אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי הראל »

למה לנחות ?
לא ציפיתי להצגה אבל כן ציפיתי לנצחון חד וחלק של 2-0 לפחות.
אנחנו קבוצה יותר טובה וראו את זה גם אתמול שאין להם כלום חוץ מלשחק על המהירות של מס11 שלהם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אתמול בתכנית מתחממים אורי קופר הראה קטעים מחמישי, לא שלא ראינו את זה בעיניים אבל היה הזוי לראות כמה השחקנים רחוקים אחד מהשני,לא מספיק דינמיים, מה שגם הוביל אותנו ליותר מדי כדורים ארוכים ומיותרים שהביאו לאיבודי כדור שברדה שם דגש עליהם במסע״ת.

עוד קטע שהיה מבאס לצפייה זה איך אשכרה לא פעם ולא פעמיים שחקן מגיע למצב בו הוא יכול להכניס כדור לרחבה ופשוט לא נמצא שם אף אחד ואם כן נמצא שם מישהו זה הוא לבד מול ארבעה של היריבה, אלה בעיות מאוד בסיסיות ברמת האימון, מדאיג לראות כאלו ליקויים אבל סומך על אליה שרואה את הדברים האלה ועובד עליהם, מקווה מאוד שזה בעיקר נובע מחוסר תיאום.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

אני יגיד משהו קשה

באמת שיהיה בריא וזה לא רק עליו אבל מה לעשות הוא בראש, בקצב הזה של האירועים והפתיחת עונה הזאת אני מקווה שיגיע לינואר
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

yarinbenizri94 כתב:
08 אוגוסט 2023, 15:49
אני יגיד משהו קשה

באמת שיהיה בריא וזה לא רק עליו אבל מה לעשות הוא בראש, בקצב הזה של האירועים והפתיחת עונה הזאת אני מקווה שיגיע לינואר
2-3 ניצחונות רצופים בליגה והכל יישכח .
ויש לנו סרייה נוחה על הנייר בהתחלה
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

4 לב אדום כתב:
08 אוגוסט 2023, 16:03
הלוואי
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

4 לב אדום כתב:
08 אוגוסט 2023, 16:03
זה בדיוק הבעיה,שהסריה נוחה מדי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני מת עליו באמת שאני מת עליו אבל אם זה היה כל מאמן אחר האוהדים שלנו היו עכשיו על קוצים נגדו...
אולי כדאי שהוא יחזור לעמדת המנהל המקצועי ושנביא מאמן זר אולי אין לי שמץ מה נכון ומה לא אבל מרגיש לי שהוא מאבד את חדר ההלבשה
נערך לאחרונה על ידי דר אדום בנשמה ב 08 אוגוסט 2023, 20:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

דר אדום בנשמה כתב:
08 אוגוסט 2023, 18:59
אני מת עליו באמת שאני מתה עליו אבל אם זה היה כל מאמן אחר האוהדים שלנו היו עכשיו על קוצים נגדו...
אולי כדאי שהוא יחזור לעמדת המנהל המקצועי ושנביא מאמן זר אולי אין לי שמץ מה נכון ומה לא אבל מרגיש לי שהוא מאבד את חדר ההלבשה

גם בעד שלום אלונה לא תשקיע בצוות זר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לספורי יש קצרים במוח.
זה לא תלוי חדר הלבשה או מאמן וגם לא הפעם הראשונה.
מקרה בלתי תלוי שפשוט קרה.
לא צריך מכל דבר להשליך ולייצר מצג של סוף העולם.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 08 אוגוסט 2023, 19:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

מעדיף אותו כמאמן. לא הייתי מוותר עליו על הקווים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

עונה וחצי בבכורה כמאמן ונתן תפוקה של החיים, מקסם את האמ אמא של הסגל, זכה בגביע, עלה לבתים, פעמיים מקום שני, בפעם האחרונה העמיד את הקבוצה היחידה שקשקשה לחיפה בזנב.
הכל נעשה מול שני מועדונים גדולים יותר ועשירים יותר, כשבאחד מהם צוות של 10-12 אנשים במעטפת המקצועית כולם זרים בארגזים של כסף ובשני המאמן הישראלי הטוב בהיסטוריה עם הכוורת המלאה שלו וקהל רעב ותומך בטירוף.

אז אחרי פתיחה אחת לא טובה של העונה אחרי 3 משחקים רשמיים אתם חושבים לפרק?
זו פשוט הזיה.

דרושים תיקונים בתהליך קבלת ההחלטות, במעטפת המקצועית ובדרך, להחליף מאמן ועוזר זה ממש לא אחד התיקונים הדרושים.
אליניב צריך להיות הפרגוסון שלו, כשכל המערכת תעבוד טוב יותר ותהיה מעטפת מקצועית ראויה והוא יקבל עזרה מאנשי מקצוע וימשיך להשתפשף יחד עם מלי וילמד מטעויות ויצבןר ניסיון הוא יהיה מעולה.

יש לו את המנהיגות והכריזמה, המעמד, הבנה בכדורגל, רעב להצליח, רצון ללמוד, ללא אגו (מידיעה).
אליניב ברדה צריך לקבל את כל התמיכה והאמונה שלנו בדרך גם אם הוא יהיה מאמן הקבוצה בעונה לא טובה עם תוצאות לא טובות, זה לא הכל עליו, זה גם עליו, ואין יותר טוב ממנו בשוק הישראלי, אפילו לא קרוב.
אין מאמן גדול שהיה למעלה מ 5 שנים בקבוצה שלא היו לו עונות בינוניות, בהצלחה אליה ❤️

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ביום חמישי הוא צריך לקבל עידוד פסיכי מהקהל.
פעם אחת נשנה פאזה,פעם אחת.
זה מגיע לו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oranu כתב:
08 אוגוסט 2023, 22:59
עונה וחצי בבכורה כמאמן ונתן תפוקה של החיים, מקסם את האמ אמא של הסגל, זכה בגביע, עלה לבתים, פעמיים מקום שני, בפעם האחרונה העמיד את הקבוצה היחידה שקשקשה לחיפה בזנב.
הכל נעשה מול שני מועדונים גדולים יותר ועשירים יותר, כשבאחד מהם צוות של 10-12 אנשים במעטפת המקצועית כולם זרים בארגזים של כסף ובשני המאמן הישראלי הטוב בהיסטוריה עם הכוורת המלאה שלו וקהל רעב ותומך בטירוף.

אז אחרי פתיחה אחת לא טובה של העונה אחרי 3 משחקים רשמיים אתם חושבים לפרק?
זו פשוט הזיה.

דרושים תיקונים בתהליך קבלת ההחלטות, במעטפת המקצועית ובדרך, להחליף מאמן ועוזר זה ממש לא אחד התיקונים הדרושים.
אליניב צריך להיות הפרגוסון שלו, כשכל המערכת תעבוד טוב יותר ותהיה מעטפת מקצועית ראויה והוא יקבל עזרה מאנשי מקצוע וימשיך להשתפשף יחד עם מלי וילמד מטעויות ויצבןר ניסיון הוא יהיה מעולה.

יש לו את המנהיגות והכריזמה, המעמד, הבנה בכדורגל, רעב להצליח, רצון ללמוד, ללא אגו (מידיעה).
אליניב ברדה צריך לקבל את כל התמיכה והאמונה שלנו בדרך גם אם הוא יהיה מאמן הקבוצה בעונה לא טובה עם תוצאות לא טובות, זה לא הכל עליו, זה גם עליו, ואין יותר טוב ממנו בשוק הישראלי, אפילו לא קרוב.
אין מאמן גדול שהיה למעלה מ 5 שנים בקבוצה שלא היו לו עונות בינוניות, בהצלחה אליה ❤️
++

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

עיר שחיה על שמועות, ובעיקר היסטרית, מאוד היסטרית. יש עונות טובות, טובות מאוד ופחות טובות.
יש פה מישהו שרוצה את קובי רפואה? סילבס?

יש את אליניב, המאמן הישראלי הטוב בליגה, למישהו יש עוררין על כך? צעיר ופחות מנוסה. עשה, עושה ויעשה טעויות כמו המאמנים הכי מנוסים. הוא עמוד השדרה שלנו, של העיר, של המועדון ושל כל מי שחפץ ביקרו של המועדון. זקף את קומתו של המועדון החבוט והמסכן שהיה פה כד שהגיע. גם עם כל הממון של משפחת ברקת, זה לא קרה עד שלא הגיע אליניב. וכן, יש לו נקודות זכות לעשרים שנה! וזה לא שמדובר במאמן כושל, כן?!

כל מי שצריך לקחת רגיעון כי חושב שזה מתנהל כמו במשחק מחשב, ייקח זאת נא, עכשיו.
הויה/פראנויה. היסטריה בהתגלמותה. מחר ׳לא׳ תזרח השמש כי באר שבע הובסה 6-1 בגביע הטוטו/ליגה/אירופה.

דייייייי עם העולב הזה, די!!! כמו בעולם שלישי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הסיבה שרשמתי שאולי ברדה צריך לחזור לעמדת המנהל המקצועי היא ממש לא בגלל שאני לחוץ או משהו אלא בגלל שכל תחילת העונה הזאת הכי גרועה מאז שאלישע לוי היה כאן בעונה הראשונה, הכל מרגיש לא טוב
מקווה שאני טועה ובוודאי שאני לא מעוניין שברדה יעזוב וגם מעולם לא רשמתי את זה
בכל מקרה אני מקווה לטוב אבל יש לי תחושה שהעונה הזאת הולכת להיות קשה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה