הזמזם לא פעל!!!!!!!!!!!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: הזמזם לא פעל!!!!!!!!!!!!

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדם כתב:שי, אני לא חושב שאתה אובייקטיבי, הייתי במשחקים שלכם ואני יודע מה הולך אצלכם ביציע וזה בהחלט לא רע.
לא מתקרב בחיים לקהל של הפועל ת"א ומכבי ת"א, פשוט לא. צאו מהסרט.
אני חובב כדורגל לפני שאני אוהב את הפועל חיפה וכל שנה אני הולך בערך ל5-6 משחקים גדולים, סתם לכיף.
הייתי במשחק של מכבי ת"א נגד אייאקס בליגת אלופות, הייתי בדרבים ת"א ובמשחקים של מכבי ת"א בקרית אליעזר נגד החמאס, כשהייתם בליגת העל הייתי מגיע מערד (שם אני גר) לוסרמיל ומעודד אותכם משער 5 נגד החמאס ונגד בית"ר. אז בוא נגיד שישבתי בכל יציע מעודדים אפשרי בארץ.
העידוד הכי חזק והכי מטריף הוא של הפועל ת"א ללא ספק, מכבי ת"א פשוט לא מפסיקים לעודד בדיוק כמו הפועל ת"א אבל עם פחות טירוף.
לכם יש קהל מצויין, כשאתם מעודדים זה עוצמתי ובהחלט מעביר צמרמורת אבל יש לכם יותר מידי רגעים מתים שבהם לא נשמע קול מהיציע שלכם, לא ראיתי את זה כל כך נגדנו ביום שישי אבל ראיתי במשחקים שהייתי בהם ושמעתי בהרבה משחקים בטלוויזיה.
לגבי ההשואה שלנו אני שוב חוזר ואומר, יש לכם יותר קהל, אין על זה ויכוח. אבל הקהל של איכותי הרבה יותר, בכל קהל יש את החברה שמקללים אבל בשורה התחתונה אני נוסע כל משחק מערד לחיפה או לכל מקום שאצטרך להגיע אליו ואני יודע שהקהל שלנו מעודד 90 דקות ללא הפסקה ומגוון שירים זה לא הקהל שחסר לנו, למזלי. יש לנו מעל 15 שירים שונים ומקוריים שמתחלפים במהלך המשחק וזה עוד בלי שירי שחקנים מאוד מושקעים. אני חלק מהעשיה בקהל ויכול להבטיח לך שהשירים זה הדבר הכי חשוב לנו, לא מעתיקים ולא מתפשרים.
דוגמה טובה לתמיכה שלנו ולאיכות שלנו, הבאנו 1,200 אוהדים למכתש למשחק נגד הפועל ר"ג, אתם לא חייבים להאמין אבל אחרי שער היתרון של ר"ג, מיד אחריו, קמו כל 1,200 האוהדים שלנו על הרגליים והחלו לעודד את השחקנים שלנו, ככה יצא שאחרי הגול של הפועל ר"ג הקהל שלנו נשמע יותר טוב מהקהל שלהם, אותה תופעה הייתה אגב במשחק הבית שלנו נגדכם, איך שמליקסון כבש את הפנדל שער 5 שלנו התעשת והחל לעודד נמרצות, אתם ברור שלא שמעתם ואני מבין למה אבל מבחינת איכות אני חושב שאנחנו עולים עליכם בכמה דרגות.
שי וכל מי שחושב שלא, תבואו למשחק שלנו ושבו ביציע שלנו ותווכחו.

המשך שבוע מהנה.

חבר יקר,

לא יודע מתי התחלת ללכת לכדורגל, אבל בטוח שאת הקהל שלנו אתה מכיר רק מהשנים האחרונות.

מה שאתה רואה כעת זה קהל שמוריד חלודה, אחרי שנתיים בהן ישב בבית. אם היית מכיר את הקהל שלנו לפני 5-6 שנים, היית זוכה לראות תצוגות עידוד שלא נופלות מאף יציע בארץ. באחריות.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה