מיחאי קורהוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: מיחאי קורהוט

שליחה על ידי dor69 »

zahipan כתב:ממשחק אחד נראה שיש לו כדורגל ברגליים והוא יודע את היסודות, כך בדיוק הרגשתי עם לוסיו שהתברר שהוא חלוץ טוב ויציב, נראה ששיחקנו אותה עם עוד שחקן זר.

כמה חבל שאין 7 זרים בליגה הישראלית, אני חושב שהיינו מצליחים לשפר את היכולת שלנו אפילו יותר עם 7 זרים, וכך היינו מקדמים יותר את הכדורגל הישראלי.
לבטל את ההגבלה!!!!

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

לא שופט על פי משחק אחד,
אבל אתמול ממש התלהבתי מהשחקן.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא ראיתי ממנו משהו יוצא דופן, משחק סולידי אפילו בינוני.
בהתחשב בעובדה שמדובר במשחק ראשון ועוד בסן סירו מול אינטר אז אולי הוא עוד יהיה פגיעה.
כרגע פרווה לגמרי
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

zahipan כתב:ממשחק אחד נראה שיש לו כדורגל ברגליים והוא יודע את היסודות, כך בדיוק הרגשתי עם לוסיו שהתברר שהוא חלוץ טוב ויציב, נראה ששיחקנו אותה עם עוד שחקן זר.

כמה חבל שאין 7 זרים בליגה הישראלית, אני חושב שהיינו מצליחים לשפר את היכולת שלנו אפילו יותר עם 7 זרים, וכך היינו מקדמים יותר את הכדורגל הישראלי.

ואת הכדורגלן הישראלי?

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

שומר פתאים השם...

מזל שאשר אלון היה גרידי ורצה לפצות את עצמו על השחרור הזול של נאוקמה ודרש יותר ממיליון על אמבולה...

סמל אישי של משתמש
yarinboker

שליחה על ידי yarinboker »

כשיר למשחק מחר?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

פשוט נהדר.
רואים שהוא עדיין בתקופה של ללכת על בטוח, עם הזמן יעלה לעיתים תכופות יותר ויראה יותר נועזות.
עוד שחקן שיודע להניע נהדר זה פלוס ענק.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אחלה קורהוט

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

טכני מאוד. שמיים וארץ מדודזאדה.
לא בטוח עדיין לגבי היכולת ההגנתית.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

טכניקה מעולה
שיחרר פעם או פעמיים כדור עם רגל ימין, עוד משהו שאנחנו לא רגילים לראות ממגן שמאלי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני דווקא אהיה בצד הפסימי, אולי זה רק אני, אבל זיהתי כמה ליקוים בצד ההגנתי שלו, במיוחד בכל הקשור להתמודדות עם כדורי עומק. מקווה שאני טועה.
התקפית הוא שדרוג אדיר לעומת אופיר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Sir Alex Ferguson כתב:אני דווקא אהיה בצד הפסימי, אולי זה רק אני, אבל זיהתי כמה ליקוים בצד ההגנתי שלו, במיוחד בכל הקשור להתמודדות עם כדורי עומק. מקווה שאני טועה.
התקפית הוא שדרוג אדיר לעומת אופיר.
בני יהודה ביכולת של היום היא לא משהו שאפשר לקחת כמדד אבל אני דווקא ראיתי ממנו כמה תיקולים וחילוצי כדור יפים מאוד.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

שחקן חכם ואחראי. לא מנסה לעשות דברים מדהימים. מסירות מדויקות ונקיות. בחלק ההתקפי הוכיח את עצמו, בחלק ההגנתי במשחק עם שני בלמים, עדיין לא הועמד למבחן, אבל אני אופטימי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

היריבה לא מעניינת אותי. מסתכל על סגירה אלכסונית, חיפוי לכיוון האמצע כשאחד הבלמים יוצא לעזור למעלה או בצד ימין, קריאת משחק, יציאה לנבדל בקו אחד עם ההגנה, עצירת הכדור, נגיעה ראשונה בכדור, משחק בנגיעה, פתיחת שטח לטוני, תנועה על הקו, הרמה לרחבה, דאבל פס, מתי יורד לתאקל ומתי נשאר על הרגליים, פיזיות, אחריות הגנתית, מהירות תגובה, צעד ראשון, מהירות עם הכדור ובלעדיו, מהירות מחשבה, חוכמת והבנת משחק, קריאה נכונה של מהלכים קדימה, לחץ על השחקן עם הכדור ולחץ על השחקן שעומד לקבל את הכדור, עליה לכדורי גובה, יציאה למתפרצת, חזרה להגנה, אגרסיביות, הצטרפות להתקפה כשהוא מגיע מאחור, הרבה מאוד פרמטרים שקובעים את האיכות של שחקן הגנה.
בהרבה מאוד פרמטרים, בעיקר שקשורים למשחק המעבר ולמשחק ההתקפה הוא שידרוג לעומת אופיר. בנוגע למשחק ההגנה, עלו לי כמה סימני שאלה, בהתמודדות מול שחקנים מהירים למשל, בפיזיות, בסגירת כדורי העומק, באגרסיביות, מקווה שאין בזה יותר מידי ושמדובר בהתרשמות לא נכונה שקשורה לעובדה שאנחנו רק התחלנו להתרשם ממנו.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 25 ספטמבר 2016, 22:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שחקן ענק, עוד בינגו. כיף לראות אותו, מרגיש לי כאילו קשר סופר טכני וחכם עשה הסבה לעמדת המגן.

שלח תגובה