עירוני ק"ש- הפועל באר שבע, רביעי, 19:00, ק"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: עירוני ק"ש- הפועל באר שבע, רביעי, 19:00, ק"ש

שליחה על ידי South Boy »

RedBend כתב:הנקודה הכי נמוכה שהגענו אליה העונה, כנראה בכל תקופת בכר.
90% שהיום נגמרה לנו העונה, אם איכשהוא נצליח לקחת בסוף זה יהיה בלתי ייאמן

כואב לי על השטות הזאת שרצה בפייסבוק, התחושה שלי היא של אובדן הדרך ואיבוד עשתונות ורסן המוני.

בימים כאלה אני מעדיף לסגור ולא להיכנס לתוך הקלחת הביצתית הדביקה הזאת, מקצתה גם כאן בפורום בניצוחו של הסאותבוי שאלוהים יסלח לי אבל אתה דפר מושלם. הצלחת לעבוד עליי תקופה. לא בגלל מה שכתבת היום אתה הרי גנב דעת ממדרגה ראשונה. אתה מטפטף פה בכל פעם שצריך לשבור את הכלים ושחאלס להיות קהל "נחמד", מולטי לוחמני מול כל מה שזז, מיני סניף של לה פמיליה. אז הנה, הצליח לך. אתה מת על להגיד אל תחלקו ציונים, סמל המצוינות וסמל החריצות, מושא הנאמנות עלי אדמות וסמל לעבודה קשה. יש תחום שאתה לא מבין בו? מה, גם ברכבים אתה מבין? פשששש עילוי!
כל בוקר אחרי משחק השחקנים משתוקקים לקרןא את דברי הביקורת שלך כדי לדעת איפה וכיצד להשתפר. תודה בשמם.
יש לי בעיה קשה עם דמויות אנונימיות מהסוג שלך, רק מעניין אותי אם בחיים האישיים שלך אתה דורש מעצמך את אותם סטנדרטים של מצוינות ועבודה קשה.... (תעשה טובה אני יודע שיהיה לך קשה אבל אל תגיב לי בכלל) מצטער בפני השאר שהכנסתי לכם את הרעל הזה כאן
זה משדר לי בתדרים רעים, של מחסור עצום בפאסון והגינות ומהצד השני מלאי של ילדותיות חסרת מודעות עצמית, וחוסר יכולת לעשות זום אאוט ולהתבונן על הסיטואציה מהצד.

לגבי האולטראסאוט, מבחינתי אתם בעלי אותה חשיבות כמו אלונה. עד כדי כך עצבתם עבורי את הכניסה לטרנר ואת כל החוויה הזו שנקראת הפועל ב"ש של הניו אייג'.
עברנו הרבה ביחד אבל היום זה רגע השפל שלכם כארגון. לא שופט, אולי זו הדרך הדכאונית חזרה מק"ש, אולי תסכול מתמשך שהתפרץ. בגלל שאתם מייצגים, יש לכם אחריות. זו לא הדרך להשיג דברים.
(אין מה להתדיין על האם הפוסט האומלל במקום או לא, אם יש מישהו שחושב שהפומביות שלו לגיטימית והפוסט הזה מצד הארגון מתבקש אנחנו לעולם לא נסכים, אז בואו נעזוב את זה בצד)
יותר מהכל, הכי מעציב אותי שהלוחמנות המטופשת הזאת חדרה אל תוך הלב הפועם, והארגון נסחף לתוך זה. מדגם לא מייצג, כך אני מקווה.
העיקר שאתה מעדיף לא להיכנס לתוך הקלחת הביצתית הדביקה הזאת. חולה על אנשים עם מוסר כפול כמוך, זה תמיד משעשע אותי.
לא מתיימר להבין בשום דבר, לא מתיימר להשפיע על אף אחד בדעותיי, ובטח שלא מתיימר להטיף לאף אחד. זאת במה חופשית, לכולם יש זכות להביע דעה.
ה-US הוא ארגון עצמאי שאין לי שום קשר או השפעה עליו ואני בטוח שהתגובות שלי לא הובילו אותם להתבטא כך, כנראה שהתחושות שלנו זהות.
אתה איש עלוב ומסכן, סמרטוט שרק מחפש תשומת לב (מבטיח לך שלא תקבל את זה ממני יותר) ומתעסק בדברים חסרי חשיבות, להשוות בין מה שהארגון אמר או מה שאני אמרתי לבין מה שלה פמיליה עשו ועושים זה מביך אפילו בסטנדרטים שלך.
תגובות מהסוג הזה רק גורמות לי יותר לרצות להגיב את מה שאני חושב כדי להיתקע לאנשים כמוך כמו עצם בגרון, כדי שתבין שאף אחד לא שואל אותך מה לחשוב ומה להגיד.
אתה יכול להיות בטוח בשני דברים, האחד הוא שאני לא אפסיק לכתוב את מה שאני חושב והשני הוא שהדבר היחיד שאני רואה לנגד עיני זה טובת המועדון, גם אם אידיוט מתחסד ומעורר רחמים כמוך לא מסוגל להבין את זה.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

זה היה ברור לכולם שביכולת ובגישה הזאת אנחנו לא ננצח שני משחקים בקש,הזעזוע היה חייב להגיע ומפה יש רק שני דרכים או לתת לכדור שלג להתגלגל ולהפסיד נקודות גם בראשון ולהגיד שלום לאליפות או לנצח את המשחק ולצאת לדרך חדשה ולמילחה של 11 משחקים,נגיד לכם את האמת פעם הגביע באמת היה חשוב לי ומרגש אבל אחרי הזכיה באליפות זה ממש לא מעניין אותי ,רק אליפות!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

לדעתי הפוסט לא מספיק חד. צריך להוסיף תמונה של סימיוני על כיסא גלגלים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה