אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי clark kent »

מתי ה"מסיבת עיתונאים", הודעה לתקשורת, הדלפה לפשכצקי, עדכון של אסי, שמועה של וואטאבר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב: +1000
אלונה לא טלית שכולה תכלת אבל כמות הדמגוגיה והזלזול בה בפוסט הזה היא בלתי נתפסת.

תגידו לי חברים יקרים אתם חיים במציאות מדומה? איפה אתם חיים?????

חחחחחח זה כבר יותר עצוב ממצחיק, יש כאן בעלים שהתחייבה לשים 20 מיליון שקל, אני חוזר - 20 מיליון שקל!!!
מכיסה, בעונה הבאה, עם כל הקורונה וההשלכות שהיא תביא איתה ואתם עוד מנהלים פה דיונים על איזה רוכשים יבואו במקומה.

חחחחחחחחחח סליחה על הזלזול, אבל כל מי שכתב פה "שתלך יבוא מישהו אחר".
אין לכם מושג, פשוט אין.
בא לי לצטט לכם את אוהדי הפועל תל אביב וביתר ירושלים, אתם חיים בסרט שתבוא לכם אלונה's בגרסה משודרגת.

זו הבעלים לטוב ולרע והמשפט "20 מיליון שקל מהבית בעונה" מספיק כדי שנגיד תודה ונקבל אותה באהבה על כל יתרונותיה וחסרונותיה (וכן, הם קיימים).
אתם לא מחוברים אם אתם חושבים שיגיע משהו יותר טוב ממנה, פשוט לא מחוברים.

לגבי השחקנים זאת בכלל הזיה שלא שמעתי, בכל העולם מקצצים 30-100 אחוז, שחקני יובה לא לוקחים שקל, קבוצות חותכות ב 50% מהשכר בלי לשאול ורק בבאר שבע באים בטענות על פאקינג 70% שכר מובטח ל 15 חודשים קדימה בכל התקופה החסרת וודאות הזו.

זאת באמת הזיה שלעצמה, לכו תשאלו את שחקני נתניה שקיצצו 60% מהברוטו ואת שחקני בני יהודה איך הם מתכוונים לקבל משכורת בעונה הבאה.
אני כבר לא מדבר על מועדונים שהוציאו לחל"תים, אתם כנראה לא מבינים את גודל המשבר ואת התעוזה והחוצפה שיש לשחקנים לא לחתום על הצעה כזו בזמן שכזה.
הבעיה היא שהודיעו עם אולטימטום במקום לתת לשחקנים להיות חלק מהסיפור.
צריך להיות חכם ולא צודק, גם אם לדעתה הצעד מתבקש, צריך להתנהל ברגישות ולא לקחת את השחקנים כמובן מאליו ופשוט להודיע להם שהשכר שלהם יקוזז ב-30% עד עונה הבאה.
תקרא את ההודעה שעו״ד שמייצג את השחקנים הוציא, אפשר להבין ממנה שאחר מהדברים שהכי מפריע לשחקנים שלא התנהלו מולם ברגישות.
כל אחד מאיתנו היה רוצה שבמקום העבודה שלו יתנהלו מולו ברגישות כשמחליטים לקזז לו מהשכר לתקופה של שנה וחצי, הם בני אדם לא חפצים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:עדכוני בוקר:
* הקיצוץ בבית"ר תקף כל עוד "יש השפעה לנגיף קורונה". תפרשו את זה איך שאתם רוצים, ל3 חודשים זה ממש לא.
מי שלא מתיישר כמו פלומיין וקונטה עף מהמועדון.

* מכבי - השחקנים מוכנים 30%, בהנהלה רוצים לפחות 40%.

ממש מרשעת האלונה הזאת. הסכם מקסימלי של 30% קיצוץ. זה המינימום בכל הליגה, שיתעוררו על החיים שלהם.
לאיזו תקופה מדובר במכבי ובבית"ר? גם עד סוף העונה הבאה?
לא תופס צד, באמת מעניין אותי לדעת אם יש עוד קבוצות בליגה שהחליטו לקצץ שנה וחצי קדימה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

צריך להפריד בין הכסף של אלונה לבין הניהול שלה.
הראשון ממצב אותה כחסרת תחליף, השני מייתר חלק גדול מההשקעה.
גם בניהול המשבר הנוכחי היא כושלת, וזה בכלל לא משנה כרגע מי צודק.

לשאלה שעלתה מעליי, ככל הידוע הפועל באר שבע היא עדיין הקבוצה היחידה שדורשת קיצוץ לשנה וחצי קדימה.
המחשבה אולי נכונה, אבל הדרך עקומה ופשוט נראית רע.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אם זאת ההצעה שאלונה העבירה לשחקנים (גם אם באה בצורת הודעה) זאת הצעה הוגנת ונדיבה מאוד של אלונה.
שיתביישו השחקנים.

אין קשר להודעות שכתבתי קודם, אם היא באמת איימה לעזוב (שוב) אז נשבר הזין. שתלך.

אני אגב, לא מצפה להחזר עבור המשחקים במנוי ומקבל בהבנה (אפילו בשמחה) את העובדה שהמועדון "יהנה" מההפרש.

אי אפשר כל פעם להעניש את הקהל.

נמאס לי שמשחקים לי בביצים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

חלק גדול מהקהל הזועם מתייחס לשחקנים כאילו מדובר ב-20 אליניבים ומליקסונים שבאמת מחוברים
בנפש למועדון וחרדים לעתידו. רובם מתייחסים לזה כנושא עסקי לחלוטין, היום הם פה ומחר הם בקבוצה אחרת,
במילים אחרות שכירי חרב, וככה לדעתי זה ברוב העולם. הקהל וזה שישאר להם בעלים אחרי המשבר פחות מעניין
אותם, אלא המשפחות והכסף שיצליחו לצבור עד הפרישה. מבחינתם הם בטוחים שאלונה תעמוד בחוזה שלהם
גם אם לא יסכימו לקצץ כי היסטורית היא עומדת בהתחייבויות ולא מדובר כאן בטביב או בעלים דומים שעבורם חוזה זה המלצה.

חייב לומר, לאחר מחשבה, יש כאן הצעה (אם באמת מה שפורסם נכון) שהיא סוג של הימור גם עבור השחקנים וגם
עבור אלונה. מצד אחד, אם העונה הבאה תיפתח כרגיל ומשבר הקורונה יחלוף, רוב הסיכוי שהקבוצות יצטרכו
לכבד את החוזים במלואם מול השחקנים ומבחינת השחקנים לוותר על 30% זה המון. מצד שני אם העונה לא
תיפתח ויהיה עיכוב של כמה חודשים אז אולי ה-30% זה מפעל פיס. מעניין מאוד אם אלונה מתחייבת לשלם
30% פחות גם אם העונה למשל לא תתקיים בכלל. השחקנים רוצים ללכת על בטוח ולעשות את זה בהדרגה
כמו ביתר הקבוצות, זה גם יכול לבוא לרעתם בגדול וגם לזכותם בגדול, דילמה. מה שבטוח שהדרך כאן בעייתית
ושמדובר בהמון כסף על השולחן צריך לנהל את זה ביותר רגישות.

גם הקהל צריך להפריד בין יכולת השחקנים בשנתיים האחרונות לבין הסיטואציה. אני משוכנע שאם היינו מקום
ראשון, הדעה הרווחת היתה שצריך להגיע להבנות ולשבת והוא היה הרבה יותר סבלני כלפי השחקנים.
גם אנחנו כאוהדים הרבה פעמים אינטרסנטים לפי מה שנוח לנו, ומה לעשות היכולת של הקבוצה היא תמיד חלק מהמשוואה.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

כפויי טובה שלא מבינים את המציאות החדשה. הם עוד יצטערו על המהלך הזה. זה יקרה רק בהמשך כשיחתמו בבני יהודה או הפועל חיפה, אנחנו עוד נצטער על זה הרבה קודם.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

bs war כתב:
לאיזו תקופה מדובר במכבי ובבית"ר? גם עד סוף העונה הבאה?
לא תופס צד, באמת מעניין אותי לדעת אם יש עוד קבוצות בליגה שהחליטו לקצץ שנה וחצי קדימה
בבית"ר זה כמו בציטוט, עד שהמשבר יחלוף. מתי בדיוק אף אחד לא יודע.
במכבי זה כרגע לעונה הזו בלבד.

שוב, מישהו באמת חושב שעונה הבאה שמי יודע מתי בכלל תפתח ובאיזה מתכונת, תעבור ללא פגע?
זה ברור שלא. קיצוצים לעונה הבאה יהיו גם יהיו, פשוט יעסקו בזה יותר מאוחר שידעו את גודל המשבר טוב יותר, כי כרגע אף אחד לא באמת יודע מתי זה ייגמר ובכמה נזק.
כמו שאריק ציין, לשחקנים דווקא ניתנת פה רשת ביטחון גדולה מאוד.
גם במקרה של משהו חריג (סיכוי גדול להתפרצות חוזרת בסתיו-חורף למשל), יותר מ30% לא יקצצו להם.
המשבר יעבור חלק?
מובטח להם שקיפות והחזרה של הכסף.

יש הרבה עבודה על הסגל, החלון/פגרה שמי יודע מתי תהיה, תהיה קצרה מהרגיל.
להגיע שכל הסיפור הזה מאחורינו ובקבוצות אחרות זה יהיה האישיו, יעמיד אותנו ביתרון ניהולי גדול.

אפשר לאיים בעזיבה ושבירת כלים כשיש אלטרנטיבה. אשמח לראות את השחקנים הדגולים הללו מקבלים הצעות ממקומות אחרים.
פחח. חיים בסרט רציני.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הבעיה לטעמי עונה הבאה תהיה בהכנסות פחות באם תיפתח,כי עד אוגוסט יש עוד ים של זמן.
ההשלכות הכלכליות יהיו הרסניות,ספונסרים יתנו אולי 40% ממה שנותנים היום ו12000 מנויים זה בגדר חלום רחוק.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אני עדיין לא מבין מה זה אומר שמשחררים את השחקנים לחל"ת.

לזרים ולפצועים הבנתי חייבים להמשיך לשלם. ומה קורה עם שאר השחקנים? יש הגבלת זמן לחל"ת? הרי לא נראה לי שהחוזים מתבטלים, נשמע פשוט לא הגיוני.

אף אחד לא מסביר את ההשלכות של זה, העיקר כולם קופצים - תשלחי אותם לחל"ת, תשלחי אותם לחל"ת. הרי גם חל"ת אמור להיות מוגבל בזמן.

הלוואי שמישהו יעשה כאן סדר.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

עפ"י המסתמן הולכת להיות הודעה דרמטית.
אני מאוד מקווה שזה לא יהיה משהו שישבור את הכלים.
לי אין בעיה שיוציאו אותם לחל"ת ושנה הבאה היא תודיע על שנה פיננסית כדי לסיים את החוזים החתומים ולשלוח את מי שצריך רק מקווה שזה לא ייגמר בעזיבה,אנחנו האוהדים לא אשמים,הודעה על עזיבה זה להעניש אותנו ורק אותנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב: בבית"ר זה כמו בציטוט, עד שהמשבר יחלוף. מתי בדיוק אף אחד לא יודע.
בספורט5 כתוב שהקיצוץ בביתר הוא עד סוף העונה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מסתמן שהכותרת על ז׳וסואה זה בולשיט.

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

CrazyRed7 כתב:מסתמן שהכותרת על ז׳וסואה זה בולשיט.
שזה אומר? מה האמת?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:חלק גדול מהקהל הזועם מתייחס לשחקנים כאילו מדובר ב-20 אליניבים ומליקסונים שבאמת מחוברים
בנפש למועדון וחרדים לעתידו. רובם מתייחסים לזה כנושא עסקי לחלוטין, היום הם פה ומחר הם בקבוצה אחרת,
במילים אחרות שכירי חרב, וככה לדעתי זה ברוב העולם. הקהל וזה שישאר להם בעלים אחרי המשבר פחות מעניין
אותם, אלא המשפחות והכסף שיצליחו לצבור עד הפרישה. מבחינתם הם בטוחים שאלונה תעמוד בחוזה שלהם
גם אם לא יסכימו לקצץ כי היסטורית היא עומדת בהתחייבויות ולא מדובר כאן בטביב או בעלים דומים שעבורם חוזה זה המלצה.

חייב לומר, לאחר מחשבה, יש כאן הצעה (אם באמת מה שפורסם נכון) שהיא סוג של הימור גם עבור השחקנים וגם
עבור אלונה. מצד אחד, אם העונה הבאה תיפתח כרגיל ומשבר הקורונה יחלוף, רוב הסיכוי שהקבוצות יצטרכו
לכבד את החוזים במלואם מול השחקנים ומבחינת השחקנים לוותר על 30% זה המון. מצד שני אם העונה לא
תיפתח ויהיה עיכוב של כמה חודשים אז אולי ה-30% זה מפעל פיס. מעניין מאוד אם אלונה מתחייבת לשלם
30% פחות גם אם העונה למשל לא תתקיים בכלל. השחקנים רוצים ללכת על בטוח ולעשות את זה בהדרגה
כמו ביתר הקבוצות, זה גם יכול לבוא לרעתם בגדול וגם לזכותם בגדול, דילמה. מה שבטוח שהדרך כאן בעייתית
ושמדובר בהמון כסף על השולחן צריך לנהל את זה ביותר רגישות.

גם הקהל צריך להפריד בין יכולת השחקנים בשנתיים האחרונות לבין הסיטואציה. אני משוכנע שאם היינו מקום
ראשון, הדעה הרווחת היתה שצריך להגיע להבנות ולשבת והוא היה הרבה יותר סבלני כלפי השחקנים.
גם אנחנו כאוהדים הרבה פעמים אינטרסנטים לפי מה שנוח לנו, ומה לעשות היכולת של הקבוצה היא תמיד חלק מהמשוואה.
השורה התחתונה היא פשוטה, לשחקנים יש תחליף, בטח הסגל הנוכחי, לאלונה לא, ולכן מבין לגמרי את ההודעה של הארגון. גם אם השחקנים צודקים או יש טעם בדברים שלהם, אנחנו כקהל צריכים לחשוב על טובת המועדון, וטובת המועדון זה להתייצב לצד אלונה גם אם היא טועה או התנהלה בצורה לא רגישה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה