האופטימית- כי היום אין פינה פסימית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: האופטימית- כי היום אין פינה פסימית

שליחה על ידי גדי »

סניור כתב:
רק אהבה תביא אהבה.
יופי של מילים!
"ברדה שלומיאל" ??
מה שבטוח אנחנו לא אוהדים את אותה קבוצה
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

g.b555 כתב:
אדון כהן,שאלה לי אלייך..
מה עשה לך מר אליניב ברדה, סמל בארשבעי שמייצג ומביא רק דברים טובים לעיר הזאת, מעבר למקצועיות, אהבה לתחום, כבוד כלפי היריב והחברים.
סמל שבכל מקום שהיה אהב ונאהב, סמל שמייצג את העיר הזאת נאמנה ומשנה את תדמייתה העלובה שאנשים כמוך דאגו להשתיית בה.
מה עשה לך הבחור שגרם למהפכת הכדורגל בעיר הזאת??
מדי שבוע שומעים הערות מעצבנות על אליניב מכוונך, אז ספר.
כי דברי השנאה שלך כלפיו כבר גובלים בקנאה ושנאת חינם, תשחרר ותשתחרר. תנסה לדמיין את עצמך במקומו.
כבוד הדדי ואהבת חינם זה משהו שחסר בארץ הקטנה והמעיקה שלנו, אם זה לא יתחיל ממך אז לפחות ממני.
שבוע טוב אדון כהן
לא הגיע ליומהולדת של הבן שלו? ;)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דורון כהן כתב:
איש יקר (סליחה שאינני יודע את שמך)
אף אחד לא שונא אף אחד , לא אני בכל אופן , חבל שהגעת למסקנה שביקורת מקצועית נטו היא שנאה בעיניך.
אשתדל לענות לך בכבוד הראוי לאיש במעמדך:
ברדה גרם למהפכת הכדורגל בעיר הזאת ?? אני אוהד 32 שנים , מי שגרם למהפכה לפי דעתי היה מאיר ברד + אברהם נומה שהביאו את 2 האליפויות היחידות בתולדותינו (לא ראיתי) ושמו אותנו על המפה ביחד עם אמציה לבקוביץ.
סמל שמייצג את העיר ?? ברדה הוא אחד מ 5 הסמלים הגדולים בכל הזמנים על זה אני מסכים איתך , אבל הוא לא ייכנס לרשימה של הטובים ביותר אם הוא לא יביא תואר כמו מאיר ברד (אליפות) או סתיו אלימלך (גביע)
כבוד למקצוע ?? הרבה פעמים הוא עולה פצוע ופוגע בשטף הקבוצתי , בו אדם שיש לו כבוד למקצוע לא עולה לשחק בידיעה שהוא לא יכול לתרום , זה כמו שאני יבוא לעבודה עם 40 מעלות חום , מצד אחד - הקרבה , מצד שני תרומה מועטה + סיכון של פגיעה בקולגות למקצוע (הידבקות במחלה) , שחקן שלא כשיר ב 100% שיישב בצד , העונה לכל אחד יש תחליף (חוץ מסוארז)
בוא תענה לי על שאלה אחת , מה האסון שייגרם אם ברדה יישב בספסל משחק אחד או שניים ?? אולי זה יגרום לו לחזור חד יותר ?? אולי הוא יביא תרומה גדולה מהצד (חברתית כמו שרובכם טוענים) ?? אז מה אם הוא שחקן בית ?? זה נותן לו חסינות בהרכב ?? אם כך הם פני הדברים אז בוא נחזיר את אביתר אילוז להרכב על חשבון בן ביטון , אוי ואבוי לקבוצה שכך תתנהל.
כרגע ברדה בכושר עלוב , ההזדמנות שהוא קיבל במצב של 1-0 חייבת להסתיים שבשער , ההזדמנות ששלומי קיבל הייתה הרבה יותר קשה , זה ההבדל בין חלוץ בכושר טוב וחד כמו סכין שעושה גול מכלום לבין חובבן שעד שהוא מחליט לאיזה פינה לבעוט כל ההגנה מספיקה להתארגן , ברדה רוצה לסתום את הפה למבקרים ?? רק יכולת על המגרש + סטטיסטיקה (גולים\בישולים) תגרום לאחרון המבקרים לסתום את הפה , עד שזה לא יקרה , הביקורת היא לגיטימית לחלוטין , אף אחד לא בא בשום טענה לבוזגלו \הובאן \ בן ביטון \ סוארז למה ?? היכולת במגרש מדברת בעד עצמה , ככה זה צריך להיות , מקצוענות זה שם המשחק לא קשרים אינטרסים (חלוקת הזמנות) או קומבינות על מנת למצוא חן בעיני כולם.

שבוע טוב שיהיה לך.
למרות שאני מבקר אותו כשצריך אתה יוצא מכל פרופורציה!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דורון כהן כתב:
איש יקר (סליחה שאינני יודע את שמך)
אף אחד לא שונא אף אחד , לא אני בכל אופן , חבל שהגעת למסקנה שביקורת מקצועית נטו היא שנאה בעיניך.
אשתדל לענות לך בכבוד הראוי לאיש במעמדך:
ברדה גרם למהפכת הכדורגל בעיר הזאת ?? אני אוהד 32 שנים , מי שגרם למהפכה לפי דעתי היה מאיר ברד + אברהם נומה שהביאו את 2 האליפויות היחידות בתולדותינו (לא ראיתי) ושמו אותנו על המפה ביחד עם אמציה לבקוביץ.
סמל שמייצג את העיר ?? ברדה הוא אחד מ 5 הסמלים הגדולים בכל הזמנים על זה אני מסכים איתך , אבל הוא לא ייכנס לרשימה של הטובים ביותר אם הוא לא יביא תואר כמו מאיר ברד (אליפות) או סתיו אלימלך (גביע)
כבוד למקצוע ?? הרבה פעמים הוא עולה פצוע ופוגע בשטף הקבוצתי , בו אדם שיש לו כבוד למקצוע לא עולה לשחק בידיעה שהוא לא יכול לתרום , זה כמו שאני יבוא לעבודה עם 40 מעלות חום , מצד אחד - הקרבה , מצד שני תרומה מועטה + סיכון של פגיעה בקולגות למקצוע (הידבקות במחלה) , שחקן שלא כשיר ב 100% שיישב בצד , העונה לכל אחד יש תחליף (חוץ מסוארז)
בוא תענה לי על שאלה אחת , מה האסון שייגרם אם ברדה יישב בספסל משחק אחד או שניים ?? אולי זה יגרום לו לחזור חד יותר ?? אולי הוא יביא תרומה גדולה מהצד (חברתית כמו שרובכם טוענים) ?? אז מה אם הוא שחקן בית ?? זה נותן לו חסינות בהרכב ?? אם כך הם פני הדברים אז בוא נחזיר את אביתר אילוז להרכב על חשבון בן ביטון , אוי ואבוי לקבוצה שכך תתנהל.
כרגע ברדה בכושר עלוב , ההזדמנות שהוא קיבל במצב של 1-0 חייבת להסתיים שבשער , ההזדמנות ששלומי קיבל הייתה הרבה יותר קשה , זה ההבדל בין חלוץ בכושר טוב וחד כמו סכין שעושה גול מכלום לבין חובבן שעד שהוא מחליט לאיזה פינה לבעוט כל ההגנה מספיקה להתארגן , ברדה רוצה לסתום את הפה למבקרים ?? רק יכולת על המגרש + סטטיסטיקה (גולים\בישולים) תגרום לאחרון המבקרים לסתום את הפה , עד שזה לא יקרה , הביקורת היא לגיטימית לחלוטין , אף אחד לא בא בשום טענה לבוזגלו \הובאן \ בן ביטון \ סוארז למה ?? היכולת במגרש מדברת בעד עצמה , ככה זה צריך להיות , מקצוענות זה שם המשחק לא קשרים אינטרסים (חלוקת הזמנות) או קומבינות על מנת למצוא חן בעיני כולם.

שבוע טוב שיהיה לך.
אתה יודע מה מרגיז בדברים שאתה אומר? שבכל המדינה ברדה הוא סמל ומופת ללא תחרות. הוא מנהיג בחסד, דוגמא לאישיות ספורטיבית ראשונה במעלה ואהבה אמיתית לעיר ולמקום ממנו הגיע ודווקא אצלנו, מצליח להגיע אחד כמוך, אינטיליגנט ולעורר בזה ספק קטן.

מקצועית, ברדה רחוק מלהיות הטופ 3 בליגה הזו, מנטלית הוא שני רק לזהבי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדון דורון כהן היקר,

אני מסכים שהתקפית אליניב לא נמצא במיטבו. למרות זאת אי אפשר להתעלם מהתרומה שלו לקבוצה. מאוהד ותיק
כמוך הייתי מצפה להבין את החשיבות של שחקנים שלמרות תקופה מקצועית פחות טובה עדיין מביאים בכל משחק
ערך מוסף, עבודה שחורה, מלחמה. בטח בקבוצה לא מספיק ממושמעת הגנתית ועמוסת כוכבים כמו שלנו. ועוד לא
דיברתי על מנהיגות.

זכותך לחשוב ולהרגיש אחרת, זכותך לבקר. רק תזכור שיש דרך לעשות זאת. שימוש במילים כמו "שלומיאל"
או "חובבן", לא מכבדות אותך ובטח שלא את הקפטן שלך, שתרצה או לא - בלעדיו אתה עדיין נאבק לשכנע שחקנים
דוגמת ניקולס פאלצ'וק ותומר סוויסה להועיל בטובם ולהסכים להעדיף את באר שבע על פני מעצמות כדורגל כמו
מ.ס אשדוד ומכבי פתח תקווה. פשוט כפיות טובה.

נ.ב - ההשוואה לסתיו אלימלך לא פחות ממגוחכת.

יום טוב.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Totti כתב:מקצועית, ברדה רחוק מלהיות הטופ 3 בליגה הזו, מנטלית הוא שני רק לזהבי.
הרבה יותר מזהבי...

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Sir Alex Ferguson כתב:לאלה שלא מכירים -
דורון כהן הוא כותב קיצוני מאוד ומאוס מאוד, שבסבב הקודם שכתב כאן (לא התגעגענו) הצליח להיכנס למלחמות כמעט עם כל יושבי הפורום.
אני מציע לא לקחת אותו ברצינות ולעשות מה שכל הכותבים הוותיקים כאן עושים ופשוט להתעלם/לדלג מעל ההודעות שלו.

אליניב ברדה הוא סמל, מקצוען ושחקן סופר חשוב למועדון ולקבוצה. אם היה אפשר הייתי משכפל אותו כפול 11 ואני בטוח שהיינו זוכים באליפות. אבל לא, אליניב ברדה יש רק אחד, והוא שווה יותר מכל אוהד הזוי כזה או אחר שלא יודע להעריך את התרומה שלו.

שבוע טוב לכולם.
תודה על ההבהרה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אגב בנושא הפנדלים, אני היחיד שלא מרוצה מכך שבוזגלו הוא הבועט?
עוד דרך לניפוח מספרים (הגבוהים ממילא) שרק מקרבת אותו עוד צעד בדרך חזרה לאירופה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:אגב בנושא הפנדלים, אני היחיד שלא מרוצה מכך שבוזגלו הוא הבועט?
לדעתי בוזגלו לא לאירופה בקיץ הקרוב רק בגלל חוסר המשחקים שלו בנבחרת..
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

צריך לקרות משהו מאוד מיוחד אם בוזגלו ימשיך לנפק מספרים כאילו ויישאר בארץ.
בוזגלו שחקן ענק,אבל גם אדם שחושב ביזנס או יותר נכון אבא שלו.
עיניו נשואות לערן זהבי ועדן בסט עם חוזי עתק בזמן שהוא מנפק מספרים מטורפים,הוא יירצה הכרה.
הוא גם מבין שהוא לא יוכל לבוא לאלונה בבקשה לפתוח את החוזה,לכן הוא ייצא לאירופה,ועם מספרים כאילו,הוא יכול לסמוך על אבא שלו שיימצא לו חוזה קטלני.
הבחור בסה"כ בן 26,הוא לא יישאר כאן לנצח,לכן מה שאני אומר שברשימת הרכש לינואר יצטרכו לקחת את זה בחשבון.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:לדעתי בוזגלו לא לאירופה בקיץ הקרוב רק בגלל חוסר המשחקים שלו בנבחרת..
אין קשר.
למה תומר חמד,עדן בן בסט,ניר ביטון היו שחקני נבחרת?
אפילו לא בסגל המורחב.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

לדעתי, הכותב דורון כהן מתכוון לכך, שכרגע גורדנה נמצא בכושר הרבה יותר טוב מאליניב, ואין ספק שהמשחק שלנו נראה הרבה יותר טוב איתו.
אבל הוא צריך להבין, שהפורמה הזו, עם הצוות המקצועי הנוכחי. הלחימה הרבה יותר חשובה. כל עוד אין גמישות מקצועית, ואיזה הפתעות שאלישע מכין, עדיף לתת לגורדנה לעלות מהספסל ל30 דקות, כי הוא הרבה יותר אפקטיבי ככה.

כרגע, אנחנו חייבים לחימה והשקעה של 100 אחוז מכל השחקנים, ברדה נותן את הטון באספקט הזה. ולא יודע אם אנשים רואים את זה, אבל מליקסון שורף קילומטרז'ים לא פחות ממנו. מבחינתי המספרים של מליקסון פחות חשובים כרגע, רק לראות את הספרינטים, את הלחץ, את הרצון שלו לשחק מהיר ויעיל, משדרגת את המשחק שלנו בהרבה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אם כל הכאב אני מאחל למאור את כל הטוב שבעולם. הקריירה של שחקן קצרה ואין הרבה הזדמנויות להגיע לטופ. אני לא חושב שהוא ילך לליגה בלגית או משהו דומה לזה ובמידה מסוימת מצבו דומה למצב של זהבי.
אם תבוא לו הצעה מקבוצה גדולה אני אשמח מאוד בשבילו. אני רוצה לחשוב שהתהליך שאנחנו עוברים יאפשר לנו למצוא פתרונות ולו חלקיים למצב כזה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

גורדנה שיחק בתפקיד של אליניב מול הפועל ת"א ולא ניפק עבורנו כלום. בעצם סליחה, הוא החטיא פעמיים ממצבים נוחים כשבשאר המשחק הוא נעלם.
דווקא כשעבר לשחק כקשר אחורי, גורדנה השפיע יותר על המשחק.

אחד מהשינויים בין בלומפילד לאתמול הייתה החזרה של אליניב לעמדת הקשר מאחורי החלוץ. בניגוד לגורדנה, אליניב עושה המון תנועה ובכך משחרר את ארבייטמן, מליקסון ובוזגלו. כמו כן, הוא יורד הרבה אחורה ועוזר להנעת הכדור ולהגנה.
ב2-0 ערן לוי מצא עצמו חופשי מהטווח שהוא אוהב לבעוט לשער, כבר פחדתי שהנה נתניה חוזרים ל2-1, אבל אז בא אליניב, "הקשר מאחורי החלוץ", וחילץ את הכדור ברגע האחרון.

לכל מי שחושב שמקומו של אליניב לא בהרכב, או שלא מבין את התרומה של אליניב, אני מציע להתמקד משחק אחד באליניב. לצפות בו גם כשהכדור לא אצלו, לבדוק כמה תנועה הוא עושה, כמה הגנה הוא עושה, כמה הוא תורם להנעת הכדור, כמה שטחים הוא משחרר לאחרים, כמה הוא הופך את כל מי שמסביבו לטוב יותר. אולי אז אותו אוהד באמת יבין את התרומה של אליניב שהיה אחת מהסיבות המרכזיות ליכולת שלנו אתמול ובכלל להצלחה שלנו מאז שחזר לקבוצה מבלגיה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

האמת? לא רואה את בוזגלו מצליח בליגה יותר טובה מבלגיה ואני מאמין שבתוך תוכו גם הוא מבין את זה.
לא לשכוח גם שהבחור עם ילדים. פרמטר שמשנה המון את סדרי העדיפויות בחיים.
בקיצור, צריך הצעה שאני לא מאמין שהוא יקבל כדי שהוא יעזוב לאירופה.

שלח תגובה