עסקת ההעברה של מאור מליקסון על סף סיכום

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: עסקת ההעברה של מאור מליקסון על סף סיכום

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

משה אוחיון כתב:מאוכזב מאלונה, מאוכזב ממאור, ועדיין צריך להודות למאור על כל מה שנתן בקבוצה ולאחל לו הצלחה בהמשך. בתקווה שיהיה איזה פיצוץ לא מובן בזמן הקרוב שימנע ממנו לעזוב...

תסלח לי, אבל האכזבה האמיתית היא מהגישה שלך.
גישה אינטרסנטית אגואסטית בעליל, שלא שונה במהותה מזו של אחרוני השחקנים כפויי הטובה שיורקים לצלחת ממנה אכלו בהזדמנות הראשונה שנקרית (ע"ע כפיר אדרי), רק שמהצד השני של המתרס..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אורי אדום בנשמה כתב:

תסלח לי, אבל האכזבה האמיתית היא מהגישה שלך.
גישה אינטרסנטית אגואסטית בעליל, שלא שונה במהותה מזו של אחרוני השחקנים כפויי הטובה שיורקים לצלחת ממנה אכלו בהזדמנות הראשונה שנקרית (ע"ע כפיר אדרי), רק שמהצד השני של המתרס..
חשבתי באמת לענות לך ברצינות, אבל ההשוואה שלך לכפיר אדרי ובכלל הגישה שלך לחיים גורמת לי להבין עם מי יש לי עסק.
אתה בן אדם שלא ראוי שאני אבזבז עליו את הזמן שלי כדי להגיב לו. לא עכשיו ולא בעתיד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

משה אוחיון כתב: חשבתי באמת לענות לך ברצינות, אבל ההשוואה שלך לכפיר אדרי ובכלל הגישה שלך לחיים גורמת לי להבין עם מי יש לי עסק.
אתה בן אדם שלא ראוי שאני אבזבז עליו את הזמן שלי כדי להגיב לו. לא עכשיו ולא בעתיד.

מתנצל אם נפגעת, אבל מצטער, אין לי מה לחזור בי.
אמרתי שהגישה שלך זהה לגישה קרה ומנוכרת שמאמצים לא מעט שחקנים כלפי קבוצות האם שלהם או כאלה להן הם חייבים את התפתחותם המקצועית, ואסוציאטיבית קפץ לי כפיר אדרי, כדוגמא בולטת.

גם לקוות שעסקת ההעברה תכשל, לא שונה בהרבה משחקן שמייחל לכשלון קבוצתו אם הדבר עולה בקנה אחד עם האינטרס שלו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שמחתי לראות את הטופיק שנפתח - "אני מאוכזב".
כשאמרתי שאני מאוכזב מאור הפנו חצים כלפי. איך לעזעזאל אתה אומר דברים כאלה? פתאום מתפתח דיון על האם אלונה עשתה כל מה שיכלה, יפה לראות שיש כאן גם דעות אחרות בפורום. אם שכטר לא ממורמר אחרי שכבר מהעונה שעברה קבוצות בליגות קצת יותר איכותיות מהפולנית רצו אותו אז למה מאור לא יכול להיות מקצוען? למה שכטר יכול לסיים עונה שנייה בהפועל ת"א בצל השמועות ומליקסון לא יכול?
אני מרגיש שמה שעומד מול מליקסון זה הצורך לשדרג עצמו כלכלית ולא יותר מכך. כל השאר (התקדמות מפולין לליגה טובה יותר, התקדמות לליגה שהיא חזקה יותר) הם לא הסיבות:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 20,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
הסיכוי לצאת מהפועל באר שבע לקבוצות יותר טובות מפולין בהחלט קיימות. תמיר כהן קפץ מנתניה לבולטון, אותה קארקוב גם רצתה את גלבאן מבני יהודה בתחתית, מי שיהיה טוב כאן יחטף. חוץ מקארקוב היו לא מעט קבוצות שרצו את מאור. אני דווקא חושב שהליכה לליגה אחרת, רחוק מהמשפחה, במדינה עם מזג אוויר שונה, מנטליות שונה והתאקלמות לא קלה יקשו הרבה יותר על מאור. כאן הוא היה מספר 1 של הקבוצה. קיבל חופש פעולה, לקח את הפנדלים, קיבל את סרט הקפטן, קיבל אהבה ותמיכה אינסופית מהקהל גם כשנתן משחקים פחות טובים.
במקום אחר דודו עזריה אמר לי שהגישה שלי לא תופסת במציאות, שהרומנטיקה מתה והיום הכל זה כסף. בהחלט יכול להיות. הבעיה היא שבמקרה של מליקסון זה נראה כאילו הרומנטיקה היא רק אצל האוהדים. האוהדים זוכרים למליקסון את העונות הטובות ולכן מאפשרים לו ללכת בלי לשאול את השאלות המתבקשות. מה הדחיפות? למה עכשיו? מה יקרה אם יסיים כאן את העונה?
אני חושב שמליקסון היה צריך להישאר. הדחיפות לעזוב בינואר, חוסר הרצון להתפשר, כפי שאמרתי גדולים וטובים ממנו נשארו עד סוף העונה והעולם לא המתוטט.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

משה אוחיון כתב:שמחתי לראות את הטופיק שנפתח - "אני מאוכזב".
כשאמרתי שאני מאוכזב מאור הפנו חצים כלפי. איך לעזעזאל אתה אומר דברים כאלה? פתאום מתפתח דיון על האם אלונה עשתה כל מה שיכלה, יפה לראות שיש כאן גם דעות אחרות בפורום. אם שכטר לא ממורמר אחרי שכבר מהעונה שעברה קבוצות בליגות קצת יותר איכותיות מהפולנית רצו אותו אז למה מאור לא יכול להיות מקצוען? למה שכטר יכול לסיים עונה שנייה בהפועל ת"א בצל השמועות ומליקסון לא יכול?
אני מרגיש שמה שעומד מול מליקסון זה הצורך לשדרג עצמו כלכלית ולא יותר מכך. כל השאר (התקדמות מפולין לליגה טובה יותר, התקדמות לליגה שהיא חזקה יותר) הם לא הסיבות:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 20,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
הסיכוי לצאת מהפועל באר שבע לקבוצות יותר טובות מפולין בהחלט קיימות. תמיר כהן קפץ מנתניה לבולטון, אותה קארקוב גם רצתה את גלבאן מבני יהודה בתחתית, מי שיהיה טוב כאן יחטף. חוץ מקארקוב היו לא מעט קבוצות שרצו את מאור. אני דווקא חושב שהליכה לליגה אחרת, רחוק מהמשפחה, במדינה עם מזג אוויר שונה, מנטליות שונה והתאקלמות לא קלה יקשו הרבה יותר על מאור. כאן הוא היה מספר 1 של הקבוצה. קיבל חופש פעולה, לקח את הפנדלים, קיבל את סרט הקפטן, קיבל אהבה ותמיכה אינסופית מהקהל גם כשנתן משחקים פחות טובים.
במקום אחר דודו עזריה אמר לי שהגישה שלי לא תופסת במציאות, שהרומנטיקה מתה והיום הכל זה כסף. בהחלט יכול להיות. הבעיה היא שבמקרה של מליקסון זה נראה כאילו הרומנטיקה היא רק אצל האוהדים. האוהדים זוכרים למליקסון את העונות הטובות ולכן מאפשרים לו ללכת בלי לשאול את השאלות המתבקשות. מה הדחיפות? למה עכשיו? מה יקרה אם יסיים כאן את העונה?
אני חושב שמליקסון היה צריך להישאר. הדחיפות לעזוב בינואר, חוסר הרצון להתפשר, כפי שאמרתי גדולים וטובים ממנו נשארו עד סוף העונה והעולם לא המתוטט.
אל תשווה את החשיפה שיש לשכטר לחשיפה שיש למאור !
שכטר שיחק בנבחרת שיחק בהפועל ת"א בליגת האלפות בגביע ואפה בעונה שעברה
לקח דאבל הוא שחקן שיותר קל לעקוב אחריו מאשר שחקן שירד לליגה שנייה ומשחק בקבוצה ה5 או 6 בגודלה בישראל !
מאור יכל לעזוב השנה גם למכבי וגם להפועל ת"א ועם הוא היה רוצה הוא היה הולך עובדה שהוא אמר שבשבילו יש רק ב"ש בארץ והוא לא יעזוב לקבוצה אחרת בארץ
הבנאדם הרגיש שזה הזדמנות חד פעמית לצאת לשחקן בחו"ל כולל הזדמנות כלכלית אדירה !
ואל תשווה גם את תמיר כהן ... תמיר כהן 60 אחוז הגיע לאנגליה בגלל אביו זכרונו לברכה ובגלל שיש לו סוכן טוב לא מעבר לזה
שיהיה לך שבוע טוב ותלך לבדוק את עצמך למה אתה מדבר שטויות
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

משה,
להבדיל ממך, אצלם האכזבה היתה מבעלת הבית ותו לא. שונה בתכלית.

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

זה שי ! כתב: אל תשווה את החשיפה שיש לשכטר לחשיפה שיש למאור !
שכטר שיחק בנבחרת שיחק בהפועל ת"א בליגת האלפות בגביע ואפה בעונה שעברה
לקח דאבל הוא שחקן שיותר קל לעקוב אחריו מאשר שחקן שירד לליגה שנייה ומשחק בקבוצה ה5 או 6 בגודלה בישראל !
מאור יכל לעזוב השנה גם למכבי וגם להפועל ת"א ועם הוא היה רוצה הוא היה הולך עובדה שהוא אמר שבשבילו יש רק ב"ש בארץ והוא לא יעזוב לקבוצה אחרת בארץ
הבנאדם הרגיש שזה הזדמנות חד פעמית לצאת לשחקן בחו"ל כולל הזדמנות כלכלית אדירה !
ואל תשווה גם את תמיר כהן ... תמיר כהן 60 אחוז הגיע לאנגליה בגלל אביו זכרונו לברכה ובגלל שיש לו סוכן טוב לא מעבר לזה
שיהיה לך שבוע טוב ותלך לבדוק את עצמך למה אתה מדבר שטויות
זה שי !
"תלך לבדוק את עצמך למה אתה מדבר שטויות "
טוב שלא נפלתי, אין דברים כמוך

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הילה חדד כתב:
לא מבינה ממה יש לך ליהיות מאוכזב.
את יודעת הילה, יתכן שאני צריך לנסח את עצמי מחדש. הייתה לי ציפיה ליותר ממאור מליקסון. יתכן שהתנהגתי כתמים כשחשבתי שאולי מאור מליקסון הוא שונה. אולי הוא יעדיף להישאר? אולי הוא יבוא ביוזמתו לאלונה ויגיד לה שהוא מוכן לוותר על ההצעה תמורת חוזה משודרג לשנים רבות? אולי מליקסון יבין שלא רק הפועל באר שבע התקדמה מאז שהוא הגיע אלא גם הוא התקדם ולכן שווה לו להישאר ולהמשיך את ההתקדמות.
יתכן באמת שהראייה שלי היא רומנטית מידי, היא עם רמת ציפיות שונה. אני ציפתי מכל הצדדים שיעשו יותר כדי שמליקסון ישאר כי אני באמת חושב שלא מספיק לדבר על זה שהפועל באר שבע רוצה להיות קבוצה גדולה אלא צריך להוכיח את זה גם במציאות ושחרור של מליקסון זה לעשות בדיוק ההפך.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אין רומנטיות בכדורגל כבר מתי תבין את זה
ורמוט מת לעוף לאירופה כולל שכטר דה סילבה עזב לקבוצה שהפועל הדיחה בדרך לליגת האלפות אז זה שידרוג מקצועי
תפסיק לזיין תמוח משה אני לא יכול לקרוא תתגובות שלך כבר
אין מה לעשות כל שחקן היה עושה בדיוק את אותו דבר ..
שחקנים במנצסטר יוניטד עוברים לריאל מדריד אז מה זה שידרוג מקצועי ? אולי ? כלכלי כן ..
וזה לא שחסר להם משהו
היום הסמל האחרון שאני מכיר בכדורגל הוא דל פירו וסטיבן גאררד ואולי גיגס וסקולס חוץ מהם כולם רודפי בצע שמחפשים כסף והסמל לא מעניין להם תתחת
אתה לא יכול להכריח שחקן שרוצה ללכת להישאר .. אתה לא יכול לגרום לו להבין שאולי תבוא הצעה יותר טובה בעתיד מי אמר שהוא לא יפצע מי אמר שהוא יתן עונה כמו עונה שעברה
זה ההזדמנות שלו עכשיו ואני מתערב איתך שגם עם אלונה עכשיו תשיים לו 200 אלף יורו הוא לא חותם כאן לעוד כמה שנים
הוא עובר לקבוצה שנלחמת על האליפות קבוצה שיכול להיות שתיהיה בליגת האלפות או בליגה האירופית אני לא מבין אפילו למה אתה חושב לרגע שהוא יוותר על זה
אלונה חושבת גם על עצמה וגם על מאור בקטע הזה האוהדים לא צד בעניין הזה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
stav

שליחה על ידי stav »

משה מאור רוצה להתקדם מקצועית וגם כלכלית
יש לו הזדמנות אולי אפילו הזדמנות אחרונה לעזוב לאירופה ולהצליח
ויסלה קראקוב לדעתי לפחות זאת תחנת מעבר בשבילו לליגות הגדולות
לפי מה שאני קראתי באתרים שונים אני מבין שהם בונים עליו כשחקן מפתח וקבוצה כזאת מפוארת כמו ויסלה קראקוב אי אפשר להגיד לא ובמיוחד שהיא בונה עליו כשחקן מפתח
אז כן הוא קפטן אז כן האוהדים חולים עליו אבל אין מה לעשות יש לו הזדמנות להשתדרג מכל הבחינות
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
אתר nrg מפרסם כתבה שסוקרת במעט את ויסלה קראקוב:
https://www.nrg.co.il/online/3/ART2/201/498.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"בפולין דווח בשבועות האחרונים כי "הכוכב הישראלי" בדרך לקרקוב והציפיות ממליקסון בקרב האוהדים וראשי המועדון עצומות. כעת, יצטרך הווירטואוז הישראלי להוכיח כי הוא יכול להיכנס לנעליו של הכוכב שנטש לטורקיה."

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

משה אוחיון כתב: ושוב אני אומר, מאוד מעריך את מאור מבחינה מקצועית, אבל אני מאוכזב כי אני חושב שההסתכלות הייתה בעיקר על מאור, על האפשרות של מאור לשדרג את עצמו כלכלית. מכיוון שאני אוהד של הפועל באר שבע, תרשו לי להתמקד בהפועל באר שבע ולחשוב שעזיבה של מאור מליקסון היא לא חשיבה על טובת הפועל באר שבע.
משה אוחיון כתב: אז לא הבנתי, זכותי להיות מאוכזב ניר או לא? זכותי לחשוב שבזמן שכולם מתעסקים בכסף שמאור יקבל ובכסף שיכנס לאלונה אף אחד לא באמת חושב על העובדה שאנחנו מאבדים את השחקן המרכזי שלנו?
מאז ומתמיד אמרתי שאני חושב שהקהל צריך להיות כלב השמירה של הקבוצה. אני חושב שבגלל שמדובר במאור לאנשים נוח להשלים עם העזיבה, בגלל שעד עכשיו הצורה שבה הדברים נעשו היא בצורה יפה. ואני לרגע חשבתי שזכותי לחשוב על טובת הפועל באר שבע ועל הזווית שלי כאוהד.
לא מאחל למאור לגמור את הקרירה, לא מאחל למאור להיכשל בפולין אם יחתום שם, ההפך, אני אודה לו בצורה הכי יפה במשחק מול בית"ר י"ם אם זה יהיה האחרון שלו בקבוצה. אני מקווה שיצליח בפולין אם ילך לשם. אבל, זכותי להרגיש מאוכזב שהשחקן המרכזי שלנו עוזב את הקבוצה לקבוצה ובשלב של העונה שלדעתי הוא היה צריך להישאר.

נ.ב
נדב, אוהדים כמוך הם הסיבה שהקבוצות בישראל לא סופרות את האוהדים. כל החשיבה הזאת של נרקומן של כדורגל, שגם אם השחקן המרכזי של הקבוצה עוזב אנחנו צריכים לסתום את הפה ולהגיד תודה, שאין קשר בין מאור מליקסון לקניית מנוי, כל הגישה הזאת גורמת לכל ההנהלות בארץ להתייחס לקהל כמו סמרטוטים. הם יודעים שלא משנה מה הם יעשו אנחנו נשתוק ונמשיך להגיע כמו נרקומנים של כדורגל והם מנצלים את זה. אני לא מדבר בהכרח על אלונה אלא על המבט הרחב. למה להנהלת להתאמץ או לחשוב על האוהדים אם הם כמו נרקומנים?
עצוב לראות שבמבט לאחור צדקתי.
מאור מליקסון קיבל חוזה משודרג בפולין, אלונה ברקת קיבלה מאות אלפי יורו ואנחנו קיבלנו במכירת מאור את החותמת לסיום העונה מבחינת השאיפות לצמרת ואולי אפילו מאבקי תחתית כי בניגוד לשנה שעברה מאור לא יהיה שם כדי לעזור לנו לברוח מהפליאוף התחתון.
לוותר על השחקן המרכזי שלך בינואר, באמת שרק בקבוצה כמונו האוהדים שותקים על מעבר מהסוג הזה. הטענות כמובן לא למאור אלא להפועל באר שבע שחשבה על כולם בסיטואציה חוץ מעל הקהל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

למישהו יש נתונים מה המאזן שלנו מאז שמאור עזב לפולין?
מעניין לדעת...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

משה אוחיון כתב:למישהו יש נתונים מה המאזן שלנו מאז שמאור עזב לפולין?
מעניין לדעת...
אתה לא רוצה לדעת....

5 נצחונות ליגה, 5 תיקו, ו-17 הפסדים ב27 משחקים (ליגה, כולל פלייאוף אמצעי). 24% הצלחה. לפני שהוא עזב (מתחילת העונה שעברה עד מחזור 19) היה לנו 44% הצלחה.

הדבר הכי טוב שיכול לקרות עכשיו זה שויסלה תאבד סיכוי לאליפות בחודש הקרוב ונצליח להשאיל את מליקסון לחצי עונת חזרה מפציעה אצלנו...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:
אתה לא רוצה לדעת....

5 נצחונות ליגה, 5 תיקו, ו-17 הפסדים ב27 משחקים (ליגה, כולל פלייאוף אמצעי). 24% הצלחה. לפני שהוא עזב (מתחילת העונה שעברה עד מחזור 19) היה לנו 44% הצלחה.

הדבר הכי טוב שיכול לקרות עכשיו זה שויסלה תאבד סיכוי לאליפות בחודש הקרוב ונצליח להשאיל את מליקסון לחצי עונת חזרה מפציעה אצלנו...
מדהים, עצוב. במחשבה שנייה, כל מילה מיותרת.

שלח תגובה