רשמי: מיחאי קורהוט חתם על חוזה ל-4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ns75

Re: מיהאי קורהוט סיכם את תנאיו בהפועל ב"ש

שליחה על ידי ns75 »

Sir Alex Ferguson כתב: סכום ההעברה נמוך בהרבה ממה שפורסם.

ראיתי חלקים גדולים מהניצחון של דברצן על באטה בוריסוב בזמנו, קורהוט מאוד הרשים אותי באותו משחק.
מי רואה משחקים של דברצן מול באטו בוריסוב מרצונו החופשי?

איפה משדרים דברים כאלו בכלל? זה במה שנרא "דארקנט"?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: רשמי: מיחאי קורהוט חתם על חוזה ל-4 עונות

שליחה על ידי CrazyRed7 »

קופר העלה סרטון על המגן בחדש בפייסבוק.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב:קופר העלה סרטון על המגן בחדש בפייסבוק.
בסרטון רואים שהוא בהרבה יותר התקפי מהגנתי.
בליגה במשחקים מכריעים יצטרכו לעזור לו כל זמן כל הזמן

באירופה אם משחקים עם 3 בלמים הגישה ההתקפית שלו דווקא נותת יתרון מאוד משמעותי.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב:קופר העלה סרטון על המגן בחדש בפייסבוק.
נראה שמהירות/הגנה זה לא הצד החזק שלו, מגן סטייל דדי בן דיין.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא מבין למה כולם טוענים כאן כקונטרה שאין צורך בשמות נוצצים.
מי דיבר על שמות נוצצים בכלל? בכל פעם שעלה שם כזה בהקשר שלנו פסלתי אותו כמעט מיידית.

אני מנתח בצורה הכי קרה את חלון ההעברות שלנו ומגיע רק למסקנה אחת - במקום להשתדרג נשארנו לדרוך במקום.

כשלוקחים בחשבון את את הגיל של הכוכבים שלנו, את היסטוריית הפציעות שלהם ואת הביקוש שיהיה למספר שחקנים באירופה בעונה הבאה, זה מדאיג מאוד.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מלחיץ משהו הפוסט של קופר...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:לא מבין למה כולם טוענים כאן כקונטרה שאין צורך בשמות נוצצים.
מי דיבר על שמות נוצצים בכלל? בכל פעם שעלה שם כזה בהקשר שלנו פסלתי אותו כמעט מיידית.

אני מנתח בצורה הכי קרה את חלון ההעברות שלנו ומגיע רק למסקנה אחת - במקום להשתדרג נשארנו לדרוך במקום.

כשלוקחים בחשבון את את הגיל של הכוכבים שלנו, את היסטוריית הפציעות שלהם ואת הביקוש שיהיה למספר שחקנים באירופה בעונה הבאה, זה מדאיג מאוד.
בדיוק.
חוץ מויטור וגם פה לא היה איזשהו שידרוג דרמטי, ושידרוג של חוליה שגם ככה הייתה הצד החזק.
במקרה של ההונגרי הוא למשל סימן שאלה, יכלנו להחתים מגן שמאלי הרבה יותר מוכח, אני לא מדבר עם קווין קונסטנט הזה, אלא למשל על היווני, שחקן מוכח שטוב התקפית והגנתית.
ועם לוסיו גם למרות שאני חושב שבדיעבד זאת החתמה טובה יכלנו להחתים שחקן יותר מוכח ממנו.
רוב החלון הזה הקיץ זה הימורים.
לוסיו זה הימור, כרגע נראה הימור טוב לדעתי האישית, אבל מה יהיה עם ההונגרי ומי שאולי יחתום פה הזק פלפל שום ושמן זית הזה?
לא יודע, חוץ מאצילי לא ציפיתי לכוכבים, קהת למשל הוא לא כוכב, גם היווני לא כוכב, שחקן מוכח אבל לא כוכב נוצץ.
ואני למשל גם לא רציתי את אלמיידה אבל גם לא צריך ללכת מקיצון אחד (כוכב נוצץ) לקיצון השני (שחקן אלמוני מהליגה הברזילאית השנייה-שלישית).
בקיצור קיץ שלא באמת קדמנו את חילופי הדורות בו.
בקיץ הבא נצטרך להביא שני קשרי אמצע, קשר אגף (בוזגלו חולם לעזוב אותנו בלילות) ומי יודע מי עוד יעזוב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

דר אדום בנשמה כתב: בדיוק.
חוץ מויטור וגם פה לא היה איזשהו שידרוג דרמטי, ושידרוג של חוליה שגם ככה הייתה הצד החזק.
במקרה של ההונגרי הוא למשל סימן שאלה, יכלנו להחתים מגן שמאלי הרבה יותר מוכח, אני לא מדבר עם קווין קונסטנט הזה, אלא למשל על היווני, שחקן מוכח שטוב התקפית והגנתית.
ועם לוסיו גם למרות שאני חושב שבדיעבד זאת החתמה טובה יכלנו להחתים שחקן יותר מוכח ממנו.
רוב החלון הזה הקיץ זה הימורים.
לוסיו זה הימור, כרגע נראה הימור טוב לדעתי האישית, אבל מה יהיה עם ההונגרי ומי שאולי יחתום פה הזק פלפל שום ושמן זית הזה?
לא יודע, חוץ מאצילי לא ציפיתי לכוכבים, קהת למשל הוא לא כוכב, גם היווני לא כוכב, שחקן מוכח אבל לא כוכב נוצץ.
ואני למשל גם לא רציתי את אלמיידה אבל גם לא צריך ללכת מקיצון אחד (כוכב נוצץ) לקיצון השני (שחקן אלמוני מהליגה הברזילאית השנייה-שלישית).
בקיצור קיץ שלא באמת קדמנו את חילופי הדורות בו.
בקיץ הבא נצטרך להביא שני קשרי אמצע, קשר אגף (בוזגלו חולם לעזוב אותנו בלילות) ומי יודע מי עוד יעזוב...
בינתיים הגישה במועדון היא שאנחנו מחפשים שחקנים שרוצים להוכיח, ולא שחקנים מוכחים.

חוץ מויטור שהלכנו על בטוח כי אי אפשר לשחק עם העמדה הזו והיא קריטית במיוחד שהיו שם נעלים גדולות כמו סוארס.

כל זר שיגיע יבחן במבחן הסימן שאלה כי יש פה הרבה נושאים של התאקלמות וכו׳. וכדי להביא זר מוכח צריך לשלם את הסכומים שאין לנו.

בגזרת הישראלים השוק בעיתי.
קהת רצה חיפה כי זה חלום ילדות שלו
אצילי רצה אירופה בגלל הדרכון וסעיף שחרור מצחיק

לאמצע זאורזיניו היה כבר כמעט סגור והשתנו התוכניות מההצעה של אופיר.
נשארת עם יצירתי באמצע שחסר לך.
איזה ישראלי הית מביא בסיטואציה שנוצרה?
ואל תזרוק שמות כמו רובוט.
קל לזרוק שמות. יש הרבה שיקולים אחרים.
מועדונים(שהשחקן נמצא בהם), שחקן, כסף, מתחרים בשוק (תא חיפה) ואחרי כל זה לשמור על חדר הלבשה שמח שכולם מרוצים.

אין ישראלי טוב יותר ממליקסון
ואין חלוץ ישראלי טוב מברדה. (שריאלי להביא ולהוריד את ברדה לספסל)
גם אין זר במסגרת התקציב בלבל של הובאן (גם אם היה הוא לא היה יושב על הספסל)

אז בוא נפתח דיון אמיתי פעם אחת. מה הית עושה במקום בכר/אלונה טוב יותר?
איך הית בונה עתיד שכרגע אין ישראלים לבנות עתיד?
את מי הית משחרר כדי להשתדרג? ואיפה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אלדר כתב:
בינתיים הגישה במועדון היא שאנחנו מחפשים שחקנים שרוצים להוכיח, ולא שחקנים מוכחים.

חוץ מויטור שהלכנו על בטוח כי אי אפשר לשחק עם העמדה הזו והיא קריטית במיוחד שהיו שם נעלים גדולות כמו סוארס.

כל זר שיגיע יבחן במבחן הסימן שאלה כי יש פה הרבה נושאים של התאקלמות וכו׳. וכדי להביא זר מוכח צריך לשלם את הסכומים שאין לנו.

בגזרת הישראלים השוק בעיתי.
קהת רצה חיפה כי זה חלום ילדות שלו
אצילי רצה אירופה בגלל הדרכון וסעיף שחרור מצחיק

לאמצע זאורזיניו היה כבר כמעט סגור והשתנו התוכניות מההצעה של אופיר.
נשארת עם יצירתי באמצע שחסר לך.
איזה ישראלי הית מביא בסיטואציה שנוצרה?
ואל תזרוק שמות כמו רובוט.
קל לזרוק שמות. יש הרבה שיקולים אחרים.
מועדונים(שהשחקן נמצא בהם), שחקן, כסף, מתחרים בשוק (תא חיפה) ואחרי כל זה לשמור על חדר הלבשה שמח שכולם מרוצים.

אין ישראלי טוב יותר ממליקסון
ואין חלוץ ישראלי טוב מברדה. (שריאלי להביא ולהוריד את ברדה לספסל)
גם אין זר במסגרת התקציב בלבל של הובאן (גם אם היה הוא לא היה יושב על הספסל)

אז בוא נפתח דיון אמיתי פעם אחת. מה הית עושה במקום בכר/אלונה טוב יותר?
איך הית בונה עתיד שכרגע אין ישראלים לבנות עתיד?
את מי הית משחרר כדי להשתדרג? ואיפה?
נתחיל מזה שהם קיבלו הצעה על דוידזאדה עוד בחודש יוני, כלומר בחודש יולי כבר ידעו שיש סיכוי שיצטרכו זר כמגן השמאלי.
אז הייתי מנסה לנהל משא ומתן עם הפועל תל אביב ביוניי לגביי שוינפלד ומקביל מנהל משא ומתן על שחקן כמו סולליך או על רועי קהת או קבאהא או אפילו הזק פלפל הזה, לפניי שמנסה להחתים אותו לבחון אם הוא בכלל מתאים.
ומחפש זר כמגן שמאלי ביוני ולא בחודש אוגוסט.
אי אפשר לחכות כל הזמן לדקה ה90 של חלון ההעברות.
לקרויף זה הולך כי יש למכבי כסף והרבה, אבל אנחנו צריכים לחשוב כמה צעדים קדימה על מנת לשמור על מקומנו בצמרת אחרת שמליקסון ברדה הובאן וכו' יעזבו/יפרשו לא נשאר בצמרת הגבוהה.
מועדון שרוצה להמשיך להלחם על תארים צריך לחשוב כמה צעדים קדימה ולא מעכשיו לעכשיו.
ואם נניח רצו להשאיר את דוידזאדה והוא היה נחושב לעזוב אז היו צריכים לתת לו לעזוב ביולי או להשאיר אותו עד הקיץ הבא.
עכשיו הגענו למצב שגם אנחנו מחפשים מגן שמאלי וגם מחפשים בדקה ה90 קשר.
זה נראה לך מהלכים של מועדון גדול?
כל הקיץ הזה זאת אכזבה ענקית, כי ידעו אצלנו שצריך להצעיר את הסגל ולהביא קשר אחרת לא היו רודפים קיץ שלם אחריי ז'אורז'יניו ועוד קשרים שהשם שלהם עלה.
כלומר אם רצו אצלנו להתחזק בעמדה היו צריכים להיות עם כמה אופציות של שחקנים ישראלים כבר בחודש יולי.

אין לי מילה רעה להגיד על ברק בכר וגם לא אלונה שבזכותה אנחנו בכלל מדברים על צמרת וראינו אליפות אחריי 4 שנה, אבל מצד שני מותר לי להביע גם ביקורת שצריך.
אני מקווה שבקיץ הבא דברים ישתנו ושזה יראה יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סלחו לי שאני אומר לכם את זה,אבל זה מתחיל להיות בלבול מוח אחד גדול.
מי שייכנס לפורום יחשוב שאנחנו דקה לפני ירידת ליגה.
לעולם אבל לעולם אתם לא יכולים לשפוט ולדעת מה קורה או קרה מאחורי הקלעים.
אלונה היא אחת שרב הנסתר על הגלוי אצלה.
וככה אמורה לעבוד מערכת בריאה.
אף פעם לא תדעו למי הציעו וכמה.
מעבר לזה שאתם לא לוקחים כאן הרבה דברים בחשבון: מצב שוק הישראלים,היורו שגרם להכל להתחיל באיחור,דרישות מופרזות של שחקנים ונכונות של זרים להגיע לישראל.
אז די כבר לשחק אותה כל אחד כאילו אתם אלכס פרוגוסון ולהגיד "היו צריכים לעשות ככה וככה".
שתהיו בנעליים של מקבלי ההחלטות אולי אז תבינו.
ועל זה אמר אריק שרון "מה שרואים מכאן לא רואים משם".
ואני רק יגיד עוד משהו קטן: פאקן 1.2 מליון יורו על שגיב יחזקאל זה מסכם את הכל.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

המגן היווני רצה משכורת שעולה על המסגרת.
אין טעם לדחוף אותו בכל הודעה שנייה.

רציתי שדרוג לאמצע וזה לא קרה. הדבר היחיד שמפריע לי.
אולי גם מוגרבי היה צריך להיות פה, אבל סביר מאוד שעדיין היה מעדיף את חולצת ההרכב של חיפה מאשר את הספסל שלנו.
לא זוכר אלופה שעשתה רכש משמעותי יותר מדי בעונה שלאחר מכן.
לא מכבי, ולא הפועל של גוטמן. על חיפה מיותר בכלל לדבר. ואצל כולם האפשרות לרכש הייתה קלה משלנו. כלכלית וכוח משיכה.
כנראה שזה לא משהו כ"כ פשוט.

בעניין חילופי הדורות.
מי בדיוק אתם מצפים לראות פה?
חוץ מקלטניס אין אף אחד שאני ממש רוצה.
מישהו מכיר חלוץ ישראלי טוב? שחקן לאגף?
השמות החמים פה זה ילד שעדיין אין לו דו-ספרתי בהופעות וכמה אגואיסטים מוכשרים מאשדוד.
אז גם סולליך וקבהא אולי עברו שדרוג במאריבור, עדיין להזכיר אותם ליד מליקסון ואוגו/הובאן זה ירידה גדולה ברמה.

מעדיף לסחוט את הלימון עד תום. תלכיד כמו שיש לנו עכשיו פשוט לא יחזור. צריך להפנים את זה.
חילוף פה ושם, יותר מזה רק ייגרע לדעתי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

yossi כתב:המגן היווני רצה משכורת שעולה על המסגרת.

אולי גם מוגרבי היה צריך להיות פה, אבל סביר מאוד שעדיין היה מעדיף את חולצת ההרכב של חיפה מאשר את הספסל שלנו.
לא מכבי, ולא הפועל של גוטמן. על חיפה מיותר בכלל לדבר. ואצל כולם האפשרות לרכש הייתה קלה משלנו. כלכלית וכוח משיכה.

בעניין חילופי הדורות.
השמות החמים פה זה ילד שעדיין אין לו דו-ספרתי בהופעות וכמה אגואיסטים מוכשרים מאשדוד.
אז גם סולליך וקבהא אולי עברו שדרוג במאריבור, עדיין להזכיר אותם ליד מליקסון ואוגו/הובאן זה ירידה גדולה ברמה.

מעדיף לסחוט את הלימון עד תום. תלכיד כמו שיש לנו עכשיו פשוט לא יחזור. צריך להפנים את זה.
אתה עדיין חושב כמו אוהד של מועדון קטן שרק בנו קבוצה גדולה...
עוד פעם הסיפור עם ה"תלכיד שלא יחזור"?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב:המגן היווני רצה משכורת שעולה על המסגרת.

בעניין חילופי הדורות.

!!
ואתה יודע מה הכי מצחיק.
שמדברים איתי על ראדי,הובאן וברדה שהם מבוגרים.
ה3 הללו בשקט יכולים לתת עוד שנתיים ויכולים גם ללמד את הקקות הקטנים שכל אחד מחזיק מעצמו מסי מקצוענות מהי.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום זקן כתב: !!
ואתה יודע מה הכי מצחיק.
שמדברים איתי על ראדי,הובאן וברדה שהם מבוגרים.
ה3 הללו בשקט יכולים לתת עוד שנתיים ויכולים גם ללמד את הקקות הקטנים שכל אחד מחזיק מעצמו מסי מקצוענות מהי.
לא יודע כמה פעמים כבר אמרתי לך את זה לפני אבל זו בטוח לא הפעם הראשונה, תודה! הקול השפוי.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

דר אדום בנשמה כתב: נתחיל מזה שהם קיבלו הצעה על דוידזאדה עוד בחודש יוני, כלומר בחודש יולי כבר ידעו שיש סיכוי שיצטרכו זר כמגן השמאלי.
אז הייתי מנסה לנהל משא ומתן עם הפועל תל אביב ביוניי לגביי שוינפלד ומקביל מנהל משא ומתן על שחקן כמו סולליך או על רועי קהת או קבאהא או אפילו הזק פלפל הזה, לפניי שמנסה להחתים אותו לבחון אם הוא בכלל מתאים.
ומחפש זר כמגן שמאלי ביוני ולא בחודש אוגוסט.
אי אפשר לחכות כל הזמן לדקה ה90 של חלון ההעברות.
לקרויף זה הולך כי יש למכבי כסף והרבה, אבל אנחנו צריכים לחשוב כמה צעדים קדימה על מנת לשמור על מקומנו בצמרת אחרת שמליקסון ברדה הובאן וכו' יעזבו/יפרשו לא נשאר בצמרת הגבוהה.
מועדון שרוצה להמשיך להלחם על תארים צריך לחשוב כמה צעדים קדימה ולא מעכשיו לעכשיו.
ואם נניח רצו להשאיר את דוידזאדה והוא היה נחושב לעזוב אז היו צריכים לתת לו לעזוב ביולי או להשאיר אותו עד הקיץ הבא.
עכשיו הגענו למצב שגם אנחנו מחפשים מגן שמאלי וגם מחפשים בדקה ה90 קשר.
זה נראה לך מהלכים של מועדון גדול?
כל הקיץ הזה זאת אכזבה ענקית, כי ידעו אצלנו שצריך להצעיר את הסגל ולהביא קשר אחרת לא היו רודפים קיץ שלם אחריי ז'אורז'יניו ועוד קשרים שהשם שלהם עלה.
כלומר אם רצו אצלנו להתחזק בעמדה היו צריכים להיות עם כמה אופציות של שחקנים ישראלים כבר בחודש יולי.

אין לי מילה רעה להגיד על ברק בכר וגם לא אלונה שבזכותה אנחנו בכלל מדברים על צמרת וראינו אליפות אחריי 4 שנה, אבל מצד שני מותר לי להביע גם ביקורת שצריך.
אני מקווה שבקיץ הבא דברים ישתנו ושזה יראה יותר טוב.
אני חושב שהקדמת את הפרישה של השחקנים.. ופה טמונה הבעיה. שוב, הכל קשור בשוק הישראלי. ויש עפ זה בעייתיות לצערנו.
חסר לנו שחקן יצירתי באמצע שיחלק כדורים לעומק לסגל כמעט מושלם!!! (וזה כמעט רק כי המגן עדיין בסימן שאלה).
פציעות זה חלק מהמשחק.

לגבי הרכש הקיים קח דוגמא שתענה לך.
מה השוער הצעיר של מכבי, אוחיון, עשה יותר מלוסיו וקורהוט בקריירה שרוצים אותו ב2 מליון יורו?
כסף הוא יכולת לשחק בסכומים גבוהים.

ברמה שאנחנו נמצאים, אנחנו צריכים להיות חדים כדי למצוא פוטנציאל של שחקנים שנבלעו בתוך השוק המטורף הזה.
לוסיו, קורהוט, הובאן, אוגו, וואקמה - זה בדיוק הוואקום שאנחנו נמצאים בו למציאת שחקנים.

שלח תגובה