רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
galaaa

Re: רוני לוי

שליחה על ידי galaaa »

MikiRed כתב:
08 פברואר 2022, 12:24
למה שקורה כאן ברשתות, אני קורה חרקירי... נמות צודקים ויפים.

המאמן עושה טעויות לכל האורך, אף אחד לא מרוצה ממה שרואים ולכולם יש הרגשה שניתן וצריך היה להוציא מהסגל איכות משחק טובה יותר, לא תוצאות טובות יותר.
המאמן יגמור את העונה, זו נקודת המוצא, איך מתקדמים מכאן?
שריקות בוז? חרפות וגידופים על המאמן? ביקורת לדעתי די נבזית על אלונה? זה יקדם אותנו???

ביקורת, כמובן שצריך אבל לשרוק בוז לקבוצה שלך? זה לא בלקסיכון שלי ותאמינו לי שראיתי כבר הכל (נער הייתי וגם זקנתי... משנת 1965 אוהד ורואה לפחות את כל משחקי הבית).

ראיתי איך תהליכי ביקורת שמתחילים בצורה מכובדת וראויה הופכים לשבר ושופכים את התינוק עם המיים,
מסכים איתך.

סמל אישי של משתמש
אוהד כורסא
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אוהד כורסא »

Itay כתב:
08 פברואר 2022, 12:02
נוסיף לזה כתבה מתוזמנת שיוצאת היום בוואלה ספורט
״הפועל באר שבע: אנחנו גאים במאבק מול חיפה״ לוי לא יפסיק לדחוף את הפייק מאבק הזה עד הרגע האחרון שלו פה, לכולם ברור שהטבלה לא משקפת בשום צורה את הנעשה על כר הדשא, בפועל יש הבדל של שמיים וארץ בינינו לבין חיפה ולא מבחינת הסגלים אלא מבחינת הסגנון. כל הכתבות האלו רק יוציאו אותנו יותר ויותר פתטיים כלפי חוץ. מדהים אותי שחוץ מברקו אשכרה אף אחד לא מבקר את הכלומניקיות של לוי, אם זה היה מימר/רב״ש/רפואה… היו עושים מהם קציצות
"צריכים להיות גאים שבעונה כזו שלה, היינו איתם בשוויון נקודות" איזה אמירה אומללה מביכה ולוזרית. זה המבוא ל"מכבי תל אביב הייתה יריב קשה" במידה ומכבי תתחבר לה על איזה רצף ונרד למקום השלישי.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

nitsande כתב:
07 פברואר 2022, 20:42
תהיה השינוי.
חושב שיש לך את הידע והיכולת?
לגבי תעשה קורס ותתחיל לאמן ילדים.
תודה על העצה. אני מכוון לתחום אחר, כדורגל היה ונשאר כתחביב. הלוואי ויפגשו הדרכים בעתיד.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אולי העניין של אי הארכת חוזה יושב לו חזק ואין לו אינטרס לשנות משהו או לנסות להקשיב לאחרים
הוא מעביר את הזמן עד סוף העונה וזהו

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אוהד כורסא כתב:
08 פברואר 2022, 13:00
"צריכים להיות גאים שבעונה כזו שלה, היינו איתם בשוויון נקודות" איזה אמירה אומללה מביכה ולוזרית. זה המבוא ל"מכבי תל אביב הייתה יריב קשה" במידה ומכבי תתחבר לה על איזה רצף ונרד למקום השלישי.
תשמע מי שאמר לכאורה משפט כזה חייב לעוף על טיל( רמז:רוני לוי) הנזק התדמיתי שהערה כזאת עושה הוא גדול

יעני מי אנחנו בכלל, כבוד בכלל שהיינו בתמונה.....

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

רוצים עוד פנינים שאין לי מושג מי הדובר שלהם ופורסמו היום ב- one ?
קבלו :

אחרי יומיים של חופש, בין היתר כדי להרגיע את המערכת לאור הלחץ הגדול מצד האוהדים שבא בגלל ההפסד הביתי למכבי נתניה, הפועל באר שבע ורוני לוי חזרו להתאמן היום (שלישי) לקראת המשחק בשבת נגד מ.ס אשדוד החבולה, בו ניקיטה רוקאביצה ודור מיכה מיועדים לפתוח. 

"הכי גרוע לקבל קבוצה שחטפה השפלה", אמרו בבירת הנגב, "אשדוד תבוא בשבת להוציא עלינו את כל התסכול ולהחזיר את הכבוד שאבד להם אתמול בסמי עופר. המשימה הזאת תהיה קשה כי גם אצלנו יש הרבה בעיות חלק לא קשורות לכדורגל. נצטרך להתגבר על האנרגיות הרעות ולשים הכול בצד. רק ניצחונות יביאו שקט". 

מה ?
מההההה ????
הכי גרוע לקבל קבוצה שהושפלה ?
אשדוד תבוא להוציא עלינו את התסכול ????
למה אנחנו בכלל מסתכלים על המצב של אשדוד ???
למה אנחנו לא מרוכזים בלשפר את עצמנו ?
איפה הביטחון של קבוצה גדולה ובאמם לנצח כל משחק עם כדורגל שמח ?
מה זאת הלוזריות הזאת ?

אנחנו לא מספיק הושפלנו בשבת ובגביע ?
הם כל כך מפחידים שיבואו להוציא עלינו תסכול ?

מהההה ? אני לא מאמין שזה נכתב בכלל !
אם זה באמת גורם במועדון - אנחנו בבעיה .
כי כבר נפלנו מנטלית . המערכת לא מאמינה בעצמה בשיט !
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אם המשפט הזה יצא ממישהו במערכת לצערי זה אומר שהמערכת שקוראים לה הפועל באר שבע, כולה, מתנתקת מהקהל שלה ומהבסיס שלה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הציטוטים המביכים האלה בכל אתרי הספורט

גועל נפש

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

4 לב אדום כתב:
08 פברואר 2022, 13:28
רוצים עוד פנינים שאין לי מושג מי הדובר שלהם ופורסמו היום ב- one ?
קבלו :

אחרי יומיים של חופש, בין היתר כדי להרגיע את המערכת לאור הלחץ הגדול מצד האוהדים שבא בגלל ההפסד הביתי למכבי נתניה, הפועל באר שבע ורוני לוי חזרו להתאמן היום (שלישי) לקראת המשחק בשבת נגד מ.ס אשדוד החבולה, בו ניקיטה רוקאביצה ודור מיכה מיועדים לפתוח. 

"הכי גרוע לקבל קבוצה שחטפה השפלה", אמרו בבירת הנגב, "אשדוד תבוא בשבת להוציא עלינו את כל התסכול ולהחזיר את הכבוד שאבד להם אתמול בסמי עופר. המשימה הזאת תהיה קשה כי גם אצלנו יש הרבה בעיות חלק לא קשורות לכדורגל. נצטרך להתגבר על האנרגיות הרעות ולשים הכול בצד. רק ניצחונות יביאו שקט". 

מה ?
מההההה ????
הכי גרוע לקבל קבוצה שהושפלה ?
אשדוד תבוא להוציא עלינו את התסכול ????
למה אנחנו בכלל מסתכלים על המצב של אשדוד ???
למה אנחנו לא מרוכזים בלשפר את עצמנו ?
איפה הביטחון של קבוצה גדולה ובאמם לנצח כל משחק עם כדורגל שמח ?
מה זאת הלוזריות הזאת ?

אנחנו לא מספיק הושפלנו בשבת ובגביע ?
הם כל כך מפחידים שיבואו להוציא עלינו תסכול ?

מהההה ? אני לא מאמין שזה נכתב בכלל !
אם זה באמת גורם במועדון - אנחנו בבעיה .
כי כבר נפלנו מנטלית . המערכת לא מאמינה בעצמה בשיט !
ככה לוי פועל, יצא העונה שאנחנו משחקים נגד קבוצות ששני מחזורים אחורה שיחקו נגד מכבי וחיפה, אז יש 2 תירוצים שתמיד זמינים, אם הקבוצה השיגה תוצאה טובה נגד חיפה ומכבי המהוללות (כמו נתניה והפועל ים) אז אנחנו עושים להם כבוד כאילו הם מינימום מילאן, ואם הקבוצה הפסידה לחיפה/מכבי (כמו אשדוד)אז הם יבואו להתפרק עלינו גם מי ישמע הם מילאן… שלא יעבדו עלינו, אני לא קונה את זה שזו הרוח של המערכת,זו לא רוחם של השחקנים שהוכיחו כמה הם פייטרים ומביאים תוצאות למרות לוי וזו בטח לא הרוח שלנו האוהדים, זו רוח של אחד ויחיד שהפחד והתבוסתנות מזמן הפכו להיות חלק בלתי נפרד ממנו. להביא מאמן כזה לקבוצה כמונו ששואפת לכדורגל הרבה יותר התקפי ונועז זה כמו לקחת את מרצ ולמנות את בן גביר ליו״ר שלה.

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

אני לא חושב שיש שחקנים שמסוגלים לדבר ככה. אין סיכוי. זה הכל מגיע מהצוות המקצועי הפושע שנקלענו אליו.

E26

שליחה על ידי E26 »

בואו נריץ אותו לנבחרת

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

תפסיקו להתייחס ברצינות לכל הכתבות והדברים שאולי נאמרו ואולי הומצאו על ידי כתב עצל.

כבר אתמול נכתב שאם אשדוד ישיגו תוצאה טובה הכותרת תהיה "משחק קשה נגד קבוצה מצוינת שעמדה והצליחה מול האלופה".

אם יפסידו ובטח בתוצאה גבוהה (אף אחד לא העריך תבוסה כזו מרב"ש התותח), הכותרת תהיה " הכי קשה לשחק מול חיה פצועה, או קלישאה דומה".

עוד לא ראיתי אף מאמן, כולל בכר הממי, שלא אמר "צפוי לנו משחק קשה, מול קבוצה מאומנת"

על זה כבר הגשש אמר: אתם תמיד שואלים את אותן השאלות ועונים את אותן התשובות.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

MikiRed כתב:
08 פברואר 2022, 13:56
תפסיקו להתייחס ברצינות לכל הכתבות והדברים שאולי נאמרו ואולי הומצאו על ידי כתב עצל.
פורסם בכל האתרים.

גם לדעתי זה מגיע מהצוות המקצועי, אבל אין לי ספק שיש גם שחקנים שאחראיים לציטוטים המביכים האלה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

4 לב אדום כתב:
08 פברואר 2022, 13:28
המשימה הזאת תהיה קשה כי גם אצלנו יש הרבה בעיות חלק לא קשורות לכדורגל. נצטרך להתגבר על האנרגיות הרעות ולשים הכול בצד. רק ניצחונות יביאו שקט". 
זה החלק הכי בעייתי בציטוט. וכשאתה מבין שמי שצוטט הוא לכאורה רוני לוי זה מרגיז.
כמעט כמו "האפסים"
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

להמשיך לטנף עליו ולקלל אותו זה כמו לחבוט בסוס מת. למי אכפת? הוא סיים.
תפסיקו להגיב פה ותתחילו להאשים את הבוסית שהביאה אותו ואחרי זה גם משאירה אותו למרות הרצון הברור של הקהל לשינוי.

לא בפעם הראשונה אלונה חושבת שהיא יותר חכמה מכולם, לא בפעם הראשונה זה יתפוצץ לה (ולצערנו, גם לנו) בפנים.

שלח תגובה