תומר סויסה ביקש לעזוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: תומר סויסה ביקש לעזוב

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:גם אלעד גבאי רוצה לעזוב את מכבי חיפה, מישהו חושב שישחררו אותו?
זה תמיד קורה שיש מאבק על ההרכב (במיוחד אצל שחקנים ישראלים), לא צריך לשחרר כל מי שרוצה. גם ככה הספסל לא משהו וראינו את זה בשבועיים האחרונים.
אלעד גבאי לא ביקש לעזוב את מכבי חיפה, יחי ההבדל הקטן.
תומר סוויסה כמו שכתבנו פה כבר לא פעם הוא שחקן מפונק עם גינונים של כוכב כדורגל. הגנה הוא לא עושה, תנועה גם לא, ולהילחם בכבוד
על מקומו בהרכב גם לא מתאים לו. אז אתם יודעים מה? לא צריך. שייצא לעונת השאלה, יוכיח את עצמו, ויחזור טוב יותר.
כמובן שהייתי שמח אם היה נשאר ונלחם על מקומו בהרכב כי מדובר בשחקן עם פוטנציאל מצוין, אבל מבחינתי כל עוד לא הוכח אחרת, סוויסה
הוא שחקן של קבוצות קטנות שמצטיין בעיקר במצבים נייחים. בתור מחליף הוא היה רחוק מלהוכיח את עצמו בעונה שעברה ונראה שהוא מתקשה
להסתגל לעובדה שהוא לא שחקן הרכב קבוע. הייתי מעדיף את דובב כמחליף במקומו כי מהעמדה הזו לדעתי הוא יביא הרבה יותר תועלת.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם ניקולאה לא חותם חייבים להשאיר את סוויסה לדעתי האישית...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

nitsande כתב:לא מחזיק ממנו ואף פעם לא החזקתי. בעיניי שחקן עצלן ואנוכי שתמיד חושב איך לקדם את עצמו גם על חשבון הקבוצה.
כשמוסיפים לזה את העובדה שמשחק וחצי הוא לא שותף וכבר הוא בוכה ורוצה לעזוב, מתקבלת מסקנה אחת; הביתה!!!
ומשה עם כל הכבוד אני מעדיף שמהספסל יעלו שחקנים שרעבים להוכיח את עצמם ולשחק בכל הזדמנות שיקבלו - ע"ע פלצ'וק ואבולאבן.
פלצ'וק להבדיל ממנו כשנדחק לקצה הספסל מיהר להצהיר שהוא לא ילך לשום מקום אלא ישאר להילחם על המקום שלו.
ככה צריך ואלה השחקנים שראוי שנילחם עליהם.
תומר סוויסה שלום ותודה, הביתה!!
1. כבר בקיץ סיפרתי על הקשיים החברתיים של סוויסה.

2. יכול גם להיות שתומר מרגיש שאלישע לא סופר אותו.
שבוע אחרי שסוויסה עלה כמחליף וכבש שער, ועוד לפני שהחלוץ הרומני חתם, סוויסה לא קיבל דקות מול הפועל ת"א, וזאת למרות שביצענו שלושה חילופים.

3. אם אלישע היה באמת מחזיק מסוויסה, הוא היה מדבר איתו, מסביר לו את המצב, נלחם שישאר. במקום זאת אלישע החליט לוותר עליו בלי באמת להשקיע מאמץ בהישארותו.

4. תומר סוויסה מוכשר יותר מדובב גבאי. זאת לפחות הדעה שלי. אני הייתי עושה מאמצים להכניס את סוויסה לעניינים, כי איתו אנחנו יכולים להיות קבוצה שהורגת משחקים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: 1. כבר בקיץ סיפרתי על הקשיים החברתיים של סוויסה.

2. יכול גם להיות שתומר מרגיש שאלישע לא סופר אותו.
שבוע אחרי שסוויסה עלה כמחליף וכבש שער, ועוד לפני שהחלוץ הרומני חתם, סוויסה לא קיבל דקות מול הפועל ת"א, וזאת למרות שביצענו שלושה חילופים.

3. אם אלישע היה באמת מחזיק מסוויסה, הוא היה מדבר איתו, מסביר לו את המצב, נלחם שישאר. במקום זאת אלישע החליט לוותר עליו בלי באמת להשקיע מאמץ בהישארותו.

4. תומר סוויסה מוכשר יותר מדובב גבאי. זאת לפחות הדעה שלי. אני הייתי עושה מאמצים להכניס את סוויסה לעניינים, כי איתו אנחנו יכולים להיות קבוצה שהורגת משחקים.
אצלך תמיד האשמה היא איכשהו על המאמן או ההנהלה. מה עם השחקן? מה עם הקשיים החברתיים שלו? מה עם העצלות הכרונית שלו?
מה עם העובדה שהוא מרגיש כוכב שחייב להשלים בכל משחק 90 דקות? מה לגבי העובדה שאם נבחן בצורה אובייקטיבית אז סוויסה פחות
מתאים לסגנון הלוחץ והדינמי שאלישע מנסה להנחיל העונה? כמובן שלא תגיד על זה כלום. אלישע אשם. בסדר.
רשמת שסוויסה לא קיבל הזדמנות מול הפועל ת"א, אז בוא נשים דברים על דיוקם. סוויסה ביקש להשתחרר עוד לפני המשחק המדובר, זה
היה ברור ברגע שפלצ'וק עלה לשחק לפניו. ועל סמך מה אתה חושב שכל כך הגיעה לו ההזדמנות? נגד בית"ר הוא היה חלש ואגואיסט
ואם לא ההשמטה העלובה של הרוש (כרגיל בעיטה חופשית) לא היה גם מבקיע שער.
להזכירך, אותו סוויסה עזב את קרית שמונה בדיוק מהסיבות שהוא עוזב את הפועל באר שבע. בזמנו הבעיה הייתה עם אהובך המהולל רן בן
שמעון. גם הוא לא בסדר? או שרק אלישע אשם?

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

ForeverRed כתב:
אצלך תמיד האשמה היא איכשהו על המאמן או ההנהלה. מה עם השחקן? מה עם הקשיים החברתיים שלו? מה עם העצלות הכרונית שלו?
מה עם העובדה שהוא מרגיש כוכב שחייב להשלים בכל משחק 90 דקות? מה לגבי העובדה שאם נבחן בצורה אובייקטיבית אז סוויסה פחות
מתאים לסגנון הלוחץ והדינמי שאלישע מנסה להנחיל העונה? כמובן שלא תגיד על זה כלום. אלישע אשם. בסדר.
רשמת שסוויסה לא קיבל הזדמנות מול הפועל ת"א, אז בוא נשים דברים על דיוקם. סוויסה ביקש להשתחרר עוד לפני המשחק המדובר, זה
היה ברור ברגע שפלצ'וק עלה לשחק לפניו. ועל סמך מה אתה חושב שכל כך הגיעה לו ההזדמנות? נגד בית"ר הוא היה חלש ואגואיסט
להזכירך, אותו סוויסה עזב את קרית שמונה בדיוק מהסיבות שהוא עוזב את הפועל באר שבע. בזמנו הבעיה הייתה עם אהובך המהולל רן בן
אני ואתה מעריכים את תומר סוויסה באותה מידה ואני מסכים איתך בכל דבר ברמה המקצועית אבל תסכים איתי שזו לא שיטה להביא שחקן להפוך אותו ל״מלך״ של המועדון, לשלם עליו סכומים אדירים׳ לא להוציא אותו מההרכב במשך עונה שלמה (גם כשהיה גרוע) וואחר כך להתייחס אליו כאל אחרון הפישרים ,לגנוז את כל הקרדיט מהעונה שעברה ולגרום לו ״להבין ״ ע״י כתבים באינטרנט וישיבה על הספסל בכל משחקי ההכנה, שהוא לא בתוכניות ומעתה והלאה הוא על תקן נער מגבות . אותו דבר עם פלצ׳וק ומרקוביץ׳ רק ההבדל בינהם ש 50% מתומר סוויסה שווים לדירה חדשה ברמות. אני לא מעריך את תומר סוויסה אבל אני חושב שהתנהלות של אלישע גובלת בחלם ועקשנות, שכן, אם מישהו לא בא לו בטוב אז הוא שורף אותו וההיסטוריה של אלישע לוי מלאה בכאלו. חג שמח ושנה טובה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
הראיה שלך היא צרה מאוד.
בשנה שעברה סוויסה היה שחקן המפתח שלנו, זה שדחה ניתוח לסוף השנה כי היינו חייבים אותו (את זה שכחת, נו טוב, למה ששחקן שמשחק כמעט עונה שלמה פצוע יקבל קרדיט, הכי קל להגיד שהוא עצלן ולשכוח את סוויסה של לפני הפציעה). פתאום השנה לא סופרים אותו בכלל? פתאום כשהוא מבקש לעזוב אלישע לא מנסה בכלל להשאיר אותו?
זה לא נראה לך שינוי גישה קיצוני מידי?
אותו הדבר קרה גם עם פלצ'וק ומרקוביץ', עוד שני שחקנים שכשהגיעו אלישע דיבר עליהם כבסיס של הקבוצה ופתאום לא נספרים בכלל.

סוויסה, עד לפציעה בשנה שעברה, היה השחקן המרכזי שלנו. יותר מזה, בלי פתיחת העונה שלו אנחנו עכשיו במאבקים עם מכבי הרצליה והפועל עפולה בליגה הלאומית.
אני לא חושב שצריך לוותר עליו, בטח כששאר שחקני ההתקפה שלנו (גבאי, פלצ'וק, אבו לאבן) עדין לא הוכיחו את עצמם לאורך זמן.

כדי לרוץ בצמרת אנחנו צריכים ספסל ארוך וחזק. מזכיר לכולם בשנה שעברה את מכת הפציעות שבגללה עלינו עם עידו אקסברד כחלוץ המרכזי שלנו.
לכן, אני מצפה מאלישע שידע לשמור על שחקנים כמו מרקוביץ' (איך הוא אפילו לא בספסל?), סוויסה ופלצ'וק בסגל, שידע לשמור את שחקני הספסל רעבים ושמחים, כדי שנוכל להשתמש בהם במשחקים שההרכב הראשון לא יציג יכולת טובה ובמקרים של היעדרויות במהלך השנה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
"הסגנון הלוחץ והדינמי שאלישע מנסה להנחיל"... אוי אתה מצחיק, איזה סגנון ושיטה יש לקבוצה השנה? יש אולי כמה הצדקות הגיוניות לשחרור של סוויסה, אבל אל תלאה אותנו בנימוקים של סגנון משחק כי חוץ מלסדר את השחקנים במערך 4-4-2 שבלוני אלישע לא הנחיל שום סגנון טקטי לקבוצה.

"נגד בית"ר היה חלש ואגואיסט"... נו באמת. הוא שיחק ארבע דקות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: הראיה שלך היא צרה מאוד.
בשנה שעברה סוויסה היה שחקן המפתח שלנו, זה שדחה ניתוח לסוף השנה כי היינו חייבים אותו (את זה שכחת, נו טוב, למה ששחקן שמשחק כמעט עונה שלמה פצוע יקבל קרדיט, הכי קל להגיד שהוא עצלן ולשכוח את סוויסה של לפני הפציעה). פתאום השנה לא סופרים אותו בכלל? פתאום כשהוא מבקש לעזוב אלישע לא מנסה בכלל להשאיר אותו?
זה לא נראה לך שינוי גישה קיצוני מידי?
אותו הדבר קרה גם עם פלצ'וק ומרקוביץ', עוד שני שחקנים שכשהגיעו אלישע דיבר עליהם כבסיס של הקבוצה ופתאום לא נספרים בכלל.

סוויסה, עד לפציעה בשנה שעברה, היה השחקן המרכזי שלנו. יותר מזה, בלי פתיחת העונה שלו אנחנו עכשיו במאבקים עם מכבי הרצליה והפועל עפולה בליגה הלאומית.
אני לא חושב שצריך לוותר עליו, בטח כששאר שחקני ההתקפה שלנו (גבאי, פלצ'וק, אבו לאבן) עדין לא הוכיחו את עצמם לאורך זמן.

כדי לרוץ בצמרת אנחנו צריכים ספסל ארוך וחזק. מזכיר לכולם בשנה שעברה את מכת הפציעות שבגללה עלינו עם עידו אקסברד כחלוץ המרכזי שלנו.
לכן, אני מצפה מאלישע שידע לשמור על שחקנים כמו מרקוביץ' (איך הוא אפילו לא בספסל?), סוויסה ופלצ'וק בסגל, שידע לשמור את שחקני הספסל רעבים ושמחים, כדי שנוכל להשתמש בהם במשחקים שההרכב הראשון לא יציג יכולת טובה ובמקרים של היעדרויות במהלך השנה.
יש לי בעיה מאוד גדולה עם הגישה של אלישע, שממליך שחקנים ואז ברגע מפנה להם עורף. הכסף לא יוצא מהכיס שלו, אז כנראה שלא
באמת אכפת לו. אחרי שהבהרנו את הנקודה הזאת בוא נתקדם.
תומר סוויסה של העונה שעברה, גם לפני הפציעה היה רחוק מלהרשים אותי. גם כשהיה בריא היה עצלן מידיי, חסר ניידות, חסר דינמיות.
לא פעם שמעתי חלק גדול מהקהל ביציע זורק הערות בגנות צורת המשחק שלו, וזאת למרות השערים החשובים שכבש (מצבים נייחים אהההמ אההמ). לבוא עכשיו לספר סיפורים שתומר סוויסה הוא חלוץ ענק שאלישע הפנה לו עורף זה רחוק מהמציאות, תפסיק לנסות
להבעיר שריפות. שחקנים כמו גבאי, דודזאדה ואפילו אילוז היו לא פחות מרכזיים ממנו בעונה שעברה, בטח שברגעים המכריעים. הפציעה
שסחב בעונה שעברה לא מהווה תירוץ להחמצות האיומות שלו לאחר הסיבוב הראשון, לא צריך להיות בריא כדי לדחוק משני מטר כדור לתוך
השער. להזכירך, גם בעונה שעברה סוויסה התחיל בספסל במשחקי ההכנה ולאט לאט נכנס לעניינים, גם אז בעקבות פציעה. אם הוא
מחזיק מעצמו שחקן כל כך גדול הייתי מצפה ממנו שילחם על מקומו ויוכיח שמגיע לו לפתוח בהרכב ולא להישבר בכל פעם שדברים קצת פחות
מסתדרים. בעונה שעברה אלישע היה חייב את סוויסה כי החלופה הייתה עידו אקסברד. העונה המצב שונה בתכלית, יש שחקנים טובים
יותר ולכן אלישע לא צריך להתחנן לשחקן שמיועד לספסל להישאר בקבוצה.
הגבול בין סגל רחב ואיכותי לבין סגל עמוס וממורמר הוא דק מאוד. יש שחקנים שפשוט לא מתאימים למאבקים על חולצת ההרכב, תומר
סוויסה הוא כנראה אחד מהם. עם אלישע או בלעדיו, התפוקה שנקבל משחק ממורמר על הספסל תהיה אפסית, ובנוסף הוא יפגע במרקם
החברתי. לא צריך להיות גאון כדי להבין שאם יגיע חלוץ נוסף דובב וסוויסה יישבו על הספסל. בעוד שדובב מקבל את זה כמו גבר, סוויסה
בוחר לשבור את הכלים. מבחינתי הוא יכול ללכת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

bs war כתב:
"הסגנון הלוחץ והדינמי שאלישע מנסה להנחיל"... אוי אתה מצחיק, איזה סגנון ושיטה יש לקבוצה השנה? יש אולי כמה הצדקות הגיוניות לשחרור של סוויסה, אבל אל תלאה אותנו בנימוקים של סגנון משחק כי חוץ מלסדר את השחקנים במערך 4-4-2 שבלוני אלישע לא הנחיל שום סגנון טקטי לקבוצה.

"נגד בית"ר היה חלש ואגואיסט"... נו באמת. הוא שיחק ארבע דקות.
במחצית הראשונה נגד בית"ר ובמשחק נגד הפועל תל אביב הקבוצה שיחקה מהר ודינמי, לחצה ועבדה על המגרש. מכאן צמד
המילים "מנסה להנחיל".
וכן, נגד בית"ר בפעולות הבודדות שלו, סוויסה לא הוכיח דבר מלבד אנוכיות, גם אם היה מדובר רק בכמה דקות. הסיבה שרשמתי את
זה היא שמשה ניסה להציג אותו כ"שחקן שהבקיע שער נגד בית"ר ולא קיבל הזדמנות במשחק הבא", בעוד שהמציאות מורכבת בהרבה.
ושוב אני אומר, תומר סוויסה הוא שחקן טוב עם יכולות ופוטנציאל, פשוט במצב העניינים הנוכחי כנראה לא מתאים לקבוצה. לבוא ולהאשים
את כל העולם ואת הצוות המקצועי מבלי להתייחס לאשמה של השחקן עצמו במצבו, זה זלזול באינטליגנציה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אם את זלאטן העיפו מברצלונה בגלל בעיות חברתיות אז מי זה סוויסה?
שילך לעונת השאלה, יבריא, יבקיע ויחזור אלינו חזק וטוב יותר
חדר הלבשה שמח חשוב יותר מכל כישרון!!
למה את גיא לוי לפטר זה בסדר למרות שהוא מקצוען ואת סוויסה לא? למה ערן לוי כן וסוויסה לא?
קצת פרופורציות!! מחפשים חיזוק כרגע וסוויסה לא מתאים להאבק על ההרכב בגלל האגו דובב גבאי ופלצוק כן בגלל זה הם עדיפים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

נמאס כבר לשמוע את כל המחמאות שמחלקים פה לתומר סוויסה החלש.
מה עשיתם מסוויסה מלך??? שחקן חלש שעומד על המגרש ורוצה שכולם יעבדו בשבילו.
שחקן שעטנה שעברה ואפילו בחצי ה"מצוין" שלו כבש רק במצבים נייחים ועדיין לא עבד על המגרש.
שחקן שכל העונה חזר וניגן על הפציעה שיש לו כדי שיעשו לו הנחות ביכולת ויתנו לו שבחים על המאמץ.
סוויסה שחקן חלש מאוד, שחקן עצלן שלא עובד על המגרש. אני מעדיף שחקנים ששורפים את הדשא גם אם יש להם פחות כישרון.
טל בן חיים הבלם נטול הכישרון הצליח באירופה כי הוא לא מפסיק לעבוד קשה, לעומתו יש מאה דוגמאות (עובד, בירוק ודומיהם) לשחקנים מוכשרים אבל עצלנים.
תומר סוויסה שנה טובה שלום ותודה!!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

סוויסה חייב מאמן כריזמטי מעליו, מישהו שיוכל לעזור לו לממש את הפוטנציאל.
ולצערנו יש לנו את המאמן הכי גרוע לדברים האלה. תראו את נאסר, בדיוק אותו בעיה! מאמנים אחרים ממזמן היו עושים משני השחקנים האלה מטעמים.

ד"א מישהו פה הזכיר את ה"שיטה" שאלישע הנחיל. צאו מהסרט! הוא לא מנחיל ולא ינחיל! המאמן הזה פשוט נכה טקטית, והשחקנים שלו נגמרים בדקה 60.
כל לחץ שעושים, מתפרק תוך שנייה כי אין עמידה טקטית!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

zivmay כתב:סוויסה חייב מאמן כריזמטי מעליו, מישהו שיוכל לעזור לו לממש את הפוטנציאל.
ולצערנו יש לנו את המאמן הכי גרוע לדברים האלה. תראו את נאסר, בדיוק אותו בעיה! מאמנים אחרים ממזמן היו עושים משני השחקנים האלה מטעמים.

ד"א מישהו פה הזכיר את ה"שיטה" שאלישע הנחיל. צאו מהסרט! הוא לא מנחיל ולא ינחיל! המאמן הזה פשוט נכה טקטית, והשחקנים שלו נגמרים בדקה 60.
כשיהיה לך עשירית מהתארים והרזומה של אלישע רק אז אולי תוכל לקרוא לו ״נכה טקטית״
אתה בדיחה מהלכת. עיוור שחושב שהוא רואה הכל גאון הדור ועוד כמה תארים מחמיאים... כל תנועה שיש במגרש וכל פס של אראל קדימה ישר לבוזגלו זה לא מקרי והכל לפי תוכנית משחק מחושבת ומדוקדקת. לך תלמד כדורגל!
חג שמח..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

תומר סוויסה שחקן טוב, אבל אם הוא לא יכול להאבק על מקומו בכבוד אז שיילך לחפש קבוצה אחרת...
הוא מרגיש את עצמו כוכב וזאת הבעיה, הוא צריך להבין שהוא חלק מסגל ואם הוא יהיה טוב הוא יפתח ואם לא אז הוא לא יפתח...
ד"א לדעתי חסר בכלל לקבוצה קשר ורצוי להשאיר את סוויסה ולהביא קשר...
אבל גם אם יביאו חלוץ זר וישאילו את סוויסה זה לא יהיה כזה נורא, ושיביאו קשר בינואר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

zivmay כתב:סוויסה חייב מאמן כריזמטי מעליו, מישהו שיוכל לעזור לו לממש את הפוטנציאל.

לסוויסה היה בקרית שמונה את רן בן שמעון שרבים הכתירו כמאמן הבא של ישראל, לא ראיתי שזה ממש קידם אותו, ההפך הוא הנכון.
מתחיל לעצבן אותי הזלזול המוחלט של הגולשים פה באלישע. אפשר להתווכח על איכויותיו המקצועיות ולתהות אם הוא שייך לצמרת המאמנים
בישראל או לא, אבל לקרוא לו נכה טקטית ולהפוך אותו לחסר ידע בכדורגל זה פשוט חוצפה. תנו קצת כבוד.

שלח תגובה