גיא לוי הכריע - מעדיף לעלות מכוער !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

Re: גיא לוי הכריע - מעדיף לעלות מכוער !

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:גיל, בוא נתמקד בעובדות:

1) עברו עשרה מחזורים. זהו. זאת אומרת שאי אפשר לשפוט את גיא לוי לא להצלחה, ולא לכישלון. בכל מועדון כדורגל מקצועני (ואני לא מדבר על הארץ) לא שופטים את עבודת המאמן בכזה שלב. זה שבארץ העסקנים שלנו מעמד המאמן שואף לריצפה לא אומר שאנחנו צריכים ליישר קו עם החובבנות.

2) באת בביקורת על השינויים בהרכב והניסויים? בבקשה, חמישה משחקים אחרונים:

השפן בבני לוד - אלקיים, שער ומשחק מעולה.
השפן בהרצליה - בונפלד, שער ומשחק טוב.
השפן בחיפה - כבדה, משחק מצויין ובעצם גרם לפנדל.
השפן בנצרת - חוגג, כישלון.
השפן בעכו - אורן נסים, בישול, ניצול של הפיזיות שלו למלחמה בלתי פוסקת מול הקרנפים של עכו.

בקיצור, ארבעה מתוך חמשת הניסויים האלה הסתיימו בהצלחה. מאזן לא רע לכל הדעות.
האמת לא ידעתי שלגיא יש גן חיות פרטי....

ובכלל אם הוא אוהב חיות אז למה הוא מגרש מההרכב את האריה סמיוני שיכול לטרוף כול קבוצה בליגה העלובה הזו ?

בין שפנים לאריות אני בעד האריות.

ואתה ?

ואם להיות רציניים.

הרי זה בדיוק ההבדל בין קבוצה חזקה יציבה מקצוענית שמנוהלת נכון - אין צורך בשפנים.

קבוצה קטנה שמשמשת כאנדר דוג במרבית המשחקים תמיד תחפש איך להפתיע את היריבות, קבוצה כמונו עם סגל שכזה,קהל ומסורת אמורה להוביל בביטחה עם הרכב יציב חזק ומנצח ולא להתעסק בשפנים כפי שגיא היה מורגל.........בצפרירים חולון.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ובכלל אם הוא אוהב חיות אז למה הוא מגרש מההרכב את האריה סמיוני שיכול לטרוף כול קבוצה בליגה העלובה הזו ?

ואתה ?

ואם להיות רציניים.

הרי זה בדיוק ההבדל בין קבוצה חזקה יציבה מקצוענית שמנוהלת נכון - אין צורך בשפנים.

קבוצה קטנה שמשמשת כאנדר דוג במרבית המשחקים תמיד תחפש איך להפתיע את היריבות, קבוצה כמונו עם סגל שכזה,קהל ומסורת אמורה להוביל בביטחה עם הרכב יציב חזק ומנצח ולא להתעסק בשפנים כפי שגיא היה מורגל.........בצפרירים חולון.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

תגיד לי מה יהיה איתך??
מה אתה חושב שישראל זה אנגליה?
עוד שניה תגיד לי שאתה מצפה לראות כדורגל של הצמפיונס...

תסתכל על העיתון ותראה מי מובילה את הליגה (בוא אני יעזור לך נתניה), ואם זכרוני לא מטעה אותי הם לא משחקים כמו ברצלונה.

תבין הכדורגלבישראל זה כדורגל דוחה.
מה שחשוב זה לאסוף נקודות וניצחונות תלמד להיות שש ושמח בחלקת האלוהים הקטנה שלך.

ועכשיו לעניינו של גיא בעד או לא בעד ההתססות החוזרות שלך ממש לא עוזרות.
בשנה שעברה התנגדתי בכל רמ"ח אבריי להבאתו של גילי לנדאו, המושיע של הקהל, אבל ברגע שהוא הגיע נתתי לו גב, למה? כי אם אני יתסיס אני רק יפגע ביקר לי מכל, הפועל ב"ש.
לעומת שנים קודמות יש לנו בעלת בית אינטילגנטית, מחושבת (אין מספיק מילים לתאר את המלכה אז אני יעצור כאן), שיודעת מה קורה והיא ממש לא פועלת מהבטן אלא מהשכל.
תבין שאם המצב יימשך ולא יתנו גב לכל מאמן שמגיע לכאן היא פשוט לא תשאר, והרי שזו משוואה פשוטה אין אלונה=אין הפועל. אז בבקשה ממך שהרציונל יתגבר על הרגש.

שבת שלום
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מוטי כתב:תגיד לי מה יהיה איתך??
מה אתה חושב שישראל זה אנגליה?
עוד שניה תגיד לי שאתה מצפה לראות כדורגל של הצמפיונס...

תסתכל על העיתון ותראה מי מובילה את הליגה (בוא אני יעזור לך נתניה), ואם זכרוני לא מטעה אותי הם לא משחקים כמו ברצלונה.

תבין הכדורגלבישראל זה כדורגל דוחה.
מה שחשוב זה לאסוף נקודות וניצחונות תלמד להיות שש ושמח בחלקת האלוהים הקטנה שלך.

ועכשיו לעניינו של גיא בעד או לא בעד ההתססות החוזרות שלך ממש לא עוזרות.
בשנה שעברה התנגדתי בכל רמ"ח אבריי להבאתו של גילי לנדאו, המושיע של הקהל, אבל ברגע שהוא הגיע נתתי לו גב, למה? כי אם אני יתסיס אני רק יפגע ביקר לי מכל, הפועל ב"ש.
לעומת שנים קודמות יש לנו בעלת בית אינטילגנטית, מחושבת (אין מספיק מילים לתאר את המלכה אז אני יעצור כאן), שיודעת מה קורה והיא ממש לא פועלת מהבטן אלא מהשכל.
תבין שאם המצב יימשך ולא יתנו גב לכל מאמן שמגיע לכאן היא פשוט לא תשאר, והרי שזו משוואה פשוטה אין אלונה=אין הפועל. אז בבקשה ממך שהרציונל יתגבר על הרגש.

שבת שלום
מצטער מוטי, אבל ההתעלמות שלך ושל אחרים מהטעויות החוזרות ונשנות של גיא הם אלו שעלולות לגרום להרס הקבוצה שכן גיא כבר הוכיח במעשיו ודבריו שלחץ הקהל הוא זה שגרם לו "להפנים ולשנות" כלשונו או אם תרצה "גם אני התברברתי" את זה גיא אמר אחרי שהבין שאלול הוא בלם ואילוז מגן ימני {למזלינו הוא למד מההתחלה שאסי הוא השוער אחרת.....}

אני לא רוצה להפסיד עליית ליגה בטוחה ו/או לחיות בפחד שלא נעלה כאשר יש לנו סגל שכזה ובעלים שכזאת וכול זה רק בגלל שיש לנו מאמן שכזה.

אם זו התססה אז דבריך הם נסיון לסתימת פיות.

גוד שבס.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:

ואתה ?

ואם להיות רציניים.

רפא בניטז עלה 99 משחקים רצוף בליברפול עם הרכב שונה. זאת קבוצה מספיק גדולה בשבילך?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
רפא בניטז עלה 99 משחקים רצוף בליברפול עם הרכב שונה. זאת קבוצה מספיק גדולה בשבילך?
לבניטז יש רקורד של אימון קבוצות כמו צפרירים ופ"ת ?

כשלגיא יהיה את הרקורד והניסיון שלו אני אבנה עליו בינתיים אני זוכר לו את אובדן 3 הנקודות מול ירושלים עם אלול המגן הימני ואילוז השמאלי....

אצל בניטז בניון לא יהיה אף פעם בלם,תשאל אותו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
לבניטז יש רקורד של אימון קבוצות כמו צפרירים ופ"ת ?

כשלגיא יהיה את הרקורד והניסיון שלו אני אבנה עליו בינתיים אני זוכר לו את אובדן 3 הנקודות מול ירושלים עם אלול המגן הימני ואילוז השמאלי....

אצל בניטז בניון לא יהיה אף פעם בלם,תשאל אותו.
ושלך יהיה את הניסיון באימון של גיא לוי, אז תוכל להעביר עליו ביקורת.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
ושלך יהיה את הניסיון באימון של גיא לוי, אז תוכל להעביר עליו ביקורת.
זה כול העניין, כדורגל הוא משחק פשוט קל להבנה ואין צורך בניתוחים מסובכים כדי להבין לדוגמא שאילוז לא מגן שמאלי.....

אתה רואה ? את זה אני חסר הנסיון הבנתי עוד לפני שריקת הפתיחה מול ירושלים, גיא לעומת זאת הבין את זה אחרי שאיבדנו 3 נקודות ואחרי שקיבל קללות.

מה דעתך ?

אולי אם גיא אתה ואחרים כאן יקראו את דברי ינסו לחשוב אולי יש בהם הגיון ואז נחסוך אובדן נקודות יקרות וגיא לא ישמע קללות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
זה כול העניין, כדורגל הוא משחק פשוט קל להבנה ואין צורך בניתוחים מסובכים כדי להבין לדוגמא שאילוז לא מגן שמאלי.....

אתה רואה ? את זה אני חסר הנסיון הבנתי עוד לפני שריקת הפתיחה מול ירושלים, גיא לעומת זאת הבין את זה אחרי שאיבדנו 3 נקודות ואחרי שקיבל קללות.

מה דעתך ?

אולי אם גיא אתה ואחרים כאן יקראו את דברי ינסו לחשוב אולי יש בהם הגיון ואז נחסוך אובדן נקודות יקרות וגיא לא ישמע קללות.
פשוט, קל להבנה ועדיין אנחנו פה כבר שנה רביעית.

את דעתי לגבי מגנים שמאליים בארץ כבר רשמתי בטור, מה לעשות שכמעט ואין. גיא לוי לא המאמן הראשון ולא האחרון שעושה לשחקנים הסבה, אפשר לחשוב שכל שחקן נולד בתפקיד שלו. רק תאר לך איפה אלון חרזי - אלא אם אתה טוען שהוא לא מהמגנים הימנים הכי טובים שהיו לנו בארץ - היה נמצא היום עם הגישה הזאת (להזכירך שהוא חלוץ במקור).

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
פשוט, קל להבנה ועדיין אנחנו פה כבר שנה רביעית.

את דעתי לגבי מגנים שמאליים בארץ כבר רשמתי בטור, מה לעשות שכמעט ואין. גיא לוי לא המאמן הראשון ולא האחרון שעושה לשחקנים הסבה, אפשר לחשוב שכל שחקן נולד בתפקיד שלו. רק תאר לך איפה אלון חרזי - אלא אם אתה טוען שהוא לא מהמגנים הימנים הכי טובים שהיו לנו בארץ - היה נמצא היום עם הגישה הזאת (להזכירך שהוא חלוץ במקור).

אנחנו עונה רביעית לא בגלל מאמנים כושלים אלא בעיקר בגלל ניהול כושל בראשותו של זינו וזאת בנוסף לשיחרור שחקנים מאסיבי.

עונה שעברה החל תהליך השיקום והעונה חייבים לקצור את הפרי הראשון - עליית ליגה.

אין בעיה לשנות עמדות וציוותי שחקנים רק שלשם כך נועד מחנה האימונים,משחקי ידידות,גביע הטוטו.

לליגה אמורים להגיע עם הרכב מגובש לפחות ב-80%-90% ובטח ובטח אחרי 10 משחקים חייב היה ממזמן לרוץ הרכב מנצח או לפחות שהמאמן ידע לאיזו עמדה מתאים כול שחקן בסגל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:

אנחנו עונה רביעית לא בגלל מאמנים כושלים אלא בעיקר בגלל ניהול כושל בראשותו של זינו וזאת בנוסף לשיחרור שחקנים מאסיבי.

עונה שעברה החל תהליך השיקום והעונה חייבים לקצור את הפרי הראשון - עליית ליגה.

אין בעיה לשנות עמדות וציוותי שחקנים רק שלשם כך נועד מחנה האימונים,משחקי ידידות,גביע הטוטו.

לליגה אמורים להגיע עם הרכב מגובש לפחות ב-80%-90% ובטח ובטח אחרי 10 משחקים חייב היה ממזמן לרוץ הרכב מנצח או לפחות שהמאמן ידע לאיזו עמדה מתאים כול שחקן בסגל.
במחנה האימונים פתחו לרוב אסי, אילוז, קידר, אלול, אסולין, אוקוגו/זרקו, זולו, מליקסון, זר נבחן, קדוסי, סמיוני.

ברוב המשחקים העונה פתחו אסי, אילוז, קידר, אלול, אוקוגו, זולו, מליקסון, זר מוחתם (קוסטרוב), קדוסי. שזה 9 מתוך 11 - 81%.

זרקו לא היה מי יודע מה, גיא החליט (ובצדק) שאוקוגו מתפקד יותר טוב ממנו בקישור האחורי. מאחר שפדלון עוד לא היה בכושר משחק גיא החליט (כמו בלבול בזמנו) לנסות את קידר כמגן שמאלי. זה לא כל כך עבד, זה היה יכול באותה מידה לעבוד מצויין. ברגע שפדלון נכנס לכושר משחק קידר חזר לעמדת הבלם.
קוראים לזה דינאמיות ולהרגיש את השחקנים תוך כדי העונה - גם זה חלק מעבודה של מאמן.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
במחנה האימונים פתחו לרוב אסי, אילוז, קידר, אלול, אסולין, אוקוגו/זרקו, זולו, מליקסון, זר נבחן, קדוסי, סמיוני.

ברוב המשחקים העונה פתחו אסי, אילוז, קידר, אלול, אוקוגו, זולו, מליקסון, זר מוחתם (קוסטרוב), קדוסי. שזה 9 מתוך 11 - 81%.

זרקו לא היה מי יודע מה, גיא החליט (ובצדק) שאוקוגו מתפקד יותר טוב ממנו בקישור האחורי. מאחר שפדלון עוד לא היה בכושר משחק גיא החליט (כמו בלבול בזמנו) לנסות את קידר כמגן שמאלי. זה לא כל כך עבד, זה היה יכול באותה מידה לעבוד מצויין. ברגע שפדלון נכנס לכושר משחק קידר חזר לעמדת הבלם.
קוראים לזה דינאמיות ולהרגיש את השחקנים תוך כדי העונה - גם זה חלק מעבודה של מאמן.
מספיק שנביט רק בהרכב שפתח בשבת ונמצא שם את פדלון,ניסים,כבדה.

שלשתם לא שיחקו בהרכב הראשון עד עכשיו.

מעבר לזה, השינויים התכופים בתיפקודי השחקנים המעברים החדים והבלתי מובנים משחקן הרכב לשחקן יושב ביציע כול זה יחד גורם ישיר לחוסר יציבות בקבוצה.

גיא לוי - האשם היחיד.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
גיא לוי - האשם היחיד.
טוב, המשפט הזה מייצג את הייאוש שלי מהויכוח הזה. החלטה שיושבת לך בראש לא משנה מה, ולא יעזור כמה נתונים הצגתי לך, אתה מסרב להתייחס אליהם אלא רק לנקודות הקטנוניות שמצדיקות את אותה טענה שיושבת לך בראש.

תפתח את הראש, תרחיב אופקים, תנסה גם להסתכל על הדברים הטובים, קח הרבה אוויר וניפגש פה בסוף הסיבוב השני. קבענו?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
טוב, המשפט הזה מייצג את הייאוש שלי מהויכוח הזה. החלטה שיושבת לך בראש לא משנה מה, ולא יעזור כמה נתונים הצגתי לך, אתה מסרב להתייחס אליהם אלא רק לנקודות הקטנוניות שמצדיקות את אותה טענה שיושבת לך בראש.

תפתח את הראש, תרחיב אופקים, תנסה גם להסתכל על הדברים הטובים, קח הרבה אוויר וניפגש פה בסוף הסיבוב השני. קבענו?
למה לך ?

יש כאן עמוד עם מספר נקודות לא מבוטל אותם רשמתי אשר מצביעות על כשלון מקצועי חד וברורו של גיא.בקשתי שיקום כאן מישהו ויסתור את דברי..

אף אחד לא קם.......

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

בבקשה:
גיל שגיב כתב:לכול המתלהמים :

1. אתם, כן כן אתם אוהדי הצלחות. :בלה:
אתה מוזמן לעבור על הדיונים והטורים פה באתר גם אחרי נצחונות כדי לראות שגם אז יש ביקורות.
גיל שגיב כתב: 2. אתם מצפים ממני להתרפק על נצחון עלוב בונקריסטי מגעיל ודוחה וכול זה רק בגלל שניצחנו. כאשר אני כותב נגד ההתנהלות של גיא אחרי הפסד אתם קופצים "איפה היית כשניצחנו ?" כאשר אני כותב אותו הדבר אחרי ניצחון אתם שוב "די כבר, ניצחנו תן להנות ".
כל סוף שבוע מתנהלים 12 משחקי כדורגל בשתי הליגות הראשונות. מתוכם אפשר למנות בממוצע אולי 3-4 שראויים באמת להיקרא "כדורגל". וזה לא בגלל שהמאמנים של כל השאר הם כישלון, אלא בגלל האופי והאיכות של השחקן הישראלי.
מן הסתם גם אנחנו שואפים להיות בין ה3-4 האלה ואף יותר, אבל זה ברור לנו שזה לוקח זמן, ולנו יש סבלנות.
גיל שגיב כתב: 3. אתם פחדנים. פוחדים להתעמת איתי ולגעת באמת העגומה - גיא לוי הוא כשלון מקצועי טוטאלי.
טענה חסרת כל בסיס, לכן אני לא אגיב.
גיל שגיב כתב: 4. מי שמשאיר קבוצה ללא מגן שמאלי טבעי סיבוב שלם - הוא כשלון.
זה באמת נקודה מקצועית לא טובה. אבל שוב, מלבד אייל טרטצקי אין אף מגן שמאלי בלאומית ברמה טובה. אז כנראה שנישאר עם פדלון, אחרי שגיא לוי "השחצן" הודה בטעותו והחזיר אותו לסגל ולהרכב.
גיל שגיב כתב: 5. מי שמנפה 3 שחקנים 'אלק' על רקע מקצועי ואז גם מחזיר אותם - הוא כשלון.
אז אני מבין שגווארדיולה צריך להתפטר אחרי שהוא ניפה את סמואל אטו? אתה לא יכול גם להגיד על מאמן שחצן וגם לבוא אליו בטענות שהוא מודה בטעויות.
גיל שגיב כתב: 6. מי שמציב מגן ימני טוב בצד שמאל ואז מאבד אותו בימין ומקבל מגן שמאלי גרוע - הוא כשלון.
קשור לטענה 4, קרה בדיוק במשחק אחד. מותר לנסות, לפעמים זה מצליח ולפעמים זה לא.
גיל שגיב כתב: 7. מי שמנסה לסלק את שחקן ההגנה בין הטובים והיציבים בקבוצה {אלול} בגלל עבירת משמעת - הוא כשלון.[/

אף שחקן, ואף שחקן הוא לא מעל הקבוצה, בטח לא שחקן ליגה לאומית ממוצע כמו יניב אלול. גיא לוי אף פעם לא ניסה לסלק אותו מהקבוצה - אלה רק דברים שנטענו בתקשורת, אתה מוזמן להביא לי ציטוטים מגיא לוי אם אתה חושב אחרת. יניב אלול מחליף תפקוד על דעת עצמו במהלך משחק!!! יש עבירת משמעת יותר גרועה מזאת לשחקן?

גיל שגיב כתב: b]8. מי שמשנה עמדות למרבית השחקנים ולא למד להכיר את צוות השחקנים שלשרשותו במחנה האימונים,בגביע הטוטו,במשחקי האימון וממשיך לנסות ב'מני-טיים' כאילו אין מחר - הוא כשלון.

כבר הראתי לך את העובדה ש80% מההרכב של המחנה אימונים משחק גם בליגה. ואתה מוכן להסביר לי מתי זה ה"מני-טיים" בליגה של 33 מחזורים?

גיל שגיב כתב: 9. מי שמשנה ציוות של שחקנים רק בגלל שהקהל לוחץ עליו ולא מגיע לתובנות הללו בעצמו - הוא כשלון.

אני בטוח שבגלל לחץ הקהל הוא שינה דברים. תמשיכו לחשוב ככה.

גיל שגיב כתב: 10. מי שלא מצליח להתחבר למקום,לסביבת העבודה,לשחקנים ולאוהדים - הוא כשלון.

עברו רק עשרה מחזורים.
עוד לא שמעתי שהוא לא מתחבר לשחקנים, הפוך, אני רואה הרבה שחקנים שפתאום התחילו לקרוע את התחת במשחקים.
אוהדים - השאלה אם אתה מדבר על האוהדים שזרקו ביצים על לופא קדוש, או האוהדים שקיללו כל דבר שזז פה בעשר שנים האחרונות? או שאתה מדבר על הקהל האחר שבא וקורע את הגרון בעידוד כל משחק?

גיל שגיב כתב: 11. מי שמשחק כמו פחדן עם שני קשרים הגנתיים וחלוץ אחד וזה בקבוצה שיש לה צוות שחקנים התקפיים איכותיים בטח לליגה הלאומית - הוא כשלון.

שוב נסביר שאין שום קשר בין מספר החלוצים לשאלה אם זה התקפי או לא. פרטים אצל ברצלונה שמשחקת עם שלושה קשרים אחוריים.

גיל שגיב כתב: 12. מי שלא מבין,לא לומד ולעולם כנראה לא ילמד שב"ש זה לא פ"ת או צפרירים הקבוצות אותן הוא אימן {ללא הצלחה מיוחדת} - הוא כשלון.

ממש לא מבין את מהות הטענה. גם כאן הוא קיבל יעדים וכרגע הוא עומד בהם.

גיל שגיב כתב: 13. מי הגבר עכשיו שיסביר לי שאני טועה וגיא מאמן טוב ?

אם גיא מאמן טוב או לא אנו נחליט בסוף העונה. עד אז ניתן לו את הקרדיט לעבוד.

גיל שגיב כתב: 14. אתם שבויים בקטע של 'לא לפטר מאמנים' כאילו שזו מנטרה שחייבים לחזור עליה אחרת חלילה רוחו של מלך השכונה תחזור ולא מבינים שאפשר לנהל קבוצה באופן מקצועי ונכון ולפעמים לפטר מאמן זה לא אומר שהעסק כושל אלא בהחלט יכול להצביע שהמאמן כושל.

ואתה שבוי בקטע של המאמן תמיד אשם.

גיל שגיב כתב: 15. אני חוזר ואומר - אנחנו נעלה ליגה למרות שגיא המאמן ובטח לא בזכותו. במתכונת של שתי קבוצות שעולות ליגה היינו אומרים שלום ממזמן לליגת העל, 5 עולות העונה וזה המזל שלנו ובעיקר של גיא.

נדבר בסוף העונה.

שלח תגובה