ינואר מגיע והחלון נפתח!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דורון כהן

Re: ינואר מגיע והחלון נפתח!

שליחה על ידי דורון כהן »

ינואר הגיע אבל ג'ורג' לא בא ומשיח (אסי) גם לא יטלפן.
החיזוק שנדרש בפגרה זה מצב רוחם של מתנגדי גיא לוי שמרוב ההצלחות האחרונות לא יודעים מה לעשות....אולי חופשה בברזיל בקרנבל השנתי תחמם את ליבם הפצוע...יש דברים שתמיד כיף לראות.
בשביל מה צריך חיזוק??בשביל לעלות מהמקום הראשון ולא מהשני??לא ביג דיל
בשביל מה אלונה צריכה עכשיו לשפוך עוד כסף??זה ישתיק את המקללים????
בכלל האוהדים שלנו זה מכה שלא כתובה באף ספר, מצד אחד טוענים מתנגדיו של גיא לוי שהליגה חלשה ,אם 5 קבוצות עולות אז הפועל באר שבע בטוח תהיה אחת מהם, לכן זה לא חוכמה להיות במקום השני, אם כך הם פני הדברים אני שואל למה צריך חיזוק???הרי ממילא נעלה.....
אם הליגה היא חזקה וחיזוק זה צו השעה, אז ההישג של המאמן הוא יוצא מן הכלל חרף הכדורגל המשמים שהקבוצה מציגה מדי שבת.
אני בכל מקרה חושב שלא צריך שום חיזוק, את הכסף צריך לשמור לליגת העל, אלונה יודעת טוב מאוד מה הקבוצה צריכה, כרגע שקט תעשייתי זה המצרך המבוקש.
נגמרו הימים שהפועל באר שבע הייתה שכונה אחת גדולה שבה כל יועץ אחיתופל אמר את דעתו, ברוכים הבאים לעידן המקצועני שבו החלטות מסוג אלו מתקבלות בתבונה לאחר מחשבה מעמיקה.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

דורון שיחקת אותה כול מילה במקום בנוגע לליגה ולמאמן..!
אבל חיזוק צריך אין לנו הגנה..

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

אימפריה באדום כתב:דורון שיחקת אותה כול מילה במקום בנוגע לליגה ולמאמן..!
אבל חיזוק צריך אין לנו הגנה..
אח שלי היקר בשלושת המשחקים האחרונים ההגנה ספגה גול אחד.
גם אני מסכים שההגנה שלנו רחוקה מלהיות חומת ברזל, אבל למרות כל הקשיים "שמייצר" יניב אלול בנפילותיו המצחיקות אנחנו נעלה ליגה.
אני בטוח שהמאמן ער לכל הליקויים, בקיץ הוא ידאג להביא בלם אחורי בעל שיעור קומה פלוס מגן שמאלי שמרים כדור במדויק לראש של החלוץ במקום לטריבונות של שער 3 כפי שעושה דודי פדלון.
כרגע מה שיש זה מספיק טוב, בטח כאשר 5 קבוצות עולות.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום

דורון כהן כתב:
אח שלי היקר בשלושת המשחקים האחרונים ההגנה ספגה גול אחד.
גם אני מסכים שההגנה שלנו רחוקה מלהיות חומת ברזל, אבל למרות כל הקשיים "שמייצר" יניב אלול בנפילותיו המצחיקות אנחנו נעלה ליגה.
אני בטוח שהמאמן ער לכל הליקויים, בקיץ הוא ידאג להביא בלם אחורי בעל שיעור קומה פלוס מגן שמאלי שמרים כדור במדויק לראש של החלוץ במקום לטריבונות של שער 3 כפי שעושה דודי פדלון.
כרגע מה שיש זה מספיק טוב, בטח כאשר 5 קבוצות עולות.

אז אתה אומר שלא צריך ביכלל חיזוק?..
אם יביאו את ארבייטמן או יחיאל צגאי יחזור לא תיהיה מרוצה?..

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

דורון כהן כתב:ינואר הגיע אבל ג'ורג' לא בא ומשיח (אסי) גם לא יטלפן.
החיזוק שנדרש בפגרה זה מצב רוחם של מתנגדי גיא לוי שמרוב ההצלחות האחרונות לא יודעים מה לעשות....אולי חופשה בברזיל בקרנבל השנתי תחמם את ליבם הפצוע...יש דברים שתמיד כיף לראות.
בכלל האוהדים שלנו זה מכה שלא כתובה באף ספר, מצד אחד טוענים מתנגדיו של גיא לוי שהליגה חלשה ,אם 5 קבוצות עולות אז הפועל באר שבע בטוח תהיה אחת מהם, לכן זה לא חוכמה להיות במקום השני, אם כך הם פני הדברים אני שואל למה צריך חיזוק???הרי ממילא נעלה.....
אם הליגה היא חזקה וחיזוק זה צו השעה, אז ההישג של המאמן הוא יוצא מן הכלל חרף הכדורגל המשמים שהקבוצה מציגה מדי שבת.
אני בכל מקרה חושב שלא צריך שום חיזוק, את הכסף צריך לשמור לליגת העל, אלונה יודעת טוב מאוד מה הקבוצה צריכה, כרגע שקט תעשייתי זה המצרך המבוקש.
נגמרו הימים שהפועל באר שבע הייתה שכונה אחת גדולה שבה כל יועץ אחיתופל אמר את דעתו, ברוכים הבאים לעידן המקצועני שבו החלטות מסוג אלו מתקבלות בתבונה לאחר מחשבה מעמיקה.
במידה ומדובר בשחקן שיכול להמשיך איתנו לליגת העל זה יכול מאוד לעזור בהמשך הבנייה של הקבוצה.
האמת היא דאני לא ממש רואה שחקן כזה ולכן הייתי מוותר אבל אולי יפול משהו.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

דורון כהן כתב:ינואר הגיע אבל ג'ורג' לא בא ומשיח (אסי) גם לא יטלפן.

הפעם אני חושב שאתה לא צודק, אם מביאים שחקן שימשיך לליגת העל עדיף להביא אותו השנה אם אפשר ולא בקיץ
הרי ברור לכולנו שמחצית מהשחקנים לא ימשיכו.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום

כמו שאולי הספקתם לראות בטופיק האחר שפתחתי כתוב שיש כנראה רכש ראשון העונה :סרור מהפועל תל אביב

סמל אישי של משתמש
תומר האדום

שליחה על ידי תומר האדום »

צריך להחליף מעט שחקני אבל יש לנו הרכב מצוין. :כפיים:

שלח תגובה