עסקינן במכירות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
mair369

עסקינן במכירות

שליחה על ידי mair369 »

לאלישע החמוד, הפוסט הבא הוא בשבילך

השנה הזאת הספיקה לי בשביל להבין איזה "מאמן" אתה, אז אני כותב לך כמה הערות שרצוי מאוד שתאמץ אותם בשבת

תודיע לאלונה ברקת שהיא יכולה לשחרר את ה"שחקנים" הבאים הביתה כבר מהיום:
1. רביד גזל
2. קלמי סבן
3. אבירם בורכיאן

השתיים הראשונים יודעים בוודאות שבדיוק שנייה אחרי סיום שריקת המשחק, הם יתחילו ל"בלות" את שארית הקריירה שלהם בליגה לאומית/א צפון (שם מקומם) ובנוסף לכך שהם גם נתנייתים במקור, כל זה מוביל לדבר אחד מאוד ברור, בשבת הם ימכרו אותנו בשביל שהקבוצה שלהם לא תירד
אותו הדבר אפשר להגיד על בורכיאן, אתם מדמיינים לכם רק מצב כזה ש-5 דקות לסיום המשחק, אנחנו בפיגור של שער בנתניה וביתר בפיגור של 2 בסכנין, מה יעבור בראש של המהמר הזה, הבן אדם Fucking, יבקיע גול עצמי בשביל שנירד.

ולבסוף (ולא פחות חשוב) אחרי סיום המשחק בשבת תוציא הודעה לתקשורת שאתה מתפטר !!! (בסגנון קלינגר כזה)

שלום ולא להתראות

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: עסקינן במכירות

שליחה על ידי RedRock »

אני אשים בצד את דעתי המקצועית עליו, אבל...

רביד גזל היה היחיד שבמצב של 0-2 הבין את המשמעות של הפרש השערים והיה הווינר היחיד שרץ עם הכדור וצרח על כולם להגיע לאמצע על מנת לחדש את המשחק ולשים את השלישי...

אז חוסר מחוייבות זה הדבר האחרון שאפשר להאשים אותו בו.

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

המצב הזה מזכיר לי מקרה דומה מהעבר

בעונת 1998 שירדנו ליגה, מחזור הסיום אנחנו משחקים עם מכבי חיפה ובני יהודה עם ראשון לציון
בבני יהודה באותו שנה שיחק סתיו אלימלך, ובמשחק המדובר הנ"ל, בני יהודה לא לקחו שום סיכון ששמה סתיו אלימלך "ימכור" אותם ופשוט מאוד לא שיתפו אותו באותו משחק (ובצדק מבחינתם!!!).

אותו דבר צריך לעשות גם אצלנו, ובמיוחד בלהתחשב בעובדה שגם מבחינה מקצועית הם בלשון הכי עדינה "לא מספקים את הסחורה".

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני אוהב איך שגומרים פה לשחקן שרק עונה שעברה הוביל קבוצה לאליפות את הקריירה.
גזל אמנם הגיע כרכש מיותר לעמדה עמוסה, אבל מדובר בשחקן מעולה (וזה שלא שבקצת שהוא אצלנו הוא היה הבעיה...)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גזל שחקן אנמי אבל רואים שהוא רוצה בהצלחת הקבוצה, הוא לא רוצה לרשום על שמו ירידת ליגה ובעצם אף שחקן לא רוצה.
ברוכיאן לא צריך לשחק יותר, מבחינתי שלא יהיה בסגל, מצידי שיתרצו את זה בשלל סיבות.
קלמי סבן הוא מקצוען בכל רמ"ח איבריו אבל הוא בכושר משחק זוועתי גם ככה והסיכוי שהוא יעלה לשחק הוא קלוש ועדיין גם ככה אין לנו מגנים למקרה והיה וחס וחלילה מישהו מהמגנים שלנו יפצע ולא כדאיי לקחת סיכון בעמדה כזאת.
לכן דווקא את הנתיינתים הייתי מושיב על הספסל ואת הירושלמי הבינוני-------------- (אלפיי מינוסים) הייתי שם ביציע שיתפלל שהוא לא יכתים את הקריירה שלו עם ירידה ליגה ושקבוצת נעוריו לא תרד חס וחסיסות...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אגב תזכרו במשהו מהעונה שעברה, דובב גבאי שגדל במכבי פתח תקווה משחק מול בית"ר ומבקיע שני שערים ומוריד בדיעבד את קבוצת נעוריו ליגה, חלוץ גדול הוא לא, אבל שחקן נשמה הוא כן, וכזה גם גזל, וקלמי סבן הוא לא שחקן נשמה אבל הוא שחקן מקצועי...
השחקן היחידי שיכול להשתין במכנסיים ולעשות טובה שישחק עבורנו זה ברוכיאן ואותו צריך לשים ביציע הכבוד בנתניה או מצידי שיילך לדוחא לעודד את בית"ר זה לא ממש מעניין אותי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אתם מדברים פה כאילו אנחנו בעידן הסמלים של שנות ה-70... אני ממש לא זוכר מקרה שבו לשחקן היה "קשה" לפגוע בקבוצתו לשעבר.
גם ברוכיאן המושמץ נתן את המשחק הכי טוב שלו העונה מול בית"ר.

רביד גזל לדעתי כבר שכח שפעם הוא שיחק בנתניה...

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

yedidel כתב:גזל אמנם הגיע כרכש מיותר לעמדה עמוסה, אבל מדובר בשחקן מעולה (וזה שלא שבקצת שהוא אצלנו הוא היה הבעיה...)
תשמע, את דעתי עלייך בנוגע ל"הבנה" שלך בכדורגל כבר אמרתי לך, ואתה ממשיך להוכיח לי כמה שצדקתי לגבייך ...
yedidel כתב:אתם מדברים פה כאילו אנחנו בעידן הסמלים של שנות ה-70...
ואתה מדבר כאילו מדובר פה בשחקנים מקצועיים, שמתאמנים בכל יום 8 שעות, אימונים אינטינסיבים וקשים שלוקחים ללב כל הפסד של הקבוצה
דר אדום בנשמה כתב:גב תזכרו במשהו מהעונה שעברה, דובב גבאי שגדל במכבי פתח תקווה משחק מול בית"ר ומבקיע שני שערים ומוריד בדיעבד את קבוצת נעוריו ליגה, חלוץ גדול הוא לא, אבל שחקן נשמה הוא כן, וכזה גם גזל, וקלמי סבן הוא לא שחקן נשמה אבל הוא שחקן מקצועי...
סלח לי, אבל הדוגמאה שלך בכלל לא דומה למקרה הנ"ל
דר אדום בנשמה כתב:גזל שחקן אנמי אבל רואים שהוא רוצה בהצלחת הקבוצה, הוא לא רוצה לרשום על שמו ירידת ליגה ובעצם אף שחקן לא רוצה.
סתם לידע כללי, רביד גזל כבר רשום על 2 ירידות: לפני שנתיים עם אשקלון ולפני 9 שנים עם נתניה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

mair369, הפורום הזה קיים 5 שנים ותמיד שמרו פה על אווירה מכובדת, אז תתעלה על עצמך ותשתף פעולה.

שלח תגובה