תומר סויסה ביקש לעזוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: תומר סויסה ביקש לעזוב

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:
כשיהיה לך עשירית מהתארים והרזומה של אלישע רק אז אולי תוכל לקרוא לו ״נכה טקטית״
אתה בדיחה מהלכת. עיוור שחושב שהוא רואה הכל גאון הדור ועוד כמה תארים מחמיאים... כל תנועה שיש במגרש וכל פס של אראל קדימה ישר לבוזגלו זה לא מקרי והכל לפי תוכנית משחק מחושבת ומדוקדקת. לך תלמד כדורגל!
חג שמח..
לעמוד ב- 4-4-2 ישר כמו סרגל ולהעיף כדורים קדימה זו כנראה שיטה, אבל היא גרועה במיוחד. צר לי להרוס לך אבל שני הניצחונות שלנו נבעו מיכולות אישיות של שחקנים ולא משיטת משחק.
למכבי חיפה של אלישע שהפסידה את האליפות להפועל ת"א הייתה שיטה. להפועל ב"ש של אלישע, חוץ ממערך מאוד שבלוני, אין שום שיטה וסגנון.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

nitsande כתב:נמאס כבר לשמוע את כל המחמאות שמחלקים פה לתומר סוויסה החלש.
מה עשיתם מסוויסה מלך??? שחקן חלש שעומד על המגרש ורוצה שכולם יעבדו בשבילו.
שחקן שעטנה שעברה ואפילו בחצי ה"מצוין" שלו כבש רק במצבים נייחים ועדיין לא עבד על המגרש.
שחקן שכל העונה חזר וניגן על הפציעה שיש לו כדי שיעשו לו הנחות ביכולת ויתנו לו שבחים על המאמץ.
סוויסה שחקן חלש מאוד, שחקן עצלן שלא עובד על המגרש. אני מעדיף שחקנים ששורפים את הדשא גם אם יש להם פחות כישרון.
טל בן חיים הבלם נטול הכישרון הצליח באירופה כי הוא לא מפסיק לעבוד קשה, לעומתו יש מאה דוגמאות (עובד, בירוק ודומיהם) לשחקנים מוכשרים אבל עצלנים.
תומר סוויסה שנה טובה שלום ותודה!!
דייקת בהכל חושב אותו דבר זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

אני אישית לא סובל את השחקן הזה,שחקן שכונתי שיכול להרוס קבוצה שלמה,שחקן שעושה בעיות בחדר ההלבשה,בונה מחנות.. והשנה זה אחרת,יש ניסיון לגבש בין כולם,והאפקט החברתי של ברדה עובד..
סוויסה שחקן בעיתיי שגורם לבעיות בחדר ההלבשה.....
וחוץ מזה הוא שחקן חלש,שחוץ מבעיטות חופשיות - אין בו כלום,ואל דאגה.. יש לנו מספיק שחקנים טובים השנה שיודעים להכריע בבעיטה חופשית(בוזגלו,גבאי,נאסר)
אם הוא יעזוב אותנו-זה רק יותר ישמח אותי באופן אישי,ואני בטוח שעוד כמה בחדרי ההלבשה..

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

סתם שאלה, פשוט אני רואה אנשים מלכלכים פה בכזה ביטחון...

כולכם הייתם עם תומר סוויסה בתיכון שאתם יודעים שהוא אגואיסט, סוציומט, בונה מחנות ולא מכבד בבמבה?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ידיאל עוד שנה שעברה היה בעיייות איתו עם הקהל אתה לא זוכר השנה אחרי ניצחון על קבוצה שלא ניצחנו תשע שנים הוא לא בא לחגוג ולשמוח זה שחקן שחושב בראש ובראשונה על ההצלחה שלו ולא של הקבוצה לא מעבר לשחקן ספסל אצלי עומד ומחכה לכדור מפחד על הרגלים לא נלחם אני לא אוהב שחקנים כאלה ב11 הפותחים שלי מצטער גם אם לגבאי אין סיומת כמו שלו ואין בעיטות כמו שלו הוא עדיף כי הוא משקיען ורץ 90 דקות ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אלדר כתב:
כשיהיה לך עשירית מהתארים והרזומה של אלישע רק אז אולי תוכל לקרוא לו ״נכה טקטית״
אתה בדיחה מהלכת. עיוור שחושב שהוא רואה הכל גאון הדור ועוד כמה תארים מחמיאים... כל תנועה שיש במגרש וכל פס של אראל קדימה ישר לבוזגלו זה לא מקרי והכל לפי תוכנית משחק מחושבת ומדוקדקת. לך תלמד כדורגל!
חג שמח..
כנראה שאתה לא מבין בכדורגל אם זה שאתה חושב. צר לי לאכזב אם מעשהו הטעה את גודל הבנתך. להזכיר לך את שנה שעברה ? תקציב אחד הגבוהים בליגה, גולים אך ורק במצבים נייחים. מערך שמתפרק בשנייה, אין מחוייבות, אין מחשבה. והשנה ? חוץ מברדה, בוזגלו ויכולת מצויינת של אג׳ידה אין שינוי. שיחקנו מול הנוער של ביתר ועדיין הטיילת והחדירות באמצע המגרש ממשיכים להכות בנו. אג׳ידה הציל אותנו לא פעם. הפועל תל אביב? במזל שלא ספגנו ( אג׳ידה) לא עשינו התקפה אחת מסודרת. כל ההתקפות היו ממתפרצות . ועוד משהו, 4 גולים העונה 3 ממצב נייח , 2 בעזרת הרוש. תגיד אנחנו רואים את אותה קבוצה?? אן שאני מדמיין. ואפשר להמשיך, אף שחקן לא עשה קפיצת מדרגה בשנתיים האחרונות. למרות שמושקע המון כסף גם במתקנים הקבוצה לא עשתה קפיצת מדרגה במישור הגופני. מצטער מקבוצה בעלת תקציב של 35 מיליון אני מצפה להרבה יותר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

zivmay כתב: כנראה שאתה לא מבין בכדורגל אם זה שאתה חושב. צר לי לאכזב אם מעשהו הטעה את גודל הבנתך. להזכיר לך את שנה שעברה ? תקציב אחד הגבוהים בליגה, גולים אך ורק במצבים נייחים. מערך שמתפרק בשנייה, אין מחוייבות, אין מחשבה. והשנה ? חוץ מברדה, בוזגלו ויכולת מצויינת של אג׳ידה אין שינוי. שיחקנו מול הנוער של ביתר ועדיין הטיילת והחדירות באמצע המגרש ממשיכים להכות בנו. אג׳ידה הציל אותנו לא פעם. הפועל תל אביב? במזל שלא ספגנו ( אג׳ידה) לא עשינו התקפה אחת מסודרת. כל ההתקפות היו ממתפרצות . ועוד משהו, 4 גולים העונה 3 ממצב נייח , 2 בעזרת הרוש. תגיד אנחנו רואים את אותה קבוצה?? אן שאני מדמיין. ואפשר להמשיך, אף שחקן לא עשה קפיצת מדרגה בשנתיים האחרונות. למרות שמושקע המון כסף גם במתקנים הקבוצה לא עשתה קפיצת מדרגה במישור הגופני. מצטער מקבוצה בעלת תקציב של 35 מיליון אני מצפה להרבה יותר.
הייתי מצפה מאנשים כמוך שלפחות בתקופות טובות יידעו לשבת בשקט ולחכות לפני שהם תוקעים מקלות בגלגלים.
עד שהקבוצה מתחילה להראות ניצוצות של כדורגל ולעלות על מסלול נכון, אתם מתעקשים להמשיך להטיל רפש ולהזכיר את
העונה שעברה. אז להזכירך, העונה שעברה נגמרה, העונה החדשה התחילה מצוין, ואני מציע להמתין עוד כמה מחזורים לפני
שמסיקים מסקנות לכאן או לכאן. אם הקבוצה לא תהיה טובה מבטיח לך שאני הראשון שאצטרף אליך ולשאר המבקרים.
תראה לי קבוצת ליגה אחת שנראית טוב יותר מאיתנו, כולל הגדולות. אין כזאת.
כרגע המצב טוב, נושמים קצת אוויר פסגות, וגם אם זה רק זמני - תנו להנות קצת, בחייאת.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

ForeverRed כתב:
הייתי מצפה מאנשים כמוך שלפחות בתקופות טובות יידעו לשבת בשקט ולחכות לפני שהם תוקעים מקלות בגלגלים.
עד שהקבוצה מתחילה להראות ניצוצות של כדורגל ולעלות על מסלול נכון, אתם מתעקשים להמשיך להטיל רפש ולהזכיר את
העונה שעברה. אז להזכירך, העונה שעברה נגמרה, העונה החדשה התחילה מצוין, ואני מציע להמתין עוד כמה מחזורים לפני
שמסיקים מסקנות לכאן או לכאן. אם הקבוצה לא תהיה טובה מבטיח לך שאני הראשון שאצטרף אליך ולשאר המבקרים.
תראה לי קבוצת ליגה אחת שנראית טוב יותר מאיתנו, כולל הגדולות. אין כזאת.
כרגע המצב טוב, נושמים קצת אוויר פסגות, וגם אם זה רק זמני - תנו להנות קצת, בחייאת.
!!!!!
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

הקרדיט לאלישע, בין אם אנחנו מתומכיו הבלתי מסוייגים או מאלה שדעתם יכולתו/השקעתו בקבוצה לא מספקת (4 ימי חופש רצופים???)
לכן נאה דורש, נאה מקיים.
הכשלון לו היה (תודה לאל אין כרגע) היה רשום על שמו.
לא יתכן שההצלחה (תודה לאל שרק תמשך) לא תהיה רשומה על שמו!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

sumsum כתב:הקרדיט לאלישע, בין אם אנחנו מתומכיו הבלתי מסוייגים או מאלה שדעתם יכולתו/השקעתו בקבוצה לא מספקת (4 ימי חופש רצופים???)
לכן נאה דורש, נאה מקיים.
הכשלון לו היה (תודה לאל אין כרגע) היה רשום על שמו.
לא יתכן שההצלחה (תודה לאל שרק תמשך) לא תהיה רשומה על שמו!
!!!!

אגב לכל אלא שמדברים על תקציבים, להזכיר לכם את התקציב של מכבי תל אביב בתקופה שלפניי ג'ורדי קרויף?
קבוצה שלא הצליחה לסיים במקום 3 אפילו...
אז כן הפועל באר שבע של אלישע צריכה העונה להראות יורת טוב בכמה רמות אבל אין לכם זכות לדבר על התקציב כי יש קבוצות עם תקציבים של כלום ושום דבר שהצליחו וקבוצות עם תקציבים גדולים שלא הצליחו ולהפך, אי אפשר לצפות שעל פי הקתציב יהיה לנו מידע איך תראה העונה.

מה שבטוח העונה אם אלישע נכשל שוב אלונה צריכה להפרד ממנו ואני אהיה הראשון שאלך עם מתנגדיו, אבל כרגע עברו שני מחזורים שנראנו בחלקים מהם טוב מאוד, יש מקום להשתפר וגם השחקנים ואלישע יודעים את זה אבל אסור לשכוח שזה רק שני מחזורים, בעוד 15 מחזורים עמכשיו נדבר על יכולת ועל אלישע במידה והצליח ובמידה ולא...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

באמת שאתם מדברים שטויות
ראינו השנה קבוצה מסודרת, שמשחקת התקפי(זוכרים מה זה התקפי מתקופת קלינגר?),מניעה כדור וכל שחקניה עושים הגנה (מלבד חלוץ חוד יחיד)-השקעה מטורפת, המעבר בין ההגנה להתקפיה מאוד מהיר ומנצלים איבודי כדור של היריבה(לא כמו שנה שעברה), המגנים תומכים בהתקפה והקשרים תומכים בהגנה
אנחנו לראשונה משחקים כקבוצה ולא כיחידים.
מי שטען שהמחצית השנייה נגד ביתר הייתה נוראית צדק(אבל עדיין הגיע לנו לנצח-אדום לשי חדד שהגיע לו ופנדל על בוזגלו), אבל אלישע עשה שיעורי בית וניצח את רב"ש(שכולכם התפללתם להביאו) בקרב טקטי.
אם להפועל היה מצב שבנס לא נגמר בגול, לנו היה 3-תוצאת המשחק שיקפה.

איזה מין אוהדים אתם? אנחנו במקום הראשון מאז...
2 ניצחונות ברצף על קבוצות ענקיות ביתר והפועל שתמיד גנבו לנו נקודות(9 שנים לא ניצחנו את הפועל)
מה עוד אתם רוצים?!?
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

shovalb9 כתב:מניעה כדור
כל כך לא נכון וכל כך מה שחסר. בשני המשחקים האלה לא עשינו התקפה אחת שבנויה מיותר מ- 6-7 מסירות. הכדורים פשוט עפים מההגנה להתקפה, לאורך זמן זה לא יעבוד.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

bs war כתב:
כל כך לא נכון וכל כך מה שחסר. בשני המשחקים האלה לא עשינו התקפה אחת שבנויה מיותר מ- 6-7 מסירות. הכדורים פשוט עפים מההגנה להתקפה, לאורך זמן זה לא יעבוד.
אני מסכים איתך שכדורגל של כדורים ארוכים הוא פחות נעים לעין.
אבל להגיד שזה לא מביא תוצאות, אני לא מסכים. יש הרבה מאוד קבוצות שהצליחו גם ללא שליטה משמעותית בכדור.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yakar כתב:
אני מסכים איתך שכדורגל של כדורים ארוכים הוא פחות נעים לעין.
אבל להגיד שזה לא מביא תוצאות, אני לא מסכים. יש הרבה מאוד קבוצות שהצליחו גם ללא שליטה משמעותית בכדור.
לא ביקשתי שנהיה ברצלונה. אבל צריך סדר במשחק, כשאנחנו נהיה הקבוצה הדומיננטית במגרש לא נוכל להתבסס על כדורים ארוכים ומתפרצות, נצטרך להחזיק בכדור וללחוץ את היריבה אחורה. ראינו את זה מול בית"ר, זה ממש לא היה משחק טוב, ניצחון של הרבה מזל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

bs war כתב:
לא נכון בכלל מה שאמרת
עד לעבירה של שי חדד והצהוב שלו(וכתוצאה מכך התחממות של ביתר) הייתה הנעה של הכדור מצד לצד, והתקפות יפות
נגד הפועל אתה צריך להיזכר שעד ליתרון שלנו מולם החזקנו בכדור והיו התקפות גם והפועל שיחקה על מתפרצות עד ליתרון
(אחרי היתרונות שלנו עברנו למתפרצות כי הם עלו עם יותר שחקנים להתקפה ו"עקצנו אותם" עם 3 מצבים של גול בטוח
נגד ביתר הייתה מחצית 2 נוראית אז אני לא אתייחס לכך.

לחצנו את היריב חזק ובמיוחד נגד ביתר, לכן התעייפו במחצית ה2(אראל במיוחד) והייתה מחצית גרועה
נגד הפועל לחצנו בצורה יותר חכמה שנמשכה גם למחצית ה2
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה