זאהי אחמד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: זאהי אחמד

שליחה על ידי ReDo »

שיש כתב:
31 ינואר 2023, 13:01
מאחר ואין לנו מחלקת נוער שמייצרת משהו הלכו על קו של שחקנים צעירים מהלאומית ברכישה זולה והשאלה , אם מתוך 4-5 ייצא שחקן או שניים דיינו

יש סטויאנוב, אחמד, בלוריאן, הבלם החדש אולי ההוא מהשמועה מבני יהודה, חג'אני

עם חתואל זה הצליח אולי עוד יצליחו
זה חד משמעית עדיף. אם חטואל או סטויאנוב היו אצל ג'קי הוא היה דורש 3 מליון יורו.
במקרה של נפילה פה ההפסד הוא שולי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
31 ינואר 2023, 12:30
בילו היה מהכישרונות הבולטים לגילו.
על אחמד אף אחד לא שמע עד לאחרונה.
לא מכיר אותו וציינתי את זה. אני אישית הייתי מעדיף שחקן שסומן בגיל צעיר, שיחק ברמת ליגת על והראה כישרון (יחד עם בעיית ראש) ומשהו התפספס לו בדרך על פני עוד שחקן ליגה לאומית עם נתונים פיזיים שנראים די בינוניים וספק אם יתאים לליגה הראשונה.
ושוב, זה נטו כי הייתה הזדמנות וחיפשו להחתים פרוספקט. זה לא שאני בעד בילו באופן כללי.
אז מה היית כותב נניח על עומר אצילי שאת גיל הנוער סיים בקבוצת הנוער של ראשון לציון, ואחרי זה בבוגרים שותף רק 6 פעמים בעונה שהם ירדו ליגה ואחרי זה סיים איתם עונה בלאומית עם 6 שערים (לא משהו יוצא דופן) כשהוא גם בקושי נספר בנבחרות הנוער של ישראל?

בילו מרגיש לי כמו עוד אחד מפס הייצור של אשדוד, מאוהב בכדור, מאוהב בדריבל, אגואיסט. יש לו כישרון, אבל כמו כל מי שיוצא מאשדוד בשנים האחרונות הוא חתיכת פרויקט כדי לשנות את כל ההבנה שלו של איך משחקים כדורגל ואיך מקבלים החלטות נכונות ובעיקר לא אגואיסטיות. לא יודע אם אצלנו היה מקבל את הזמן והסבלנות והיחס האישי כדי לשנות אלמנטים במשחק שלו שהיו גורמים לכל טרנר לבוא אליו בטענות. ובלי שינוי אמיתי בגישה שלו, לא רואה אותו מצליח בטח בקבוצה עם שאיפות כמו שלנו.

את אחמד אני לא מכיר, אבל לא חושב שצריך בכלל לעשות את ההשוואה בין השניים, בטח כשלא באמת ראינו אותו. מילא אם היית רואה את אחמד, אז הייתי מבין שאתה אומר לי שההבדלים בכישרון הם כל כך גדולים שעדיף כבר לקחת את בילו כפרויקט (כמה פרויקטים כאלה כבר יש לנו היום? עם שחקנים שצריך לקחת כפרויקט אישי כדי שישמרו על יציבות ויתפוצצו או יתקדמו מקצועית? חטואל? שאפי? הבלם החדש שהגיע? סטויאנוב כשיחזור בקיץ?), אבל כשלא ראית אותו? על סמך מה אתה קובע שההבדלים הם כאלה גדולים?

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Sir Alex Ferguson כתב:
31 ינואר 2023, 13:15
אז מה היית כותב נניח על עומר אצילי שאת גיל הנוער סיים בקבוצת הנוער של ראשון לציון, ואחרי זה בבוגרים שותף רק 6 פעמים בעונה שהם ירדו ליגה ואחרי זה סיים איתם עונה בלאומית עם 6 שערים (לא משהו יוצא דופן) כשהוא גם בקושי נספר בנבחרות הנוער של ישראל?

בילו מרגיש לי כמו עוד אחד מפס הייצור של אשדוד, מאוהב בכדור, מאוהב בדריבל, אגואיסט. יש לו כישרון, אבל כמו כל מי שיוצא מאשדוד בשנים האחרונות הוא חתיכת פרויקט כדי לשנות את כל ההבנה שלו של איך משחקים כדורגל ואיך מקבלים החלטות נכונות ובעיקר לא אגואיסטיות. לא יודע אם אצלנו היה מקבל את הזמן והסבלנות והיחס האישי כדי לשנות אלמנטים במשחק שלו שהיו גורמים לכל טרנר לבוא אליו בטענות. ובלי שינוי אמיתי בגישה שלו, לא רואה אותו מצליח בטח בקבוצה עם שאיפות כמו שלנו.

את אחמד אני לא מכיר, אבל לא חושב שצריך בכלל לעשות את ההשוואה בין השניים, בטח כשלא באמת ראינו אותו. מילא אם היית רואה את אחמד, אז הייתי מבין שאתה אומר לי שההבדלים בכישרון הם כל כך גדולים שעדיף כבר לקחת את בילו כפרויקט (כמה פרויקטים כאלה כבר יש לנו היום? עם שחקנים שצריך לקחת כפרויקט אישי כדי שישמרו על יציבות ויתפוצצו או יתקדמו מקצועית? חטואל? שאפי? הבלם החדש שהגיע? סטויאנוב כשיחזור בקיץ?), אבל כשלא ראית אותו? על סמך מה אתה קובע שההבדלים הם כאלה גדולים?
חייב לציין שברוב המקרים אני ממש ממש לא מסכים איתך, הפעם אתה בול בפוני כמו שאומרים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:

כל מקרה לגופו.
בגדול אני לא חסיד של ניסויים מהסוג הזה.
אפשר לנסות אחד או שניים כאלה בעונה וזה לגמרי בסדר, אבל צריך להיזהר גם לא להתחיל להתפזר כי הפערים גדולים ומתוך 10 כאלה אתה מרוויח אולי שחקן אחד, שגם לו לוקח לפחות שנתיים שלוש להתבשל.

אתה מדבר על בילו כפרויקט ומתעלם מאחמד שהוא פרויקט בפני עצמו. כל שחקן כזה, להוציא חריגים שהם באמת נדירים, הוא פרויקט. אז אם כבר פרויקט, לפחות שחקן עם תקרה באמת גבוהה. את בילו רצינו בעבר, אגב. המחיר היה גבוה. בשונה מהיום.

לא מכיר יותר מדי את אחמד. הלוואי שבעתיד יוכיח שהוא שחקן. מהמעט שכן ראיתי, זה לא בכיוון של הרמה הנדרשת כרגע.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:

+1
עובדים אסטרטגית ומחתימים 4-5 צעירים כדי ש 1-2 ייתפסו.
חטואל כבר נתפס, סטויאנוב נראה שבדך, עבודה טובה ונכונה של המועדון וכמובן שאין טעם להשוות בלי לדעת מה אחמד שווה או לא, נתחיל לעקוב.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Totti כתב:
31 ינואר 2023, 10:00
יש המון דרוזים באבו סנאן.

באיזה חלק של העוגה הוא?
לפי התמונות של המשפחה הוא לא דרוזי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריאל2 כתב:
03 פברואר 2023, 09:03
לפי התמונות של המשפחה הוא לא דרוזי.

לא צריך תמונות... אין ''אחמד'' בעדה הדרוזית.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:
05 פברואר 2023, 01:41
לא צריך תמונות... אין ''אחמד'' בעדה הדרוזית.
ב-2016 היו 164 משפחות דרוזיות בשם אחמד.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריאל2 כתב:
05 פברואר 2023, 10:54
ב-2016 היו 164 משפחות דרוזיות בשם אחמד.

לא נתקלתי מעודי :o
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

כובש בדקה החמישית נגד ראשון

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

וגם כובש את השני מפנדל שהוא סחט. סך הכל 11 שערים בליגה.
סרטון ביצועים עדכני שלו-- https://www.youtube.com/watch?v=3oqjb-m ... tsBranding

יהיה מעניין אם בעונה הבאה נראה אותו ואת סטויאנוב משתלבים בקבוצה. חושב שזה משהו שצריך לקחת בחשבון בטח אם נגיע שוב לבתים

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

הפועלעולה כתב:
10 פברואר 2023, 21:10
וגם כובש את השני מפנדל שהוא סחט. סך הכל 11 שערים בליגה.
סרטון ביצועים עדכני שלו-- https://www.youtube.com/watch?v=3oqjb-m ... tsBranding

יהיה מעניין אם בעונה הבאה נראה אותו ואת סטויאנוב משתלבים בקבוצה. חושב שזה משהו שצריך לקחת בחשבון בטח אם נגיע שוב לבתים
חושב שזה תלוי בשפיץ שיהיה לנו.
במצב מסוים לדעתי יהיה נכון להשאיל אותו לקבוצה מליגת העל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בכל מצב צריך לתת לו להתאקלם ולשחק בליגת העל לפני שמגיע אלינו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כמות השחקנים שעלו מהליגה הלאומית עם ארגז של שערים ודשדשו בליגת העל שנים עצומה;

שחר הירש
רז שטיין
מזרחי מנתניה
קהינדה

על קצה המזלג... הפערים עצומים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
10 פברואר 2023, 23:33
בכל מצב צריך לתת לו להתאקלם ולשחק בליגת העל לפני שמגיע אלינו.
+1
הקפיצה מהלאומית לבאר שבע גדולה מדי וקשה מדי, לא זכור לי שחקן שעשה אותה מיידית והיה מועיל כבר בעונה הראשונה.

שלח תגובה