שער 9

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Haimcohen

Re: שער 9

שליחה על ידי Haimcohen »

אריק כתב:
חיים, אני מבין את התסכול ואת ההתלהמות וגם מאיפה מגיעה התגובה הזאת. בוא תניח לרגע בצד את
היחסים בין 2 הארגונים ותענה בענייניות. לפני שאגיב לעניין עצמו אני יכול לגלות לך סוד, אני לא השתתפתי
במחאה נגד אלי זינו (אבל אני בהחלט מבין אותה) וכן הגעתי למשחקים ואני אומר את זה כדי שניישר קו ונתעסק בנושא עצמו.
הפועל באר-שבע נמצאת בעונה הכי חשובה בתולדות המועדון ועם כל הכבוד לאלונה, אם אנחנו לא עולים ליגה
השנה אפשר לסגור את הבאסטה וללכת הביתה. אני לא מקבל את הטענה שיש 5 עולות ואנחנו עולה בטוחה כי
זו טענה שתלושה מהמציאות. הסכמנו ביום שישי שיש בעיה עם גיא לוי, שהוא משחק לידיים של האוהדים ושהוא
לא התקפי מספיק. אתה חייב להבין שבשביל עתיד המועדון יש חשיבות גדולה לזה שמאמן יסיים פה עונה וזה ממש
לא משנה איך קוראים לו. גם ככה התדמית שלנו בקנטים ובכל אמצעי תקשורת צוחקים עלינו אז מה שחסר לנו.
יש כאן בעיה ענקית ואנחנו כקהל חייבים להתמודד איתה ולא להגיד לעצמנו "ברגע שנראה כדורגל
יפסיקו הקללות" כי זה לא נכון. אני לא יודע אם גיא לוי יילך לבד (מניח שלא) אבל אני משוכנע שאלונה לא תפטר
אותו. בסיטואציה שכזו, שיש עוד חמישה חודשים עד סוף העונה והיחסים בין המאמן לאוהדים רק מחריפים, גם אם
הוא ישחק עם 3 חלוצים זה קשה להצליח שהאוירה כזאת.
לעבור לשער אחר זה לא פתרון קסם אבל זה אחד מכמה פתרונות. אני קורא בכל האתרים (גם בקאמלס) ושומע
מהרבה אוהדים שהמצב בלתי נסבל, שנמאס להם מהקללות, שכבר לא כיף לשבת בשער 5 וכו'. אותם אוהדים
שייכים לכל הפלחים ולאו דווקא לקרייזי רד ככה שהאמירות "נמאסתם" ו-"תעברו למי אתם מחכים" לא במקום.
אמרתי שלעבור שער זה סוג של פתרון, בוא תן לי פתרון אחר.
אריק מה שלומך איש יקר ?
אתה יודע מה ? כבר התעייפתי מזה שאנשים מחפשים את הרע בכל דבר, התעייפתי מזה שיש לנו יותר מדי אוהדים יפי נפש שכל הבעיות שלהם בחיים זה האוהדים שנגד גיא לוי .
אין מה לעשות בכל מקום בעולם אוהדי כדורגל רוצים לראות כדורגל, כצפוי אני חושב ...
לא קונה את הלוקשים של מבחן התוצאה כי מה שמשחק לנו העונה זה מזל מזל ועוד פעם מזל, ומדי פעם גם מאור מליקסון וההברקות המדהימות שלו .
אין בקבוצה הזאת שום נגיעה של מאמן, אין התקפות ראויות לקבוצה עם תקציב כמו שלנו, אין הרכב שרץ כמה שבועות רצוף, וכאילו שכל זה לא מספיק, הוא גם שם ז** עלינו האוהדים .

אז כן אריק, אני אמנם אוהב אותך את מישל את ערן את אורי ואת כל מי שאני מכיר מהאירגון שלכם, אבל נמאסה עליי ההתייפיפות הזאת שלכם, אני חושב שכדורגל זה משחק דינמי וכמוהו האוהדים . אם קבוצה נראית חרא משחק שניים שלושה, סבבה זו תקופה רעה ... אבל אם זה הופך לדרך חיים אצל גיא לוי, ואתם קמים וקוראים בשמו, ואפילו רבים עם החברים שלכם ליציע, אין מילה אחרת חוץ מהתייפיפות אריק ...
ראית כשדיברנו אני ואתה בתחילת המשחק מול כ"ס, איך ערן היה נסער מהקללות של הגוש המעודד ועף משם ... למה ??? למה לא לכבד דעה של אחרים ? למה לכפות על אחרים להשלים עם האין כדורגל הזה ???

שוב, אני ממש לא אבכה אם תעברו לשער 9, ככה לשחקנים יהיה נוח, יהיה להם מקום לבוא אליו לא משנה איך הם נראים, ולא משנה כמה קטנים הם עושים את שאר האוהדים באיצטדיון .

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Haimcohen כתב:
אריק מה שלומך איש יקר ?
אתה יודע מה ? כבר התעייפתי מזה שאנשים מחפשים את הרע בכל דבר, התעייפתי מזה שיש לנו יותר מדי אוהדים יפי נפש שכל הבעיות שלהם בחיים זה האוהדים שנגד גיא לוי .
לא קונה את הלוקשים של מבחן התוצאה כי מה שמשחק לנו העונה זה מזל מזל ועוד פעם מזל, ומדי פעם גם מאור מליקסון וההברקות המדהימות שלו .
אין בקבוצה הזאת שום נגיעה של מאמן, אין התקפות ראויות לקבוצה עם תקציב כמו שלנו, אין הרכב שרץ כמה שבועות רצוף, וכאילו שכל זה לא מספיק, הוא גם שם ז** עלינו האוהדים .

אז כן אריק, אני אמנם אוהב אותך את מישל את ערן את אורי ואת כל מי שאני מכיר מהאירגון שלכם, אבל נמאסה עליי ההתייפיפות הזאת שלכם, אני חושב שכדורגל זה משחק דינמי וכמוהו האוהדים . אם קבוצה נראית חרא משחק שניים שלושה, סבבה זו תקופה רעה ... אבל אם זה הופך לדרך חיים אצל גיא לוי, ואתם קמים וקוראים בשמו, ואפילו רבים עם החברים שלכם ליציע, אין מילה אחרת חוץ מהתייפיפות אריק ...
ראית כשדיברנו אני ואתה בתחילת המשחק מול כ"ס, איך ערן היה נסער מהקללות של הגוש המעודד ועף משם ... למה ??? למה לא לכבד דעה של אחרים ? למה לכפות על אחרים להשלים עם האין כדורגל הזה ???

שוב, אני ממש לא אבכה אם תעברו לשער 9, ככה לשחקנים יהיה נוח, יהיה להם מקום לבוא אליו לא משנה איך הם נראים, ולא משנה כמה קטנים הם עושים את שאר האוהדים באיצטדיון .
אני יכול להגיד לך שאני אחרי המשחק בעילוט מול עכו החלטתי שאני לא מתכוון להילחם במי שמקלל ובאמת
השתכנעתי כשאמרו לי "אתה רוצה לעודד תעודד אני רוצה לקלל זכותי" והבנתי שזה לא יעזור לי.
הקריאות עידוד בשמו של גיא לוי מאותו גוש שישב מעליך נבעו מתסכול ונעשו כ-"נקמה" מסוימת לאלה שקיללו.
הרי אף אחד בוסרמיל לא נהנה מהכדורגל שהוא רואה ולכל אחד בתוכו יש ביקורת על גיא לוי וסגנון המשחק.
אני רוצה שתבין דבר אחד, אנחנו בעונה שמבחן התוצאה חשוב יותר מהכל. לעונה הזאת יש השלכות על עתיד
המועדון ל-10 שנים הבאות. לא נוכל להחזיר את הגלגל אחורה ומי שסימן את גיא לוי לא יחזור בו אין מה לעשות.
מה שהיה יום שישי היה מקרי וזה בגלל נאיביות יתר של כפר-סבא, אתה באמת חושב שקבוצה יכולה לשחק טוב
(גם עם 4 חלוצים) שכל האיצטדיון מקלל כבר לפני המשחק, אפילו לא אחרי חצי שעה? אני אומר לך בוודאות שלא,
אם המצב באיצטדיון ימשיך אנחנו נקבל כאן סטירה מכל קבוצה שתגיע. גם אני רוצה לראות כדורגל טוב ולהנות
אבל אגיד לך את האמת, אני מוכן לוותר על עונה אחת של כדורגל בשביל להיות בליגת העל. עזוב אותי מתקציב,
מתנאים ומסגל, אותי מעניין כרגע שבסוף חודש מאי נעלה ליגה. המערכת חייבת שקט ואנחנו כאוהדים (כולנו)
צריכים לתת לה אותו. השקט הזה יכול להוביל אותנו בעונות הבאות למקומות יפים והכל מתחיל בעונה הזאת.
תאמין לי שאלונה בסיום העונה תדע אם עלינו בזכות גיא לוי או למרות גיא לוי לכן כל עניין החוזה ל-3 שנים
לא רלוונטי לחלוטין. אף בעלים לא ירצה לפתוח עונה ראשונה בליגת על שהמצב בין המאמן לקהל גרוע כל כך.
אני מציע לתת שקט למערכת ולעשות סיכומים בסוף העונה שכבר נהיה בע"ה בליגת העל.
ד"א אני מחכה ממך לפתרון המצב שנוצר ביציעים (זה לא קל אבל אתה מסוגל).

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

שלום חיים , קודם כל - כל הכבוד לך על העבודה שאתה עושה כל משחק.
דבר אחד רק קשה לי איתו ואני חייבת להגיד- בעיניי שאר האוהדים ביציע אתה המוביל , מה שאתה תתחיל לשיר ישירו אחרייך , אני בטוחה שאתה מבין את המשמעות של זה.
ברגע שאתה וזה שעומד לידך מקללים רוב הסיכויים שרוב האיצטדיון יקלל , כי אתה כביכול ממנהיגי הקהל.
כולנו מתוסכלים מהמצב של הקבוצה, מהחוסר כדורגל שיש ומכל מה שמסביב ,
אבל קללות לא באמת יפתרו את העיניין.
במיוחד לא במהלך המשחק! השחקנים הם אלה שמשחקים והם צריכים את הדחיפה והתמיכה של הקהל..
הם לא באמת מזהים על המגרש למי הקללות מכוונות, ולמי השריקות מכוונוצת, זה משפיע עליהם.
אני מסכימה שאנחנו צריכים להראות שאנחנו לא מרוצים, אבל לא דרך קללות במהלך המשחק.
אולי אחרי , אולי בקריאות אחרות במשך המשחק.. אבל לא בקללות..
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רווית (: כתב:שלום חיים , קודם כל - כל הכבוד לך על העבודה שאתה עושה כל משחק.
דבר אחד רק קשה לי איתו ואני חייבת להגיד- בעיניי שאר האוהדים ביציע אתה המוביל , מה שאתה תתחיל לשיר ישירו אחרייך , אני בטוחה שאתה מבין את המשמעות של זה.
ברגע שאתה וזה שעומד לידך מקללים רוב הסיכויים שרוב האיצטדיון יקלל , כי אתה כביכול ממנהיגי הקהל.
כולנו מתוסכלים מהמצב של הקבוצה, מהחוסר כדורגל שיש ומכל מה שמסביב ,
אבל קללות לא באמת יפתרו את העיניין.
במיוחד לא במהלך המשחק! השחקנים הם אלה שמשחקים והם צריכים את הדחיפה והתמיכה של הקהל..
הם לא באמת מזהים על המגרש למי הקללות מכוונות, ולמי השריקות מכוונוצת, זה משפיע עליהם.
אני מסכימה שאנחנו צריכים להראות שאנחנו לא מרוצים, אבל לא דרך קללות במהלך המשחק.
אולי אחרי , אולי בקריאות אחרות במשך המשחק.. אבל לא בקללות..
רווית את מתבלבלת, מי שעל המעקה זה חיים לוי ומי שכותב כאן זה חיים כהן.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

אריק כתב:
רווית את מתבלבלת, מי שעל המעקה זה חיים לוי ומי שכותב כאן זה חיים כהן.
אה.. אופס :מסמיק2:
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

Haimcohen כתב:
אריק מה שלומך איש יקר ?

אהלן חיים
אני יתחיל מזה שלי אישית לא בא לעמוד באותו גוש עם מישהו שעוד לפני תחילת המשחק מתחיל לקלל ואני צריך לחכות שאותו בנאדם
יתייאש מכך ואז נוכל לעודד, מצטער אבל זה הורס לי את הכיף ובגלל זה העדפתי לזוז הצידה כי אין לי כבר כוח להתעסק ולריב.
תאמין לי שגם אני רוצה לראות כדורגל יפה וזה הדבר היחידי שמפריע לי אצל גיא לוי וממש לא אם הוא סופר את מה שהאוהדים חושבים או לא אני רוצה מאמן שעושה מה שהוא חושב ולא מהלכים שירצו את הקהל.
דעתי האישית היא שזה לא בריא כרגע למועדון להחליף עוד מאמן, תחשוב שזה שלושה מאמנים בפחות משנתיים, אז מה בעצם נשתנה
מתקופתו של ז'ינו?? מאמן צריך זמן אבל פה לא מקבלים את זה רוצים תוצאות ישר.
מעבר לשער אחר לפחות יתן לנו אפשרות לתמוך בקבוצה, וכן גם ברגעים שלא הולך להם אבל אין פה שום קטע של התפייפות אלא פשוט
קו מחשבה שונה משלך.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא יודע מה איתכם, לי פשוט ירד החשק לעודד ובמשחק האחרון נגד כפ"ס הגעתי לאיצטדיון וישבתי בצד ימין של שער 5.
פשוט נמאס, הגוש המעודד הפך להיות הגוש המקלל, ילדים קטנים נסחפים אחרי האנשים שנמצאים על המעקה, בלתי נסבל.
במעבר לשער חדש יהיו השפעות רבות מאוד, זה מהלך די קשה ואי אפשר לדעת כמה אוהדים יצטרפו, אבל בכל מקרה אני בעד מעבר לשער 9 מהסיבה שפשוט נמאס לי מהקהל של הפועל ב"ש, אני רוצה להיות ולשמוע אנשים עם סבלנות, אנשים שפויים והכי חשוב לתמוך בקבוצה בכל מצב(כולל אלונה, כולל גיא, כולל השחקנים).
הגיע הזמן לשינוי, Yes We Can! :מעודדת:

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אפשר לומר באופן רשמי שעושים את זה?
להתחיל לעבוד כדי לפתוח את השער למשחק בית הבא (בעוד חודש)?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

גם ככה וסרמיל מרגיש וניראה כמו במשחק חוץ - כשהקהל המקומי לוחץ את היריבה (במקרה הזה את הקבוצה המקומית למרבה הצער...).
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

חיים כהן היקר,

סליחה שאני קצת סוטה מהנושא, אבל אני מקווה שלפחות אתה מודע לעובדה שבעוד שאתה מתבטא פה בחופשיות ומתקבל פה בכבוד הראוי, הצד שכנגד לא יכול לעשות אותו הדבר בפורום שלך...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Haimcohen

שליחה על ידי Haimcohen »

אורי אדום בנשמה כתב:חיים כהן היקר,

סליחה שאני קצת סוטה מהנושא, אבל אני מקווה שלפחות אתה מודע לעובדה שבעוד שאתה מתבטא פה בחופשיות ומתקבל פה בכבוד הראוי, הצד שכנגד לא יכול לעשות אותו הדבר בפורום שלך...
למה מה הבעיה אורי ? לא זכור לי שחסמתי אותך בפורום שלנו

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

"אני לא חושב שמדובר בבריחה מאחריות אלא דווקא רצון לבצע שינוי במצב שיש היום.
קשה מאוד לשפר את האווירה של שיש היום בשער 5 ואנשים פשוט כבר לא נהנים מלבוא למשחקים
וגם השחקנים כבר שלא משחקים בשביל הקהל.
אלונה לא טיפשה (ממ...) וזה שאנחנו מעודדים אין זה אומר שהמאמן הוא טוב והיכולת טובה, היא רואה בדיוק איך הקבוצה משחקת
ואני יכול להבטיח לך שאת לא נהנת מהתצוגה של הקבוצה היא לא נהנת כפליים. אנחנו באים במטרה לעודד את הקבוצה
להראות לאלונה ולשחקנים וכן גם לגיא בצורה מסויימת שיש אוהדים שמסתכלים על הטווח הרחוק שאנחנו יודעים שעם הזמן ואיך שהמועדון מתנהל הוא יגיע לצמרת הכדורגל הישראלי מה שצריך זה סבלנות.
אנחנו לא מפחדים ממשחקי כבוד ואין לי אישית בעיה לעבור משער X לY כל חודשיים מה שעומד לנגד עיניי זו הצלחת הקבוצה!!!"

הבלטתי את המשפטים שככה קפצו לי לעין...
תאמין לי שכרגע לפי איך שנראה שמתנהלים הדברים, לא מזיז לה איך הקבוצה נראית על הדשא, לא שהיא מבינה בזה. הדבר היחיד שמזיז לה זה הירידות על גיא ומה זה עושה בתקשורת.
איך שהמועדון מתנהל...??? כבדיחה! המאמן מכתיב לבעלים...פשוט עצוב ופתאטי.
לא מפחדים ממשחקי כבוד? מי דיבר על כבוד? זה לא מה שהיה מונע ממני לעבור, לא חשבתי שזה הפיתרון הנכון. כרגע נראה לי שאני לא יעבור, אני כנראה אתמוך בקריאות הגנאי נגדו אז אין לי מה לעבור שער. נמאס לי ממנו טוטאלית ואני לא יכולה להתאפק יותר, להחזיק את עצמי למען המועדון. הגיעו מים עד נפש.

היינו פה לפניך ונהיה פה אחריך, לך הביתה!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אדומה דרומית כתב:"אני לא חושב שמדובר בבריחה מאחריות אלא דווקא רצון לבצע שינוי במצב שיש היום.
קשה מאוד לשפר את האווירה של שיש היום בשער 5 ואנשים פשוט כבר לא נהנים מלבוא למשחקים
וגם השחקנים כבר שלא משחקים בשביל הקהל.
אלונה לא טיפשה (ממ...) וזה שאנחנו מעודדים אין זה אומר שהמאמן הוא טוב והיכולת טובה, היא רואה בדיוק איך הקבוצה משחקת
ואני יכול להבטיח לך שאת לא נהנת מהתצוגה של הקבוצה היא לא נהנת כפליים. אנחנו באים במטרה לעודד את הקבוצה
להראות לאלונה ולשחקנים וכן גם לגיא בצורה מסויימת שיש אוהדים שמסתכלים על הטווח הרחוק שאנחנו יודעים שעם הזמן ואיך שהמועדון מתנהל הוא יגיע לצמרת הכדורגל הישראלי מה שצריך זה סבלנות.
אנחנו לא מפחדים ממשחקי כבוד ואין לי אישית בעיה לעבור משער X לY כל חודשיים מה שעומד לנגד עיניי זו הצלחת הקבוצה!!!"

הבלטתי את המשפטים שככה קפצו לי לעין...
תאמין לי שכרגע לפי איך שנראה שמתנהלים הדברים, לא מזיז לה איך הקבוצה נראית על הדשא, לא שהיא מבינה בזה. הדבר היחיד שמזיז לה זה הירידות על גיא ומה זה עושה בתקשורת.
איך שהמועדון מתנהל...??? כבדיחה! המאמן מכתיב לבעלים...פשוט עצוב ופתאטי.
לא מפחדים ממשחקי כבוד? מי דיבר על כבוד? זה לא מה שהיה מונע ממני לעבור, לא חשבתי שזה הפיתרון הנכון. כרגע נראה לי שאני לא יעבור, אני כנראה אתמוך בקריאות הגנאי נגדו אז אין לי מה לעבור שער. נמאס לי ממנו טוטאלית ואני לא יכולה להתאפק יותר, להחזיק את עצמי למען המועדון. הגיעו מים עד נפש.

היינו פה לפניך ונהיה פה אחריך, לך הביתה!
אני לא מבין מאיפה את ממהרת להסיק מסקנות כל כך מהר על מה מעניין את אלונה ואיך מתנהל המועדון.
תעצרי רגע, תספרי עד 10 ותחשבי מה טוב לקבוצה ולא מה טוב לגיא לוי. השחקנים שעובדים קשה כל
השבוע ונלחמים במשחקים ראויים שאיצטדיון שלם ישרוק בוז? אני בטוח שלא. בזה שתקללי את גיא לוי
לא תשיגי כלום, הקבוצה לא תשחק יותר טוב זה בטוח, התוצאות יהיו בהתאם וגם את לא תהני במיוחד.
אין מאמן ואין שחקן שנמצאים מעל המועדון.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

"אין מאמן ואין שחקן שנמצאים מעל המועדון."

מסכימה עם כל אות!

אני לעולם לא אקלל \אשרוק בוז לשחקנים. אלא אם כן ממש ממש יגיע למישהו ספיציפי, מקרה חריג שלא יודעת מה...
כרגע זה רק לגיא.
לכולם נוח להעלים עין מאיך שהמועדון מנוהל כרגע כי כולם מעריצים את אלונה, הסיבה היחידה בעצם שלא כל הקהל כולו מקלל את גיא במשך 90 דקות. אבל זה די ברור מי מחזיק כרגע את המפתחות למועדון וזו לא גברת ברקת. כולם יודעים, כולם שמים לב, כולם חושדים אבל אף אחד לא מעז להפנות את תיסכולו לגברת, עדיף רק לגיא. אלונה נשארת בלתי נגיעה, למרות שהיא לא פחות אשמה במצב הקבוצה והאוהדים. כי כולם מעריצים אותה, סבבה. בכיף. אז כל האש מופנית לגיא. לא שלא מגיע לו, לא שזה מזיז לו. זה מזיז רק לה. הוא יותר מדי נפוח שחבורת אוהדי באר שבע תזיז לו.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אדומה דרומית כתב:
אני לעולם לא אקלל \אשרוק בוז לשחקנים. אלא אם כן ממש ממש יגיע למישהו ספיציפי, מקרה חריג שלא יודעת מה...
כרגע זה רק לגיא.
לכולם נוח להעלים עין מאיך שהמועדון מנוהל כרגע כי כולם מעריצים את אלונה, הסיבה היחידה בעצם שלא כל הקהל כולו מקלל את גיא במשך 90 דקות. אבל זה די ברור מי מחזיק כרגע את המפתחות למועדון וזו לא גברת ברקת. כולם יודעים, כולם שמים לב, כולם חושדים אבל אף אחד לא מעז להפנות את תיסכולו לגברת, עדיף רק לגיא. אלונה נשארת בלתי נגיעה, למרות שהיא לא פחות אשמה במצב הקבוצה והאוהדים. כי כולם מעריצים אותה, סבבה. בכיף. אז כל האש מופנית לגיא. לא שלא מגיע לו, לא שזה מזיז לו. זה מזיז רק לה. הוא יותר מדי נפוח שחבורת אוהדי באר שבע תזיז לו.
אין ספק שאלונה לא חפה מטעויות אבל גם אנחנו צריכים למצוא את הדרך הנכונה להעביר את הביקורת עליה.
אם נעביר עליה ביקורת כמו שמעבירים על גיא לוי אנחנו יכולים לסגור את הבאסטה ולהגיד לה שלום.

שלח תגובה