כינויים לדברים בארשבעים וקצת היסטוריה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: הכינוי הבאר שבעי

שליחה על ידי maor20094 »

גיא חניה כתב: הבאת רעיון, נגיד ליציע של המעודדים איפה שהארגון יושב אפשר לקרוא לו שער חיים לוי ע"ש חיים לוי ז"ל.
מעולה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

לופא למשל זה נהדר בן אדם ששמו יותר מחובר להפועל באר שבע ואפילו לעיר באר שבע מאשר יעקב טרנר ושוב, אני לא מזלזל לשנייה במה שעשה טרנר בעיר, אבל עדיין .. לא חושב שמגיע על שמו שיהיה לו אצטדיון כדורגל (דברים אחרים בעיקר בכיף) מה גם שהוא עדיין חי וממתי מניציחים מישהו בעודו בחיים ?

לגבי שערים ספצייפים זה משהו אחר וזה עוד דברים שאפשר ויהיו רישמיים בשיתוף פעולה עם העירייה , לעומת זאת שם כללי לאצטדיון זה כבר משהו אחר שלא ישתנה. השאלה אם כלל האוהדים ירצו/יקימו מחאה בנושא, אני מניח שלא, כי זה יגרור תגובות זועמות כמו "טרנר היה כאן ראש עיר מספיק שנים כדי שהאטצדיון קירא על שמו" וכו' וכו'.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לופא למשל זה נהדר בן אדם ששמו יותר מחובר להפועל באר שבע ואפילו לעיר באר שבע מאשר יעקב טרנר ושוב, אני לא מזלזל לשנייה במה שעשה טרנר בעיר, אבל עדיין .. לא חושב שמגיע על שמו שיהיה לו אצטדיון כדורגל (דברים אחרים בעיקר בכיף) מה גם שהוא עדיין חי וממתי מניציחים מישהו בעודו בחיים ?

לגבי שערים ספצייפים זה משהו אחר וזה עוד דברים שאפשר ויהיו רישמיים בשיתוף פעולה עם העירייה , לעומת זאת שם כללי לאצטדיון זה כבר משהו אחר שלא ישתנה. השאלה אם כלל האוהדים ירצו/יקימו מחאה בנושא, אני מניח שלא, כי זה יגרור תגובות זועמות כמו "טרנר היה כאן ראש עיר מספיק שנים כדי שהאטצדיון קירא על שמו" וכו' וכו'.
איזה בולשיט טרנר היה מספיק שנים ראש עיר אבל בפועל לא קידם כלום, למען האמת לרגר הרבה יותר מגיע שהאצטדיון יהיה קרוי על שמו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

דר אדום בנשמה כתב: איזה בולשיט טרנר היה מספיק שנים ראש עיר אבל בפועל לא קידם כלום, למען האמת לרגר הרבה יותר מגיע שהאצטדיון יהיה קרוי על שמו...
למה לדבר שטויות כשאתה לא יודע?
טרנר לא קידם כלום? טרנר קידם ותכנן הכל ואם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז עדיף שלא תגיד כלום.
כל קרית הספורט, כולל תכנון כללי של השטח והקצאתו, תכנון ובניית כל מגרשי האימונים, ותכנון של איצטדיון ואולם כדורסל, כולל שכירה של האדריכלים שתכננו את האיצטדיון(שלבד עולה כמה מיליונים במיוחד שתכננו 2 איצטדיונים בסופו של דבר) בקיצור כל מה שיש מול מכללת קיי כולל הכל זה טרנר. רוביק פשוט היה בתקופה שהתנאים הכספיים הבשילו בזכות מחיר הנדל"ן כיום והלך על התכנון הקטן בסוף ולא על התכנון השאפתני של טרנר.
בקיצור אם רוביק הציע שיקראו לאיצטדיון טרנר אז זה נראה לי צריך להגיד לך הכל.

נכון שרוביק ראש עיר מעולה אבל זה לא אומר שלזלזל בטרנר זה מקובל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

nir767676 כתב: למה לדבר שטויות כשאתה לא יודע?
טרנר לא קידם כלום? טרנר קידם ותכנן הכל ואם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז עדיף שלא תגיד כלום.
כל קרית הספורט, כולל תכנון כללי של השטח והקצאתו, תכנון ובניית כל מגרשי האימונים, ותכנון של איצטדיון ואולם כדורסל, כולל שכירה של האדריכלים שתכננו את האיצטדיון(שלבד עולה כמה מיליונים במיוחד שתכננו 2 איצטדיונים בסופו של דבר) בקיצור כל מה שיש מול מכללת קיי כולל הכל זה טרנר. רוביק פשוט היה בתקופה שהתנאים הכספיים הבשילו בזכות מחיר הנדל"ן כיום והלך על התכנון הקטן בסוף ולא על התכנון השאפתני של טרנר.
בקיצור אם רוביק הציע שיקראו לאיצטדיון טרנר אז זה נראה לי צריך להגיד לך הכל.

נכון שרוביק ראש עיר מעולה אבל זה לא אומר שלזלזל בטרנר זה מקובל.
כל התכנון, תכנון, לא ביצוע, תכנון...
תעשה לי טובה טרנר היה 10 שנים בתפקיד ומה השתנה בדיוק?
מאז שרוביק דנילוביץ' מונה לראשות העיר, העיר בתהליך בנייה, האצטדיון שהיה רק בתכנון קרוב לסיום, תעשה לי טובה אל תהפוך אותי לעיוור, אני מזלזל בטרנר כי חוץ מלדאוג למוזיאון חיל האוויר בחצרים ולדבר על אצטדיון הוא לא עשה כלום...

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

דר אדום בנשמה כתב:כל התכנון, תכנון, לא ביצוע, תכנון...
תעשה לי טובה טרנר היה 10 שנים בתפקיד ומה השתנה בדיוק?
מאז שרוביק דנילוביץ' מונה לראשות העיר, העיר בתהליך בנייה, האצטדיון שהיה רק בתכנון קרוב לסיום, תעשה לי טובה אל תהפוך אותי לעיוור, אני מזלזל בטרנר כי חוץ מלדאוג למוזיאון חיל האוויר בחצרים ולדבר על אצטדיון הוא לא עשה כלום...
קודם כל, תכנון של פרויקט כמו קרית ספורט על כל מרכיביו יותר מסובך מביצוע של פרוייקט, ושוב אני מסביר לך שרוביק לא עשה כלום חוץ מלמכור את השטח של וסרמיל.
ב', אם אתה חושב שרק מאז שרוביק נהיה ראש עיר העיר בתנופת בניה אז כנראה שלפני שטרנר נהיה ראש העיר אתה היית בגיל מאוד מאוד קטן אם בכלל בעולמנו.
טרנר, נכון, כמו רוביק, שינה את פני העיר ושדרג אותה בכמה וכמה רמות בתקופת כהונתו ואם לא גילו המופלג הוא היה ממשיך כראש עיר.
ותרשה לי להזכיר לך סגן של מי רוביק היה וממי רוביק למד כל מה שהוא יודע.
ובלי קשר, הבן אדם היה תת אלוף בחיל האוויר, מפקד חצרים ומפכ"ל משטרת ישראל.רוביק דנילוביץ היה מש"ק משמעת בשדה תימן, לא שאני מזלזל בו הוא אחלה ראש עיר אבל תן קצת כבוד ילד.
ובאמת שוב שאין לך מושג.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

nir767676 כתב:
קודם כל, תכנון של פרויקט כמו קרית ספורט על כל מרכיביו יותר מסובך מביצוע של פרוייקט, ושוב אני מסביר לך שרוביק לא עשה כלום חוץ מלמכור את השטח של וסרמיל.
ב', אם אתה חושב שרק מאז שרוביק נהיה ראש עיר העיר בתנופת בניה אז כנראה שלפני שטרנר נהיה ראש העיר אתה היית בגיל מאוד מאוד קטן אם בכלל בעולמנו.
טרנר, נכון, כמו רוביק, שינה את פני העיר ושדרג אותה בכמה וכמה רמות בתקופת כהונתו ואם לא גילו המופלג הוא היה ממשיך כראש עיר.
ובלי קשר, הבן אדם היה תת אלוף בחיל האוויר, מפקד חצרים ומפכ"ל משטרת ישראל.רוביק דנילוביץ היה מש"ק משמעת בשדה תימן, לא שאני מזלזל בו הוא אחלה ראש עיר אבל תן קצת כבוד ילד.
ובאמת שוב שאין לך מושג.
לא ללכלך על מש"קי משמעת בבקשה ...נקודה רגישה :מעשן:
נערך לאחרונה על ידי גיא חניה ב 08 ינואר 2015, 17:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

nir767676 כתב:
ובאמת שוב שאין לך מושג.
א' אני לא ילד אני בן 23.5 ב' אני לא זלזלתי בעבר הצבאי שלו אני מזלזל בעבר שלו בתור ראש עיר וזכותי, בדיוק כמו שאני מזלזל בביבי נתניהו...

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

וואלה, מזל שאף אחד לא שואל אותך איך לקרוא לאצטדיון :D

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

nir767676 כתב:וואלה, מזל שאף אחד לא שואל אותך איך לקרוא לאצטדיון :D
עובדה שיש כאלו שמסכימים איתי..

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

א) האצטדיון (עדיין) לא נקרא אצטדיון טרנר.. נכון להיום השם הרשמי הוא עדיין אצטדיון טוטו באר שבע.
קריית הספורט תקרא על שמו של טרנר. (שכוללת מן הסתם את הבית האדום, את מגרשי האימונים, את הקונכייה ועוד מתחמים שאמורים לקום בעתיד.

ב) נושא הנצחת שמו של חיים לוי ז"ל כבר הובא בפני הגורמים המעורבים באצטדיון... (עירייה, מי שמחזיק בתיק הספורט, החברה הכלכלית, המועדון, אדריכל האצדטיון)... כרגע זה לא משהו שיכול להיות רשמי... החלטה כזו אמורה לעבור את ועדת השמות בעירייה והסיכוי שיאושר קלוש.. עדיין תהייה הנצחה לא רשמית.. אל תדאגו.. יש רעיונות איך לעשות זאת.

בגדול?! (דעה אישית)
כל הדיון כאן מיותר.
כינוי זה משהו שאתה מקבל מהסביבה, לא משהו שאתה משייך לעצמך
ולגבי האצטדיון וכו' כבתי למעלה.

שבת שלום :)
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

עמית קלעת בול.
את מי מעניין מה השם הרשמי?את השם האמיתי של האיצטדיון שלנו, את השם של היציעים שלנו אנחנו נקבע, גם אם זה לא יהיה רשמי.
אם אנחנו, האוהדים, נקרא ליציע של האולטראס 'חיים לוי' ז"ל אז ככה זה יתפס וככה יקרא ע"י כולם.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב:עמית קלעת בול.
את מי מעניין מה השם הרשמי?את השם האמיתי של האיצטדיון שלנו, את השם של היציעים שלנו אנחנו נקבע, גם אם זה לא יהיה רשמי.
אם אנחנו, האוהדים, נקרא ליציע של האולטראס 'חיים לוי' ז"ל אז ככה זה יתפס וככה יקרא ע"י כולם.
אז זה בדיוק מה ששאלתי, אם לארגון האוהדים גם מפריע השם הזה 'טרנר' וינסו להטמיע שם אחר.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: אז זה בדיוק מה ששאלתי, אם לארגון האוהדים גם מפריע השם הזה 'טרנר' וינסו להטמיע שם אחר.
אין צורך, זה לא מכבד, לא את טרנר, ולא אותנו כאוהדים. מה שכן בתוך או כמובן ליד האצטדיון אני חושב שמוזיאון קטן, קצת HALL OF FAME, אפשר בתשלום, יטיב עמנו.
אם לא מוזיאון, אז פינה חמה שבה אפשר להיזכר ולהתענג על העבר, וכמובן ללמוד מפיסות מידע רעננות שאינם זכורים או ידועים לכל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: כינויים לדברים בארשבעים וקצת היסטוריה

שליחה על ידי dor69 »

South park :)

שלח תגובה