקבוצה להתחבר משחק אימון אחד לא היה סבלנות בואו נמתין קצת

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

eitam כתב:לכל מי שבעד להביא חלוץ נוסף- קחו רק בחשבון שחלוץ כזה בסגל אומר שאין דקות השנה לאבולבן ואוזן בוודאות!!!!
אוזן חוזר מפציעה רק עוד כמה חודשים, אבו לאבן בכל מקרה אחרי פציעה ארוכה.
אין קשר בין דקות המשחק שלהם לחלוץ שאנשים רוצים שיגיע, כי כמו שזה נראה כמעט כולם בדעה שאם מגיע חלוץ
אז צריך לשחרר אחד אחר במקומו (לא מהצעירים).

ובקשר לחלוץ.. כרגע יש עדיין שחקנים כמו עמאשה, אזולאי, וארבייטמן שעדיין לא כל כך ברור מה קורה איתם.
אנחנו צריכים לסגור את הסגל, ואז ככל שיעבור הזמן יהיה סיכוי גדול יותר להפתעות במידה והשחקנים האלה לא יימצאו קבוצה
מתאימה. הסגלים של קבוצות הליגה כבר דיי סגורים ולכן במצב כזה יש סיכוי גבוה להנחית פה חלוץ ישראלי טוב.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

eitam כתב:לכל מי שבעד להביא חלוץ נוסף- קחו רק בחשבון שחלוץ כזה בסגל אומר שאין דקות השנה לאבולבן ואוזן בוודאות!!!!
לדעתי בכלל עדיף להשאיל את אבולאבן לקבוצה ליגה לאומית
יעשה טוב לקבוצה ובעיקר לו... אחרי פציעה כזאת רצוי שישחק.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

השאלת אבולאבן ללאומית אחרי פציעה, ממש לא תעשה לו טוב, למה שירצו להשאיל אותו? ויותר מזה למה שיתנו לו דקות כשלא ראו מה עשה בכדורגל כבר 3 שנים? בדש בק"ש וטוב שכך, ארביטמן? אולי עונה הבאה
אבולאבן צריך לקבל את הדקות אצלנו להשתלב אצלנו, לא אצל פח בלאומית-לכן 4 חלוצים שביניהם ברדה,סויסה,גבאי,אבולאבן מספקים ומספיקים לחוד שלנו השנה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה