רותם חטואל חתם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: רותם חטואל חתם

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

4 לב אדום כתב:
07 ינואר 2024, 14:49
הבנת בדיוק את מה שקרה כאן .
כשמשווים מישהו לזהבי ( ומה לעשות שזהבי זה מכונת שערים ) - מקטינים אותו .
יש לנו יהלום וכוכב כדורגל בידיים שכמו שאמרת במדויק צריך עוד קצת fine tuning ועדיין יש מי שמחפש אותו על כל דבר .
מאז שחזר הקבוצה כובשת כאן בצרורות וחוץ מלכבוש ולבשל הוא עושה המון תנועה שמפנה שטח לאחרים .
אבל עזוב ... קוראים לו רותם חתואל וקל לרדת עליו .
לא יורד עליו, אני מהתומכים הכי גדולים שלו כאן, וכתבתי בזמן אמת בתחילת השנה שאנחנו מתקשים בכיבוש בין היתר כי הוא פצוע.
אני פשוט מנסה להוריד את הציפיות כאן, כי יותר מידי ציפיות מייצרים לפעמים יותר מידי לחץ וביקורת.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2024, 15:37
לא יורד עליו, אני מהתומכים הכי גדולים שלו כאן, וכתבתי בזמן אמת בתחילת השנה שאנחנו מתקשים בכיבוש בין היתר כי הוא פצוע.
אני פשוט מנסה להוריד את הציפיות כאן, כי יותר מידי ציפיות מייצרים לפעמים יותר מידי לחץ וביקורת.
איזה ציפיות משה? שימסור יותר ויפרגן כשלא הולך לו?
זו בעיה רצינית לטעמי שהוא נראה ככה כשלאכובש והוא חייב ללמוד מזה כדי להיות מה שהוא יכול

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
07 ינואר 2024, 17:22
איזה ציפיות משה? שימסור יותר ויפרגן כשלא הולך לו?
זו בעיה רצינית לטעמי שהוא נראה ככה כשלאכובש והוא חייב ללמוד מזה כדי להיות מה שהוא יכול
ציפיות שיהיה "כוכב כדורגל" "יהלום" "לסיים עונה עם 30 שערים ובישולים ולצאת לאירופה לחוזה מפחיד".
מליקסון סיפר בפודיום שהוא עבד עם חטואל, שבסוף הבין שמה שיביא לו את החוזה היותר גבוה הוא השערים ולכן החליף תקליט ובמקום לדרבל עצמו למוות הוא מחפש עכשיו את הגולים.
זה אחלה בשבילנו, אבל לאורך זמן זה מה שחטואל הולך לעשות. לא רואה אותו מפרגן יותר מידי אלא אם אין לו ברירה או שכבר כבש. אני אגב לא בטוח שזה שלילי, כי חסרים לנו מאוד בסגל שחקנים רעים שרעבים לשערים ולחטואל ולשערים שלו יש חלק גדול ביציאה שלנו מהמשבר.
וכן, אני עדין בדעה ששחקן שיותר חשוב לו האינסטגרם, והמסיבות, ואורח החיים שמתלווה לזה, לא יצליח להגיע למקומות שאתם מדברים עליהם, כי בסופו של דבר כשהשיקול יהיה שיקום אחרי ניתוח או טיסה למקסיקו עם אלעד צפני, הוא יטוס למקסיקו.
אני השלמתי שזה הבן אדם, עם היתרונות והחסרונות, וזה גם עוזר לי לא להיות ביקורתי מידי אליו.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

רותם צריך לקחת את הקלטת ( עוד יש דבר כזה ? חחח ) של המשחק אתמול וללמוד על בוריו את המשחק של אנטוניו ספר אתמול .
לא הבקיע ולא בישל ( ניתן לגורדנה את הקרדיט המלא על הבעיטה האדירה ) אבל גם לא הכריח את עצמו על המשחק ובעיקר עשה תנועות נהדרות ללא הפסקה , חילק מסירות נהדרות כולל מסירת מפתח ללופז שבישל לשמיר ולא חיפש את השער בכוח .
שב בבית רותם , תעשה שיעורי בית ותהיה התלמיד המצטיין של העונה !
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2024, 17:48
ציפיות שיהיה "כוכב כדורגל" "יהלום" "לסיים עונה עם 30 שערים ובישולים ולצאת לאירופה לחוזה מפחיד".
מליקסון סיפר בפודיום שהוא עבד עם חטואל, שבסוף הבין שמה שיביא לו את החוזה היותר גבוה הוא השערים ולכן החליף תקליט ובמקום לדרבל עצמו למוות הוא מחפש עכשיו את הגולים.
זה אחלה בשבילנו, אבל לאורך זמן זה מה שחטואל הולך לעשות. לא רואה אותו מפרגן יותר מידי אלא אם אין לו ברירה או שכבר כבש. אני אגב לא בטוח שזה שלילי, כי חסרים לנו מאוד בסגל שחקנים רעים שרעבים לשערים ולחטואל ולשערים שלו יש חלק גדול ביציאה שלנו מהמשבר.
וכן, אני עדין בדעה ששחקן שיותר חשוב לו האינסטגרם, והמסיבות, ואורח החיים שמתלווה לזה, לא יצליח להגיע למקומות שאתם מדברים עליהם, כי בסופו של דבר כשהשיקול יהיה שיקום אחרי ניתוח או טיסה למקסיקו עם אלעד צפני, הוא יטוס למקסיקו.
אני השלמתי שזה הבן אדם, עם היתרונות והחסרונות, וזה גם עוזר לי לא להיות ביקורתי מידי אליו.
מה שאתה מתאר זה שחקן שלא ימשיך פה כי הוא לא מתאים
חושב על הקלטת ? אז שישב קצת בספסל
לא שמעתי מישהו פה חושב שחטואל יגיע ל30 שערים מתישהו בקריירה אבל למה להקטין כל כך? יש יכולת בעיקר בכיבוש שערים והוא צריך ללמוד איך להכניס את עצמו למשחק דרך פעולה טובה ופירגון ולא להבקיע מכל מצב, יעשה את זה ויהיה אחלה שחקן לליגה שלנו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
07 ינואר 2024, 21:39
מה שאתה מתאר זה שחקן שלא ימשיך פה כי הוא לא מתאים
חושב על הקלטת ? אז שישב קצת בספסל
לא שמעתי מישהו פה חושב שחטואל יגיע ל30 שערים מתישהו בקריירה אבל למה להקטין כל כך? יש יכולת בעיקר בכיבוש שערים והוא צריך ללמוד איך להכניס את עצמו למשחק דרך פעולה טובה ופירגון ולא להבקיע מכל מצב, יעשה את זה ויהיה אחלה שחקן לליגה שלנו
לחטואל יש מיקום טוב וחוש לשערים, והוא ישראלי, זה ישאיר אותו רלוונטי אצלנו שנים קדימה.
כל שאר הדברים הם רק דיבורים כל עוד חטואל לא יתבגר באופי ולא יהפוך את הכדורגל למקצועני 24/7.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

״רותם חטואל העונה בליגת העל:

12 משחקים (רק 7 מתוכם בהרכב)
7 שערים
בישול

• מעורבות בשער כל 79.3 דקות
• מלך השערים של הקבוצה בליגה
• כבש 7 שערים מתוך 26 איומים לשער - 26.9% (!) יחס המרה.
• כבש 7 שערים מתוך 10 איומים למסגרת - 70% (!!!) יחס המרה.
• שערים צפויים (xG) - 4.89. כבש 2.11 שערים יותר ממה שהיה צפוי לכבוש 👏🏻

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הוא אחד הטובים בליגה בלי ספק בכלל.
ואהי עדיין לא הכי מאמין שאני רושם את זה.
התפתחות מטורפת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לפעמים נכנס בו השד וגם אם הוא יכול להעמיד שחקן מול שער ריק הוא לא ימסור.

חייב להתבגר ולחשוב בצורה קרה ולמען הקבוצה. אם הוא יעשה את זה הוא החלוץ שחיפשנו כל השנים האחרונות.
אם לא, עוד שחקן שלפעמים פותח בהרכב ולפעמים יורד בספסל ומסיים עונה עם 10 שערים לכל היותר.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כבר משחק שני או שלישי שהוא אגואיסט ומחפש איך לתת גול לבד בכל מחיר .
מעצבן , מרגיז .
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

איך שראיתי בחימום את התחבושת שעלה איתה ביד (מתוך כוונה להקדיש שער ליחזקאל) ידעתי שהוא יהיה בלתי היום

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
16 ינואר 2024, 22:25
לפעמים נכנס בו השד וגם אם הוא יכול להעמיד שחקן מול שער ריק הוא לא ימסור.

חייב להתבגר ולחשוב בצורה קרה ולמען הקבוצה. אם הוא יעשה את זה הוא החלוץ שחיפשנו כל השנים האחרונות.
אם לא, עוד שחקן שלפעמים פותח בהרכב ולפעמים יורד בספסל ומסיים עונה עם 10 שערים לכל היותר.
כתבתי כבר בעבר. עד שהוא לא כובש הוא יחפש מכל מצב את השער והרבה פעמים לא יחשוב על לפרגן. זאת החבילה. לטוב ולרע.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
16 ינואר 2024, 23:53
כתבתי כבר בעבר. עד שהוא לא כובש הוא יחפש מכל מצב את השער והרבה פעמים לא יחשוב על לפרגן. זאת החבילה. לטוב ולרע.
לא מקבל את הטיעון הזה.
יש מאמן. שילמד להציב לו גבולות.
לצפות בו היום מתרוצץ ברחבה כשסביבו 5 שחקני הגנה בזמן ששני מטר ממנו אדומים פנויים עם מבט לשער, זה בלתי מתקבל על הדעת. יש גבול.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

בלחן אלון עדר והלהקה:
קצת ספסל לא יזיק, קצת ספסל לא יזיק
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

לפעמים אני לא יודע אם אתם רציניים או סתם מקשקשים כי משעמם.
זה השחקן הכי קילר היום בליגה בשורה אחת עם זהבי.
וכן מה לעשות קילר מחפש כל הזמן את השער,בטח שהוא רואה שלא הולך אז הוא מנסה לעשות הכל כדי להבקיע.
עדיף זה מאשר איזה קלימלה אחד ב400,000 יורו שהייתם מסבירים לי כל הזמן שהוא עושה תנועה מצויינת אבל מגיע למצב פעם ב4 משחקים ונותן גול באחד מעשר.

שלח תגובה