חלוץ נוסף

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: חלוץ נוסף

שליחה על ידי red guy »

עטר יכול להיות חיזוק מצויין בגלל שחסר לנו עומק בהתקפה, אין מחליף ראוי לבוזגלו מליקסון ברדה וארבייטמן אחד כזה שיכול להיכנס ולשנות את המשחק ושהוא בכללי לא ברמה פחותה מהשחקנים הפותחים, אם עטר יגיע הוא יכול לשחק בכל אחד מהתפקידים האלו, גם חלוץ שפיץ גם שני וגם כשחקן כנף ואחד כזה בקבוצה נותן עומק איכותי בהחלט ואפשר לשחק עם ההרכב..בנוגע לשכטר זה גם חיזוק טוב כי לליגה שלנו הוא בהחלט חלוץ טוב..שהוא חזר להפועל שנה שעברה אמרתי לחבר אוהד הפועל ת"א לפני תחילת העונה שהם עשו טעות גדולה ועדיף להם להביא את דאבור ממכבי(הייתה הצעה כזאת של שכטר תמורת דאבור) והוא אמר לי מה פתאום שכטר חלוץ גדול במקום ילד ממכבי, בסוף אמר לי כמה צדקת לא האמנתי ששכטר יהיה כל כך גרוע, ההבדל בין שנה שעברה להשנה ובגלל זה דווקא כן הייתי רוצה את שכטר זה שהוא יבוא רעב ולא על תקן כוכב על שהודבק לו מחיר אסטרונמי וזה יכול לשחק לנו קלף טוב. אופציה שלישית שמעניינת זה דודו ביטון מדובר בחלוץ שהצליח לא רע בפולין והראה שיש לו כדורגל אך בשנים האחרונות הוא לא בכושר טוב ולא מוצא את מקומו, הקשר שלו עם מליקסון יכול לעזור והמחיר הנמוך שלו (ביחס לעטר ושכטר) שווה בדיקה.. בקשר לשאר השמות שנזרקו פה כמו אבוחצירה ועמאשה לא ברור לי למה להביא חלוצים ששנתיים לא פוגעים שהם נראים רע ביותר בחיפה והסיבה שחיפה כבר לא חושבת אליפויות זה חלוצים ברמתם אז למה שנביא אותם?! כבר עדיף את אופציית גבאי שלדעתי הוא לא שחקן גדול אבל לא פחות טוב מהם. אנחנו צריכים להביא כוכב שיהיו לנו בהתקפה 5 כוכבים ש4 מהם בהרכב והחמישי שנכנס כמחליף יעשה שינוי וההגנה ממול תפחד! שכטר/עטר או ביטון לכל אחד יש יתרונות וחסרונות אבל אם מישהו מהם יחתום הרווחנו

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

אם הכיוון זה באמת חלוץ , אז הייתי רוצה לראות את גליינור פלט חוזר , במקרה כזה הייתי מוותר על אוגו למרות השיפור במשחקים האחרונים , אבל גם אלירן עטר שחקן מצויין שיכול לתרום הרבה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

דורון כהן כתב:אם הכיוון זה באמת חלוץ , אז הייתי רוצה לראות את גליינור פלט חוזר , במקרה כזה הייתי מוותר על אוגו למרות השיפור במשחקים האחרונים , אבל גם אלירן עטר שחקן מצויין שיכול לתרום הרבה.
ואז איזה קשר אחורי יהיה במקומו?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

דר אדום בנשמה כתב:ואז איזה קשר אחורי יהיה במקומו?
רועי גורדנה שיושב על הספסל במשחקים האחרונים, כשגורדנה קם מהספסל הוא לא טוב , אבל כשהוא פתח בהרכב הוא היה מצויין.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דורון כהן כתב:אם הכיוון זה באמת חלוץ , אז הייתי רוצה לראות את גליינור פלט חוזר , במקרה כזה הייתי מוותר על אוגו למרות השיפור במשחקים האחרונים , אבל גם אלירן עטר שחקן מצויין שיכול לתרום הרבה.
לא חכם לוותר על זר שהתחיל להראות באמת מה הוא שווה. שכחת איזה בעיה הייתה לנו באמצע בעונה שעברה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

דורון כהן כתב:
רועי גורדנה שיושב על הספסל במשחקים האחרונים, כשגורדנה קם מהספסל הוא לא טוב , אבל כשהוא פתח בהרכב הוא היה מצויין.
רועי גורדנה שיושב על הספסל זה עוד עומק שלא היה לך עונה שעברה על הספסל...
עדיף להביא חלוץ ישראלי...
אגב אלמלא המלחמה ואם היינו מציאים למויאל יותר ממה שהוא דרש היינו היום עם מויאל, עם פלט ועם קאליגיורי, אם כי אוגו והובאן הם פשוט נהדרים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפתעתי את הבת שלי ליום ההולדת שלה עם פגישה עם השחקן הנערץ עלייה מאור בוזגלו. מאור סיפר שפלט מת לחזור בעיקר בגלל מזג האוויר אצלנו לעומת הקור של הספסל בבלגיה. גם בקיץ הוא לא כל כך רצה לעזוב וחוזה יותר גבוה בכמה עשרות אלפי יורו היה משאיר אותו - אני מניח שזה היה בעייתי להעלות לו את השכר כי גם כך הוא היה עם השכר הכי גבוה בקבוצה מלבד ברדה אני חושב.
חבל שעכשיו קשה למצוא שחקן זר שאפשר לשחרר. אם אוגו היה מועמד אז ממה שראינו בשבועיים האחרונים אני חושב שאי אפשר לשחרר אותו. עוד קצת כושר (הוא לא התאמן בכלל עד המחזור הראשון נגד ביתר) והוא והובאן סוגרים את מרכז השדה ששנה שעברה היה החוליה החלשה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

בעולם אוטופי:

משחרר את פאיו, מביא את שיר צדק מק"ש (מסיים חוזה השנה - אולי אפשר לעשות איזה טרייד עם דובב או סיראז' שאיזי התעניין בהם), ואז מתפנה לך זר ואפשר להחזיר את פלט.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

oren2792 כתב:בעולם אוטופי:

משחרר את פאיו, מביא את שיר צדק מק"ש (מסיים חוזה השנה - אולי אפשר לעשות איזה טרייד עם דובב או סיראז' שאיזי התעניין בהם), ואז מתפנה לך זר ואפשר להחזיר את פלט.
הלוואי אבל זה לא יקרה...

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

סוארז בארץ מ-2009 לפחות, אי אפשר לדאוג לו לתעודה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

yossi כתב:סוארז בארץ מ-2009 לפחות, אי אפשר לדאוג לו לתעודה?
סוארס בארץ מ2008 נדמה לי...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא אופתע אם פלט יגיע לחיפה לצערי.. יהיה עצוב מאוד כי הוא אחד מהזרים שיותר התחברתי אליהם. כרגע זה לא אפשרי להביא אותו כי אין שום סיבה לוותר על מישהו כמו פאיוביץ' או אוגו באמצע העונה.
אנחנו רוצים לאזרח את סוארס ממאי, מעניין מה קורה עם זה באמת, הוא יכול להוסיף המון גם לנבחרת. אה והוא בארץ מ-2007

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

דר אדום בנשמה כתב:ואז איזה קשר אחורי יהיה במקומו?
אם כבר מחזירים את פלט , שישחררו את אג'ידה ויביאו את אופיר מרציאנו.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

doctorslayer כתב:
שחרר את אוסטין כבר!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

doctorslayer כתב:
אתה חי בסרט אח שלי, מה אתה חושב אלונה היא בעלים מדובאי?

שלח תגובה