גליינור פלט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Mordechai
Title: באר שבע בטוב וברע

Re: גליינור פלט

שליחה על ידי Mordechai »

לא למדתם כלום?איזה חוסר סבלנות,ישר רצים למסקנות,אז אם הוא לא עובר 3 בלמים בין הרגליים ומפציץ לחיבור אז הוא לא שחקן?סויסה?לא מחזיק ממנו,כל הגולים שלו בגארבג׳,הפועל חיפה ,סכנין,מכבי פת,לעומת פלט שכל גול בסופר מאני טיים ,
תנו קצת זמן!!מקווה שאתם עם בנות הזוג שלכם אתם איטיים יותר..
תמונה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

סתיו רווח!.! כתב: כמה שטויות בהודעה אחת .
אם אתה לא מסכים, תסביר למה.. :משוגע:

בכל מקרה, לפלט יש רקורד מדהים וכמובן שמצפים ממנו להרבה יותר ושכרגע הוא אפילו לא בחצי דרך לשם.
אבל מה שכן, צריך לתת לו זמן להביא את האיכויות הללו, סבלנות ומקצוענות זה מה שהכדורגל הישראלי סובל ממנו, כמה מאמנים ישראלים מפוטרים על שטויות, לא יואמן שאוהדי סכנין קראו לבלבול להתפטר אחרי 3 הפסדים רצופים למרות שהיה במקום יציב...

צריך לתת לפלט עוד 5-6 מחזורי חסד, כמו שנתנו לגבאי 4 עונות כאלו
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

פלט שחקן שונה מרוב שחקני ההתקפה שלנו, וזה מוסיף לנו מימד נוסף במשחק.
מי שאומר שהוא לא שחקן לא שווה התייחסות, פלט בסגנון המשחק שלו הוא שחקן מצוין וחסר לו קצת ביטחון כדי להוכיח את זה.
יתרה מזאת, קבוצות שצריכות להתגונן מולנו בקרנות וכדורים חופשיים פשוט לא יודעות מה לעשות כשפלט משחק...
פלט, ברדה, סוארז, פאיוביץ ואפילו דובב נוגחים מצוין, וכל הגנה מתקשה מול כזאת ארטילריה.
בכל מקרה פלט צריך להישאר, המימד הנוסף שהוא מוסיף יעזור לנו מאוד בהמשך העונה נגד קבוצות שיסתגרו מולנו. והם יסתגרו
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מסכים איתך ניצן אין לנו בסגל שחקן שדומה לפלט בסגנון שלו וזה טוב מול קבוצות שמתגוננות הוא יכול להבקיע ממצבים ניחים הגבהות ולא רק על הארץ ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

לפעמים ההבדל בין ניצחון להפסד, היא איזו הבלחה של נגיחה או ניצול מקסימלי של מצב נייח, ולכו תידעו על איזה משחקים נאבק במחזורי הסיום, אני לא יוצא מגדרי על פלט, אבל גם לא מספיד אותו, יש לו סגנון משחק שיכול מאוד להועיל במשחקים מסוימים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אין שחקן הגנה בארץ שיכול להתמודד עם פלט מבחינת הפיזיות ומשחק הגובה. בטח לא לאורך משחק שלם.
אם פלט ימשיך לפתוח ואנחנו נשחק בצורה שמתאימה לו (כדורים חדים לרחבה, כדורי גובה, לתת לפלט הוראה לשחק באזור הרחבה ולא לרדת לקבל כדור 40 מטר מהשער) הוא יכול להיות חלוץ של 15+ שערים בעונה.

השאלה האם אנחנו מתכוונים לשחק בסגנון הכדורגל שמתאים לפלט, והאם אלישע ידע לתת לפלט את הביטחון ולהשתמש בו בצורה שתמקסם את האיכויות שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

מזכיר לי את דוארטה, כולנו איבדנו סבלנות כלפיו ולבסוף חירר רשתות בנצרת עילית ולאחר מכן גם הגיע למכבי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שי האדום כתב:מזכיר לי את דוארטה, כולנו איבדנו סבלנות כלפיו ולבסוף חירר רשתות בנצרת עילית ולאחר מכן גם הגיע למכבי.
דוארטה היה שחקן מסגנון אחר. מזכיר לי את ברננדו ששיחק כאן וקלינגר החליט לשחק איתו כחלוץ בצד ושכדורים יגיעו אליו על הקרקע במקום לשחק על הפיזיות ומשחק הגובה שלו. הוא שוחרר בינואר וחזר לקפריסין שם היה מלך שערים של הליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מדיבור שלי עם החבר׳ה ״למעלה״ הבנתי שההנהלה מאוד לא מרוצה מפלט ומוכנה להעיף אותו בינואר לא משנה העלות, אבל זה תלוי ברכש שיגיע.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

יש לו בעיה.. הוא לא יציב על הכר הדשא,חסר לו הרבה זריזות וטכניקה,יש לו רק משחק ראש.. אם שואלים אותי? בינואר להביא חלוץ ברמה גבוה יותר על חשבונו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שלומי12 כתב:יש לו בעיה.. הוא לא יציב על הכר הדשא,חסר לו הרבה זריזות וטכניקה,יש לו רק משחק ראש.. אם שואלים אותי? בינואר להביא חלוץ ברמה גבוה יותר על חשבונו.
אולי לנצל את הבלאגן סביב מסי בברצלונה ולהביא אותו.
תגיד אתה רציני?אם לפלט היה זריזות וטכניקה הוא היה מגיע לפה?הוא היה משחק בקבוצה גדולה באירופה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שלומי12 כתב:יש לו בעיה.. הוא לא יציב על הכר הדשא,חסר לו הרבה זריזות וטכניקה,יש לו רק משחק ראש.. אם שואלים אותי? בינואר להביא חלוץ ברמה גבוה יותר על חשבונו.
אולי לנצל את הבלאגן סביב מסי בברצלונה ולהביא אותו.
תגיד אתה רציני?אם לפלט היה זריזות וטכניקה הוא היה מגיע לפה?הוא היה משחק בקבוצה גדולה באירופה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אתה משלם?

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

ForeverRed כתב:
אתה משלם?
בסכום שהביאו אותו ובסכום שמשלמים לו (הזר הכי יוקרתי שהיה לנו עד כה) היה אפשר לצפות ליותר ממנו,היה אפשר להביא חלוץ הרבה יותר טוב במחיר שהשקיעו עליו, הבעיה שאין סקאוטים שיעשו בשבילנו את העבודה,אנחנו חיים על פי המלצות של סוכנים/שחקנים - וזו הבעיה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אתה טועה ומטעה, נמאס מהתגובות ה'צפויות' שלא חשבתם אותם לעומק.
מספר פרטים לגבי פלט עד העונה.
1.
5 שנים אחרונות 70 שערים בליגה הבלגית הראשונה (בה ברדה היה המחליף שלו) ובליגה הראשונה בהולנד (אני מניח שגם אתם חושבים שהליגה הישראלית טובה ממנה)
2. ממוצע של שער בכל 110 דקות בעונה האחרונה, תמצא לי שחקן אחד בליגה שלנו כולל פריצה ודומיו שמעמיד ממוצעים כאלה ואחר כך תעביר ביקורת, הרי היהודים לא באמת הרגו את ישו, רק הוציאו לו את הנשמה.
גם על קולאוטי אמרו שאין לו מושג ושקנו חתול בשק לאחר שבחצי עונה (לא סיבוב אחד, ח-צ-י עונה לא כבש כלל) ההבדל היה שאת קולאוטי רכשו והחליטו אסטרטגית לתת לו לשחק עד ש'ייפתח'.
מסקנה-תכבדו את מי שנמצא, תבררו ותלמדו היטב לפני שאתם מעבירים ביקורת וכן בדקו אותו היטב לפני בכלל שפנו לאליניב, אבל למה 'לבלבל' את עצמכם עם עובדות הרי שום דבר לא מספיק טוב לאוהדי הפועל באר-שבע.

שלח תגובה