אירופה 22/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אירופה 22/23

שליחה על ידי Itay »

אז אוי אוי אוי לא נעלה מהבתים איזה טרגדיה, השחקנים שכרגע בסגל גם אחרי כל העזיבות זה בדיוק אותם השחקנים שהגיעו לבתים,הוציאו נקודה בוינה וכמעט הביכו את ויאריאל, אפשר לחשוב איך אלו שעזבו תרמו לנו (אם כבר כמעט הודחנו בגלל אלחמיד האידיוט הזה). גם אם היה עוד זר ואפילו עוד אחד במקום אחד מהנוכחיים לא היינו עולים מבית כזה. בסופו של דבר הסגל הזה במתכונת הנוכחית שלו עדיין מסוגל להוציא לפחות עוד 3-4 נקודות. מי שמתאכזב מאי עלייה מבתים צריך לנחות לקרקע, ״מסתפקים בבתים כמו קבוצה קטנה״ מי ישמע קבוצות ישראליות מעפילות מהשלב השלב הזה באהלן אהלן.

יש אכזבה מהחלון הזה,ההיערכות הייתה רעה מאוד,הכל נעשה באיחור…
הכל נכון ועם זאת פרופורציות, הקלות בה מוציאים מילים מהפה כמו ״מועדון קטן״, ״שערורייה״, ״גועל נפש״ מוציאה מהכלים, כנראה שבאמת אנחנו ראויים לבעלי בית כמו הניסנובים שימכרו חצי סגל ב-5 מיליון יורו ויביאו לנו גופות כמו סלליך וזריהן.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
26 ספטמבר 2022, 16:28
אז אוי אוי אוי לא נעלה מהבתים איזה טרגדיה, השחקנים שכרגע בסגל גם אחרי כל העזיבות זה בדיוק אותם השחקנים שהגיעו לבתים,הוציאו נקודה בוינה וכמעט הביכו את ויאריאל, אפשר לחשוב איך אלו שעזבו תרמו לנו (אם כבר כמעט הודחנו בגלל אלחמיד האידיוט הזה). גם אם היה עוד זר ואפילו עוד אחד במקום אחד מהנוכחיים לא היינו עולים מבית כזה. בסופו של דבר הסגל הזה במתכונת הנוכחית שלו עדיין מסוגל להוציא לפחות עוד 3-4 נקודות. מי שמתאכזב מאי עלייה מבתים צריך לנחות לקרקע, ״מסתפקים בבתים כמו קבוצה קטנה״ מי ישמע קבוצות ישראליות מעפילות מהשלב השלב הזה באהלן אהלן.

הכל נכון ועם זאת פרופורציות, הקלות בה מוציאים מילים מהפה כמו ״מועדון קטן״, ״שערורייה״, ״גועל נפש״ מוציאה מהכלים, כנראה שבאמת אנחנו ראויים לבעלי בית כמו הניסנובים שימכרו חצי סגל ב-5 מיליון יורו ויביאו לנו גופות כמו סלליך וזריהן.
יש לנו מגן ימני אחד בסגל וגם הוא בינוני, ו5 זרים שרק 3 מהם משדרגים.
ואנשים פה חיים בסדר עם זה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מצטער, אבל לסמן את עצם אי העפלה כאיזה התבכיינות זה מסך עשן לעיקר.
העיקר, וזה בעצם המהות בספורט, זה להביא את עצמך לקצה גבול היכולת ולנסות להשתפר כמה שאפשר כדי להשיג את התוצאה הכי טובה שיש. בכל מפעל, בכל תחרות, מול כל יריב.

מי שמתייחס לעצם השתתפות כאל איזה הישג ומפה "עשינו את שלנו", זו הדרך הבטוחה להתרסקות.
בהפועל ב"ש בקיץ הזה לא עשו את המינימום כדי להיות תחרותיים. זו הבעיה, לא איזה מקום נסיים בבתים.
בעיה שבלונג ראן תביא אותנו הרחק מאיפה שאנחנו שואפים להיות (מקווה שכולם פה באמת שואפים לזה, כי אני כבר לא בטוח).

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
26 ספטמבר 2022, 16:28

אין לי בעיה עם הטיעונים שלך, יש לי בעיה עם הנחת היסוד.
אז נתחיל מזה שהקונפרנס זה דבר שצריך לעוט עליו ולשאוף לעבור את הבתים כל שנה.

עכשיו לעיקר- אולי זה דל״פ אבל בכל זאת:
אני מתגרד בכל הגוף כשאני רואה את ההקטנה שאתם עושים למעמד שהגענו אליו. חורה לי שיש פה קבוצה של אנשים שמציגים את עצמם בתור הפטריוטים של המועדון ומבטלים את כל מי שמנסה לקדם פה תפיסה של מצוינות. אם כבר הטיעונים המתחסדים האלה עם וייב של ״אפשר לחשוב מי אנחנו בכלל״ זו תופעה בזויה בעיניי והכי הפוכה מלהגן על המועדון, אתם מערבבים בין גאוות יחידה (שיש לכולנו) לשאיפות להתפתח ואלו שני דברים נפרדים לגמרי.
צריך לזכור גם שזה ספורט מקצועני וככזה הדבר הכי חשוב בו היא השאיפה להתקדם תמיד, מי שבוחר לדרוך במקום סופו ללכת אחורה.
את מכבי למשל אני מתעב אבל אם יש משהו מהם שהייתי רוצה שידבק בנו זה ההיי סטנדרט שהם רואים את עצמם בו. אצלהם זה אובר ומצועצע עם כל האתוס של מכביזם והשיט שלהם מסביב אבל בבסיס של זה יש גישה מאוד בריאה מבחינה ספורטיבית.

ההקטנה שלנו לעצמנו זה עקב האכילס הכי גדול שלנו, זה המקל האמיתי בגלגלים וזו תקרת הזכוכית האמיתית שאנחנו שמים לעצמנו - זה הבאר שבעיזם האמיתי

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

דר אדום בנשמה כתב:
26 ספטמבר 2022, 17:00
יש לנו מגן ימני אחד בסגל וגם הוא בינוני, ו5 זרים שרק 3 מהם משדרגים.
ואנשים פה חיים בסדר עם זה.
לא חיים בסדר עם זה .
אבל אנחנו גם לא חיים במנג'ר במשחק מחשב .
שחקנים זה לא גרביים שמורידים ומחליפים בחדשים .
ועדיין עם הסגל הזה אפשר לעלות מהמקום השני בקונפרנס .
הוכחנו שאפשר להוציא תוצאות טובות גם אם הסגל לא מושלם ( יש דבר כזה סגל מושלם בכלל ? ) .
ראה ערך גביע המדינה , אלוף האלופים והעלייה לבתים .
חלאס לראות פה רק שחור .
ניקוי האורוות החל רשמית הקיץ . כל מי שלא יהיה מספיק טוב - ייחתך במוקדם או במאוחר . בינתיים כל השיחרורים/מושאלים היו בינגו ולא השאירו חור . שאר השחקנים רואים את זה ומבינים שיש להם עד ינואר להשתפר או להיחתך . לא יסתפקו בבינוניות יותר .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ד"א אף אחד לא אומר שאלונה גרועה ומשווה אותה לאלי זינו, אבל אם היא בעצמה מדברת על לשבור שיאים שתוכיח את זה, שתביא מגן ימני וקשר שמאלי זר ולפחות תיתן לברדה את המינימום לליגה.
כי לאירופה הסגל סגור, אבל לליגה עדיין אפשר להתחזק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
26 ספטמבר 2022, 18:23
לא חיים בסדר עם זה .
אבל אנחנו גם לא חיים במנג'ר במשחק מחשב .
שחקנים זה לא גרביים שמורידים ומחליפים בחדשים .
ועדיין עם הסגל הזה אפשר לעלות מהמקום השני בקונפרנס .
הוכחנו שאפשר להוציא תוצאות טובות גם אם הסגל לא מושלם ( יש דבר כזה סגל מושלם בכלל ? ) .
ראה ערך גביע המדינה , אלוף האלופים והעלייה לבתים .
חלאס לראות פה רק שחור .
ניקוי האורוות החל רשמית הקיץ . כל מי שלא יהיה מספיק טוב - ייחתך במוקדם או במאוחר . בינתיים כל השיחרורים/מושאלים היו בינגו ולא השאירו חור . שאר השחקנים רואים את זה ומבינים שיש להם עד ינואר להשתפר או להיחתך . לא יסתפקו בבינוניות יותר .
רק הקיץ כבר היו לך שניים שלושה שיפטים כאלה בסו קולד מדיניות שלך. מצטער, שלושה שחרורים של שחקני קצה סגל (ואחד נוסף על רקע אישי) לא מצביעים על שום שינוי מדיניות, בטח לא בפרספקטיבה של פחות משבוע מאז השחרורים. כבר יש לנו מספיק פזם כאוהדים בשביל להגיד שראינו לא גל אחד ולא שניים כאלה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
26 ספטמבר 2022, 18:16
מצטער, אבל לסמן את עצם אי העפלה כאיזה התבכיינות זה מסך עשן לעיקר.
העיקר, וזה בעצם המהות בספורט, זה להביא את עצמך לקצה גבול היכולת ולנסות להשתפר כמה שאפשר כדי להשיג את התוצאה הכי טובה שיש. בכל מפעל, בכל תחרות, מול כל יריב.

מי שמתייחס לעצם השתתפות כאל איזה הישג ומפה "עשינו את שלנו", זו הדרך הבטוחה להתרסקות.
בהפועל ב"ש בקיץ הזה לא עשו את המינימום כדי להיות תחרותיים. זו הבעיה, לא איזה מקום נסיים בבתים.
בעיה שבלונג ראן תביא אותנו הרחק מאיפה שאנחנו שואפים להיות (מקווה שכולם פה באמת שואפים לזה, כי אני כבר לא בטוח).
1+

האישיו הוא לא עם העפלה או חוסר העפלה. גם לא עם זכייה או אי זכייה באליפות. האישיו הוא עם היערכות שלא מותירה סיכוי להתמודד. ברגע שלקחת לאנשים את התקווה, לקחת להם הכל. ועם הסגל הנוכחי קשה מאוד לקוות ולצפות למשהו שעולה בקנה אחד עם הסיפורים שהמועדון מוכר לאוהדים שלו.

לחלון הנוכחי יהיו השלכות לא רק על העונה הנוכחית, אלא גם על הבאה. קבוצה חזקה לא נבנית בקיץ אחד, בטח לא בתקציבים שלנו. להשליך ככה חלונות שהם תחנות חשובות בדרך לפח, זה מכעיס ומתסכל. חלם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
26 ספטמבר 2022, 18:17
אני מתגרד בכל הגוף כשאני רואה את ההקטנה שאתם עושים למעמד שהגענו אליו. חורה לי שיש פה קבוצה של אנשים שמציגים את עצמם בתור הפטריוטים של המועדון ומבטלים את כל מי שמנסה לקדם פה תפיסה של מצוינות. אם כבר הטיעונים המתחסדים האלה עם וייב של ״אפשר לחשוב מי אנחנו בכלל״ זו תופעה בזויה בעיניי והכי הפוכה מלהגן על המועדון, אתם מערבבים בין גאוות יחידה (שיש לכולנו) לשאיפות להתפתח ואלו שני דברים נפרדים לגמרי.
צריך לזכור גם שזה ספורט מקצועני וככזה הדבר הכי חשוב בו היא השאיפה להתקדם תמיד, מי שבוחר לדרוך במקום סופו ללכת אחורה.
למסגר!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
26 ספטמבר 2022, 18:17
אין לי בעיה עם הטיעונים שלך, יש לי בעיה עם הנחת היסוד.
אז נתחיל מזה שהקונפרנס זה דבר שצריך לעוט עליו ולשאוף לעבור את הבתים כל שנה.

את מכבי למשל אני מתעב אבל אם יש משהו מהם שהייתי רוצה שידבק בנו זה ההיי סטנדרט שהם רואים את עצמם בו. אצלהם זה אובר ומצועצע עם כל האתוס של מכביזם והשיט שלהם מסביב אבל בבסיס של זה יש גישה מאוד בריאה מבחינה ספורטיבית.

ההקטנה שלנו לעצמנו זה עקב האכילס הכי גדול שלנו, זה המקל האמיתי בגלגלים וזו תקרת הזכוכית האמיתית שאנחנו שמים לעצמנו - זה הבאר שבעיזם האמיתי
גם אני בדעה שבתים בקונפרנס אמורה להיות מטרת על מבחינתנו בטח בשנים בהם אנחנו לא האלופים, זו הדרך היחידה להגדיל את התקציב ולהמשיך למתג את עצמנו כמועדון טופ בארץ שיכול למשוך אליו שוברי שוויון. אולי הובן איכשהו שאני אומר ״הגענו לבתים עשינו את שלנו״, אז לא, כמובן כמו בכל ענף ספורט צריך לשאוף להגיע כמה שיותר רחוק ולשבור תקרות זכוכית, הוכחנו גם לא פעם שאנחנו מסוגלים לכך. מה שאני טוען זה שחלק פה איבדו פרופורציות ומבחינתם הישג כמו העפלה לבתים זה כבר שגרה ומזמן לא מרגש, לא מצליח להתחבר לאמירות כפי שציינתי למעלה ״מסתפקים בבתים כמו קבוצה קטנה״, זה האמא של הלהקטין הישגים, זה אמירה מהמשפחה של ״גביע זה מפעל של נוקאאוט״ גם אני כמו 99.9% מחברי הפורום מלא ביקורת על ההתנהלות בקיץ הזה,כל כך הרבה טעויות שאילו היה על הקווים מישהו בשם יניב ברדה היו כבר כתובות נאצה בבית האדום.

הביקורת והשאיפה למצויינות היא הכרחית בכל תחום בעולם גם מעבר לספורט אך לביקורת יש צורה איך מעבירים אותה, ממה שאני מסיק מתגובות פה זה שמטילים ביקורת באמצעות הקטנת הישגים ולי זה נראה מאוד כפוי טובה, מותר ולא צריך אלא חייב את לבקר את המועדון, אם לנו לא יהיה אכפת למי יהיה? אך צריך לעשות את זה בטעם, אם בן אדם רנדומלי שלא מכיר את המועדון יקרא מפה תגובות הוא יחשוב שחובבנים שלא עשו דבר בחיים שלהם מנהלים את הפועל ב״ש.

שורה תחתונה- פרופורציות. (ולא אף אחד פה לא חייל של אלונה ולא מחפש את הטייטל של הפטריוט, נטו מתוך הערכה לצוות שמבין דבר או שניים)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
26 ספטמבר 2022, 18:57
גם אני בדעה שבתים בקונפרנס אמורה להיות מטרת על מבחינתנו בטח בשנים בהם אנחנו לא האלופים, זו הדרך היחידה להגדיל את התקציב ולהמשיך למתג את עצמנו כמועדון טופ בארץ שיכול למשוך אליו שוברי שוויון. אולי הובן איכשהו שאני אומר ״הגענו לבתים עשינו את שלנו״, אז לא, כמובן כמו בכל ענף ספורט צריך לשאוף להגיע כמה שיותר רחוק ולשבור תקרות זכוכית, הוכחנו גם לא פעם שאנחנו מסוגלים לכך. מה שאני טוען זה שחלק פה איבדו פרופורציות ומבחינתם הישג כמו העפלה לבתים זה כבר שגרה ומזמן לא מרגש, לא מצליח להתחבר לאמירות כפי שציינתי למעלה ״מסתפקים בבתים כמו קבוצה קטנה״, זה האמא של הלהקטין הישגים, זה אמירה מהמשפחה של ״גביע זה מפעל של נוקאאוט״ גם אני כמו 99.9% מחברי הפורום מלא ביקורת על ההתנהלות בקיץ הזה,כל כך הרבה טעויות שאילו היה על הקווים מישהו בשם יניב ברדה היו כבר כתובות נאצה בבית האדום.

הביקורת והשאיפה למצויינות היא הכרחית בכל תחום בעולם גם מעבר לספורט אך לביקורת יש צורה איך מעבירים אותה, ממה שאני מסיק מתגובות פה זה שמטילים ביקורת באמצעות הקטנת הישגים ולי זה נראה מאוד כפוי טובה, מותר ולא צריך אלא חייב את לבקר את המועדון, אם לנו לא יהיה אכפת למי יהיה? אך צריך לעשות את זה בטעם, אם בן אדם רנדומלי שלא מכיר את המועדון יקרא מפה תגובות הוא יחשוב שחובבנים שלא עשו דבר בחיים שלהם מנהלים את הפועל ב״ש.

שורה תחתונה- פרופורציות. (ולא אף אחד פה לא חייל של אלונה ולא מחפש את הטייטל של הפטריוט, נטו מתוך הערכה לצוות שמבין דבר או שניים)
אני כן חושב שהעלתה לבתים קונפרנס למועדון במעמד שלנו צריך להיות אובייס (כמובן בלי התייחסות למקרי קיצון בהגרלות כמו ניס למכבי השנה). אני כן חושב שלמרות שקיבלנו בית שהוא קשה ביחס למה שיכלנו לקבל השאיפה היחידה צריכה להיות עלייה מהבית.
מפריע לי לראות שלא עושים את הכל בשביל להגיע במצב אידיאלי ככל שניתן לדבר הזה שהקבוצה עמלה עליו שנה שלמה, מפריע לי לראות שאין חזון מקצועי שממנו נגזרות החלטות מראש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:
26 ספטמבר 2022, 21:01
אני כן חושב שהעלתה לבתים קונפרנס למועדון במעמד שלנו צריך להיות אובייס (כמובן בלי התייחסות למקרי קיצון בהגרלות כמו ניס למכבי השנה). אני כן חושב שלמרות שקיבלנו בית שהוא קשה ביחס למה שיכלנו לקבל השאיפה היחידה צריכה להיות עלייה מהבית.
מפריע לי לראות שלא עושים את הכל בשביל להגיע במצב אידיאלי ככל שניתן לדבר הזה שהקבוצה עמלה עליו שנה שלמה, מפריע לי לראות שאין חזון מקצועי שממנו נגזרות החלטות מראש.
דור, הבעיה פה זו הקוטביות.
יש פה כאלה שמסתכלים רק על חצי הכוס הריקה וכאלה שמסתכלים רק על חצי הכוס המלאה.
אפשר להיות בין לבין, אי אפשר כל היום רק לקטר או רק לגונן.
הביקורת בעיני טו מאץ' מוגזמת. הפכה פה וברשתות החברתיות למשהו רעיל ועם הצדקה לאנשים שלא להגיע למשחקים בגלל רכש. זו חציית גבול מסוכנת בעיני.
לא יודע כמה אתה ותיק פה, אבל כבר היתה פה תקופה שאמרו שאלונה כשלון ושאין בעיה שתלך וכו', עוד לפני תקופת האליפויות.
זה המגבלות שלה, זה בסדר להעביר ביקורת, רק צריך לדעת גם איפה הגבול.
וכן, עם כל הכבוד, תמיד צריך לזכור מאיפה באנו. אנחנו לא מכבי תל וחיפה שכבר 40 שנים הכי עשירות בליגה (פחות שנה פה, שנה שם).
רשם פה מישהו פעם שמי שלא מצפה, לא מתאכזב. מאז אגב, הוא זורק פה רעל בטונות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
26 ספטמבר 2022, 21:01
שלב בתים זה כבר אובייס מבחינתנו? כנראה שאלו הפירות של אותו חזון מקצועי שאתה מדבר עליו.

אנחנו מתלוננים למה לא מגיע רכש איכותי,אוהדי חיפה מתלוננים על סגל קצר למרות סכומי עתק שנכנסו לחשבון בנק ומכבי מתלוננים איך לעזאזל לא השלימו מכסת זרים… בכל מועדון יש תקלות בהתנהלות.
אז להיות מודאגים, להריץ בראש תסריטים איך אלונה מנסה לחבל לברדה בקבוצה ולפזר אמירות פתטיות כמו ״שלא יתפלאו אחר כך שטרנר ריק״ זה לא רציני, אבוי לנו אם הגעה לטרנר תהיה מותנית ברכש.

izguy מסכים עם כל מילה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
26 ספטמבר 2022, 23:14
שלב בתים זה כבר אובייס מבחינתנו? כנראה שאלו הפירות של אותו חזון מקצועי שאתה מדבר עליו.

אנחנו מתלוננים למה לא מגיע רכש איכותי,אוהדי חיפה מתלוננים על סגל קצר למרות סכומי עתק שנכנסו לחשבון בנק ומכבי מתלוננים איך לעזאזל לא השלימו מכסת זרים… בכל מועדון יש תקלות בהתנהלות.
אז להיות מודאגים, להריץ בראש תסריטים איך אלונה מנסה לחבל לברדה בקבוצה ולפזר אמירות פתטיות כמו ״שלא יתפלאו אחר כך שטרנר ריק״ זה לא רציני, אבוי לנו אם הגעה לטרנר תהיה מותנית ברכש.

izguy מסכים עם כל מילה.
1. זה חד משמעית אמור להיות אובייס כשיש לך דירוג, זה בעיקר בגלל הקונפרנס הזה שהוא מתנה אדירה למועדון בסדר גודל שלנו באירופה.
2. בכוונה כתבתי חזון מקצועי ולא חזון באופן כללי, אני רואה אותם כשני דברים שונים. חזון כללי יש בגדול אבל בלי חזון מקצועי שהוא הדרך הסדורה שממנה נגזרות החלטות זה הופך להיות משהו אמורפי וכללי מדי.
3. זה שהיריבות לא מושלמות לא מנחם אלא מבאס עוד יותר כי זה רק מחזק את הטענה שאם תקפיץ את הסטנדרט אתה כן תתגבר על הפערים הכלכליים.
4. אף אחד לא הצדיק אי הגעה לטרנר, הטענה שלי היא שהמועדון לא עושה מספיק בשביל להפוך אוהדים ממעגל שני ושלישי למעגל ראשון. בסופו של דבר לאנשים אחרים שזה לא בדם שלהם והם טוחנים את המוח בפורומים (גאה להיות כזה) כדורגל זה שואו כמו הצגה בתיאטרון או הופעה של זמר והמועדון חייב לשפר את המוצר שהוא מציג בכל דרך אפשרית ולקרב כמה שיותר קהל אליו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

משהו מעניין שוסרמיליה העלו (ואמנם מחקו), במשחק חוץ מול פוזנן אולי ניאלץ להסתדר ללא שאפי. מעניין האם מותרת כניסת רוסים לפולין.

שלח תגובה