שאט נפש! + ההמולה סביב נפתלי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
בוריס

Re: שאט נפש!

שליחה על ידי בוריס »

חחחחחחחחחחחחחחחחח עלק אוהדי הקבוצות היריבות שחטפו ממנו בבית ובחוץ....עשיתם אותו בריון של הכדורגל הישראלי...פה ושם יש מכות ולא תמיד נפתלי מעורב בהם...ובחיים לא חכינו לו בהסעות בגלל שהוא היה עצור אם זכרוני לא מטעה אותי
בקיצור אנשים בקושי מכירים..קובעים עבודות עליו רק בגלל שהחליטו שהוא החוליגין הראשי של הכדורגל הישראלי....לשם המחשה אין לי מושג איך קוראים לך אבל עד כמה אתה מכיר אותו? ושוב הוא רחוק מלהיות צדיק...הוא לא מוסיף הרבה כבוד לאוהדי ב"ש..הוא צריך לעבור סדרת חינוך טובה אבל לא צריך להאשים אותו בכל הבעיות של אוהדי ב"ש...ונשבע לך שבאמת אם לא היו מגזימים על כל תגובות כלפי נפתלי ולא מדייקים בעובדות לא הייתי מגן עליו לשנייה אבל זה פשוט משגע אותי שהופכים את נפתלי ליותר גרוע ממחבל!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אז זיכרונך מטעה אותך...
ועוד איך התעכבו הסעות בגללו...
ובנוגע למכות עובדה שלתביעה נגדו הצטרפה תביעה של אוהד מכבי...
אתה באמת לא מכיר אותי... והאמת אני לא חבר של נפתלי אבל נכחתי מספיק פעמים במספיק מקומות כדי להבין מי האדם
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

ואתה אומר את זה על סמך זה שהיית בהסעות שבהם התעכבנו בגלל נפתלי?
לא אמרתי שהוא לא רב מכות במשחקים הוא רב אבל הוא לא היחיד שרב....ושוב זה לא הקטע נפתלי הוא עושה הרבה בעיות במגרשי כדורגל אבל גם בלעדיו תמשיך להיות אלימות בקרב אוהדי ב"ש!!!! אנשים עושים ממנו מפלצת והוא לא!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

רגע, רגע, רגע יש לי שאלה אל בוריס, אם הוא היה משיג רימון עשן בלי גז מדמיע האם זה היה הופך את המעשה שלו לפחות מטומטם?

כלומר מי בכלל צריך להכניס אמל"ח אל תוך אזור שאסור להכניס אליו אמל"ח, ואל תגידו לי שאני חנון וכו' וכו', כי אמל"ח אסור להכניס למגרשי כדורגל והעבריין יענש, זה לא אני קבעתי זה הכנסת קבעה, כלומר הכנסת היא זאת שקבעה האם יהיה חוק שכזה או שלא, ולכן אם הוא עבר על חוק מסוים הוא צריך להענש גם אם הוא יצטער על המעשה אלף שנה, זה לא אומר שהוא לא ביצע את המעשה....

אגב מהדברים שלך משתמע שאם מרואן ברגותי יגיד שהוא מצטער אז אתה תהיה מוכן לומר שהוא טעה וכו'?

נכון שלהרוג בכוונה תחילה זה הבדל ענקי מהמעשה שקרה לנפתלי ועדיין זה עבירה על החוק וזה עבירה על החוק הישראלי ולעבור על החוק במיוחד בדברים שעלולים לפגוע באנשים זה דבר מגעיל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

בוודאי שאני אומר זאת כאחד שהתעכב בהסעה בגללו.
אני לא אומר שהוא מפלצת ולא מדמיין שהאלימות התחילה בו ותגמר אחריו...
רק אומר שהכתובת הייתה על הקיר והמעשה שעשה היה חמור מאד שבנס לא הסתיים עם נפגעים קשים יותר!
זה לא מקרה של מעידה חד פעמית ולכן מן הראוי שישלם את המחיר!
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

סבבה אתה לא אבל אנשים אחרים כן
ותכלס אני מסכים עם כל מה שרשמת בהודעה האחרונה שלך

זה שי !

Re: ההמולה סביב נפתלי

שליחה על ידי זה שי ! »

אליק כתב:מה אתם מתווכחים איתו בכלל?

לכו תמצאו איזה מנורת שולחן בבית ותנסו להסביר לה, אותה תועלת.

מדובר בקומץ של 50 איש שחושבים שהם יקבעו מי זה ומה זה הקהל של הפועל ב"ש.
סה"כ מדובר בעיקר במושפעים שמשחקים אותה אולטראס (רובם).
בעוד כמה שנים, רובם ידברו אחרת כי לחלק יש עוד לאן להתבגר...
היתר (טוב נו, אחד) עדיין יחשבו שזה מגניב לשחק אותה אוהד של מכבי ב"ש וילכו למשחקים שלה יחד עם צ'יצ'ו....
בכל מקרה, מדובר במיעוט שרק משתכר עוד יותר מהכוח שלו בגלל כתבים מטומטמים כמו זיו אברג'יל.
50 איש נסחפת מדובר בלא פחות מאולי 20 ילדים מושפעים רצח שהידע הבסיסי שלהם בחיים ובכדורגל בכלל שואף לאפס
עם הם היו יושבים בשער 2 מזמן היו משתקים להם תצורה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אליק כתב:אבל אם כבר להגיד את האמת - אז שיבוא ויגיד מי שלא צבוע שהוא פשוט מפחד שמישהו יתחיל לזמר...

בואנה... על זה לא חשבתי.. :roll:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

ולדי קרוטינסקי כתב:אז אני מבין שאתה לא קולט אה אני לא בשום ארגון ואתמול לא שרתי לא הרגשתי טוב אבל אם הייתי רוצה הייתי שר אז אל תכליל אותי ואם אתה כבר מכליל ,ומה עשינו ?מה קרה אלונה פתחה תפה אז פתאום קרה משהו ?אתם מפחדים שיקרה משהו חס וחלילה שהמלכה שלנו תרצה לעזוב או משהו כזה?
תגיד לי בדיוק איפה כתבתי שאתה שייך לארגון כלשהו ? אתה קורא לפני שאתה כותב ?
תוציאו את אלונה מהסיפור כי היא בכלל לא קשורה .מה שמעצבן זה שאתם מנסים להמעיט מחומרת המעשה בכך שאתם אומרים אף אחד לא נפגע.אז אנשים כן נפגעו והיינו קרובים כחוט השערה לאסון גדול יותר.גם את האבוקות הדפוק הזה לא יודע להדליק.במקום להניח על הרצפה הוא זרק !!! אותם בתוך היציע.אם אתה לא יודע יש בחור עם כוויות דרגה 2 מאבוקה שנחתה לו על הרגל.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
ולדי קרוטינסקי

שליחה על ידי ולדי קרוטינסקי »

אליק כתב:מה אתם מתווכחים איתו בכלל?

לכו תמצאו איזה מנורת שולחן בבית ותנסו להסביר לה, אותה תועלת.

מדובר בקומץ של 50 איש שחושבים שהם יקבעו מי זה ומה זה הקהל של הפועל ב"ש.
סה"כ מדובר בעיקר במושפעים שמשחקים אותה אולטראס (רובם).
בעוד כמה שנים, רובם ידברו אחרת כי לחלק יש עוד לאן להתבגר...
היתר (טוב נו, אחד) עדיין יחשבו שזה מגניב לשחק אותה אוהד של מכבי ב"ש וילכו למשחקים שלה יחד עם צ'יצ'ו....
בכל מקרה, מדובר במיעוט שרק משתכר עוד יותר מהכוח שלו בגלל כתבים מטומטמים כמו זיו אברג'יל.

חחחחחח אולטראס אני לא ולא מנסה להיות ולקבוע מי הקהל אני גם לא רוצה...אתה יכול להמשיך לדבר ולדבר,מושפעים וכול מיני כאלה,אתה לא מכיר אותי בכלל,מישהו פה אמר למה אתם לא דאגתם לו שהוא הלך לריב עם קהלים?אני לא אבא שלו ולא אמא שלו,אני חבר שלו שאני יכול לעזור במשהו אני עוזר לו,עכשיו השאלה למה אתם לא עצרתם אותו?אתם אומרים הרי שזה פוגע בקבוצה בקהל וכו'..לא?אתם חבורה של אפסים,סמרטוטים..אתה יכולים להמשיך לרשום פה ולהתווכח עם עצמכם,אף אחד לא רואה אותכם !! בפעם האחרונה אנחנו לא מעודדים את המעשה שלו,להפך מה שהוא עשה מסוכן והוא צריך להענש על זה אף אחד לא אומר שלא..אז תפסיקו לז*** תשכל אנחנו תומכים בחבר במצב קשה, ולא במעשה שהוא עשה .

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

אביב כתב: תגיד לי בדיוק איפה כתבתי שאתה שייך לארגון כלשהו ? אתה קורא לפני שאתה כותב ?
תוציאו את אלונה מהסיפור כי היא בכלל לא קשורה .מה שמעצבן זה שאתם מנסים להמעיט מחומרת המעשה בכך שאתם אומרים אף אחד לא נפגע.אז אנשים כן נפגעו והיינו קרובים כחוט השערה לאסון גדול יותר.גם את האבוקות הדפוק הזה לא יודע להדליק.במקום להניח על הרצפה הוא זרק !!! אותם בתוך היציע.אם אתה לא יודע יש בחור עם כוויות דרגה 2 מאבוקה שנחתה לו על הרגל.
ואתם מנסים להגזים עם חומרת המעשה ולהפוך את נפתלי למקור של בעיית האלימות בקרב אוהדי ב"ש...שמע אם מישהו מכם היה אומר כן זה מעשה חומר וכן צריך לשלוח אותו אפילו לכלא לשנה על זה ויחד עם זה הייתם אומרים שאנחנו יודעים שהוא לא רצה לפגוע באף אוהד ולא זרק את זה בשביל לפגוע באוהדים או בקבוצה..אף אחד לא היה אומר לכם כלום אבל אתם לא אומרים את זה ובגלל זה אתם צבועים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

לאף אחד אין ספק שהוא לא התכוון.אבל חומרת המעשה אינה יורדת בגלל חוסר הידיעה.הוא נהג בחוסר אחריות בסיסי.אתה מכניס אמל"ח צה"לי ? המעט שמצופה ממך זה לבדוק מה אתה מכניס.הטיעונים שלכם מגוכחים ורק מראים כמה אתם ממעיטים בחומרת המעשה.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ולדי צנזר מהר...אתה לא יודע מי קורא פה את הפורום, אתה עלול להחשד כמסייע
+ ההודעה שמהרת למחוק מקודם מפלילה מאוד.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

sumsum כתב:ולדי צנזר מהר...אתה לא יודע מי קורא פה את הפורום, אתה עלול להחשד כמסייע
+ ההודעה שמהרת למחוק מקודם מפלילה מאוד.

אני מת עליך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

בוריס כתב: ואתם מנסים להגזים עם חומרת המעשה ולהפוך את נפתלי למקור של בעיית האלימות בקרב אוהדי ב"ש...שמע אם מישהו מכם היה אומר כן זה מעשה חומר וכן צריך לשלוח אותו אפילו לכלא לשנה על זה ויחד עם זה הייתם אומרים שאנחנו יודעים שהוא לא רצה לפגוע באף אוהד ולא זרק את זה בשביל לפגוע באוהדים או בקבוצה..אף אחד לא היה אומר לכם כלום אבל אתם לא אומרים את זה ובגלל זה אתם צבועים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תאמין לי שעם זה היה אוהד שאנשים אוהבים אותו ויודעים שהוא בסדר ולא בעיתי היו מנסים לעזור לו איכשהו כניראה שרוב הקהל יודע מיהו אותו אדם
זה שי !
תמונה

שלח תגובה