מכבי תל אביב- הפועל באר שבע, שני, 20:30, בלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: מכבי תל אביב- הפועל באר שבע, שני, 20:30, בלומפילד

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
22 פברואר 2023, 16:55
מתי ראית את שאפי מכניס כדור בין שניים לכיוון הרחבה? מתי הרים קרוס מהאגף?
מיכה היחיד שמנסה להכניס כדורים באופן תדיר. גם במקרה שלו זה לא על הדשא אלא בעיקר בצ'יפים רכים.

חלוץ שהוא פינישר ולא יוצר לא יכול להצליח בתנאים כאלה.
התנועות של כולם צריכות להתחיל לפני הכנסת כדור, בגלל זה אני טוען שזה לא שחקן ספציפי אלא מערכתי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
22 פברואר 2023, 14:48
לא יודע מה הטענות לשאפי, עשה פה תנועה מצוינת.
יש עליו 2 שחקני הגנה, והוא בא לקרוב עם רגל חזקה שיש נתיב מסירה ישר ופנוי, וזווית לבעיטה לשער בנגיעה. תנועה נכונה ומעולה.
אין לי מושג איפה אתה רואה פה תנועה לתוך שחקן ההגנה, דווקא התנועה שאתה מתאר במלל שלך היא תנועה לתוך ההגנה עם 0 סיכוי למסירה.

אנסה לא מסר כי יש לו ראיית משחק בגובה הדשא. הייתי מתפלא אם היה מוסר.
1. התנועה הנכונה היא כמובן לא לכיוון אנסה ואז אתה מצמצם את השטח שיש לך ומקל על סבוריט להגן, אלא לכיוון הרחבה ואז אתה עם הפנים והמהירות בשטח הרבה יותר גדול ויותר קל לך להתפנות פלוס הרבה יותר קל לאנסה למסור לך את הכדור כי אתה עושה תנועה לאזור התנועה והמבט שלו.

2. דיברתי על אנסה כמובן שפשוט נכנס עם הכדור בתוך שחקן ההגנה במקום למסור.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 פברואר 2023, 13:13
שוב אני כותב, חלוץ זה מקצוע. חלוץ טוב יודע לעשות תנועה נכונה וזה עוזר לשחקנים סביבו למצוא אותו.
לפתוח בבלומפילד עם אנסה - שאפי - פאון זה לפתוח בלי חלוץ אמיתי כי מדובר בשלושה שחקנים שמרגישים הכי נוח באגף וזה אומר הכל על האמון של ברדה בחמד/שכטר וגם על היכולת שלהם השנה.
קחו את ההתקפה בתחילת המשחק, אנסה לבד באגף, שחקן אחד יוצא אליו, כלומר סבוריט צריך להתמודד עם שחקן שבא עם הפנים לשער. חלוץ אמיתי עושה תנועה לעומק כדי לפתוח אופציה לאנסה למסירת רוחב פשוטה למרכז הרחבה -

תמונה

שאפי לעומת זאת לא חלוץ אמיתי, ולכן הוא רץ לכיוון אנסה במטרה לקבל כדור קצר מאנסה ולבעוט ברגל החזקה שלו -

תמונה

עכשיו אפשר להסתכל על המהלך למעלה, ולהגיד שהאשמה בזה ששרפנו התקפה היא על אנסה שבמקום למסור לשאפי שמגיע עם הפנים לשער ולכן יש לו יתרון על סבוריט שגם מגיע בלי תנופה גם נמצא עם הגב לשער וגם צריך להתאים את עצמו לתנועה של שאפי החליט לרוץ לתוך שחקן ההגנה ולאבד את הכדור, וזה נכון שאנסה טיפש מאוד מבחינת הבנת כדורגל ושאחרי ששאפי כבר חתך אליו הוא היה חייב למסור לו, אבל אני אטען שאם היה לנו חלוץ איכותי ואמיתי, הוא היה זה שפותח ליד אנסה בבלומפילד, ובמצב למעלה היינו רואים אותו עושה תנועה כמו חלוץ אמיתי לתוך הרחבה ואז אפילו מישהו מוגבל כמו אנסה היה צריך בסך הכל לתת פס פשוט למרכז הרחבה והחלוץ מסיים מתוך הרחבה.

מהלך אחד שמלמד שגם אם יש ביקורת על המייצרים אצלנו, כמו אנסה בהתקפה למעלה, חלוץ איכותי הרבה פעמים יכול להפוך דברים לפשוטים יותר גם עבורם...
מצטער אבל הטענה שחלוץ טוב יגרום לאנסה להרים את הראש לא מחזיקה מים
אנסה מטומטם וכמו שלא מסר לשאפי שבא אליו גם לא היה מוסר לחלוץ שהיה פותח לצד השני

ואגב התנןעה של שאפי חכמה כי הוא הולך מאחרי השחקן שלא יכול להגן מולו, אם היה ממשיך לרוץ ימינה אז השחקן שבעקבותיו היה סוגר עליו

סמל אישי של משתמש
elia

שליחה על ידי elia »

אני חולם או שאתה בא בטענות לשאפי שהוא לא חלוץ? זה כמו לבוא אליו בטענות שהוא לא שוער.
להגיד על מועדון שהביא בינואר את החלוץ החמישי שלו והיום מחזיק בסגל ארבעה כאלה, שאין לו חלוץ זה פשוט לא להסתכל על המציאות.

בחיפה יש שניים וחצי חלוצים.
במכבי יש שניים פלוס שחקן נוער.

אם אתה בא בטענות לרמה של הארבעה זה ויכוח אחר, וגם אז, לא באמת ציפית שבינואר יזרקו ארבעה חלוצים ויביאו ארבעה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 פברואר 2023, 17:52
1. התנועה הנכונה היא כמובן לא לכיוון אנסה ואז אתה מצמצם את השטח שיש לך ומקל על סבוריט להגן, אלא לכיוון הרחבה ואז אתה עם הפנים והמהירות בשטח הרבה יותר גדול ויותר קל לך להתפנות פלוס הרבה יותר קל לאנסה למסור לך את הכדור כי אתה עושה תנועה לאזור התנועה והמבט שלו.

2. דיברתי על אנסה כמובן שפשוט נכנס עם הכדור בתוך שחקן ההגנה במקום למסור.
אם הוא נע לרחבה יש 3 שחקנים בינו לבין הכדור, כששניים מהם מלפניו. מה הסיכוי להגיע לזה?
קלוש.

שאפי זז מאוד נכון, יצר נתיב פנוי ונקי למסירה לרגל החזקה.
זה נגמר בלי מסירה כי אנסה שחקן שלא מסוגל להרים את הראש, עושה את זה לעיתים מאוד מאוד רחוקות.
זה הכל. לתנועה של שאפי\חלוץ אחר שהיה שם אין שום קשר לזה.

גם בגול שלו מול הפועל חיפה, הוא העדיף בעיטה קשה מאשר מסירה לספורי שהיה פנוי. זה נכנס אז אף אחד לא מדבר על ההחלטה הלא משהו שהוא לקח שם.
אבל שוב, כשהוא מוביל כדור, אני לא מצפה ליותר מדי, אני יודע מי זה אנסה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

elia כתב:
23 פברואר 2023, 03:59
אני חולם או שאתה בא בטענות לשאפי שהוא לא חלוץ? זה כמו לבוא אליו בטענות שהוא לא שוער.
להגיד על מועדון שהביא בינואר את החלוץ החמישי שלו והיום מחזיק בסגל ארבעה כאלה, שאין לו חלוץ זה פשוט לא להסתכל על המציאות.

בחיפה יש שניים וחצי חלוצים.
במכבי יש שניים פלוס שחקן נוער.

אם אתה בא בטענות לרמה של הארבעה זה ויכוח אחר, וגם אז, לא באמת ציפית שבינואר יזרקו ארבעה חלוצים ויביאו ארבעה.
לא בא בטענות לשאפי, אלא מסביר שברגע שהפולני פצוע (לא מפתיע, בגלל המצב בחוד ניסו אצלנו להכניס אותו ישר לעניינים למרות שלא שיחק חודשים), אליניב שוב נאלץ לפתוח עם חלוץ "מזויף" כי חמד ושכטר רחוקים מהרמה הנדרשת, ואז אנחנו מקבלים סיטואציה קלאסית לחלוץ מטרה לעשות תנועה לרחבה ולקבל פס רוחב ואנחנו ב1-0.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה