אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Red Tiger »

Totti כתב:
13 ספטמבר 2022, 13:57
המגמה של צליבת ההנהלה על בסיס שמועות וספקולציות נמשכת.
בסוף יש כאן משפחה ששמה 10-15 מיליון שקל מהירושה של הילדים שלה כל עונה ולוקחת 7-8 תארים בעשור.

מחכה שתספרו לי מה האלטרנטיבה לפני שאתם מבקרים את ברקת...תנו גם רפרסנס להפועל תל אביב ובית"ר, מועדונים גדולים מכם.
חד משמעית.
אנשים פשוט לא מבינים שהשאלה הפשוטה היא מה האלטרנטיבה?
שם זה מתחיל ושם זה מסתיים.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

Totti כתב:
בסוף יש כאן משפחה ששמה 10-15 מיליון שקל מהירושה של הילדים שלה כל עונה ולוקחת 7-8 תארים בעשור.

מחכה שתספרו לי מה האלטרנטיבה לפני שאתם מבקרים את ברקת...תנו גם רפרסנס להפועל תל אביב ובית"ר, מועדונים גדולים מכם.
!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:

אז זהו? אי אפשר לבקר? אתה יודע חלק מהעניין של כדורגל זה גם ביקורת וזה בסדר, לא צריך לתייג אנשים ככפויי טובה. בסוף אנחנו לא רוצים להזיז אותה וסך הכל כותבים בפורום אוהדים, לא מרססים לה כתובות בצהלה.

אני גם חולק על עניין ביתר אגב, בהרבה מאוד תחומים אנחנו במקום שהם בחיים לא היו בו וגם בגזרת התארים נגסנו חלק ענק מהפער שבקצב הזה ייפתח לצד השני עוד בעשור הקרוב

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dor69 כתב:
13 ספטמבר 2022, 15:44
אז זהו? אי אפשר לבקר? אתה יודע חלק מהעניין של כדורגל זה גם ביקורת וזה בסדר, לא צריך לתייג אנשים ככפויי טובה. בסוף אנחנו לא רוצים להזיז אותה וסך הכל כותבים בפורום אוהדים, לא מרססים לה כתובות בצהלה.

אני גם חולק על עניין ביתר אגב, בהרבה מאוד תחומים אנחנו במקום שהם בחיים לא היו בו וגם בגזרת התארים נגסנו חלק ענק מהפער שבקצב הזה ייפתח לצד השני עוד בעשור הקרוב
אין לי בעיה עם ביקורת. יש לי כזו בעצמי.
ההודעה כוונה לז'אנר החדש, "זה לא אליניב, זה מה שההנהלה..." בחסות מושיקו.

"אליניב רצה, היה קשר שמאלי ומגן הולנדי ובלם של נבחרת קנדה...אלונה לא אישרה, היא אמרה לו קח את שי אליאס, את סלמאני ותוסיף סטויאנוב לקינוח. עוד מילה אתה עף הביתה.
"אליניב התלבט באפריל, יודעים למה? כי הוא פחד מאלונה"..גם ההתקף לב באימון והמלצות הרופאים זה אלונה. אליניב טד המליצו על קאדי ועל קאדו. אליניב העדיף את אביגדור ליברמן על אור בלוריאן, אלונה דחפה לו...

זה ז'אנר חדש ועם הזאנר הזה אני לא מוכן לחיות.

וואלק ברדה, אתה מלך העיר, אם מישהו מביא לך על הראש, אם אתה מוגבל במיצוי היכולות שלך ושל הקבוצה כי הבעלבתית מתערבת. שים תמפתוח ולך הבית אבא, אתה תישאר מלך העיר גם אם תכנס מסיבת עיתונאים וסתם תגיד שאתה חושש לבריאותך.

ביקורת זה סבבה. יש המון על מה, אבל מי שינסה לשים כאן את אלונה על המוקד ולצייר את כולך סביבה כעבדים נרצעים שסובלים בשכר מינימום, יתקבל בהתנגדות.

חוצפנית שכזו, איך היא לא הסכימה לעלות לשי הס את המשכורת?? מי היא בכלל שתסרב לו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
13 ספטמבר 2022, 15:44

אין בעיה עם ביקורת ואף פעם לא הייתה.
כולנו מבקרים איפה שצריך וצריך.
אבל.. יש הבדל בין ביקורת שראוי שתשמע לבין טרוניות בלתי פוסקות שמגיעות משמועות,צד שלישי,רביעי ובעלי אינטרסים למינהם.
דבר נוסף,בסוף זה תמיד מה האלטרנטיבה ואם אצל מיץ לוקח שבוע להחזיר תשובה על חוזה ואצל יעקב שחר הייתה מדיניות של לתת למאמן כל מה שהוא חושק בו מה שגרם להם ל10 שנים של אבדון,בסוף זה תמיד מה האלטרנטיבה.
ואף אחד מאוהדי חיפה או מכבי לא יחליפו היום לא את מיץ ולא את שחר.
אני חושב וזאת דעתי בלבד שהרבה מאוד מהביקורת שמופנת לאלונה מקורה בכעס על העזיבה שלה אז ויש כאלה שעדיין משום מה נוטרים לה.
זאת כסילות ממדרגה ראשונה ואפילו קצת חוצפה,כי מי שמבין קצת יודע שהחזרה שלה היא לא מובן מאליו והכוויות שהיא אכלה בזמן הקורונה גרמו לה לשינוי מדיניות ועדיין אנחנו שם ובגדול.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

האלטרנטיבה היא שאלונה שכולנו אוהבים ומוקירים תתחיל לנהל את העסק כיאה למועדון מוביל בכדורגל הישראלי שמחזיק בתקציב של עשרות מיליוני שקלים בשנה.

אין מושלם, גם לא קרוב.
אבל בכלים הקיימים אפשר להפיק יותר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
13 ספטמבר 2022, 16:14
אין בעיה עם ביקורת ואף פעם לא הייתה.
כולנו מבקרים איפה שצריך וצריך.
אבל.. יש הבדל בין ביקורת שראוי שתשמע לבין טרוניות בלתי פוסקות שמגיעות משמועות,צד שלישי,רביעי ובעלי אינטרסים למינהם.
דבר נוסף,בסוף זה תמיד מה האלטרנטיבה ואם אצל מיץ לוקח שבוע להחזיר תשובה על חוזה ואצל יעקב שחר הייתה מדיניות של לתת למאמן כל מה שהוא חושק בו מה שגרם להם ל10 שנים של אבדון,בסוף זה תמיד מה האלטרנטיבה.
ואף אחד מאוהדי חיפה או מכבי לא יחליפו היום לא את מיץ ולא את שחר.
אני חושב וזאת דעתי בלבד שהרבה מאוד מהביקורת שמופנת לאלונה מקורה בכעס על העזיבה שלה אז ויש כאלה שעדיין משום מה נוטרים לה.
זאת כסילות ממדרגה ראשונה ואפילו קצת חוצפה,כי מי שמבין קצת יודע שהחזרה שלה היא לא מובן מאליו והכוויות שהיא אכלה בזמן הקורונה גרמו לה לשינוי מדיניות ועדיין אנחנו שם ובגדול.
אף אדם שפוי לא רוצה שהיא תלך מפה, הביקורת מהפינה הקטנה שלי זה א׳ כדי לדון כי לשם כך התכנסנו כאן וב׳ כדי ליצור פה שיח שאולי יגבר גם בקרב הקהל הרחב ויפנה את הזרקור לבעיות שאני חושב שרלוונטיות (ויש כאלה שלא מסכימים וזה בסדר, דנים)
כמובן שיש גם לא מעט דברים טובים בהתנהלות המועדון. פשוט השיח נראה שלילי מדי כי פשוט ביקורת מטבעה, לא רק בכדורגל, גוררת הרבה יותר תגובות ואנרגיות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אין פה אחד שלא חושב שצריך להפיק יותר ולהשתפר בכל החזיתות.
מכאן עד מה שהולך בשבועות האחרונים עם כמות ביקורת כאילו כץ הבעלים של המועדון הדרך גדולה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:

אני מעריך את אלונה, ואין לי כוח/כוונה להיכנס לדיון שנטחן כאן כבר מאה פעם וגם זאת לא הייתה הכוונה שלי.
פשוט מצחיק אותי ששואלים למה אליה לא דרש את זה ואת ההוא כאילו מינוי של אדם x או y ישנה את האופי של האדם שמנהל את המועדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
13 ספטמבר 2022, 16:28
אין פה אחד שלא חושב שצריך להפיק יותר ולהשתפר בכל החזיתות.
מכאן עד מה שהולך בשבועות האחרונים עם כמות ביקורת כאילו כץ הבעלים של המועדון הדרך גדולה.
גודל הביקורת כגודל האכזבה כגודל הציפיות.
אפילו להפך, אם היו חושבים באמת באמת שיש פה איזה יואב כץ הייתה פה ציניות כי לא היה מה לצפות ממנה. מבקרים ככה כי מצפים ממנה להמון והיא לחלוטין הוכיחה שהיא מסוגלת לזה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
13 ספטמבר 2022, 15:54
אין לי בעיה עם ביקורת. יש לי כזו בעצמי.
ההודעה כוונה לז'אנר החדש, "זה לא אליניב, זה מה שההנהלה..." בחסות מושיקו.

"אליניב רצה, היה קשר שמאלי ומגן הולנדי ובלם של נבחרת קנדה...אלונה לא אישרה, היא אמרה לו קח את שי אליאס, את סלמאני ותוסיף סטויאנוב לקינוח. עוד מילה אתה עף הביתה.
"אליניב התלבט באפריל, יודעים למה? כי הוא פחד מאלונה"..גם ההתקף לב באימון והמלצות הרופאים זה אלונה. אליניב טד המליצו על קאדי ועל קאדו. אליניב העדיף את אביגדור ליברמן על אור בלוריאן, אלונה דחפה לו...

זה ז'אנר חדש ועם הזאנר הזה אני לא מוכן לחיות.

וואלק ברדה, אתה מלך העיר, אם מישהו מביא לך על הראש, אם אתה מוגבל במיצוי היכולות שלך ושל הקבוצה כי הבעלבתית מתערבת. שים תמפתוח ולך הבית אבא, אתה תישאר מלך העיר גם אם תכנס מסיבת עיתונאים וסתם תגיד שאתה חושש לבריאותך.

ביקורת זה סבבה. יש המון על מה, אבל מי שינסה לשים כאן את אלונה על המוקד ולצייר את כולך סביבה כעבדים נרצעים שסובלים בשכר מינימום, יתקבל בהתנגדות.

חוצפנית שכזו, איך היא לא הסכימה לעלות לשי הס את המשכורת?? מי היא בכלל שתסרב לו.
נ.ב
אתה קצת תמים ונאיבי אם אתה חושב שככה מתנהלים החיים. שהכל זה שחור או לבן. או שמקבלים הכל או שלא מקבלים כלום.
אליניב ידע לאן הוא נכנס ומול מי הוא הולך להתנהל, גם החיובי - מועדון שהוא מכיר ואוהב שבו נקודת הפתיחה שלו היא של הסמל הכי גדול שהיה כאן פלוס תקציב שלישי בגודלו בישראל כלומר יותר גדול מ-11 קבוצות בליגת העל, וגם השלילי - ציפיות גבוהות למרות שיש שתי קבוצות עם תקציב גבוה בהרבה פלוס בעלים שאוהבת להתערב ולקבוע לפעמים גם באופן שהוא לא מספיק מקצועני יחסית לתקציב ולשאיפות.
הסיבה שאנחנו מדברים על חלק מההחלטות שלדעתנו הן לא נכונות היא כדי להציף אותן ואולי להוביל לשינוי בעתיד, אבל בסוף אליניב עשה את השיקולים שלו, לקח את ההחלטה שלו, ואם הוא לא יצליח אף אחד לא ידבר על השחקנים או אנשי הצוות שלא הגיעו אלא רק על השחקנים שכן הגיעו ועל היכולת והתוצאה שהקבוצה הציגה תחתיו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

ForeverRed כתב:
13 ספטמבר 2022, 16:21
האלטרנטיבה היא שאלונה שכולנו אוהבים ומוקירים תתחיל לנהל את העסק כיאה למועדון מוביל בכדורגל הישראלי שמחזיק בתקציב של עשרות מיליוני שקלים בשנה.

אין מושלם, גם לא קרוב.
אבל בכלים הקיימים אפשר להפיק יותר.
לא מכיר אותך, מת להכיר אותך בהזדמנות... מזמן לא ראיתי מישהוא עם כזה ביטחון עצמי שמוכן לתת עצות (בחינם?) למשפחת ברקת, שעשתה כמה לירות בחיים שלה.

התוצאה לא מושלמת, אין ספק, אבל אף אחד לא יודע מה באמת קורה מאחורי הקלעים בהיבט של תקציבים/רכש.
בכדורגל יש יותר איוודאות ממדע טילים...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 ספטמבר 2022, 16:46
נ.ב
אתה קצת תמים ונאיבי אם אתה חושב שככה מתנהלים החיים. שהכל זה שחור או לבן. או שמקבלים הכל או שלא מקבלים כלום.
אליניב ידע לאן הוא נכנס ומול מי הוא הולך להתנהל, גם החיובי - מועדון שהוא מכיר ואוהב שבו נקודת הפתיחה שלו היא של הסמל הכי גדול שהיה כאן פלוס תקציב שלישי בגודלו בישראל כלומר יותר גדול מ-11 קבוצות בליגת העל, וגם השלילי - ציפיות גבוהות למרות שיש שתי קבוצות עם תקציב גבוה בהרבה פלוס בעלים שאוהבת להתערב ולקבוע לפעמים גם באופן שהוא לא מספיק מקצועני יחסית לתקציב ולשאיפות.
הסיבה שאנחנו מדברים על חלק מההחלטות שלדעתנו הן לא נכונות היא כדי להציף אותן ואולי להוביל לשינוי בעתיד, אבל בסוף אליניב עשה את השיקולים שלו, לקח את ההחלטה שלו, ואם הוא לא יצליח אף אחד לא ידבר על השחקנים או אנשי הצוות שלא הגיעו אלא רק על השחקנים שכן הגיעו ועל היכולת והתוצאה שהקבוצה הציגה תחתיו.
חייב גם פה משהו, אנחנו בישראל, אלונה 15 שנים בכדורגל.
להרבה מאוד אנשים בכדורגל הישראלי, כולל מאמנים, יש הרבה מה ללמוד ממנה על קבלת החלטות, מו"מ, רכש, גם אם זה לפעמים נוגע במקצועי.
היא לא איזה מטומטמת שנחתה אתמול מהירח.
לא לשכוח אף פעם שאנחנו לא מכירים הכל וגם לא קרוב לזה ובטח לא את מערכת השיקולים והחלופות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Totti כתב:

מאיפה לך המספרים שהיא מכניסה ושזה לא בא ממנויים+אירופה?
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

shovalb9 כתב:
13 ספטמבר 2022, 19:53
מאיפה לך המספרים שהיא מכניסה ושזה לא בא ממנויים+אירופה?
היא מביאה יותר כסף מהבית מיעקב שחר. אוקיי?

שלח תגובה