המאמן עם התנועה המגונה מועמד לאימון ילדנו.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

המאמן עם התנועה המגונה מועמד לאימון ילדנו.

שליחה על ידי הסניגור האדום »

מוטי איווניר מועמד להיות מאמן ומחנך מחלקת הנוער, שימו לב זו דרכו וזה היחס שלו לכלל אוהדי הפועל באר שבע.
זה חשוב מכדי שזה יהיה במעמקי טופיק אחר.
אז בבקשה.
https://sports.walla.co.il/?w=/7/39350" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: המאמן עם התנועה המגונה מועמד לאימון ילדנו.

שליחה על ידי אדום זקן »

הסניגור האדום כתב:מוטי איווניר מועמד להיות מאמן ומחנך מחלקת הנוער, שימו לב זו דרכו וזה היחס שלו לכלל אוהדי הפועל באר שבע.
זה חשוב מכדי שזה יהיה במעמקי טופיק אחר.
אז בבקשה.
https://sports.walla.co.il/?w=/7/39350" onclick="window.open(this.href);return false;
לא הבנתי מה הילדותיות הזאת? מה אתה זוכר לו איזו תנועה מגונה שהוא עשה לפני 12 שנים כי קיללו אותו,אם זה הייתי אני כנראה גם שאותם אוהדים היו מקבלים גם אבן בראש,איך אתה שופט בן אדם על סמך משהו שקרה לפני 12 שנים?? אנסים ורמאים משחררים אותם מהכלא ומשקמים אותם בתקופה קצרה מזאת,
תהיה כנה ותגיד תאמת שלא מתאים לך שאיזה צפוןבון תל אביבי יבוא לפה ויחנך את ילדינו לכדורגל וינרי מכביסטי בנשמה,
מה קרה? מה השטות הזאת שזה חייב להיות מישהו מקומי כי הוא יותר מחובר לעיר?
כן אני מעדיף מכביסט וינר שכל החיים לימדו אותו להיות וינר שיבוא לפה ויחד איתו יבוא גם אופיר חיים ויעשו משהו ממחלקת הנוער הזאת,ראיתי לאן הגענו עם כל הבאר שבעים שלך.
תהיה עינייני ומקצועי אל תכניס לפה רגש ודברים שלא רלוונטים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אין פה עניין, היינו מעדיפים שמאמן יובנטוס בנוער יהיה מנהל מחלקת הנוער.
בזמן שהמועמדים המקומיים באמת לא אטרקטיביים ואלו שאחזו בהגה ואימנו במחלקה הביאו אותה לעברי פי פחת.
אני חושב שיש כאן הצהרה כמו שנעשתה בזמנו עם ניר לוין במכבי תל אביב וחובת ההוכחה על איוניר.
להגיד מה 'לא' ולצדד בגבארדיה הישנה (סתיו) זה הכי קל..לא ראיתי שזה הביא את המחלקה להצלחות.
שיהיה לו בהצלחה, הצלחתו - הצלחתנו.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

;איך אני מת על ההתרפסות שלכם על מי שאינו באר שבעי, ווינר ממכבי תל אביב זו חיה שנכחדה לפני יותר מעשור,
את הרזומה מהנבחרות הוא יכול לזקוף רק לתקשורת שסידרו לו את הגוב'ים הללו
מוטי לך הביתה לא רוצה אותו כאן.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אם זיכרוני אינו מטעה אותי, שרון אביטן, אושייה בארשבעית, קיבל את מחלקת הנוער הרבה לפני תל אביבי כזה או אחר והוא הוא מצא את עצמו רודף אחרי שחקני מכבי פתח תקוה... בניסיון לחלק את מכותיו..
הוא אימן את ילדנו.

הערת אגב, לא טוען שאיווניר הוא אדם ראוי או לא ראוי, אבל עדיף שנסתכל על עצמנו קודם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הסניגור האדום כתב:;איך אני מת על ההתרפסות שלכם על מי שאינו באר שבעי, ווינר ממכבי תל אביב זו חיה שנכחדה לפני יותר מעשור,
את הרזומה מהנבחרות הוא יכול לזקוף רק לתקשורת שסידרו לו את הגוב'ים הללו
מוטי לך הביתה לא רוצה אותו כאן.
לא הבנתי למי בדיוק אני מתרפס פה? לאלונה? לאיוניר? מה הם משלמים לי? אני בדיוק כמוך רוצה בטובת הקבוצה אבל רואה את הדברים בצורה אחרת.
מכביסטים זה זן נכחד לפני עשור?? אז איוניר היה במכבי הרבה לפני ועליו ועל חבריו אמרו שהם מכביסטים וינרים זה רק למען הסדר הטוב.
עכשיו, אני מבין את הפטריוטיות הלאומית שלך בנוגע לבאר שבעים, אבל........ 30 שנה החברים שלך מבאר שבע לא מובילים אותנו לשום מקום, למה שהוא מהאולמות מינה את חבר שלו הירקן להיות מנהל מחלקת הנוער וזיהם וטינף ומכר והרס כל חלקה טובה, הוא באר שבעי לא??
אז יאללה עשה לי טובה,אלונה כיום מחזיקה בקבוצה והיא החליטה להביא את איוניר,זכותה המלאה וזה לא שהיה מאבק כינו לבין מוריניו על התפקיד, וכמו שאמרו בטופיק אחר פה גם ניר לוין מאמן אפור לחלוטין לקח והפך את מחלקת הנוער של מכבי לאימפריה,לא שמעתי את אוהדי מכבי צועקים שם שניר לוין זה לא מספיק שם בשבילם,ואגב אתה יודע מי מנהל את מחלקת הנוער של מכבי חיפה?? כן זה לא חיפאי זה דווקא תל אביבי וגם אוהד הפועל ת"א בנשמה.
אז עזוב תשטויות כי מי שיוצר את הקיפוח כל הזמן זה אנשים כמוך שהשנאה לאנשי המרכז ולא משנה מי זה מעבירה אותם על דעתם

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שרון היה תחת חוזה "העקיצה האחרונה" של זינו הוא נשאר עד סיום העונה,
ההתרפסות לאגדות שהתקשורת יצרה, שהיא מדינת תל אביב ככה שמוכשרים מהם מהפריפריה לא קיבלו הזדמנות אמיתית אף פעם,
ואני אומר שאם אנו לא נפרגן מי כן? אלונה ? עזוב זה סיפור אחר מזמן התעוררתי ואני לא חושב שמותר לה לעשות "הכל" מבחינה מוסרית וקהילתית,
אל תעשו עוול לניר לוין ותשוו את האינטלגנציה והענווה שלו לאיווניר סתם לא נעים :(

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אם מוטי איווניר לקח החלטה ללכת לכיוון של צעירים אין עם זה בעיה, משום מה יש לי הרגשה
שבדצמבר הוא כבר יחליף את אלישע ועם זה יש לי בעיה. מריח כמו מישהו שלא הצליח להיכנס
בדלת הראשית ומנסה מהחלון. דווקא הכיוון של ברומר היה יותר רציני בעיניי.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אריק כתב:אם מוטי איווניר לקח החלטה ללכת לכיוון של צעירים אין עם זה בעיה, משום מה יש לי הרגשה
שבדצמבר הוא כבר יחליף את אלישע ועם זה יש לי בעיה. מריח כמו מישהו שלא הצליח להיכנס
בדלת הראשית ומנסה מהחלון. דווקא הכיוון של ברומר היה יותר רציני בעיניי.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סוף סוף!

חבל שמזלזלים בחומר המקומי שיש פה. יש פה אנשים מוכשרים שיכולים לנהל בהצלחה את מחלקת הנוער שלנו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדום זקן כתב: לא הבנתי מה הילדותיות הזאת? מה אתה זוכר לו איזו תנועה מגונה שהוא עשה לפני 12 שנים כי קיללו אותו,אם זה הייתי אני כנראה גם שאותם אוהדים היו מקבלים גם אבן בראש,איך אתה שופט בן אדם על סמך משהו שקרה לפני 12 שנים?? אנסים ורמאים משחררים אותם מהכלא ומשקמים אותם בתקופה קצרה מזאת,
תהיה כנה ותגיד תאמת שלא מתאים לך שאיזה צפוןבון תל אביבי יבוא לפה ויחנך את ילדינו לכדורגל וינרי מכביסטי בנשמה,
מה קרה? מה השטות הזאת שזה חייב להיות מישהו מקומי כי הוא יותר מחובר לעיר?
כן אני מעדיף מכביסט וינר שכל החיים לימדו אותו להיות וינר שיבוא לפה ויחד איתו יבוא גם אופיר חיים ויעשו משהו ממחלקת הנוער הזאת,ראיתי לאן הגענו עם כל הבאר שבעים שלך.
תהיה עינייני ומקצועי אל תכניס לפה רגש ודברים שלא רלוונטים.

!!!!!!!!!

אפילו על עבירות פליליות עם קלון יש התיישנות אחרי שבע שנים...

בקיצור ולעניין - מי שחפץ ביקרו של מועמד X, רצוי שירכז את מאמציו בנימוקים למה הוא האיש הנכון במקום הנכון מאשר לעשות סיכול ממוקד לכל מתחרה פוטנציאלי :roll:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שמעון א כתב: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סוף סוף!

חבל שמזלזלים בחומר המקומי שיש פה. יש פה אנשים מוכשרים שיכולים לנהל בהצלחה את מחלקת הנוער שלנו.
אף אחד לא מזלזל בחומר המקומי כאן,פשוט צריך להסתכל על עובדות!! אין לי בעיה שהמאמנים בילדים ובנערים יהיו מקומיים אבל בעייני מי שצריך לעמוד בראש הפרמידה הזאת זו פיגורה רצינית,אחד כזה שלא עושה חשבון וקומבינות עם הורים ומקומיים,אחד כזה שיודע שהצלחה כאן תירשם לזכותו ולא בא לעשות סיבוב,לצערי אני לא רואה איזו דמות באר שבעית כזאת סמכותית שלא עושה חשבון ההיפך הוא הנכון,מישהו מבחוץ יראה את כל התחלואים וינסה לתקן אותם ללא משוא פנים,מצידי זה יכול להיות איוניר ואם אני הייתי הבעלים זה היה נמצא בידיים של גיא לוי שהיה עושה פה סדר בלי לדפוק חשבון.
וכן באר שבעים כן יעשו חשבון לפיגורה כמו איוניר כי הם זוכרים לו תקופות יפות,בכל זאת גם אי אפשר לזלזל בעברו באולימפית שהגיעה להישגים לא פחות מקודמיו (למעט גיא לוי) ואם לא הזובור שעשו לו צמד הפאלחים (עטר,יצחקי) הוא גם היה מצליח במכבי,כי על חשבונם של אלה הוא קידם צעירים כמו דאבור,לוגסי ומיכה והם הפרמדונות לא אהבו את זה.
לגבי העניין שהוא יחליף את אלישע? כן נכון זה לא נראה טוב, אבל אם מלכתחילה אלונה לא תתפתה לזה ואם חלילה וחס זה יגיע למצב כזה,המבחן יהיה של אלונה בלבד!!

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

יש פה אנשים באתר הזה, שהתגובות שלהם פה באתר פשוט יכולות לשגע אותי

אך אתם מעודדים להבאת אנשים מתל אביב למועדון
אך אתם לא נגעלים מזה, שכל המועדון הזה הפך להיות של תל אביבים
ולצעריי הרב הבאר שבעים היחידים שנמצאים במועדון, נמצאים בו רק בגלל האופי הנוח והקומבינות שלהם, ולא התאמתם המקצועית (כגון: אסי רחמים, ויקו חדד, שמעון ביטון)

אני בחיים שלי, לא האמנתי שהפועל באר שבע יהיה בקושי 2 שחקני בית בהרכב
ואם אתם כל כך אוהבים תל אביבים, אז לכו תעודדו את מכבי/הפועל/בני יהודה תל אביב
אדום זקן כתב: כן אני מעדיף מכביסט וינר שכל החיים לימדו אותו להיות וינר שיבוא לפה ויחד איתו יבוא גם אופיר חיים ויעשו משהו ממחלקת הנוער הזאת,ראיתי לאן הגענו עם כל הבאר שבעים שלך.
מאז שאלונה פה, היא הביאה לפה רק תל אביבים למשרת המאמן, וכל הזמן נכשלת !!! ואתם בשלכם ממשיכים להאשים את הבאר שבעיים, ואין לי ספק שהיא תשלם בענק על ההחתמה ההזויה של "אלישע לוזר וחסר המושג לוי", וזה כבר יתחיל בקרוב מאוד אם מכירות מנויים עלובה מתמיד, וכדורגל של ליגה ז ובנוסף "התקדמות" להבטחת ההישארות 2 מחזורים לסיום הליגה.

ולגבי הבדיחה שלך, של "ווינר, מכביזם" ובלה בלה בלה ...
להזכיר לך, מוטי איווניר היה פה כבר בעבר (בשנה השנייה שלנו בליגה הלאומית), והדבר היחידי שאני זוכר מהתקופה הקצרה שלו (נדמה לי 8 משחקים) שכמעט את כולם הפסדנו או עשינו תיקו (במקרה הטוב), וזכור לי גם משחק רדיוס שהיה לנו באשקלון שהפסדנו 4:1 לעכו מהתחתית, שלאחריו מוטי איווניר קילל את האוהדים וגם את חיים בן שאנן (ותודה לאל פוטר לאחריו ...)
ואם אני לא טועה לפני שהוא הגיע אלינו באותה עונה, הוא גם פוטר ממכבי נתניה לאחר כמה מחזורים בודדים
או גדי ברומר העלק "כוכב" :מתגלגל מצחוק: , שעוד לפני שדרך פה שנייה אחת כבר דורש תוספת של 1000000 שקל תוספת תקציב, בשביל הבאת 3 מאמנים מתל אביב !!! (לפי כל הנגב השבוע)
ולגבי אופיר חיים, אני בהחלט מסכים איתך, הלוואי שהוא יגיע למועדון !!!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

mair369 כתב:יש פה אנשים באתר הזה, שהתגובות שלהם פה באתר פשוט יכולות לשגע אותי

ולצעריי הרב הבאר שבעים היחידים שנמצאים במועדון, נמצאים בו רק בגלל האופי הנוח והקומבינות שלהם, ולא התאמתם המקצועית (כגון: אסי רחמים, ויקו חדד, שמעון ביטון)

מאז שאלונה פה, היא הביאה לפה רק תל אביבים למשרת המאמן, וכל הזמן נכשלת !!! ואתם בשלכם ממשיכים להאשים את הבאר שבעיים, ואין לי ספק שהיא תשלם בענק על ההחתמה ההזויה של "אלישע לוזר וחסר המושג לוי", וזה כבר יתחיל בקרוב מאוד אם מכירות מנויים עלובה מתמיד, וכדורגל של ליגה ז ובנוסף "התקדמות" להבטחת ההישארות 2 מחזורים לסיום הליגה.

להזכיר לך, מוטי איווניר היה פה כבר בעבר (בשנה השנייה שלנו בליגה הלאומית), והדבר היחידי שאני זוכר מהתקופה הקצרה שלו (נדמה לי 8 משחקים) שכמעט את כולם הפסדנו או עשינו תיקו (במקרה הטוב), וזכור לי גם משחק רדיוס שהיה לנו באשקלון שהפסדנו 4:1 לעכו מהתחתית, שלאחריו מוטי איווניר קילל את האוהדים וגם את חיים בן שאנן (ותודה לאל פוטר לאחריו ...)
ואם אני לא טועה לפני שהוא הגיע אלינו באותה עונה, הוא גם פוטר ממכבי נתניה לאחר כמה מחזורים בודדים
או גדי ברומר העלק "כוכב" :מתגלגל מצחוק: , שעוד לפני שדרך פה שנייה אחת כבר דורש תוספת של 1000000 שקל תוספת תקציב, בשביל הבאת 3 מאמנים מתל אביב !!! (לפי כל הנגב השבוע)
שבוע טוב לעוד שפוי :יאללה הפועל: יאללה באר שבע

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

mair369 כתב:יש פה אנשים באתר הזה, שהתגובות שלהם פה באתר פשוט יכולות לשגע אותי

אם יש כאילו שהתגובות שלהם משגעות אז עשה טובה ואל תקרא וגם ככה לא תכתוב שטויות,לכל אחד מאיתנו יש דעה שונה,תכבד את העניין וזהו,כנראה אחד החברים שלך גם מועמד למשרה אז כנראה שפגעתי בציפור נפשך!!
עכשיו לעיניינו,לכולנו אותה מטרה: ששחקנים באר שבעיים ישחקו בקבוצה הבוגרת ויובילו אותה להישגים,אותי ממש לא מעניין מי יעשה את זה,זה יכול להיות תל אביבי,רמלאי,ירדני או יפני, מה איכפת לי העיקר שיעשה!!!
כשאני אומר שאולי כדאי לנסות כיוון אחר זה מתבסס בניגוד לשטויות שאתה רושם על עובדות, כן תתפלא יש דבר כזה עובדות והם אומרות ש40 שנים מי שמנהל את העסק זה מקומיים ובמקום שהשגינו יהיו מוכפלים כיאה לקבוצה כמו שלנו,אז ההישגים שלנו הם גורנישטטטטט
וגם שהיו פה שחקנים טובים דאגו למכור אותם לכל המרבה במחיר, אה וכן מי שניהל את זה היה באר שבעי מקומי משלנו.
אתה מסתלבט על המושג מכביזם,אבל כאחד שאוהב ספורט בכלל קשה לי בכל אופן שלא להעריץ את התאווה הבלתי נגמרת לניצחונות,להישגים,לתארים אגב בכל ענפי הספורט.
אז אם אתה רוצה להגיע להישגים ולמצב שבו יש שחקנים מקומיים שמביאים הישגים לקבוצה הבוגרת,מה זה משנה מאיפוא הוא מגיע? אם הוא מגיע עם קבלות

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

mair369 כתב:ולגבי הבדיחה שלך, של "ווינר, מכביזם" ובלה בלה בלה ...

חבר יקר,
ברשותך ארענן את זכרונך, ועל הדרך אספר לך ולגולשים סוד קטן: מוטי איווניר הגיע בזמנו כסחורה לוהטת אחרי הצלחה ענקית עם בית"ר ב"ש, במהלך שזכה לתמיכה בלתי מסוייגת מהקהל. שניים-שלושה משחקים לאחר שהגיע, החלו להתרחש על כר הדשא כל מיני דברים הזויים... ככה זה שמנסים לפרק מוקד כח שלילי בחדר ההלבשה. אחרי 10 משחקים בהם הקבוצה נראתה כמו מחלקה גריאטרית, לא היה מנוס מלהראות לו את הדרך החוצה. בראיון הפרידה, פיזר המאמן רמזים בסגנון כמו: "יבוא יום וידעו מה בדיוק קרה פה", ו"מי שיבוא אחרי יצטרך להסתכל סביב ולשמור על עצמו טוב טוב". בסיום העונה, התבטא אחד מ"שחקני הבית" היותר בולטים דאז בראיון לאחד המקומונים בלא פחות ולא יותר: "טעיתי שהרשתי שאיווניר יגיע לפה לאמן". ללמדך על עוצמות כוחו ושליטתו במועדון. לאחרונה נצפה מאמן בקבוצה מהאיזור בליגה השנייה...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה