פנינו לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: פנינו לאן?

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
04 אוקטובר 2023, 22:56
מעריך מאוד את האיש ככזה שרוצה לתרום ועובד מסביב לשעון ומחזיק ממנו כאחד שמבין עניין, הוא גם תיאר בהתחלה די במדויק את האתגרים שהמועדון מתמודד איתם. העניין הוא שברגע שמגיעים לתכלס כל זה הולך לפח והריאיון הזה לא מחדש כלום, עוד מאותם סיסמאות ותירוצים לא רלוונטיים. אם אתה מגיע ואומר לי על חמישה שישה מהלכים שונים באותו קיץ ״אין מה לעשות, לא הייתה ברירה״ אתה נכשלת בתפקיד שלך ומנסה לייפות את הדברים.

אני רוצה לשמוע איך יכול להיות שמדברים על הצורך בדיוק ובפועל יש לנו סקאוט אחד?
איך יכול להיות שמדברים על מקסום יכולות בסגל והצוות המקצועי כל כך רזה?
איך יכול להיות שמדברים על פערי תקציב ומוכרים שחקני מפתח בסכומים כאלה נמוכים?
איך יכול להיות, אפרופו פערי תקציב, שאין לנו נוער שיפתח שחקנים במקום שנקנה במיליונים לרוחב?
איך יכול להיות שמועדון שלטענתו מסודר מגיע כבר שנים בבלגן אטומי ביום סגירת חלון?

אני יכול להמשיך ככה עוד שעות אבל ברור לי שלא נשמע תשובות אמיתיות, כלפי מלקק פה ביסודיות במקום להקשות בשאלות.
1+

לא מבין גם את המחמאות על עצם קיום הראיון.
זה אמור להיות דבר טריוויאלי. אם כבר, יש מקום להרבה מאוד ביקורת על כך שלא מדברים איתנו מספיק, וגם כשזה קורה אז מורחים אותנו.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
05 אוקטובר 2023, 11:58
1+

לא מבין גם את המחמאות על עצם קיום הראיון.
זה אמור להיות דבר טריוויאלי. אם כבר, יש מקום להרבה מאוד ביקורת על כך שלא מדברים איתנו מספיק, וגם כשזה קורה אז מורחים אותנו.
אם אתה לא שומע את מה שאתה רוצה אז זה נקרא שמורחים אותנו?
פרימור ענה לשאלות שהוא נשאל בלי להתקפל ובלי לתרץ.

ולגבי הפרגון, כמובן שזה טריוויאלי אבל יש לנו אוהדים שאם זה אלברמן יוצא לתקשורת אז מברכים ומתמלאים בקנאה וכשזה קורה אצלנו אז צרצרים...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
05 אוקטובר 2023, 12:12
אם אתה לא שומע את מה שאתה רוצה אז זה נקרא שמורחים אותנו?
פרימור ענה לשאלות שהוא נשאל בלי להתקפל ובלי לתרץ.

ולגבי הפרגון, כמובן שזה טריוויאלי אבל יש לנו אוהדים שאם זה אלברמן יוצא לתקשורת אז מברכים ומתמלאים בקנאה וכשזה קורה אצלנו אז צרצרים...
לא מסכים, אני למשל לא שמעתי פה שום דבר חוץ מתירוצים

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
מעריך מאוד את האיש ככזה שרוצה לתרום ועובד מסביב לשעון ומחזיק ממנו כאחד שמבין עניין, הוא גם תיאר בהתחלה די במדויק את האתגרים שהמועדון מתמודד איתם. העניין הוא שברגע שמגיעים לתכלס כל זה הולך לפח והריאיון הזה לא מחדש כלום, עוד מאותם סיסמאות ותירוצים לא רלוונטיים. אם אתה מגיע ואומר לי על חמישה שישה מהלכים שונים באותו קיץ ״אין מה לעשות, לא הייתה ברירה״ אתה נכשלת בתפקיד שלך ומנסה לייפות את הדברים.

איך יכול להיות, אפרופו פערי תקציב, שאין לנו נוער שיפתח שחקנים במקום שנקנה במיליונים לרוחב?

אני יכול להמשיך ככה עוד שעות אבל ברור לי שלא נשמע תשובות אמיתיות, כלפי מלקק פה ביסודיות במקום להקשות בשאלות.
+1 כל מילה אמרת את זה יותר טוב ממני
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:

השאלות לאלונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:
05 אוקטובר 2023, 13:29
השאלות לאלונה
מהרגע שהוא ירד מהפילוסופיה שלו ונכנס לתכלס המילים הן של אלונה, הוא לא יגיד בריאיון רבע אמירה שלא תואמת את מה שהיא רוצה שייאמר

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
05 אוקטובר 2023, 13:04
לא מסכים, אני למשל לא שמעתי פה שום דבר חוץ מתירוצים
איזה תירוצים? בכנות שואל...

לגבי יחזקאל? כפי שהוא הסביר, לשנת החוזה לא הייתה משמעות, יחזקאל הביא הצעה ב-8:30 על הבאזר של חלון ההעברות שהפתיעה את כולם עם חוזה שלא היינו מסוגלים להשוות לו, המועדון לא נערך לזה כי לא היה שום דבר שהכין אותנו לזה.

לגבי המטרות? הפועל ב״ש לא תנמיך ציפיות כי זה לא ב-DNA של אלונה, זה שרוצים למקסם משאבים ולהיות סופר מדוייקים לא אומר שפתאום הצוות המקצועי ייגדל ויבנו פה מערך סקאוטינג מהסיבה הפשוטה שאלונה כמעט 2 עשורים פה והיא לא עשתה את זה ועדיין ראינו שגם עם צוות מקצועי יחסית רזה ועם תקציב מספר 3 בליגה אפשר להגיע להישגים יפים כולל אליפויות ובתים באירופה.

לגבי השבחת השחקנים? בוא לא נהפוך את אלונה לטביב, לאורך השנים אלונה תמיד השתדלה לשמור על העוגנים שלנו, העונה הייתה סטיית תקן בה גלזר עשה קפיצת מדרגה עצומה והביא הצעה מקבוצה שפותחת לו דלתות בכל הליגות הגדולות בעולם, ספורי זה יפה לנפנף בזה שהוא שחקן נבחרת אבל כולם יודעים שמדובר בשחקן שלא קידם אותנו לשום מקום ולא היסס להצית בלאגן כשעלה לו הדם למוח, ולגבי יחזקאל כבר דיברנו על הטיימינג ועל הסיטואציה, בכל המקרים השחקנים השיגו חוזה עם מספרים שאנחנו לא יכולים בכלל לחשוב על להשוות.

בלאגן אטומי ביום האחרון?
הכדורגל סופר דינמי, גם במועדון המסודר בעולם קורים בלתמים,
פתיחת החלון הייתה טובה והאווירה הייתה מאוד גבוהה ואז קיבלנו בעיטה בבטן בגביע הטוטו ומשם התגלגלנו בכדור שלג עם יכולת לא טובה,הדחה מוקדמת,מליקסון הלך,הצעות לא צפויות... בסוף המועדון סביב כל הלחץ העצום תפקד ועשה מה שיכל כדי להעמיד קבוצה טובה שתעמוד במטרות, בסוף גם הם בני אדם שחיים ונושמים 24/7 את המועדון הזה והם הכי רוצים בהצלחתו, וכפי שכולם טועים בחיים גם להם זה קורה וזה בסדר, מטעויות לומדים וצומחים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
05 אוקטובר 2023, 14:51
איזה תירוצים? בכנות שואל...

לגבי יחזקאל? כפי שהוא הסביר, לשנת החוזה לא הייתה משמעות, יחזקאל הביא הצעה ב-8:30 על הבאזר של חלון ההעברות שהפתיעה את כולם עם חוזה שלא היינו מסוגלים להשוות לו, המועדון לא נערך לזה כי לא היה שום דבר שהכין אותנו לזה.

לגבי המטרות? הפועל ב״ש לא תנמיך ציפיות כי זה לא ב-DNA של אלונה, זה שרוצים למקסם משאבים ולהיות סופר מדוייקים לא אומר שפתאום הצוות המקצועי ייגדל ויבנו פה מערך סקאוטינג מהסיבה הפשוטה שאלונה כמעט 2 עשורים פה והיא לא עשתה את זה ועדיין ראינו שגם עם צוות מקצועי יחסית רזה ועם תקציב מספר 3 בליגה אפשר להגיע להישגים יפים כולל אליפויות ובתים באירופה.

לגבי השבחת השחקנים? בוא לא נהפוך את אלונה לטביב, לאורך השנים אלונה תמיד השתדלה לשמור על העוגנים שלנו, העונה הייתה סטיית תקן בה גלזר עשה קפיצת מדרגה עצומה והביא הצעה מקבוצה שפותחת לו דלתות בכל הליגות הגדולות בעולם, ספורי זה יפה לנפנף בזה שהוא שחקן נבחרת אבל כולם יודעים שמדובר בשחקן שלא קידם אותנו לשום מקום ולא היסס להצית בלאגן כשעלה לו הדם למוח, ולגבי יחזקאל כבר דיברנו על הטיימינג ועל הסיטואציה, בכל המקרים השחקנים השיגו חוזה עם מספרים שאנחנו לא יכולים בכלל לחשוב על להשוות.

בלאגן אטומי ביום האחרון?
הכדורגל סופר דינמי, גם במועדון המסודר בעולם קורים בלתמים,
פתיחת החלון הייתה טובה והאווירה הייתה מאוד גבוהה ואז קיבלנו בעיטה בבטן בגביע הטוטו ומשם התגלגלנו בכדור שלג עם יכולת לא טובה,הדחה מוקדמת,מליקסון הלך,הצעות לא צפויות... בסוף המועדון סביב כל הלחץ העצום תפקד ועשה מה שיכל כדי להעמיד קבוצה טובה שתעמוד במטרות, בסוף גם הם בני אדם שחיים ונושמים 24/7 את המועדון הזה והם הכי רוצים בהצלחתו, וכפי שכולם טועים בחיים גם להם זה קורה וזה בסדר, מטעויות לומדים וצומחים.
אז אתה לא רואה את הדברים בצורה שאני רואה אותם וזה בסדר. כל מה שאני רואה פה זה תירוצים ללמה לא ולא פתרונות לאיך כן

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
05 אוקטובר 2023, 17:25
אז אתה לא רואה את הדברים בצורה שאני רואה אותם וזה בסדר. כל מה שאני רואה פה זה תירוצים ללמה לא ולא פתרונות לאיך כן
העניין הוא שהמועדון כנראה לא מחפש פתרונות/דרכים לשינוי
מהסיבה שגם ללא אותן פתרונות שאתה מציע הגענו להישגים.
אגב זה לא מייצג בהכרח את דעתי (הייתי שמח לראות פה נניח מערך סקאוטינג של יותר מאיש אחד) אבל אני כן יכול להבין את דברי המועדון לגבי מקסום יכולות גם בדרך הזו של אלונה מבלי לחשוב שהם מורחים אותנו או שיש סתירה כה עמוקה בין הדברים שלהם לבין מעשיהם.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

בסך הכל אפשר להבין את ההסברים ואפילו לקבל שהיה פה צירוף מקרים נדיר בכל הקשור לגלזר, יחזקאל וספורי, למרות שבעניין יחזקאל אני ממש זעמתי ועדיין מתקשה לקבל.
יחד עם זאת, קשה להבין ולקבל את הקושי הגדול שלנו להביא זרים איכותיים שהם מעל הליגה. צריכים לצוד מישהו מתוך הליגה, כמו את טוני מרעננה( לא כמו ההוא מחדרה שחשבו שהוא אוגו הבא, אה, טאפוקו). מקווה שיש מי יושב ועוקב אחרי זרים בארץ ואז לא קשה להציע להם לעבור מקבוצה קטנה אלינו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

איזה זרים טובים יש בארץ בקבוצות הקטנות?
נניח שיאו סבבה, מה עוד יש?

להביא זר מעל הליגה זה דבר קשה, זה לא באהלן אהלן.
אחד כמו טוני זה פעם דור, כנל שרי.
גם מילסון של מכבי, אם ימשיך ככה תהיו בטוחים שעונה הבאה הוא לא פה.
אין מה לעשות, צריך ללמוד להתנהג בתוך המעברים האלה. גם אם תקלע בומבה, תוך זמן קצר השחקן לא פה, זו שרשרת המזון ואי אפשר להילחם בזה.
רק אם תביא זרים בני 27+, שכבר ניסו אירופה ונכשלו. ולך תאתר את אותם שחקנים שכבר נכשלו בקבוצות טובות, ויש להם דרייב ואישיות להוביל פה. זה המון מזל, לא תקלע באחד וכולם כבר יגידו שאתה לא יודע להביא זרים.
קבוצות עם מערכות מעקב וידע גדולים פי כמה משלנו נופלים עם שחקנים, זה חלק מהסיפור.

מה שדופק את העסק זו מגבלת הזרים.
בלתי אפשרי להביא תחליפים כשאתה צריך לשבור את הראש על כל תקן, וכל אחד יש ממנו ציפיות להיות כוכב על מהרגע שנחת.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

yossi כתב:
05 אוקטובר 2023, 20:01
איזה זרים טובים יש בארץ בקבוצות הקטנות?
נניח שיאו סבבה, מה עוד יש?

להביא זר מעל הליגה זה דבר קשה, זה לא באהלן אהלן.
אחד כמו טוני זה פעם דור, כנל שרי.
גם מילסון של מכבי, אם ימשיך ככה תהיו בטוחים שעונה הבאה הוא לא פה.
אין מה לעשות, צריך ללמוד להתנהג בתוך המעברים האלה. גם אם תקלע בומבה, תוך זמן קצר השחקן לא פה, זו שרשרת המזון ואי אפשר להילחם בזה.
רק אם תביא זרים בני 27+, שכבר ניסו אירופה ונכשלו. ולך תאתר את אותם שחקנים שכבר נכשלו בקבוצות טובות, ויש להם דרייב ואישיות להוביל פה. זה המון מזל, לא תקלע באחד וכולם כבר יגידו שאתה לא יודע להביא זרים.
קבוצות עם מערכות מעקב וידע גדולים פי כמה משלנו נופלים עם שחקנים, זה חלק מהסיפור.

מה שדופק את העסק זו מגבלת הזרים.
בלתי אפשרי להביא תחליפים כשאתה צריך לשבור את הראש על כל תקן, וכל אחד יש ממנו ציפיות להיות כוכב על מהרגע שנחת.
אתה צודק לגבי שרשרת המזון , אבל זה אומר שבישראל אנחנו למעלה בהיררכיה. אני לא יודע להצביע כרגע על זר ששמתי עליו עין אבל זאת לא העבודה שלי. אני בטוח שיש אחד או שניים בכל הקבוצות בליגה ואולי גם בלאומית שיכול להיות שיחוק. צריך להיות על זה וזה לא אתה ולא אני.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

סימיוני כתב:
05 אוקטובר 2023, 23:55
אתה צודק לגבי שרשרת המזון , אבל זה אומר שבישראל אנחנו למעלה בהיררכיה. אני לא יודע להצביע כרגע על זר ששמתי עליו עין אבל זאת לא העבודה שלי. אני בטוח שיש אחד או שניים בכל הקבוצות בליגה ואולי גם בלאומית שיכול להיות שיחוק. צריך להיות על זה וזה לא אתה ולא אני.
אגב היום אפילו קשה יותר לשים יד על מישהו טוב מהליגה גם אם הוא זר וגם אם ישראלי, קבוצות כבר מבינות שיש המון עיניים על הליגה הישראלית ולכן ההעדפה היא למכור את השחקן מעבר לים.

אפשר לקחת דוגמה את סבטקוביץ׳ שאולי כל שלושת הגדולות היו מעוניינות בו ועדיין אשדוד חיכתה להצעה מחו״ל, (אותו דבר אגב עם גיל כהן), דוגמה נוספת היא טוקלומטי, הוא בולט מאוד כבר כמה עונות ועדיין ברור לכולם ש-מפ״ת הוא יוצא רק לחו״ל.

ככה שגם אם מצאת את האופציות הבודדות שתופסות את העין הם לא תמיד רלוונטיים עבורך על אף שאתה גבוה יחסית בשרשרת.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

messiah כתב:
04 אוקטובר 2023, 15:27
גיא פרימור מדבר.

פודקאסט "עולים להתקפה" - איציק כלפי מראיין את גיא פרימור ברוח הימים.

חלק א'

https://spotify.link/aifS0YTHCDb
מערך הסקאוטינג ("עובדים אצלנו שם 5 אנשים בתשלום ולא בהתנדבות"), אליניב ברדה ("הוא לא נרדם גם ב-5 בבוקר אחרי הפסדים") וגם: מחלקת הנוער, פציעות וכושר גופני, שאפי, אלחמיד ואיך קשור לזה אנטואן גריזמן? מנכ"ל הפועל באר שבע, גיא פרימור בראיון מיוחד לפודקאסט "עולים להתקפה" ברדיו דרום.

חלק ב'

https://spotify.link/LPlLWAZHFDb
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

טוב לדעת שמערך הסקאוטינג לא מוזנח כפי שחשבנו ואכן מועסקים בו אנשים בתשלום (גם כאלו שמשום מה לא מופיעים ברשימת הצוות המקצועי) ושבנוסף המועדון עובד עם 2 חברות סקאוטינג שהביאו לנו את פוקו ועומאר. וכמו שפרימור אמר בסוף גם נביא 10 סקאוטרים זה לא יבטיח לנו הצלחה, בסופו של יום עם כמה שאנחנו לא מדוייקים עם הרכש אנחנו כן מועדון שהצליח להביא בעשור האחרון אולי הכי הרבה זרים מעל לליגה. חבל שהמועדון לא חשף את המידע הזה הרבה לפני, הרבה אש הייתה נחסכת.

קצת פחות אהבתי לשמוע שההעדפה של המועדון הייתה להביא את יאו על פני עומאר, הצורך בקשר 10 הרבה יותר בער לדעתי (מקווה אגב שזה לא אומר משהו על עומאר עצמו אם אנו למדים שהוא לא היה בראש סדר העדיפויות).

קיבלנו גושפנקה שאלחמיד כפוי טובה מהסוג הנחות, מכר לנו האוהדים טקסטים וסליחות שלא היו שווים בדיעבד אפילו התייחסות, נאחל לו בהצלחה עם רוני לוי והמשך קריירה לצד יציעים של 150 אוהדים.

בכל עניין מחלקת הנוער, נכונה האסטרטגיה לחסום מעבר של כשרונות מהדרום למרכז אבל מעבר לכך לא נראה שיש בשורה גדולה בכל הקשור למחלקה עצמה, נצטרך להמשיך לחכות ולקוות שייצמח פה איזה ורד בין הקוצים.

לכל האוהדים ששלחו את אלונה ואליה הביתה בשבועות האחרונות וירה עליהם חיצי אש ממליץ לשמוע את הדקות האחרונות של הריאיון, בורכנו במערכת מדהימה עם אנשים שחיים את המועדון הזה לא פחות מאיתנו ורק רוצים בהצלחתו, מי שמעלה בדעתו שממתינים לנו בחוץ טייקונים בתור טועה בגדול, אלונה על כל מגרעותיה היא הדבר אולי הכי טוב שקרה להפועל באר שבע וצריך להודות לה על כך ולהעריך כל רגע.

שלח תגובה