פרסום ראשון: נבחן אמריקאי חדש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: פרסום ראשון: נבחן אמריקאי חדש

שליחה על ידי yedidel »

Eran1 כתב:
השאלה שלך לא רצינית אבל בכל זאת אני אנסה לענות לך.
דבר ראשון יש הבדל משמעותי בין זר לשחקן ישראלי, אני בטוח שאם פדידה היה זר הוא לא היה פה ואני אישית הייתי מחפש חלוץ מחליף אחר במקומו. בכל מקרה לא מדובר בשחקן שהתפקיד שלו משמעותי בקבוצה כמו שהתפקיד של טאצ'י אמור להיות.
לגבי האחרים גם אם לא הייתי יודע איך הם משחקים ולא הייתי מכיר אותם עדיין אתה יכול לראות שיש להם כדורגל בכמה וכמה דרגות
מעל הזר הנכבד.
יעקובו, קולאוטי, דנטה לופז, דוארטה, בוקולי והרשימה עוד ארוכה של זרים שלקח להם יותר מחצי עונה להיכנס לעניינים והגיעו לרמות גבוהות.

כמו שאני לא חושב שאפשר להחליט להחתים שחקן על בסיס שבוע התרשמות, ככה גם אי אפשר להחליט לשחרר אותו על סמך חודש סביר. אם הביאו אותו (כך אני מקווה, למרות שעזורי לאט לאט גורם לי להבין שכנראה זה לא ככה) כנראה בדקו עליו מספיק לפני.

סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

Re: פרסום ראשון: נבחן אמריקאי חדש

שליחה על ידי rami »

אני בדעה שבונפלד עדיף בכמה דרגות על פני טאצי.
בונפלד תורם להתקפה מאוד! אבל כימעט ולא תורם להגנה , בישביל זה יש לנו את שן.
כולם פה בפורום רושמים ששן לא עוזר בהתקפה אבל במשחק ההגנה הוא פנטסטי ואתם צודקים , ועכשיו ניקח את בונפלד שלא תורם ממש להגנה למרות ששנה שעברה בתקופה של גיא לוי בונפלד תופקד כקשר אחורי אבל לא משנה , בונפלד עוזר להתקפה ובהגנה כלום.
אז מה יש לנו שתי קשרים באמצע בדמותם של שן ובונפלד , ששן תורם בהגנה ובנפלד בהתקפה. מה יוצא לנו גם גרזן בקישור וגם שחקן שיכול להשאיר כול שחקן במגרש לבד מול השוער אם ראיית המשחק והטאץ של בונפלד ואם עבודת הגנה בקישור מיצד שן יוצא שיש לנו גם התקפה וגם הגנה בקישור , ועם נוסיף לזה גם את הכישרון של מליקסון באגף אז יש לנו קישור מצוין.

כול זה טוב ויפה רק חסר שבונפלד יחזור לימים הטובים שלו..איך אני מתגעגע לזההה......

שלח תגובה