רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
14 אוגוסט 2023, 22:23
אפשר לסכם כך - עזיבת ספורי,

בטווח הקרוב, פגיעה קשה בהנחה שלא יגיע אף אחד שימלא את החלל.

בטווח הרחוק יותר, בריא לקבוצה.

לא הייתי מזלזל בהשלכות של האפשרות הראשונה.
שנים לקח לנו לחזור לתודעה.

מדוייק.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אגב, הימור שלי לאור "ועדת המשמעת" שלא באמת התקיימה - הוא לא מסיים פה את החלון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

red ultras כתב:
14 אוגוסט 2023, 22:25
ספורי הוא חלק מהבעיה והוא בטח לא הפתרון.
אפשר וצריך להביא אלטרנטיבה מהירה לעזיבה שלו
ורצוי שהיא תקרה במהרה

בטח כשמדובר על שחקן בשנת חוזה שבסוף העונה בין כה וכה ניפרד ממנו.
הוא רעיל לחדר הלבשה ומכריח סגנון משחק שרובנו כאוהדים לא אוהבים.
זה שהוא כרגע המוציא לפועל העיקרי זה כבר בעיה אחרת שצריך לטפל בה
חחחח ״אלטרנטיבה מהירה״.
עוד כמה כישלונות עם שחקני רכש אתם רוצים כדי להבין שהסיכוי שנצליח להנחית כאן שחקן שיתן מספרים מעכשיו לעכשיו שואף לאפס?
אם היה כזה שרלוונטי לנו הוא כבר היה כאן כי המטרה הקיץ הייתה לסגור את הסגל מוקדם למחנה אימון.
תתעוררו מהחלום, אחד כמו זוסואה נוחת כאן פעם בעשור אולי יותר וגם זה רק כי יש לו שריטה רצינית בראש אחרת הוא בחיים לא מגיע לכאן.
כרגע יש בקבוצה שני שחקנים שאפשר לבנות עליהם שיתנו מספרים, ספורי וחטואל, והם עוד ישראלים שזה בכלל מצרך מבוקש.
אז תנחתו לקרקע, תפסיקו לחשוב כאילו יש לכם איזה זוסואה או מליקסון זמינים בשוק שרק מחכים לנו שאתם בקלות מוותרים על ספורי.
ראינו מול הבולגרים איך זה נראה בלעדיו, לא בנייחים ולא בשאר המצבים, בלי ההרמה של גנאח שהלכה בטעות לשער אנחנו מסיימים משחק בית בלי בעיטה לשער.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2023, 00:02
חחחח ״אלטרנטיבה מהירה״.
עוד כמה כישלונות עם שחקני רכש אתם רוצים כדי להבין שהסיכוי שנצליח להנחית כאן שחקן שיתן מספרים מעכשיו לעכשיו שואף לאפס?
אם היה כזה שרלוונטי לנו הוא כבר היה כאן כי המטרה הקיץ הייתה לסגור את הסגל מוקדם למחנה אימון.
תתעוררו מהחלום, אחד כמו זוסואה נוחת כאן פעם בעשור אולי יותר וגם זה רק כי יש לו שריטה רצינית בראש אחרת הוא בחיים לא מגיע לכאן.
כרגע יש בקבוצה שני שחקנים שאפשר לבנות עליהם שיתנו מספרים, ספורי וחטואל, והם עוד ישראלים שזה בכלל מצרך מבוקש.
אז תנחתו לקרקע, תפסיקו לחשוב כאילו יש לכם איזה זוסואה או מליקסון זמינים בשוק שרק מחכים לנו שאתם בקלות מוותרים על ספורי.
ראינו מול הבולגרים איך זה נראה בלעדיו, לא בנייחים ולא בשאר המצבים, בלי ההרמה של גנאח שהלכה בטעות לשער אנחנו מסיימים משחק בית בלי בעיטה לשער.
אני לא אוהב חוכמה בדיעבד, ולא חושב שצריך להתפשר על לא מספיק טוב רק בגלל שיש סיכוי שתביא מישהו אפילו פחות טוב.
זאת הגישה שלי בחיים, ואני חושב שמי שמתפשר על לא מספיק טוב ולא לוקח סיכונים תמיד ישאר ליד ובחיים לא יצליח למקסם את עצמו.

כנראה שהפוזיציה של כותב ההודעה משתנה כאשר מדובר בספורי, מאשר שמדובר באנסה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
15 אוגוסט 2023, 06:21
אני לא אוהב חוכמה בדיעבד, ולא חושב שצריך להתפשר על לא מספיק טוב רק בגלל שיש סיכוי שתביא מישהו אפילו פחות טוב.
זאת הגישה שלי בחיים, ואני חושב שמי שמתפשר על לא מספיק טוב ולא לוקח סיכונים תמיד ישאר ליד ובחיים לא יצליח למקסם את עצמו.

אני חושב שספורי שחקן ליגה טוב, בטח כישראלי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:
15 אוגוסט 2023, 06:21

:השתחוות:
במיוחד המשפט האחרון. בול.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

4 לב אדום כתב:
14 אוגוסט 2023, 19:26
אז תן לי לעזור לך לראות קצת טוב יותר :
חדר ההלבשה הזה שאתה מדבר עליו לא מגיע לחצי מהמספרים של ספורי אז בטח שיעביר על ברדה ביקורת , הם לא רואים דקות בגלל ספורי שכן נותן תפוקה .
אתה מסוגל להבין שעל אף 9 הבישולים של מיכה בעונה שעברה ספורי הועדף על פניו ?
ספורי אולי קריזיונר , אולי לא הכי נוח בחדר הלבשה , אולי בעל אגו מנופח , אולי לא עובד הכי קשה באימונים... לא יודע .
אבל במגרש - הוא משחק קדימה . לא לרוחב ולא אחורה . קדימה .
משהו קורה כשהוא עם הכדור .
הוא מייצר לעצמו ולאחרים וכמו בעונה שעברה ( עם חתואל ) הוא כרגע הדבר היחיד שיש לך למכור בהתקפה .
תפסיקו להלקות את עצמכם ולחפש כל הזמן את הנקי והמושלם ושצריך לצאת בסדר כל הזמן . היה לו מקרה חמור עם אליאס , הייתה וועדת משמעת פנימית שאלונה ישבה בה , קיבל עונש מקסימום , NEXT !
ברדה פשרן ואין אצלו משמעת ? לא יודע .
יודע שבשנה וחצי הוא הוביל ( עם סגל לא מבריק ) את המועדון לגביע המדינה , פעמיים שלב בתעם בקונפרנס , פעמיים מקום 2 בליגה מול קבוצה מושלמת של חיפה וכל זה כשהוא בלי ניסיון אימון ובלי ניסיון בחדר הלבשה . הוא נותן לשחקנים להתבטא ולא כועס עליהם כשהם מוחלפים ומראים עצבים . לדעתי ככה הוא מרוויח אותם . זה לא מעיד על פשרנות או חוסר משמעת . ההיפך .
אני מקווה שמי שכן חוצה קווים - נענש .
ולמרות הכל מסייג ואומר שאם הוא באמת בעייתי בחדר ההלבשה ואנשים לא יכולים לראות אותו - אז הבעיה חמורה ממה שחשבנו אבל זה דווקא עוד יותר מעצים את ההישגים של ברדה .
גם לא כדאי שניכנס לניתוח פרסונלי יותר כי בוא נגיד שיש שחקנים שהתפללתי שספורי לא ימסור להם .
תשמע, אין כמו מראה עיניים.
אתה יכול להמשיך לחפש עוד מאה הסברים למה ספורי טוב לנו,
כשאני רואה אותו במגרש הקבוצה לא עובדת אינטנסיבי.
כשהכדור מגיע אליו הוא מוציא אותי מדעתי.
כן, פעמיים מתוך עשר כנראה שהוא יעשה פעולה טובה ומקדמת מאוד שאחרים לא היו עושים.
אני לא חושב שבשביל תרומה כזאת צריך לסבול את כל היתר,
החסרונות שלו עולים על היתרונות.

ולגבי החדר הלבשה, אלה הדברים שעולים משם, לא ממני.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

4 לב אדום כתב:
14 אוגוסט 2023, 19:26
אז תן לי לעזור לך לראות קצת טוב יותר :
חדר ההלבשה הזה שאתה מדבר עליו לא מגיע לחצי מהמספרים של ספורי אז בטח שיעביר על ברדה ביקורת , הם לא רואים דקות בגלל ספורי שכן נותן תפוקה .
אתה מסוגל להבין שעל אף 9 הבישולים של מיכה בעונה שעברה ספורי הועדף על פניו ?
ספורי אולי קריזיונר , אולי לא הכי נוח בחדר הלבשה , אולי בעל אגו מנופח , אולי לא עובד הכי קשה באימונים... לא יודע .
אבל במגרש - הוא משחק קדימה . לא לרוחב ולא אחורה . קדימה .
משהו קורה כשהוא עם הכדור .
הוא מייצר לעצמו ולאחרים וכמו בעונה שעברה ( עם חתואל ) הוא כרגע הדבר היחיד שיש לך למכור בהתקפה .
תפסיקו להלקות את עצמכם ולחפש כל הזמן את הנקי והמושלם ושצריך לצאת בסדר כל הזמן . היה לו מקרה חמור עם אליאס , הייתה וועדת משמעת פנימית שאלונה ישבה בה , קיבל עונש מקסימום , NEXT !
ברדה פשרן ואין אצלו משמעת ? לא יודע .
יודע שבשנה וחצי הוא הוביל ( עם סגל לא מבריק ) את המועדון לגביע המדינה , פעמיים שלב בתעם בקונפרנס , פעמיים מקום 2 בליגה מול קבוצה מושלמת של חיפה וכל זה כשהוא בלי ניסיון אימון ובלי ניסיון בחדר הלבשה . הוא נותן לשחקנים להתבטא ולא כועס עליהם כשהם מוחלפים ומראים עצבים . לדעתי ככה הוא מרוויח אותם . זה לא מעיד על פשרנות או חוסר משמעת . ההיפך .
אני מקווה שמי שכן חוצה קווים - נענש .
ולמרות הכל מסייג ואומר שאם הוא באמת בעייתי בחדר ההלבשה ואנשים לא יכולים לראות אותו - אז הבעיה חמורה ממה שחשבנו אבל זה דווקא עוד יותר מעצים את ההישגים של ברדה .
גם לא כדאי שניכנס לניתוח פרסונלי יותר כי בוא נגיד שיש שחקנים שהתפללתי שספורי לא ימסור להם .
הדבר היחיד שקורה כשספורי מקבל את הכדור זה העצבים שלי שעולים לגבהים שאני לא רגיל. לא יכול לסבול את השחקן הזה שאתה מתעקש להסתכל על המספרים שלו (שקיימים) ולצד זה מתעלם לגמרי מזה שהשחקן הזה תוקע לנו את המשחק, מדרבל את עצמו למוות, מחרב לא מעט מכות נייחות, אדיש וחסר אנרגיות גם כשהוא נכנס דקה 75 ובנוסף, בלתי נסבל בחדר הלבשה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מדברים פה על הנייחים שלו, אני כל פעם שיש נייח מתעצבן שהוא לוקח ולא לופס

סמל אישי של משתמש
elia

שליחה על ידי elia »

yedidel כתב:
15 אוגוסט 2023, 07:53
אם ככה אז באמת כדאי שימכרו אותו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מציע לראות מספר משחקים בעונה שעברה כאשר ספורי נעדר לתקופה כדי להבין איך כדורגל קבוצתי מתעלה בכל פרמטר על כדורגל סוליסטי ואישי.

כמובן שספורי לא היחיד ועזיבה שלו לא תגרום לנו לשחק טוטאל פוטבול(וכן, היו ויהיו משחקים שהסרחנו את הדשא גם בלי ספורי) אבל זה יהיה צעד בכיוון הנכון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
15 אוגוסט 2023, 07:53
האופציה הבאה היא גורדנה :לאלא:

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אפשר להבין את מי שחושש מעזיבה כי ספורי הוא שחקן של מספרים וכרגע אין לנו אפילו משהו שדומה.
מצד שני הוא אכן בהרבה מקרים תוקע את המשחק,משחק לאט ודי אדיש שזה בכלל יכול לגרום לך למרוט שיערות.
אבל שוב.. מעבר לשחקנים שנמצאים העניין תלוי המון בברדה.
התלות בספורי כרגע נובעת מהעובדה שאין בנו כלום,שום תבנית ראויה,שום סגנון,כלום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
15 אוגוסט 2023, 08:47
אפשר להבין את מי שחושש מעזיבה כי ספורי הוא שחקן של מספרים וכרגע אין לנו אפילו משהו שדומה.
מצד שני הוא אכן בהרבה מקרים תוקע את המשחק,משחק לאט ודי אדיש שזה בכלל יכול לגרום לך למרוט שיערות.
אבל שוב.. מעבר לשחקנים שנמצאים העניין תלוי המון בברדה.
התלות בספורי כרגע נובעת מהעובדה שאין בנו כלום,שום תבנית ראויה,שום סגנון,כלום.
התלות היא לא נכונה.
מצד שני בליגה בלי ישראלים איכותיים, ובקבוצה שהיא בלי שחקנים עם מספרים, הוא אמור להיות כלי חשוב גם בלי להיות השחקן המרכזי.
לא רואה שום דבר חיובי בשחרור שלו בשלב הנוכחי ובסגל הנוכחי, בטח בסכומים שמדברים עליהם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם ספורי עוזב בחלון הנוכחי אלונה צריכה להכריז שהיא עושה עונה פיננסית וברדה צריך לעזוב אם יש לו יושר מקצועי

את דור מיכה העפנו בגלל השכר השחקן היחיד שנתן לנו להנות מכדורגל מאז זוסוואה, ומאז האליפויות
באמת לא ברור לי מה עושים אצלנו, אשכרה מפרקים קבוצה שהייתה צריכה שדרוגים קטנים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה