מרקוביץ' להרכב הראשון !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

מרקוביץ' להרכב הראשון !

שליחה על ידי גיל שגיב »

לא, לא במקום והבה או גביש, במקום סוויסה.

ולא בהגנה, אלא בקישור האחורי !

ידוע שמדובר בשחקן חכם,כמעט בלתי עביר ועם משחק ראש מעולה,אבל איטי.
לדעתי, הצבתו במרכז המגרש לצידם של אוסיאקו וסוארס תקשה מאוד על נתניה שתפתח באמוק את המשחק.

כמובן שבהמשך ניתן יהיה לבצע שינויים בהתאם להתפתחויות.

ההרכב שלי הוא 4-5-1 : הגנה - אג'ידה,אילוז,והבה,גביש,אופיר. קישור - פלצ'וק,סוארס,אוסיאקו,מרקוביץ',נאסר. התקפה - גבאי.

בנוגע לגזל, אסור לשכוח שמדובר בשחקן עם שורשים נתנייתים עמוקים במיוחד....לא הייתי מסתכן ונותן לו לשחק כאשר בתוכו הוא סוג של חצוי.....
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 28 אפריל 2013, 21:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: מרינקוביץ' להרכב הראשון !

שליחה על ידי messiah »

מתפלא עליך גיל,מרינקוביץ'? מרקוביץ'.
הוא לא הגיע אתמול.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

Re: מרקוביץ' להרכב הראשון !

שליחה על ידי גיל שגיב »

חחחחחח...צודק.
כנראה מהלחץ.

נשבע לך, כל הדרך אתמול לאשדוד הייתי בלחץ כאילו הפסדנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

כפי שרשמתי לך בHBS טעות ענקית לפתוח בהרכב כזה הגנתי, צריך לפתוח בהרכב של 4-4-2 זה ההרכב היחידי שאנחנו מצליחים להגיע איתו למצבים וליזום בדרך כלשהי...
אסור להגיע למצב שבועטים לשער בדקה 90 כמו מול בית"ר צריך ללכת מההתחלה בגישה של אנחנו יותר טובים ואנחנו חייבים לנצח ולא הם.
הגישה שלך תבוסתנית.
ואני שתבין ריאלי...

נתניה אומנם כבשה 38 שערים, אבל איזה שחקנים יש לה כבר?
שבחון?
מוגרבי?
אפילו סבע לא ממש מפחיד אותי כמו לפניי שנה, מה שצריך זה שהשחקנים יעלו מהפתיחה עם אש בעיניים ועם מטרה אחת = ניצחון...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

4-4-2, זה הרכב אידאלי למשחק כזה, ההרכב של גיל הגנתי מדי, אלישע ידוע גם בהרכביו המורבים בקשרים אחוריים, נתניה תבוא בגישה התקפית אבל החיסרון הבולט שלהם שבלעדי סבע, אין להם חלוץ טוב, שער מוקדם עבורנו יהיה נהדר להמשך המשחק.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

רק ש......סבע כנראה יפתח.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
לאחר חשיבה על הנושא, אני עם גיל.
המטרה הראשונה שלנו במשחק תהיה לעבור את 20-25 הדקות הראשונות בשלום.
נתניה יפתחו בלחץ מהשנייה הראשונה והלך המשחק הוא די ברור לכולם.
הצבה של מרקוביץ' בין הקישור להגנה תשחרר את אוסיאקו ללחוץ מעט יותר גבוה יותר, גם העזרה למגנים תגדל.
כשנתניה תשלח עוד ועוד שחקנים למעלה (השעון עובד לטובתינו) למרקוביץ' (לא לשכוח את הכדורים המדויקים שהוא מסוגל לשלוח על חצי מגרש) ואוסיאקו יש את היכולת למצוא את פלצ'וק, נאסר וגבאי בהתקפות מעבר מהירות.
לפלצ'וק ולנאסר יש חשיבות קריטית במערך וסגנון כזה, הם יהיו חייבים גם לעזור בהגנה וגם להשאיר אוויר ולהיות מוכנים לכך שבכל רגע הם יצטרכו לפתוח בספרינט לעבר השטחים המתים.
בנוסף, זה יהיה תפקידם להיות השחקנים שיקבלו את הכדור ברגעי לחץ, להחזיק אותו כמה שאפשר ולסחוט עבירות.

המפתח יהיה לעבור את ההתחלה בשלום, וכשמד הלחץ יעלה האפשרות שלנו לעקוץ במתפרצת ילך ויגדל.
חשוב לשמור על עמידה נכונה ולא נמוכה מדי, להיות אגרסיביים ולהשתדל למרות הלחץ והאווירה שמסביב להיות קרי רוח עד כמה שאפשר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

וואי אתם פשוט חושבים בקטן, למה שלשם שינוי גם במשחק חוץ הקבוצה המדופלמת שלנו לא תנסה לפתח משחק שבו היא זאת ששולטת?
אתם מתארים את נתניה כמינימום ברצלונה ומקסימום באיירן מינכן זה דיי נמאס לי למען האמת.
אם אתם שמים את מרקוביץ' בקישור אתם הורגים לנו את המשחק מההתחלה, עדיף שתשימו את גזל וזהו!

הקבוצה צריכה לשחק מההתחלה התקפי, כי בהרכב התקפי יש לנו סיכוי, בהרכב הגנתי אנחנו עלולים להגיע למצב שבמחצית השנייה הם יובילו והקבוצה שלנו לא מצטיינת בהבקעות ובהרכב שהצעתם אלישע לוי יעשה חילוף בדקה 500...
אי אפשר לשחק ככה ואי אפשר לחשוב כמו קבוצה קטנה, באר שבע במידה והיא תעלה בהרכב התקפי ובמידה ואלישע יחדיר בהם מוטיבציה יחד עם הפסיכולוגית חייבת לתקוף מהשניה הראשונה ולא לתת לנתניה לפתח משחק התקפה, מילא היינו משחקים מול מכבי תל אביב אז הייתי מבין את הפחד שנכנס בכולכם, אבל בסך הכל מכבי נתניה, קבוצה שביום נתון אפשר לנצח אותה עם ההרכב הנכון.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

להזכיר לכם איך נראינו עם 3 קשרים אחוריים מול מכבי ת"א בבלומפילד.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:להזכיר לכם איך נראינו עם 3 קשרים אחוריים מול מכבי ת"א בבלומפילד.
ידידאל, נתניה זה לא מכבי ת"א.

לא מדובר באותן יכולות....אבל כן מדובר במוטיבציית שיא ובטירוף שמחייב 'רגיעון' במרכז השדה.
אחרת, נתניה יגיעו גלים...גלים....עד כדי צונאמי על שערו של אג'ידה....ומה לעשות שאין לנו את ההגנה הטובה
בליגה וזה בלשון המעטה.

ולא לשכוח, גם התוצאה בשבת משקרת.

שים לב ! - שיחקנו נגד קבוצה שלא לחצה (ונתניה תלחץ ועוד איך) קבוצה שהגיעה בתחושה שאין לה על מה להלחם....ובכל זאת הגיעה ל-3 מצבים אחד מול אחד מול אג'ידה שביום ענק לקח את כול הכדורים.

אז על מה ומי בדיוק אתה בונה במשחק מול נתניה ?

ההרכב שפתח מול חיפה יספוג שער ואפילו שניים עוד במחצית הראשונה וזה בסבירות גבוהה מאוד.

ואז נתחיל לרדוף.....נלחץ....נאזין לקומבינות במגרשים האחרים ונשמע 1-0 לעכו 1-0 לסכנין......

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

נו באמת ראיתי את המשחק בין נתניה לבית"ר כאשר נתניה היו חייבים את הניצחון בית"ר היו טובים מהם ורק במזל היה להם פנדל והם שיחקו מול ההגנה הגרועה בליגה (להזכירכם 39 שערים ספגנו העונה וזה מה ששומר עלינו עד עכשיו מפניי ירידה ודאית).

דיי לחשוב שנתניה היא מכבי תל אביב או ברצלונה...דיי דיי דיי.
אני מקווה שאלישע לא קורא את זה כי אם כן אכלנו אותה...

גיל אתה לא מבין שלהפך עם 3 קשרים אחוריים נתניה תשלוט במשחק.
ואתה חושב שחיפה לא חיפשה לנצח?
מה שצריך זה ריכוז ליד השער ריכוז שיא בהגנה ובקיצור ריכוז שיא...

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אתה מתעלם מהאפקט של 12,000 אוהדים שדוחפים.....מהעובדה שנתניה כבר ניצחה אותנו פעמיים העונה.....אתה סותר את עצמך גם בדברים שלך, שהרי גם לשיטתך בית"ר הייתה טובה יותר וחטפה מנתניה שלישיה בבית.

אז אותה נתניה שנתנה לבית"ר הטובה שלישיה בטדי....מה תעשה מול באר שבע החלשה כאשר המשחק לא בטדי אלא בנתניה מול קהל ביתי דוחף של 12,000 !!!!!

תרשום לפניך, עם ההרכב שפתח מול חיפה התוצאה בסיום המחצית הראשונה 2-0 לנתניה.

כן, אני מאמין שנפסיד אבל מאמין גם שעכו לא תנצח ולכן עכו תרד אינשאללה....

עם מרקוביץ' בהרכב הסיכוי שלנו להשיג תיקו ומעלה טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:דר אתה מתעלם מהאפקט של 12,000 אוהדים שדוחפים.....מהעובדה שנתניה כבר ניצחה אותנו פעמיים העונה.....אתה סותר את עצמך גם בדברים שלך, שהרי גם לשיטתך בית"ר הייתה טובה יותר וחטפה מנתניה שלישיה בבית.

אז אותה נתניה שנתנה לבית"ר הטובה שלישיה בטדי....מה תעשה מול באר שבע החלשה כאשר המשחק לא בטדי אלא בנתניה מול קהל ביתי דוחף של 12,000 !!!!!

תרשום לפניך, עם ההרכב שפתח מול חיפה התוצאה בסיום המחצית הראשונה 2-0 לנתניה.

כן, אני מאמין שנפסיד אבל מאמין גם שעכו לא תנצח ולכן עכו תרד אינשאללה....

עם מרקוביץ' בהרכב הסיכוי שלנו להשיג תיקו ומעלה טוב יותר.
תרשום תרשום עם ההרכב שפתח מול חיפה 1-0 לבאר שבע במחצית....

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אדום בנשמה כתב:תרשום תרשום עם ההרכב שפתח מול חיפה 1-0 לבאר שבע במחצית....
אמן !!! :יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

ואני לא רוצה להתווכח איתך סך הכל שנינו רוצים בטובת הקבוצה ושנינו היינו מעדיפים לראות את הקבוצה מנצחת.

אגב מול בית"ר הגדולה בטדי התקשנו לפתח משחק התקפה לא בגלל שאנחנו קבוצה גרועה אלא בגלל שפתחנו עם 3 קשרים אחוריים מה שהקשה על שחקני ההתקפה שלנו שהם גם ככה לא מצטיינים בהתקפה מי יודע מה איכותית.
ועובדה שאותה הפועל חיפה שהפסידה לנו ניצחה את בית"ר ירושלים 3-1 (מוכר לך התוצאה הזאת?).
ועם שני קשרים אחוריי בלבד ניצחנו את מכבי תל אביב הגדולה של אוסקר גרסיה, אז חאלס, אם אתה מפחד מהקהל הנתנייתי אז תשב בבית תשים על העיניים את הדבר הזה שיש בטיסות ותשמע ברדיו מה קורה.

שלח תגובה