החולצות החדשות יוצאות למכירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: החולצות החדשות יוצאות למכירה

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

יבגני כתב:אבל טיפ'לה יקר =)

כדאי שתעשה השוואת מחירים, חביבי.. חברי העמותה נהנים ממחיר הכי זול בארץ.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
עומר גומס
Title: TC-05

שליחה על ידי עומר גומס »

לדעתי המוצר כעקרון לא יקר בכלל,זה המחיר ...
אבל המוצר בתאכלס,לא שווה את זה..הוא פשוט באיכות ***.
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

:סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

המחיר הוא לא זול אבל הוא לא יקר בהשוואה לשאר הקבוצות בארץ. אלה המחירים בשאר הארץ לפי מה שהבנתי:

חולצה של בית"ר י-ם - 249 ש"ח.

של מכבי ת"א - 200 ש"ח.

מכבי חיפה - 195 ש"ח.

מכבי נתניה - 150 ש"ח.

לא יודע מה הולך בקבוצות באירופה, החולצה של גיגס בזמנו עלתה לי 35 פאונד (אז הפאונד היה שווה שמונה שקלים) החולצה של סקולס עם הפטצ' של ליגת האלופות עלתה לי 50 פאונד (כשהפאונד היה שווה בערך 6 וחצי שקל).

בקשר לטענות, לא מסכים איתם.
ראיתי את סתיו ואת דניאל עם החולצות המקוריות של מליקסון. נכון שהחולצות של השחקנים נראות טוב יותר מבחינת הצבע ונראה שגם הבד איכותי יותר אבל כל הספונסרים בחולצה מכערים אותה לדעתי. הקריסטל הענקי מקדימה, זר מעדנים בצד בצורה לא קשורה, מרחבים מאחורה כאילו הודבק עם סלטופ, אשכרה לוח מודעות מהלך.
מה שהולך היום חזק ביוניטד אלה החולצות של הרטרו. חולצה של קאנטונה מ96, של בסט או צ'רלטון, לאף אחד לא אכפת מהספונסר, החשוב הוא הצבע המיוחד והעיצוב שלה ואת שניהם מקבלים בחולצה הנוכחית של הפועל באר שבע.

Manchester United 1963 FA Cup Final
תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אהה כן, קניתי את החולצה אחרי המשחק מול אשדוד וכל ההתנהלות של המכירה הייתה ביזונית. זה התחיל עם העובדה שהיינו צריכים לחכות מעל 30 דקות עד שציפורה תגיע. זה המשיך עם זה שציפורה לבדה מכרה את החולצות מה שיצר לחץ למרות שהיינו שם אולי עשרים אנשים. זה המשיך עם העובדה שהמכירה נעשתה דרך החריץ הקטן של הקופות, מה שהפך את המדידה לשכונה אחת גדולה מפחד של ציפורה שמישהו יקח את החולצה ויברח. חלק מהמידות לא היו (כמו לארג' ) ולבסוף כשבאתי לשלם באשראי ציפורה אמרה שאני אצטרך לחכות עד שכל אלה שמשלמים מזומן יסיימו ואז אכנס לחנות המזכרות ואשלם.
עברו עוד כמה דקות עד שנאמר לנו שבגלל שציפורה לבד אלה שמשלמים באשראי יצטרכו להיכנס בשלישיות לחנות, מה שאומר שוב לחכות, מה שאומר שהגעתי הביתה רק ב22:00 (ואני עוד גר במרחק הליכה מהאיצטדיון).
חבל שזאת ההתנהלות וזאת החוויה שנותנים לאוהדים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

עומר גומס כתב:לדעתי המוצר כעקרון לא יקר בכלל,זה המחיר ...
אבל המוצר בתאכלס,לא שווה את זה..הוא פשוט באיכות ***.

לא יודע אם הבד באיכות ירודה, מה שהכי מפריע לי שהחולצה לא ממש תואמת את זו של השחקנים. אחרי שקניתי הבנתי את זה, ו-וואלה מבאס!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אורי, תבדוק אם לפי התקנות החדשות אתה יכול להחזיר את החולצה ולקבל את כספך חזרה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

8red כתב:אורי, תבדוק אם לפי התקנות החדשות אתה יכול להחזיר את החולצה ולקבל את כספך חזרה.

לא יעשה את זה..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

8red כתב:אורי, תבדוק אם לפי התקנות החדשות אתה יכול להחזיר את החולצה ולקבל את כספך חזרה.
מספיק ניר, אתם עושים מהנושא יותר ממה שהוא. כל הדקויות האלה על החולצה מצחיקות אותי. קניתי את החולצה כדי להיות מזוהה עם הפועל באר שבע וכי היא על בסיס שנות האליפות. כל הדיונים שהתפתחו כאן לאחרונה מוגזמים לדעתי. גם אם יש להם מקום וגם אם יש נכונות בחלק מהטענות, המקום של הטענות הם בעיקר בשביל לקחים בעתיד. לקחת את הטענות ולהפוך אותם לסיבה קולקטיבית כדי לא לקנות את החולצות או כדי להחזיר אותם, מוגזם ומיותר לדעתי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

משה אוחיון כתב: מספיק ניר, אתם עושים מהנושא יותר ממה שהוא. כל הדקויות האלה על החולצה מצחיקות אותי. קניתי את החולצה כדי להיות מזוהה עם הפועל באר שבע וכי היא על בסיס שנות האליפות. כל הדיונים שהתפתחו כאן לאחרונה מוגזמים לדעתי. גם אם יש להם מקום וגם אם יש נכונות בחלק מהטענות, המקום של הטענות הם בעיקר בשביל לקחים בעתיד. לקחת את הטענות ולהפוך אותם לסיבה קולקטיבית כדי לא לקנות את החולצות או כדי להחזיר אותם, מוגזם ומיותר לדעתי.

סליחה משה, ממש לא דקויות.
אז לא אחזיר את החולצה חזרה (ולפי החוק החדש זו זכותי תוך 14 יום, ולקבל כספי בחזרה), אבל אני בהחלט אומר שבדיעבד לא הייתי קונה אותה. וזה מבלי להיכנס לטענות על איכות ירודה והעדר ספונסרים.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

משה אוחיון כתב: מספיק ניר, אתם עושים מהנושא יותר ממה שהוא. כל הדקויות האלה על החולצה מצחיקות אותי. קניתי את החולצה כדי להיות מזוהה עם הפועל באר שבע וכי היא על בסיס שנות האליפות. כל הדיונים שהתפתחו כאן לאחרונה מוגזמים לדעתי. גם אם יש להם מקום וגם אם יש נכונות בחלק מהטענות, המקום של הטענות הם בעיקר בשביל לקחים בעתיד. לקחת את הטענות ולהפוך אותם לסיבה קולקטיבית כדי לא לקנות את החולצות או כדי להחזיר אותם, מוגזם ומיותר לדעתי.
מה זה מוגזם?! למה שתקנה חולצה שאמורה ליהיות מזוהה עם החולצה של הקבוצה ושנות האליפות אם האיכות שלה כ"כ גרועה, הצבעים לא אותם צבעים והיא נראית לגמרי שונה ממה שהשחקנים לובשים? אז אתה כ"כ רוצה, תקנה חולצת פסים אדום לבן, מה ההבדל?

אם כבר החליטו להוציא חולצות ובמחיר לא מבוטל של 150/180 ש"ח מן הראוי לקבל מוצר ששווה מחיר שכזה.

החולצה למכירה לא מספקת את הסחורה ביחס למחיר. אם אתה מתלהב מעצם העובדה שמוכרים חולצה וכל זה- לבריאות.

זה לא אומר שכולם אמורים להתלהב ממשהו לא מוצלח במיוחד.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הילה חדד כתב:
מה זה מוגזם?! למה שתקנה חולצה שאמורה ליהיות מזוהה עם החולצה של הקבוצה ושנות האליפות אם האיכות שלה כ"כ גרועה, הצבעים לא אותם צבעים והיא נראית לגמרי שונה ממה שהשחקנים לובשים? אז אתה כ"כ רוצה, תקנה חולצת פסים אדום לבן, מה ההבדל?

אם כבר החליטו להוציא חולצות ובמחיר לא מבוטל של 150/180 ש"ח מן הראוי לקבל מוצר ששווה מחיר שכזה.

החולצה למכירה לא מספקת את הסחורה ביחס למחיר. אם אתה מתלהב מעצם העובדה שמוכרים חולצה וכל זה- לבריאות.

זה לא אומר שכולם אמורים להתלהב ממשהו לא מוצלח במיוחד.
1. על טעם ועל ריח אין להתווכח. אימרה ישנה אבל נכונה.
עבורי, חולצה של הפועל באר שבע עם פסים אדומים לבנים ועם הסמל של הקבוצה, חולצה שמתבססת על שנות האליפות, מספיקה לי. לא מחפש את הספונסרים שעל החולצה כדי להראות שיש לי את החולצה של השנה, ההפך, כל הספונסרים האלה רק מעלים בי תחושות שליליות (ואני יכול לפתוח דיון שלם שמסביר לכל מי שרוצה לשמוע מדוע יש ספונסרים על החולצה ומדוע עדיף בלי ספונסרים אבל זה דיון אחר).
2. בהחלט מבין ומקבל את ההערות על החולצה. רק הבהרתי שמכיוון שהחולצות כבר יצאו לשוק ומכיוון שאני באופן אישית קניתי כבר חולצה, הטענות האלה לטעמי יכולות לשמש בעיקר בשביל ללמוד לקח לעתיד.
3. אני שוב חוזר ואומר שהטענות של ניר להחזרת החולצה היא מוגזמת בעיני. כל מי שקנה את החולצה ראה שהחולצה היא ללא הספונסרים של הקבוצה ולכן קשה לי להבין את התלונה על כך שכן כבר בעת הקנייה אנשים יכלו לראות את העובדה שאין ספונסרים בחולצה. בדיוק כפי שיכלו לראות שהחולצות מגיעות ללא מספר ושם. את הטענות בקשר לאיכות אני לא מקבל או שולל כי עדיין לא לבשתי את החולצה ומההשוואה הפשוטה שעשיתי בינה לבין חולצות אחרות שיושבות לי בארון אין הבדלים מבחינת הבד, לפחות מנגיעה בבד. לכן, קשה לי להבין את האכזבה של אלה שקנו את החולצה שכן הם מראש ראו את החולצה ועמדו על ההבדלים.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

משה, שום טענות לגבי החזרת החולצה.
פשוט הבנתי שאורי קצת התאכזב ממנה ולכן הצעתי לו לבדוק אם על פי התקנות החדשות הוא יכול להחזיר אותה.
עובדה שהנהלת המועדון בודקת כעת את הטענות שלנו לגבי האיכות וההבדלים בין המקור לבין מה שמוכרים.
לא יודע אם זאת רשלנות או ששוב פעם המועדון רואה אותנו כסוג של "עדר" שלא מבין כלום אבל העובדה היא שהוציאו למכירה לאוהדים חולצות שלא תואמות את המקור הרשמי ועשו צחוק מכל העניין הזה.

אגב לגבי המחיר, חולצת משחק מקורית של כל קבוצה אמורה לעלות הרבה יותר מ180 ש"ח - משהו בסביבות 250 ש"ח ואף יותר והעובדה שתמחרו אותה במחיר שהוא זול יחסית לחולצת משחק רשמית - גם כן יכול היה להוות סוג של אזהרה מפני האיכות והמקוריות שלה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

8red כתב:לא יודע אם זאת רשלנות או ששוב פעם המועדון רואה אותנו כסוג של "עדר" שלא מבין כלום אבל העובדה היא שהוציאו למכירה לאוהדים חולצות שלא תואמות את המקור הרשמי ועשו צחוק מכל העניין הזה.

אני אקרא לילד בשמו - עד שהיו במועדון שניים עם אוריינטציה של אוהד, כאלו שפעלו מתוך תחושת שליחות, דאגו לתת להם שפיץ. פה קבור הכלב להתנהלות הכללית שעניין החולצות הוא רק סימפטום מני רבים.
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 09 פברואר 2011, 16:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

חוזר ואומר: לצערי מבחינה ניהולית - חוץ ממשכורות בזמן - שום כלום. שיווק, מרצ'נדייז וחוויית האוהד הן מילים גסות בהפועל באר שבע בעידן אלונה.
נמשיך להיות נרקומנים, הרי אנחנו אפילו שרים על זה לא מעט ביציע...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אז אתם רוצים לעשות עוד פעם מחאה?
כאילו נכון שהניהול לא ברמה גבוהה יתר על המידה, ולהזכירכם שז'ינו עשה את כל הצד השיווקי בצורה מדהימה, אבל בפועל הרס את המועדון...

אם ההתלבטות היא בין הרס המועדון והצלחה שיווקית לבין אי הצלחה שיוויקית והצלחת המועדון הבחירה היא דיי ברורה..

אבל לדעתי צריכים לעשות משהו, לא משהו שיבריח את אלונה, אלא לדבר עם אלונה עצמה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה