עדיין לא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

עדיין לא

שליחה על ידי ניב »

המשכורות נכנסות בזמן, הבעלים עם רצון טוב, אפילו היכולות הכלכליות מהגבוהות בליגה.

אבל לעיתים, בתחושתי, הפועל באר שבע הוא עדיין לא המועדון המסודר והנוצץ שהייתי רוצה שיהיה 7 שנים אחרי שהגיעה אלונה ברקת.
עם כל הצער שבדבר הוא אפילו לא מתקרב לקרסוליים של מועדונים כמו הפועל תל אביב, מכבי תל אביב ומכבי חיפה.

ואם אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים אז זה בדיוק המצב.

והנה כמה דוגמאות:

א. כבכל שנה פותחים את העונה במסיבת עיתונאים חגיגית ומאורגנת היטב - אז שלא. חגיגית אולי כן, מאורגנת היטב - לא בכיוון.
אני לא זוכר ולו פעם אחת של מסיבת עיתונאים במועדון שבה כל בעל תפקיד ישב בכיסא שלו ולא היה צריך להחליף כל פעם מקום בשביל לומר את דברו.

ב. נמשיך במסיבות עיתונאים - להלן תמונה ממסיבת העיתונאים ה"חגיגית" שנערכה היום לחזרתו של מאור בוזגלו:
תמונה
שימו לב למיצג : השולחן - 2 שולחנות 1.80 מ' שביקשו מאחד משחקני הנוער שיארגן מאספנאות בבסיס הצבאי בו הוא משרת, ועליו מפחות - מבחר מפות מאירועי המימונה שנערכו השנה בבתיהם של אילוז, ברדה ואלישע.
אגב אני לא יודע אם העובדה שאחר כך הרכש ה"נוצץ" שהוצג הציג את מיטב כפכפי חברת קאפה לא היה מביך יותר.
לא יכול להיות שרק לי זה נראה רע.

ג. ראיתם פעם את האתר הרשמי של המועדון? אם לא, הנה - https://hapoelb7.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;
עכשיו כאן אני לא אוסיף הרבה אני פשוט אתן לינקים לשאר הקבוצות שנכללות ב"חמשת הגדולות" כפי שהגדיר זאת ברדה.
הפועל תל אביב - https://hapoelta-fc.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;
מכבי תל אביב - https://www.maccabi-tlv.co.il/iw/" onclick="window.open(this.href);return false;
מכבי חיפה - https://maccabi-haifafc.walla.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;
נמשיך להמתין עד שהמועדון יואיל בטובו לפתוח חנות מזכרות - פעם ניסו לעשות זאת בסגנון קנטינה, מה לעשות לא משדר "גלאמר".

ולסיכום,
אלונה משקיעה המון כספים ונראה שבשעה טובה העונה הולכת להיות עונה גדולה.
אבל בכל הקשור להתנהלות שוטפת? יותר מזכיר אגודה או הסתדרות מאשר "מועדון כדורגל"
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: עדיין לא

שליחה על ידי red ultras »

שאלו יהיו הצרות שלנו.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

מסכים איתך שזה היה מביך . אני מקווה שבאיצטדיון החדש יהיה חדר כנסים וזה יראה אחרת לגמריי

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

מסכים איתך לגמרי. נראה כאילו כלום לא היה מאורגן והכל נעשה בשנייה האחרונה. זה באמת נראה חובבני למדי.

מערך שיווק, מערך סקאוט, מנהל מקצועי לקבוצה הבוגרת וכמובן בכל מסיבת עיתונאים שיארגנו מראש ושזה יראה כמו שזה צריך לראות במועדון שמכבד את עצמו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

את רומא לא בנו ביום אחד.
נכון שאלה דברים מינימאלים אבל בחיאת
למה להתעסק כל הזמן בשלילי?
תמיד יש לאן להשתפר גם במכבי חיפה
וגם שם בנו את כל זה משנות ה90!!! 23 שנה!!!!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ברגע שתבוא ההצלחה המקצועית,(אם תבוא השנה,זה יהיה מושלם כי אז שנה הבאה הרבה יאמינו בקבוצה יחד עם בואו של האצטדיון) תבוא גם הכלכלית, ואז גם האירגונית....
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אלדר כתב:את רומא לא בנו ביום אחד.
נכון שאלה דברים מינימאלים אבל בחיאת
למה להתעסק כל הזמן בשלילי?
תמיד יש לאן להשתפר גם במכבי חיפה
וגם שם בנו את כל זה משנות ה90!!! 23 שנה!!!!
עברו 6 שנים

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

בעונות הקודמות דווקא לא הייתה בעיה עם העניין הזה ומסיבות העיתונאים היו הרבה יותר מסודרות...
אין לי מושג מה השתנה אבל אל תשכחו שמסיבות עיתונאים זה לא הכל.
אבל מסכים איתכם שצריך איש שיווק במקום ציפורה ושהיא תעבוד בתור דוברת בלבד, וצריך עוד עובדים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

סתם לשם השוואה, אצלנו יש דוברת אחת שעושה הכל . במכבי חיפה ? 5 !! - מנהל אדמינסרטיבי, קצין עיתונות, מנהלת קשרי אוהדים, מנהלת שער הזהב, ומנהל מסחרי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אתם חייבים לשנות גישה ולהבין שאם לא נדרוש מקצוענות לא נקבל אותה לעולם.
אין קשר בין הצלחה או כישלון מקצועי לזה שמסיבת עיתונאים נראית חובבנית או לכך שאין לנו חנות מזכרות או מנהל שיווק במשרה מלאה.
אין קשר בין השמחה שאנחנו מרגישים על כך שאליניב חזר לעובדה שיש עוד הרבה מה לשפר במועדון מבחינה ארגונית.
6 שנים זה הרבה מאוד זמן, ב6 שנים היה צריך לבנות צוות איכותי שייתן מעטפת לכל התחומים במועדון, ולצערי זה עדין לא קרה.

מועדון כדורגל לא מתחיל ומסתיים ב11 שחקנים שעולים למגרש. כדי להצליח מועדון כדורגל צריך להתנהל בצורה מסודרת ולייצר מעטפת מקצועית שתיתן את הבסיס לכל המועדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

זאת העבודה של ציפורה , לא של אלונה , ציפורה אוהבת הרבה לרשום בפייסבוק במקום לעשות את הדברים הבאמת חשובים , מישהו נכנס פעם בפנים וראה איך זה ניראה ? כמו של מכבי חיפה לפני 30 שנה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

ניב כתב:המשכורות נכנסות בזמן, הבעלים עם רצון טוב, אפילו היכולות הכלכליות מהגבוהות בליגה.

אבל לעיתים, בתחושתי, הפועל באר שבע הוא עדיין לא המועדון המסודר והנוצץ שהייתי רוצה שיהיה 7 שנים אחרי שהגיעה אלונה ברקת.
עם כל הצער שבדבר הוא אפילו לא מתקרב לקרסוליים של מועדונים כמו הפועל תל אביב, מכבי תל אביב ומכבי חיפה.

ואם אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים אז זה בדיוק המצב.

והנה כמה דוגמאות:

א. כבכל שנה פותחים את העונה במסיבת עיתונאים חגיגית ומאורגנת היטב - אז שלא. חגיגית אולי כן, מאורגנת היטב - לא בכיוון.
אני לא זוכר ולו פעם אחת של מסיבת עיתונאים במועדון שבה כל בעל תפקיד ישב בכיסא שלו ולא היה צריך להחליף כל פעם מקום בשביל לומר את דברו.

ב. נמשיך במסיבות עיתונאים - להלן תמונה ממסיבת העיתונאים ה"חגיגית" שנערכה היום לחזרתו של מאור בוזגלו:
תמונה
שימו לב למיצג : השולחן - 2 שולחנות 1.80 מ' שביקשו מאחד משחקני הנוער שיארגן מאספנאות בבסיס הצבאי בו הוא משרת, ועליו מפחות - מבחר מפות מאירועי המימונה שנערכו השנה בבתיהם של אילוז, ברדה ואלישע.
אגב אני לא יודע אם העובדה שאחר כך הרכש ה"נוצץ" שהוצג הציג את מיטב כפכפי חברת קאפה לא היה מביך יותר.
לא יכול להיות שרק לי זה נראה רע.

ג. ראיתם פעם את האתר הרשמי של המועדון? אם לא, הנה - https://hapoelb7.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;
עכשיו כאן אני לא אוסיף הרבה אני פשוט אתן לינקים לשאר הקבוצות שנכללות ב"חמשת הגדולות" כפי שהגדיר זאת ברדה.
הפועל תל אביב - https://hapoelta-fc.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;
מכבי תל אביב - https://www.maccabi-tlv.co.il/iw/" onclick="window.open(this.href);return false;
מכבי חיפה - https://maccabi-haifafc.walla.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;
נמשיך להמתין עד שהמועדון יואיל בטובו לפתוח חנות מזכרות - פעם ניסו לעשות זאת בסגנון קנטינה, מה לעשות לא משדר "גלאמר".

ולסיכום,
אלונה משקיעה המון כספים ונראה שבשעה טובה העונה הולכת להיות עונה גדולה.
אבל בכל הקשור להתנהלות שוטפת? יותר מזכיר אגודה או הסתדרות מאשר "מועדון כדורגל"

ממש הוצאת לי את המילים!!!
אין ספק שהנראות של המועדון היא לא אחד הצדדים החזקים שלו. מצטער אבל אני לא מקבל את כל התירוצים שאנשים שרשמו פה.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אף אחד לא מרגיש צורך כנראה להשקיע בסדר ובארגון באצטדיון השבור הזה.
עוד שנתיים אני אתייחס יותר ברצינות לביקורות מהסוג הזה כי אז כבר לא יהיו תירוצים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:אף אחד לא מרגיש צורך כנראה להשקיע בסדר ובארגון באצטדיון השבור הזה.
עוד שנתיים אני אתייחס יותר ברצינות לביקורות מהסוג הזה כי אז כבר לא יהיו תירוצים.
לא עוד שנתיים, כבר בשנה הבאה לא יהיו תירוצים כאשר הקבוצה תכנס לבית האדום יחד עם הנערים והילדים וגם הקבוצה הבוגרת, אז באמת שלא יהיו שום תירוצים...
עד אז אי אפשר לצפות ליותר מדי ולאט,לאט.
למכבי חיפה לקח זמן לבנות את בית גלים וזה לא היה בשנה הראשונה... ובטח שגם לא בשישית של יעקב שחר.
גם הפועל חיפה עשו מסיבת עיתונאים והיו צריכים להעביר את המקירופונים כל שניה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ForeverRed כתב:אף אחד לא מרגיש צורך כנראה להשקיע בסדר ובארגון באצטדיון השבור הזה.
לדבר על זה שהדברים מתנהלים כמו שהם מתנהלים במועדון בגלל האיצטדיון זה פשוט בריחה מהמציאות.

שלח תגובה