פינה אופטימית - הדרבי של תל אביב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: פינה אופטימית - הדרבי של תל אביב

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:הנבחרת זה לא מדד. אף שחקן לא מצליח שם.
הצלחה באירופה זה בהחלט מדד (ובגלל זה ברדה כזה גדול)
סליחה הצלחה בנבחרת אומרת דרשני, שחקנים שמצליחים בנבחרת מבחינתי הם שחקנים משמעותיים גם בקבוצות, ברדה הוא דוגמא לשחקן שהצליח בנבחרת וגם הצליח באירופה, בניון למרות שב4 השנים האחרונות הוא בעיקר נפצע גם דוגמא טובה לכך, אבי נמני גם כן, אייל ברקוביץ' וחיים רביבו.
מה אתה רואה בדיוק מערן זהבי בנבחרת?
איפה הווינריות שלו איפה האכויות שלו?
בתכל'ס לא ביבראס נאתכו (שלכאורה מצליח באירופה) ולא ערן זהבי מצליחים בנבחרת ומבחינתי זה ואמר דרשני, שחקנים טובים הם כן אבל לא גדולים ובטח שלא ראוים להזכר באותה נשימה עם ברקוביץ' ובניון וחיים רביבו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:סליחה הצלחה בנבחרת אומרת דרשני, שחקנים שמצליחים בנבחרת מבחינתי הם שחקנים משמעותיים גם בקבוצות, ברדה הוא דוגמא לשחקן שהצליח בנבחרת וגם הצליח באירופה, בניון למרות שב4 השנים האחרונות הוא בעיקר נפצע גם דוגמא טובה לכך, אבי נמני גם כן, אייל ברקוביץ' וחיים רביבו.
בתכל'ס לא ביבראס נאתכו (שלכאורה מצליח באירופה) ולא ערן זהבי מצליחים בנבחרת ומבחינתי זה ואמר דרשני, שחקנים טובים הם כן אבל לא גדולים ובטח שלא ראוים להזכר באותה נשימה עם ברקוביץ' ובניון וחיים רביבו...
הוא התכוון שכישלון בנבחרת הוא לא בהרכח מצביע על יכולת של השחקן. וזה לא שברקוביץ׳, בניון וחיים רביבו הצליחו בנבחרת, הנבחרת לדורותיה לא מגיעה לכלום זו פשוט הצלחה יחסית. הם הצליחו להתבלט מעט מעל השאר.
זה גם לא שברקוביץ׳ ורביבו היו שחקנים יותר טובים מזהבי היום בהשוואה פשוטה מהסיבה הפשוטה שאנחנו מתקדמים כל הזמן. הבעיה היא שעל כל צעד שאנחנו מתקדמים אירופה מתקדמת שניים

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

דר אדום בנשמה כתב:סליחה הצלחה בנבחרת אומרת דרשני, שחקנים שמצליחים בנבחרת מבחינתי הם שחקנים משמעותיים גם בקבוצות, ברדה הוא דוגמא לשחקן שהצליח בנבחרת וגם הצליח באירופה, בניון למרות שב4 השנים האחרונות הוא בעיקר נפצע גם דוגמא טובה לכך, אבי נמני גם כן, אייל ברקוביץ' וחיים רביבו.
אז מה זה אומר מבחינתך לגבי מסי?

אף פעם לא הבנתי למה הצלחה בנבחרת כלשהי מהווה מדד.
כמו הטענה שאם שחקן זכה במונדיאל הוא טוב יותר מאחד שלא.
במשחקי נבחרות המזל משחק תפקיד הרבה יותר משמעותי מאשר בקבוצות שם השחקנים נראים שבוע אחרי שבוע לאורך שנים. זה המדד שבאמת קובע.

שי, מה נמני עשה באירופה?
אני לא בקיא בהיסטוריה שלו, אך זכור לי שבאותה עונה שהוא עבר לאתלטיקו הוא חזר למכבי אחרי זמן קצר, וגם באנגליה בסוף לא חתם (אם אני לא טועה).
הוא לא ייזכר כסמל כמוהו, אך כן כשחקן מעולה ששלט בליגה, זלל תארים והביא הצלחה במסגרות האירופאיות.

אם כבר מדברים על היסטוריה, מי השחקן שזכה בהכי הרבה אליפויות בליגת העל (וכמובן בכמה)?

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

נראה לי יעקב הלל

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

למה מה עשה ברקוביץ' בנבחרת?? מה עשה נימני בנבחרת???

משחק או שניים טובים... כל שאר המשחקים חרא.

שחקן ענק! לדעתי גם צנוע. כן כן צנוע. לא כמו ברקוביץ' השחצן המסריח הזה. בחיים זהבי לא דיבר על עצמו כשחקן גדול. עם הרבה עבודה קשה הגיע לטוב בישראל. מרמה"ש ועד לדאבל בהפועל ואליפות במכבי. ואולי עוד אחד כנראה.

חלאס כבר תלמדו לפרגן לשחקן. אז מה אם הוא לא בב"ש.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

זהבי צנוע??
ווינר? ועוד איך...
שחקן טוב? אפילו מצויין...
אבל צנוע??
הכי רחוק מן האמת.
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

צנוע מאוד. להבדיל משחקני עבר אחרים.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

השחקני עבר נהיו פטפטנים ושחצנים ולא צנועים בעיקר אחרי פרישתם עת התחילו לעבוד בתשקורת... עד אז הם בעיקר מילמלו קלישאות בראיונות... בטח לא אמרו משפט כמו ״כל עוד אני פה לא נפסיד שום דרבי״...
בקיצור אחי אפשר להחמיא לזהבי מפה עד לונדון(ויש על מה) אבל צניעות זה לא אחד הדברים שיש לו
נערך לאחרונה על ידי OMERREMO ב 20 מרץ 2014, 10:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

OMERREMO כתב:זהבי צנוע??
ווינר? ועוד איך...
שחקן טוב? אפילו מצויין...
אבל צנוע??
הכי רחוק מן האמת.
אני מניח שהמילה שאתה מחפש היא שחצן. כי יחסית לאנשים אחרים זהבי מאוד צנוע.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אדום בלב בנשמהההה כתב: אני מניח שהמילה שאתה מחפש היא שחצן. כי יחסית לאנשים אחרים זהבי מאוד צנוע.
שחצן זה ההיפך הגמור מצנוע

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

OMERREMO כתב: שחצן זה ההיפך הגמור מצנוע
נכון, אבל לא במקרה של זהבי, שאפשר להגיד עליו שהוא גם שחצן אבל בכל זאת צנוע יחסית למעמדו.

לא כל שחקן חוגג ככה מול קבוצתו לשעבר בדרבי ומתגרה בהם - זו שחצנות טהורה.
מצד שני, מלבד הפעולות האלה במגרש, לא שמעת אותו יוצא בתקשורת ואומר כמה הוא טוב וכמה מגיע לו אירופה וכמה הוא "הקוסם" כמו למשל מישהו אחר שמגדיר עצמו ככה ..

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

כשיקללו אותך ואת המשפחה שלך מעניין איך תגיב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ממש צנוע מה אני אגיד לכם, הוא גם לא ממש מנהיג שחקן מתנשא שחצן שמצליח בליגת העל וזהו...
אפילו בניון כמה שאני לא סובל אותו בגלל זה שהוא לא רוצה לחזור לעונת פרישה הרבה יותר צנוע ורציני מאדון ערן זהבי.
השחקן הזה גדל בהפועל תל אביב ופתאום הפך לשחקן שמזוהה עם מכבי, מבחינתי הוא ההוכחה לכך שעידן הסמלים נגמר וברגע שאין שחקן שהוא מנהיג ככה גם הנבחרת לעולם לא תצליח.
שחקנים מהניגים זה מבחינתי שחקנים כמו ברדה ובוזגלו, בוזגלו לא מזוהה עם קבוצה ככה שבעייתי לומר שהוא מנהיג של קבוצה כלשהי אבל הוא מנהיג, זהבי הוא שחקן טוב וזהו.
מה עשו ממנו מינימום פלה ישראלי..
אז נכון שהוא ווינר ענק אבל הוא מעולם לא הרשים אותי גם לא בהפועל תל אביב ובמכבי הוא בסדר...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

שחקן ענק. בלי זהבי הפור הוא 7 לנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דר אדום בנשמה כתב:ממש צנוע מה אני אגיד לכם, הוא גם לא ממש מנהיג שחקן מתנשא שחצן שמצליח בליגת העל וזהו...
אפילו בניון כמה שאני לא סובל אותו בגלל זה שהוא לא רוצה לחזור לעונת פרישה הרבה יותר צנוע ורציני מאדון ערן זהבי.
השחקן הזה גדל בהפועל תל אביב ופתאום הפך לשחקן שמזוהה עם מכבי, מבחינתי הוא ההוכחה לכך שעידן הסמלים נגמר וברגע שאין שחקן שהוא מנהיג ככה גם הנבחרת לעולם לא תצליח.
שחקנים מהניגים זה מבחינתי שחקנים כמו ברדה ובוזגלו, בוזגלו לא מזוהה עם קבוצה ככה שבעייתי לומר שהוא מנהיג של קבוצה כלשהי אבל הוא מנהיג, זהבי הוא שחקן טוב וזהו.
מה עשו ממנו מינימום פלה ישראלי..
אז נכון שהוא ווינר ענק אבל הוא מעולם לא הרשים אותי גם לא בהפועל תל אביב ובמכבי הוא בסדר...
כמה שטויות בתגובה אחת. מה קרה לך בזמן האחרון?
אין קשר בין יכולת אישית של שחקן ליכולת שהוא מציג בנבחרת, בדיוק כמו שאין קשר בין ההזדהות שלו לקבוצה מסוימת לבין יכולות המנהיגות שלו.
גם מסי לא בדיוק עונה על ההגדרה של מנהיג. זה לא מונע ממנו להיות השחקן הכי גדול בעולם.

שלח תגובה