דיון ההרכבים והטקטיקות ::שחקני ב"ש ובין היתר גם רמה"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: דיון ההרכבים והטקטיקות :: לקראת הפועל-ח. מטרה או אחד מהיר?

שליחה על ידי גיא חניה »

CrazyRed7 כתב: מאיפה המידע על רשימת השחקנים שלא ישחקו?אני קראתי שרק גורדנה וחיימוביץ' לא ישחקו בגלל פציעות וקולין בגלל הרחקה.
שכטר, גרזיץ', ספורי ופדידה עורכים אימונים קלים. אני מאמין ששכטר ישחק, כל השאר לא כל כך משמעותיים.
ודגני כבר שיחק כבלם במכבי נתניה..במצב כזה אפשר לעלות עם פלט בהרכב ולנצל את יתרון הגובה שלו.
לשכטר יש מתיחה בשריר הירך האחורי(כמו הפציעה של אופיר) מה שאומר שיקח לו לפחות עוד שבועיים עד שיחזור לשחק.
גרזיץ' עם כאבי גב והוא בספק למשחק , לספורי יש מתיחה בשריר התאומים ( גם פציעה שכנראה תשבית אותו מהמשחק הזה) , עומר פדידה למרות שאין לי מושג מיזה קראתי גם שהוא סובל מכאבים והוא בנתיים לא בסגל למשחק.
זה ההרכב של הפועל ככל הנראה:
דני עמוס , צ'קול , איליץ' , דגני , ליאור לוי , שי אבוטבול , סאשה , זגורי , ורמוט , שון מלכה/עבודריחימי , ודמארי.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

צריך לשחק עם בוזגלו בשמאל ונאסר בימין, כך ננצל את זה שצקול מגן מפקיר הגנות וליאור לוי בעל משחק ראש רע
צריך לפתוח עם פלט פה, לנצל את יתרון הגובה ושילחיץ אותם עם הנוכחות והמסה המטורפת שלו כמו שקרייזי רד ציין מקודם.
דג'אני הוא חובה פה? אם אראל וז'ינו ימשיכו לשחק במקומו אני לא אופתע, אבל גם אם יפתח במקום אחד מהם,
זה לא יפתיע - זה כאב ראש חיובי של אלישע.
תורגמן חייב לפתוח ואם לא ישחק-הבייתה (בפעם האחרונה אומר את זה חח) ויש תחרות שוב בין ביטון לאילוז שלוקה במשחק ההתקפה לעומת הראשון שהפסיד את מקומו בהרכב בגלל טעויות בהגנה לא מחייבות.

אפשר לחזור עם הנקודות הבייתה, אבל זה יהיה קשה..
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אגידה
אילוז פאיוביץ סוארס ביטון
אראל זינו
נאסר ברדה בוזגלו
פלט

אנע כבר רואה איך פלט משתיק את כל הגרמנים בלומפילד, זה משחק קלאסי בשבילו לקנות את עולמו בחזרה.
סויסה וגבאי יהיו בהיכון מהספסל למקרה שהשיטה לא תעבוד.
תמונה

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

שי האדום כתב:אגידה
אילוז פאיוביץ סוארס ביטון
אראל זינו
נאסר ברדה בוזגלו
פלט

אנע כבר רואה איך פלט משתיק את כל הגרמנים בלומפילד, זה משחק קלאסי בשבילו לקנות את עולמו בחזרה.
סויסה וגבאי יהיו בהיכון מהספסל למקרה שהשיטה לא תעבוד.
הרכב אלישע קלאסי

למרות שזה הדבר הנכון לעשות, אני לא רואה את בן תורגמן עולה להרכב במקום אילוז.. גם במשחקי האימון וזה גם בטח דעתו של אלישע, הוא לא מספיק מהיר, ומשחק ההגנה שלו לוקה בחוסר לעומת אילוז. מגן הוא קודם כל בהגנה, ואז בהגנה-אבל להוכיח זאת אלישע יצטרך לתת לו צאנס לשחק, מה שאני לא רואה קורה כי אלישע נותן לשחק למי שמרשים באימונים...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לפי האימונים האחרונים תורג'מן דווקא אמור לפתוח, סומך על אלישע שיעשה את הדבר הטוב ביותר. סך הכל אל תשכחו שאילוז הוא לא שחקן קו שמאל טבעי ובן כן.

:גאוות הנגב:

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

צריך לקחת את המשחק נגד סכנין ולעשות העתק הדבק....
לחכות להתקפות שלהם ולצאת מאוד מהר ולגמור את המשחק.
אני גם לא מהתומכים של דובב גבאי אבל זהו משחק שהוא חייב לשחק !
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

חובה לתת לתורג'מן לשחק.אילוז היה גרוע באגף שמאל נגד ביתר
חייבים גם לחזור להרכב המקורי בהתקפה,פלט מתאים לסגנון משחק איטי ונגד הפועל חובה מהירות.ראינו איך סכנין ניצלה את המהירות שלהם נגד הפועל.חובה את גבאי במקום פלט

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

לא מסכים עם לחזור להרכב ההתקפה המקורי, במיוחד במצב הנוכחי.
פלט בכושר+יכול לרמוס את הגנת הפועל כמו שירו בלו עשה לנו במשחק מול אשדוד, וכמו שפלט עשה לטל כחילה במשחק האחרון(הם משחק עם בלם לא טבעי ונמוך)
קחו בחשבון גם שסויסה כמובן יכנס כמחליף במקרה הטוב(סוג של עונש על מה שעשה) שדובב לא פוגע כבר הרבה זמן....

*זה שבן תורגמן יפתח זה מאסט, וכן הוא מגן שמאלי טבעי- אי אפשר לדעת למה לצפות ממנו בשני, אם זה לטוב או לרע...

נ.ב זה משחק מבחן לאילוז, אם לא ירשים-צריך להמשיך לתת לביטון את ההזדמנות, כנ"ל לאראל ובמיוחד לז'ינו שצריכים להתעלות על עצמם פה. ברדה צריך ויבקיע במשחק זה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לדעתי אלישע עולה עם ההרכב הנכון,במשחק שכנראה יתפתח,הרכב עם שחקנים מהירים בחוד זה המפתח.
פתיחת המשחק וה30 דקות הראשונות הם מאוד קריטיות וזאת בשל העובדה שהפועל ת"א היא קבוצה לחוצה מאוד היום,שער שלה בהתחלה ודחיפה של הקהל ייתן לה הרבה בטחון,על אחת כמה שהם יודעים שזאת ההזדמנות האחרונה שלהם להידבק לצמרת.
אם נשים להם גול בפתיחה(מה שבאופן סטטיסטי לא קורה) הם יילחצו עוד יותר ויפקירו את ההגנה הגם ככה חסרה שלהם ואז ב"ש יכולה להמשיך ולעקוץ.
ברור גם שהשליטה בכדור תהיה שלהם(לפחות בהתחלה) מכיוון שהם קבוצה שאוהבת להחזיק בכדור.
לדעתי צריך פה לשחק הפוך על הפוך,ללחוץ אותם מהפתיחה בדגש על האמצע ולא לתת להם בכלל להניע כדור,מה שבכלל יתסכל אותם.
השחקנים שלנו צריכים להבין קודם כל בראש שהם באים פייבוריטים למשחק הזה ועליהם להתנהל בהתאם מבלי להתרפס ולתת יותר מדי כבוד להפועל ת"א.
צריך לשים לב לשון מלכה אם ישחק,שחקן שיכול לעשות הרבה צרות,המון כישרון ומהירות שלא יחגוג באגף.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שובל הבעיה של פלט שהוא עדיין גמלוני מדי ובמשחק הזה צריך מהירות מהירות ומהירות אולי אם אלישע יוותר על האגו ויעלה את סוויסה אז זה יהיה הרכב יותר נכון אבל פלט לא מתאים למשחק שחייבים בו מהירות, מול עכו ובני יהודה הוא יתאים, אבל מול הפועל תל אביב שדווקא הייתי נותן להם את האשלייה שהם שולטים במשחק בשביל שהם ישחקו עם הגנה גבוהה מה שייתן לבוזגלו נסאר גבאי וברדה את הפרצות ואת האפשרות לתקוף, כי מול הגנות נסוגות ההתקפה שלנו לא עובדת כמו שצריך ואז כן צריך את פלט, מחר הפועל תל אביב יעלו בשביל לנצח ולפיכח הם יעלו בשביל לשחק התקפי ועם הגנה גבוהה ככל הנראה מה שאז ייתן לנו את האפשרות לתקוף ולנצח.
כמובן שהמגנים יצטרכו למעט בעליות על מנת להתמודד עם ההתקפה של היריבה, במשחק מול עכו או בני יהודה משחק המגנים יהיה חייב להיות התקפי אבל מול הפועל תל אביב שהמגני םישארו למטה מבחינתי הכי טוב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

פלט היום עשה את שלו, בדיוק כמו משחק מול ביתא אין לי טענות אליו, והפעם אפילו הבקיע שער שדה במתפרצת-לא כל כך איטי..

יש לי טענות לקישור המרכזי, דבר ראשון- גבאי וסויסה לא כנפיים, אלא הם יכולים לשחק רק כקיצוני שמאלי בשיטת ה4-3-3.
מאחר ואנחנו משחקים ב4-4-2 הם לא סוגרים מספיק הגנתית, ולא משתתפים משחק בהנעת הכדור ולא יודעים לשתף את המגן השמאלי...
זה לא עבד היום ובמיוחד בגלל אלישע וההצבה של גבאי בהרכב במקום נאסר, בגלל שהבקיע שלושער במשחק הקודם-הרסה לנו את המשחק.

הקישור המרכזי לא עשה את שלו, זינו היה מאוד אנמי והמסירות של גל אראל ממש לא מדויקות, אחד מהם יצטרך לרדת לספסל, במקום דגאני? הוא לא הרשים אותי היום, וכשחטפנו גול בגללו בדקה כה מכריעה, זה מראה על איכות השחקן. שוב טעיות קורות וצריך שוב לתת לו צאנס בהרכב, אולי במקום לוטם שיצטרך להוכיח את עצמו מחדש...
ועל נוסא איגיבור אומרים הלוואי!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

על פי הערכות אלישע צפוי לפתוח בהרכב הרגיל , משמה פלט יורד לספסל וגבאי חוזר להרכב.
ושוב לא תהיה שליטה במרכז שדה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גיא חניה כתב:על פי הערכות אלישע צפוי לפתוח בהרכב הרגיל , משמה פלט יורד לספסל וגבאי חוזר להרכב.
ושוב לא תהיה שליטה במרכז שדה.
כשאתה משחק 4-4-2 ולעיתים אפילו 4-2-4..מלכתחילה ברור שתהיה בנחיתות במרכז המגרש.
זה לא משנה אם דג'אני, אראל או ז'ינו משחק.

החילופים האלה בהרכב בכל שבוע לא תורמים בכלום. כל שבוע שינויים ובינתיים התקופה הטובה שלנו הייתה כשהרכב אחד רץ.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

CrazyRed7 כתב: כשאתה משחק 4-4-2 ולעיתים אפילו 4-2-4..מלכתחילה ברור שתהיה בנחיתות במרכז המגרש.
זה לא משנה אם דג'אני, אראל או ז'ינו משחק.

החילופים האלה בהרכב בכל שבוע לא תורמים בכלום. כל שבוע שינויים ובינתיים התקופה הטובה שלנו הייתה כשהרכב אחד רץ.
כן אבל בתקופה ההיא כל ההרכב היה רץ חוץ מדובב גבאי :בוער מעצבים:

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

אני מוכן לשלם סכום נאה לראשון שיסביר לי בצורה הגיונית איך ייתכן שקובי דג'אני כבר משחק מי יודע כמה לא פותח בהרכב?
שחקן שקט, חכם, יציב, מנוסה.
למה?

שלח תגובה