שאפי סוליימאנוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
barkatz8
Title: קרייזי-רד

Re: שאפי סוליימאנוב

שליחה על ידי barkatz8 »

CrazyRed7 כתב:
04 פברואר 2023, 17:11
גם נגד סכנין. אחרון.
משמעותי בלעדיו במגרש בדוחא

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קצת עובר מתחת לרדאר אבל האופציה עליו לא זולה בכלל, לפי הסוכן שהביא אותו מעל למיליון יורו. ביכולת של החודשים האחרונים אני בכלל לא בטוח שאלונה מממשת.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
11 פברואר 2023, 23:48
קצת עובר מתחת לרדאר אבל האופציה עליו לא זולה בכלל, לפי הסוכן שהביא אותו מעל למיליון יורו. ביכולת של החודשים האחרונים אני בכלל לא בטוח שאלונה מממשת.
ממה שזכור לי מהאתרים זה מיליון יורו אבל שילמנו 200 אלף על ההשאלה אז האופציה היא 800K אבל בכל מקרה צריך לחשוב על זה במאי, 14 מחזורים זה לא מעט.
מעניין אם יהיה אפשר לבקש להאריך את ההשאלה על אותה אופציה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
11 פברואר 2023, 23:48
בהמשך לתגןבה שלי אליך בנושא אחר, אם יש שחקן אחד בסגל שיש לו את הפוטנציאל להפוך להיות קילר זה שאפי.
נכון שהמחיר לא זול אבל צריכים לחשוב טוב לפני שמוותרים על אופציה על שחקן עם כישרון מולד כמו שלו.
אם המוח יעבוד טוב ועוד קצת הסתגלות, עונה שנייה בליגה ועם שחקנים שתהיה לו סינרגיה טובה אותם זה יכול לעבןד.
אני בעדו.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

oranu כתב:
12 פברואר 2023, 00:10
בהמשך לתגןבה שלי אליך בנושא אחר, אם יש שחקן אחד בסגל שיש לו את הפוטנציאל להפוך להיות קילר זה שאפי.
נכון שהמחיר לא זול אבל צריכים לחשוב טוב לפני שמוותרים על אופציה על שחקן עם כישרון מולד כמו שלו.
אם המוח יעבוד טוב ועוד קצת הסתגלות, עונה שנייה בליגה ועם שחקנים שתהיה לו סינרגיה טובה אותם זה יכול לעבןד.
אני בעדו.
+1.
בנוסף קשה לי להאמין ששווי השוק שלו ירד יותר מדי מתחת למליון יורו גם אם לא ילך לו פה.
הוא צעיר ויש לו ים כדורגל ברגליים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oranu כתב:
12 פברואר 2023, 00:10
אני בעדו.
למדנו על בשרנו בשנים האחרונות שכישרון לבדו לא מספיק.
שחקן כדורגל צריך להיות אפקטיבי, אחרת יעילים יותר ומוכשרים פחות יקחו לו את המקום.
אצל שאפי אני לא מזהה גרף התקדמות מתחילת העונה.
הוא משחק עם הראש בתוך הדשא, לא מכניס מספיק כדורים מסוכנים ולא מאיים על השער.
לא הייתי מקל ראש בפרמטרים האלה שבכלל לא פשוט לשפר אותם.
הגיל והפוטנציאל כנראה יספיקו למימוש האופציה אבל אין לי ספק שציפו להרבה יותר כשהביאו אותו בקיץ.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שיעבדו איתו כמו שעובדים עם חטואל זה חייב לעבוד

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

הייתי שוקל לשחק איתו מתחת לחלוץ. הוא הרבה פחות צפוי משם ויהיה לו יותר קל גם לאיים על השער.
למרות שיש לו בעיטה מצויינת הוא בקושי מסכן את השער. באגף למרות שהוא מצליח בהרבה דריבלים כי יש לו צעד ראשון מאוד מהיר, הוא די צפוי ומשחק הרבה פעמים רחוק מהשער. חבל שנפספס אותו, הוא משמעותית הכי איכותי בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Marin כתב:
12 פברואר 2023, 16:28
הייתי שוקל לשחק איתו מתחת לחלוץ. הוא הרבה פחות צפוי משם ויהיה לו יותר קל גם לאיים על השער.
למרות שיש לו בעיטה מצויינת הוא בקושי מסכן את השער. באגף למרות שהוא מצליח בהרבה דריבלים כי יש לו צעד ראשון מאוד מהיר, הוא די צפוי ומשחק הרבה פעמים רחוק מהשער. חבל שנפספס אותו, הוא משמעותית הכי איכותי בקבוצה.
המשחק נגד נס ציונה היה קלאסי כדי שזה יקרה. משחק חוץ בו היריבה לא יודעת לפתח משחק אז אפשר לחכות עם 2 קשרי אמצע ולצאת למתפרצת עם רביעיה התקפית.
רק צריך לוודא שיישאר לנו מי ישחק בכנפיים (מיכה,חטואל,פאון) כרגע במצבה הזמינה, ושזה יהיה משחק בו 2 קשרי אמצע יספיק להחזיק את האמצע (כמו אתמול, הפ. ירושלים היו מאוד פיזיים)

אולי גם בשמאל יהיה לשאפי קל יותר להוציא יותר כדורים מסוכנים ולהגיע עד הקו כשהקו מגן עליו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Marin כתב:
12 פברואר 2023, 16:28
בכל עמדה הוא יהיה צפוי כי הוא תמיד ילך שמאלה עד שלא ישנה את זה יסגרו אותו בקלות

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
12 פברואר 2023, 13:16
למדנו על בשרנו בשנים האחרונות שכישרון לבדו לא מספיק.
שחקן כדורגל צריך להיות אפקטיבי, אחרת יעילים יותר ומוכשרים פחות יקחו לו את המקום.
אצל שאפי אני לא מזהה גרף התקדמות מתחילת העונה.
הוא משחק עם הראש בתוך הדשא, לא מכניס מספיק כדורים מסוכנים ולא מאיים על השער.
לא הייתי מקל ראש בפרמטרים האלה שבכלל לא פשוט לשפר אותם.
הגיל והפוטנציאל כנראה יספיקו למימוש האופציה אבל אין לי ספק שציפו להרבה יותר כשהביאו אותו בקיץ.
אני מסכים שזה לא מאסט באיי והיכולת שלו לא הביאה למצב שאין בכלל מה לחשוב ומהר לממש.
יחד עם זאת בהתחשב בכלל הנסיבות, אם זה באמת מיליון יורו הייתי מממש ולוקח את ההימור עליו.
עונה שנייה הוא יכול להתפוצץ, זה תלוי בהרבה גורמים וגם בסגנון משחק ובצוות שלידך, מאמין בו.

E26

שליחה על ידי E26 »

הוא משחק רחוק מהשער, נכנס תמיד לאמצע, מדרבל בלי סוף בלי תאכלס.
הוא חייב להתחיל מהלכים קרוב ככל הניתן לרחבת היריב, ואם תשאלו אותי הוא בכלל צריך להיות מתופקד כחלוץ שני ולסיים מהלכים או מתחת לחלוץ ולהסתנן מאחור. יש אחלה דריבל, אחלה מסירות ואחלה בעיטה. שחקן כזה צריך להיות קרוב כמה שאפשר לרחבה ולא להתחיל מהלכים מבוזבזים מאמצע המגרש

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

חייב לומר שהוא מאכזב.
לא הלך באף פרמטר קדימה, לא אפקטיבי, לא מהווה איום מרחוק או בכלל.
יש לו כישרון, אבל לא הולכים עם זה למכולת.

הלוואי ובשאר העונה הוא יעשה צעד קדימה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חשוב לזכור כמה דברים:

1. הגיל שלו. אם הוא היה ישראלי היינו קוראים לו "צעיר" עדיין.
2. מגיע אחרי שנה+ לא טובות כשלא קיבל יותר מדי הזדמנויות.
3. הוא סה"כ מספר חודשים בודדים במדינה זרה, בגילו, אחרי סחרור לא קטן בקריירה. יכול להיות שהוא לא יתרומם מזה ויכול להיות שזאת הרצפה שלו ומכאן הוא עשוי לטוס למעלה.

השארנו כאן שחקנים הרבה פחות טובים, שלא מתקרבים לגילו הצעיר ולא הציגו פוטנציאל זהה. אין שום סיבה שלא ישאר.
זה צריך להיות פרויקט סבלני. אנחנו יכולים לקטוף ואחד פרי בסופו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יש לו 8 שערים/בישולים ב-18 משחקים. זה בטח לא רע והמאזן הכי טוב שלו מאז גיל 18/19.
הוא נחלש מאז החזרה לפגרה, עכשיו צריך לקבל רצף בהרכב כדי שיחזור לעצמו.

הייתי מציע להיות פחות נחרץ בנוגע אליו, לטוב ולרע. בניגוד לפאון יש לו קריירה לא ברורה ועדיין צריך לראות מה הפוטנציאל האמיתי שלו. יש עד מאי להתרשם.

שלח תגובה