הפועל באר שבע - הפועל ירושלים, שבת, 15:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - הפועל ירושלים, שבת, 15:00, טרנר

שליחה על ידי Red Tiger »

ברדה לא צריך לעבוד קשה לקראת המשחק הזה, הוא פשוט צריך להראות לשחקנים מה חושבים עליהם בבראנז׳ה התקשורתית,הזלזול,העובדה שלא סופרים אותם,האוננות כל מכבי חיפה.
זה לבד יעשה את העבודה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

סיום עונה סדירה 21-22
מכבי חיפה 59
הפועל בש 55
מכבי תא 53

סיום עונה סדירה 22-23
מכבי חיפה 62
הפועל בש 58
מכבי תא 52

משחקי בש בפלייאוף אשתקד
4-1 על נתניה בבית
2-0 לחיפה בחוץ
2-2 עם הפועל תא בבית
1-0 על מכבי תא בבית
1-1 עם סכנין בחוץ
3-0 למכבי נתניה בחוץ
1-0 על מכבי חיפה בבית
2-1 להפועל תא בחוץ
1-1 עם מכבי תא בחוץ
3-1 על סכנין במחזור סיום

וזה מתחיל בניצחון מול הפועל ירושלים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

שנה שעברה היינו קבוצה יותר חלשה וחיפה היו יותר חזקים,הפער הצתמצם מאוד העונה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

נאאל עודה נבחר לשפוט אותנו בשבת
:מצונזר:
המאזן איתו העונה : 3 משחקים - 1 ניצחון ו-2 תיקו .
לא מצליח לשכוח את השיפוט זוועה והיהירות שלו מול נס ציונה בתיקו 1:1 בתחילת עונה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

4 לב אדום כתב:
15 מרץ 2023, 07:43
נאאל עודה נבחר לשפוט אותנו בשבת
:מצונזר:
המאזן איתו העונה : 3 משחקים - 1 ניצחון ו-2 תיקו .
לא מצליח לשכוח את השיפוט זוועה והיהירות שלו מול נס ציונה בתיקו 1:1 בתחילת עונה .
אין מה לבוא לשופט בטענות עד שהקהל שלך לא יתחיל להתנהג כקהל של קבוצת כדורגל ולא קונצרטים זה לא ייגמר.
בכל מגרש נורמלי עם קהל הלחץ הפסיכי שמופעל על השופט בסוף מטה את הכף.
העייפים והממורמרים אצלנו כרגע לא מסוגלים לעשות לחץ על השופט אלה רק על הקבוצה שלהם ולכן לא רואה את העניין משתנה.

סמל אישי של משתמש
Magicson

שליחה על ידי Magicson »

Red Tiger כתב:
15 מרץ 2023, 08:25
אין מה לבוא לשופט בטענות עד שהקהל שלך לא יתחיל להתנהג כקהל של קבוצת כדורגל ולא קונצרטים זה לא ייגמר.
בכל מגרש נורמלי עם קהל הלחץ הפסיכי שמופעל על השופט בסוף מטה את הכף.
העייפים והממורמרים אצלנו כרגע לא מסוגלים לעשות לחץ על השופט אלה רק על הקבוצה שלהם ולכן לא רואה את העניין משתנה.
תבוא בטענות לחברים שלך ביציע. שמזיינים את העניים עם הדגלים החזרי תועלת האלה!
לא סתם כל הגוש האמצעי התרחק. יש שמה קרחות מטורפות.

אפשר דגלים, אפשר בהתחלה, אפשר בסוף, אפשר אפילו במומנטום או גולים.
אבל להסתיר כל המשחק ולעשות דווקא זה משהו אחר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא מבין איך אפשר לעמוד בגוש של האולטרס ולהתלונן על אביזרים כגון דגלים.
אפשר לעודד גם טריבונה אחת ימינה או שמאלה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
15 מרץ 2023, 10:15
יש סיבה למה הדגלים מרוכזים במקום אחד ובעיקר למטה, וזה כי ככה הם לא מסתירים לארגון.
כשיש רוטציה עם הדגלים, כשהם לא מרוכזים במקום אחד, כשמורידים אותם בהתקפות, כמו שהיה בעשרים השנה האחרונות פלוס מינוס, אז אתה גם מרוויח את הנראות וגם את העידוד (שזה המהות האמיתית).
מי שמעדיף דגל על עידוד, מפספס את כל המהות...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
15 מרץ 2023, 10:15
סליחה מראש אחי אבל אם אתה אומר דבר כזה אז אתה כנראה לא מבין את השוני בין לעודד במרכז הגוש ללעודד בצדדים, זה הבדל עצום. אנשים, כולל באירגון עצמו, לא מבינים עד הסוף את הכוח של הבלוק המקורי במרכז היציע כשהוא מאוחד.
להגיד שאנשים אחרים יחליפו אותם ולא יקרה כלום זה רק מילים יפות, יש מציאות בשטח. האנשים האלה שזזו הצידה משמעותיים בטירוף איך שלא תסובבו את זה.

למען הסר ספק, אני מדבר בתור אחד שבחר להישאר בגוש ולפגוע במודע בחווית צפייה שלי כי יותר חשוב לי לעודד ולהשפיע על המתרחש בדשא. באשר לטענה של משה שלארגון זה לא מסתיר - לא נכון. מניסיון כאמור, אלו שנשארו מקריבים לא מעט. יש אולי שתי שורות שהדגל לא יפגע בהן והם סובלים בצורה זו או אחרת מהבמה.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

dor69 כתב:
15 מרץ 2023, 12:00
סליחה מראש אחי אבל אם אתה אומר דבר כזה אז אתה כנראה לא מבין את השוני בין לעודד במרכז הגוש ללעודד בצדדים, זה הבדל עצום. אנשים, כולל באירגון עצמו, לא מבינים עד הסוף את הכוח של הבלוק המקורי במרכז היציע כשהוא מאוחד.
להגיד שאנשים אחרים יחליפו אותם ולא יקרה כלום זה רק מילים יפות, יש מציאות בשטח. האנשים האלה שזזו הצידה משמעותיים בטירוף איך שלא תסובבו את זה.

למען הסר ספק, אני מדבר בתור אחד שבחר להישאר בגוש ולפגוע במודע בחווית צפייה שלי כי יותר חשוב לי לעודד ולהשפיע על המתרחש בדשא. באשר לטענה של משה שלארגון זה לא מסתיר - לא נכון. מניסיון כאמור, אלו שנשארו מקריבים לא מעט. יש אולי שתי שורות שהדגל לא יפגע בהן והם סובלים בצורה זו או אחרת מהבמה.
מסכים.
גם אני והחברים יושבים קבוע (יש לנו גם מדבקות על הכיסאות) במרכז הגוש וזה ניהיה דכאון בגלל הדגלים, אי אפשר לסחוף קהל עם דגל, זה פשוט לא עובד.
אולי אפשר כבר להגיע לפשרה בעניין הזה?
כולם ירוויחו ובעיקר הקבוצה!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dor69 כתב:
15 מרץ 2023, 12:00

מניסיון, הייתי מאלה שירדו לדבר איתם במחצית לפני כמה משחקי בית (לפני שזזנו הצידה) כדי לנסות לפתור את הנושא, הדיון גלש לתוך המחצית השנייה אז נשארתי שם למספר דקות במחצית השנייה. בתחילת המחצית השנייה מישהו התחיל עם דגל ממש בתוך המגרש והסתיר לשורות הראשונות ששם מרוכז רוב הארגון. תוך כמה שניות העירו לו שזה מסתיר והוא הוריד. ראיתי שם את המשחק כמו שלא ראיתי בשום שלב השנה, הדגלים מעליך ושום דבר לא מסתיר לך. החלק הגדול בארגון מרוכז בשורות הראשונות ושום דבר לא מסתיר לו.
ושוב, הקטע הוא לא לראות את המשחק 100% מהזמן, כשאתה ביציע עידוד בטח בגוש אתה לוקח בחשבון שהדגלים יסתירו. אבל כשיש רוטציה, כשהדגלים מפוזרים, כשמורידים אותם בהתקפות, אז זה חלק מהחוויה. כשאין רוטציה, כשהדגלים לא מפוזרים אלא כולם במקום אחד, כשלא מורידים בהתקפות, אז זה כבר משנה את כל התמונה.
ושוב מי שראה את הגוש בעבר והגוש היום מבין שהמון מעודדים קבועים (כולל אחד כמו עידן כהן ועוד אנשים שהיו אנשי גדר בעבר) פשוט עזבו את הגוש ואני חושב שזה מורגש.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 מרץ 2023, 12:14
מניסיון, הייתי מאלה שירדו לדבר איתם במחצית לפני כמה משחקי בית (לפני שזזנו הצידה) כדי לנסות לפתור את הנושא, הדיון גלש לתוך המחצית השנייה אז נשארתי שם למספר דקות במחצית השנייה. בתחילת המחצית השנייה מישהו התחיל עם דגל ממש בתוך המגרש והסתיר לשורות הראשונות ששם מרוכז רוב הארגון. תוך כמה שניות העירו לו שזה מסתיר והוא הוריד. ראיתי שם את המשחק כמו שלא ראיתי בשום שלב השנה, הדגלים מעליך ושום דבר לא מסתיר לך. החלק הגדול בארגון מרוכז בשורות הראשונות ושום דבר לא מסתיר לו.
ושוב, הקטע הוא לא לראות את המשחק 100% מהזמן, כשאתה ביציע עידוד בטח בגוש אתה לוקח בחשבון שהדגלים יסתירו. אבל כשיש רוטציה, כשהדגלים מפוזרים, כשמורידים אותם בהתקפות, אז זה חלק מהחוויה. כשאין רוטציה, כשהדגלים לא מפוזרים אלא כולם במקום אחד, כשלא מורידים בהתקפות, אז זה כבר משנה את כל התמונה.
ושוב מי שראה את הגוש בעבר והגוש היום מבין שהמון מעודדים קבועים (כולל אחד כמו עידן כהן ועוד אנשים שהיו אנשי גדר בעבר) פשוט עזבו את הגוש ואני חושב שזה מורגש.
משה הייתי בעצמי חלק מהארגון הזה ולמרות שיצאתי כבר לפני כמה שנים טובות אני עד היום יושב איתם בשורות שלהם. אתה מדבר על עד שורה שנייה-שלישית איפה שהבמה (שמסתירה ממילא) אבל זה ממש לא כל הארגון שמתפרס עד לשורות 6-7.
תאמין לי שהאיזור שלנו נפגע אפילו יותר ממך. למשל הדגל העצום החדש שהופיע לפני חודש בערך אולי מסתיר לכם את הרחבה הדרומית אבל לי הוא מסתיר את רוב המגרש רוב הזמן. בלי המסך בצד ימין אני לא מסוגל להגיד לך מה קורה על הדשא, עד כדי כך.

אני בדעתך ובעדך, הם טועים לדעתי ופוגעים ביציע בסופו של דבר. למרות זאת להפוך את האנשים לכאלה שלא נפגעים גם זה לא נכון פשוט.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

שורה תחתונה חברים יקרים, טרנר היה אמור להיות היתרון המשמעותי שלנו במאבק הזה.
הוא היה כזה בעונות האליפות, הוא היה כזה בזירה האירופית.
אם הוא לא יחזור להיות כזה בפלייאוף אז אין לנו סיכוי.
הקהל והארגון צריכים להבין שהם עכשיו השחקן ה12 וזה ממש לא קלישאה, העוצמות שהשחקנים יקבלו מהדחיפה של הקהל תהיה עצומה ומכרעת.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Red Tiger כתב:
15 מרץ 2023, 13:13
שורה תחתונה חברים יקרים, טרנר היה אמור להיות היתרון המשמעותי שלנו במאבק הזה.
הוא היה כזה בעונות האליפות, הוא היה כזה בזירה האירופית.
אם הוא לא יחזור להיות כזה בפלייאוף אז אין לנו סיכוי.
הקהל והארגון צריכים להבין שהם עכשיו השחקן ה12 וזה ממש לא קלישאה, העוצמות שהשחקנים יקבלו מהדחיפה של הקהל תהיה עצומה ומכרעת.
+1

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בזכות השעה הנוחה הזו טרנר יהיה מלא במשפחות וילדים , זה יכול להוביל לאווירת סוף עונה שכזו עם פחות עידוד.
תמונה

שלח תגובה